dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Trampolina

  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie Trampolina

    Chciałam córce kupić trampolinę. Widziałam na allegro trampoliny takie same pod względem wielkości, ale duża różnica w cenie. Czy możecie mi powiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie ? A może coś możecie mi polecić ? Jakąś konkretną firmę ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pretorian

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    [moderowano - reklama]W sumie to wszystko zależy od miejsca ile możesz przeznaczyć na trampolinę. W zasadzie im większa tym lepiej i trampolina to nie tylko zabawka dla dzieci często również dla dorosłych. Tu należy zwrócić uwagę na nośność maksymalną trampoliny (standard to 100 kg). Jeżeli z trampoliny będą korzystać również dorośli (a jak spróbują to będą-uwierz mi)lepiej wybrać 115-150 kg obciążenia. Jeśli z trampoliny korzystają dzieci to koniecznie z siatką najważniejsze bezpieczeństwo. Kupując na allegro zwróć uwagę na koszty przesyłki czasami przewyższają koszty samej trampoliny. Zobacz opinie o dostępnych trampolinach i stawiaj raczej na markowy sprzęt niż tani.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar reflexes
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    86

    Domyślnie

    A ja w zeszłym roku kupiłem z allegro w sumie za około 500 zł z przesyłką trampolinę o średnicy 3 m. Wytrzymuje do 150 kg i w pierwszje kolejności została sprawdzona przeze mnie czyli około 110 kg. Od tego czasu moja córka (około 20 kg) bawi się na niej aż miło. Konstrukcja bardzo solidna i nie wiedzę żeby się czymś różnieła od tych na stronie, którą podał przedmówca. Właściwie to jest identyczna ale o 1/3 tańsza.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Yeda
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-004
    Posty
    6

    Domyślnie

    Hej,

    Do 900 zł polecam trampolinę marki Hop-Sport: http://www.sportbody.pl/trampolina-z...-drabinka_p835
    366 cm + drabinka
    Trampolina ta ma siatkę o wysokości 250 cm, która chroni boki trampoliny. Model ten jest wyposażony w system mocowań i zabezpieczeń, który zapewnia bezpieczeństwo. Dodatkowo trampolina posiada odstęp między konstrukcją a siatką, aby wyeliminować możliwość uderzeń.
    Polecam zakup przez tę stronę albo na Allegro. Ja zamówiłem swoją na sportbody.pl i mogę polecić - towar dotarł na czas, był dobrze zapakowany i dorzucili mi jeszcze mały gratisik. A trampolina sprawuje się świetnie i ćwiczę na niej regularnie w lecie. Są oczywiście tańsze modele, opisy znajdziesz na stronie. Odsyłam też na Allegro

  5. #5

    Domyślnie

    Mamy tą 6 metrów z kawałkiem Super zabawa dla dzieciaków, dla nas i gości. Kupiona na allegro. Siatka musi być nawet dla dorosłych, wtedy nie masz lęków
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    a kupował ktoś może trampolinę z Gruponu? Waga do 150 kg i sporo mają zamówień. Tylko nie wiem czy warto.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał brachol Zobacz post
    a kupował ktoś może trampolinę z Gruponu? Waga do 150 kg i sporo mają zamówień. Tylko nie wiem czy warto.
    Nie wiem, o którą dokładnie ofertę z gruponu Ci chodziło ale jeśli mowa o http://shopping.groupon.pl/d-2027793...olina-ogrodowa to szczególnie na 1 i 2 zdjęciu widać, że osłona jest wykonana z materiału który przypomina słynne torby-przemytki z bazarów Wysokość powierzchni do skakania nad ziemią 62 cm to też nie dużo, pamiętaj że mata do skakania mocno się odkształca przy skakaniu, ktoś cięższy może rozciągnąć ją aż do ziemi.

    Moim zdaniem tanie trampoliny to ryzykowny zakup. Lepiej poświęcić trochę czasu i poszukać żeby wybrać coś lepszego. Warto też dołożyć te parę złotych żeby nie zawieść swoich dzieciaków gdy trampolina się podrze albo rozpadnie. Ja ostatnio kupiłem taką trampolinkę http://trampoliny.pl/trampoliny-zest...ieczajaca.html i jestem zadowolony ale to już zupełnie inny przedział cenowy niż ta z gruponu.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    pochwal się jeśłi już dokonałaś zakupu

  9. #9

    Domyślnie

    Może komuś się przyda moja opinia.
    Kupiłam trampolinę z siatką ( domyos) z decathlonu- teraz będzie trzeci sezon użytkowania. Jest b. stabilna, sprężyny są na zewnątrz siatki, słupki nie są ostro zakończone i ma wysoko siatkę na co zwracałam szczególną uwagę. Generalnie jestem z niej zadowolona.
    Odradzałabym zakup trampoliny bez siatki zabezpieczającej.

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    janeckija

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Otwock Mały
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan79 Zobacz post
    W tamtym roku kupiliśmy trampolinę Maxy Comfort na mojatrampolina i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie była najtańsza ale pod względem wykonania jest na najwyższym poziomie. Dzięki wewnętrznej siatce nie musimy się martwić że noga dziecka wpadnie miedzy sprężyny. Polecamy w 100% 10/10
    jaka cena?

  11. #11

    Domyślnie

    A ja będę kupował już 3 trampolinę, dwie poprzednie popekały, spawałem i znów pękały, pogadałem z fachowcem, kazał zwrócic uwagę głównie na grubość rurek. Teraz robia lekkie, a trampolina żeby była pewna musi byc ciężka i tu pytanie do Was, ma ktoś trampoline ogrodową o rurkach większych niz te 2-3mm, bo tylko takie znajduje w necie. Cena max 2500 zł
    pozdr

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał marlowe Zobacz post
    pytanie do Was, ma ktoś trampoline ogrodową o rurkach większych niz te 2-3mm, bo tylko takie znajduje w necie. Cena max 2500 zł
    2-3 mm to nie są rurki tylko rureczki.
    Jeżeli masz już doświadczenie z dwoma trampolinami to powinieneś już mieć wyrobione zdanie.
    Warunkiem aby trampolina wytrzymała to jej nie przeciążać.

  13. #13

    Domyślnie

    Tanie trampoliny to zabawka na sezon lub poltora, potem robi się z tego splowiały smieć - mało kto sklada trampolinę po sezonie letnim bo wie ile czasu zajmuje złożenie tego szczegolnie jak już nie jest nowe tylko pordzewiale i pobrudzone.
    Droższe trampoliny wystarczą na dwa sezony lub trzy jeśli są bardzo mało używane i nigdy przez dorosłych. Generalnie po kilku miesiącach dzieciom zabawka się już nudzi i używają ją już tylko jak ktoś przyjdzie w odwiedziny.
    Uwaga ma urazy- korzystanie z trampoliny przez więcej niż jedną osobą na raz często kończy się kontuzją kolana, niestety niektore urazy są na całe życie i to nie są wyjątkowe sytuacje.

  14. #14

    Domyślnie

    Ta z linka poniżej wydaje sie solidna, ma 4 nogi a nie jak większość 3. Tylko załamuje mnie ta grubość rurek, średnica rurek 3,9 cm, ale grubość metalu 2mm


    https://allegro.pl/oferta/trampolina...ft-10721455979
    Ostatnio edytowane przez marlowe ; 26-05-2021 o 12:35
    pozdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony