dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    W garderobie przy sypialni. Gorzej z suszarką na pranie. Tutaj mam zero koncepcji- łazienki wolałabym nie oszpecać ale pewnie na tym się skończy

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Gorgu
    Ja mam ten komfort, że mam suszarnię koło pralni w piwnicy, ale podejrzewam, że Ty niestety nie. A gdzie masz pralkę? Może suszarka w tym samym pomieszczeniu ...

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Helism- pralka stoi w pomieszczeniu przy łazience (taka garderoba łazienkowa- 1,5m2)-akurat wystarczy miejsca na pralkę, szafkę na ręczniki, detergenty etc. Niestety nie ma tam wentylacji więc pranie może się kisić a poza tym nie ma tam miejsca na suszarkę stojącą- chyba że na wiszącą no ale ta wentylacja najgorsze rozwiązanie to szorować na górę (użytkowe poddasze) i tam rozwieszac pranie. No ale pralka na dole a pranie na górze- super niewygodne!!!. Tak więc jak widzisz tak to jest jak się nie myśli- katastrofa. Aha- wspomnę że mam 2,5-letniego synka i prania co nie miara

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziuba
    A może jakiś sprytny stolarz wymyśli fikuśną szafeczkę, w której deska się ukryje, a szfeczka będzie się ładnie w salonie komponować????
    Na to nie trzeba stolarza albo mozna stolarzowi pokazac strone http://www.cucine.com/arreditalia/enter.html , na ktorej wsrod mnostwa dobrych pomyslow na wygodne urzadzenie domu mozna znalezc i deske do prasowania, ktora w prosty sposob zamyka sie w zgrabnej szafce.
    Jak juz bedziesz pod wskazanym adresem, kliknij "lavanderia", a sprzet, o ktorym mowie, nazywa sie "stiromobile". Jak go juz wypatrzysz, to kliknij z prawej strony "Fare clic qui per i dettagli", aby obejrzec szczegoly na zdjeciach i rysunkach.
    Polecam

  5. #25

    Domyślnie

    Ale świetna stronka -poproszę o inne

  6. #26

    Domyślnie

    Ja stawiam na pania do prasowanie, a o jej rozrywki sie nie martwie, bo dla niej to normalna praca i nie mam zamiaru zapewniac jej TV, zeby sie nie nudzila. Deska oczywiscie w pomieszczeniu gospodarczym.
    pozdrawiam
    Iwona

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariucho

    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    4

    Domyślnie

    bardzo proszę - stronka bardzo ciekawa, cierpliwi znajdą tam również deskę do prasowania wysuwaną spod blatu kuchennego

    http://www.dacter.pl/katalog.htm

    pozdrawiam

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Kasia150
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Sienno
    Kod pocztowy
    27-350
    Posty
    41

    Domyślnie

    Odświeżam temat. Wymyśliłam sobie,że deskę do prasowania umieszczę w schowku pod schodami, gdyż są wysokie i tam będę sobie prasowac. Mąż na to: "Świetnie, wymyśl jak a zrobi się". No i problem bo nie wiem jak to wymyślec, żeby się składała i rozkładała wysuwając ją lub zamykając w wąskiej szafce. Czy może ktoś wpadł na ten pomysł przede mną i podzieliłby się efektem?

  9. #29

    Domyślnie

    Kasia150, a nie będzie Ci za ciasno pod tymi schodami? 90 cm na deskę plus osobę to troszkę mało. Jeśli nie zmienisz jednak zdania to wklejam prosty rysunek, może Ci to coś rozjaśni.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	deska pod schodami.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	20,7 KB
ID:	118839

    Pod schodami budujesz szafkę, w której na wysokości 80-90 cm montujesz deskę na zawiasach. Po otworzeniu szafki pociągasz za drązek, który jest jednocześnie podnóżkiem, aby rozłożyć deskę.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  10. #30

    Domyślnie

    A są jakieś porządne i trwałe deski do prasowania na wiele lat?

  11. #31

    Domyślnie

    Robinson, pewnie, że są takie deski. Ale jak z wszystkim to pewnie też kwesta szczęścia czy dany produkt przetrwa wiele lat . Ja mam od wielu lat tę samą deskę, z firmy Vileda (tą największą rozmiarowo).

  12. #32

    Domyślnie

    Hehe, właśnie na deski tej firmy patrzę - masz Vileda Total Reflex Plus i jesteś zadowolona?

  13. #33

    Domyślnie

    Jeżeli deska do prasowania ma służyć tylko do szybkiego odprasowania czegoś przed wyjściem to takie chowane w szafie czy pod blatem wydają się ok, ale nie wyobrażam sobie przy niej prasować całej góry prania przez dłuższy czas. Przy prasowaniu i później składaniu ubrań potrzebuję przestrzeni do "machania" rękami a takie bajeranckie, chowane deski wydają się mieć go mało wokół siebie Moim zdanie łatwiej zorganizować w jakimś kąciku drugi TV lub tradycyjną deskę schować do szafy i w razie potrzeby przynieść ją do salonu

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Deska schowana w szafie. Otwierasz/odsuwasz drzwi, rozstawiasz deskę (obok ma być gniazdko) i machasz żelazkiem ile chcesz. Lokalizacja tv w potrzeb na pobliskiej ścianie.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Deska schowana w szafie. Otwierasz/odsuwasz drzwi, rozstawiasz deskę (obok ma być gniazdko) i machasz żelazkiem ile chcesz. Lokalizacja tv w potrzeb na pobliskiej ścianie.
    Proste i łatwe rozwiązanie takie są najfajniejsze

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony