dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
568. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

72 12,68%
  • PCV

458 80,63%
  • Aluminum i inne

38 6,69%
Strona 1548 z 1548
Pokaż wyniki od 30.941 do 30.946 z 30946
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Nie napiszę, bo nie mam odpowiednich doświadczeń. Jestem "stały w uczuciach" i dostawców zmieniam w ostateczności a nie dlatego że ktoś szuka "okien rehau" czy niższej ceny.

I tak jak wspomniałem: nie uznaję określenia "okna veka" itp. W linkowanym artykule masz to aż nad wyraz dobrze wytłumaczone dlaczego. Trzy firmy, "ta sama Veka 82" czyli teoretycznie te same parametry a zupełnie inne deklaracje.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Domyślnie

Czy moglbym prosic o opinie, ktore z tych okien bylyby "najlepsze"? Cena na chwile obecna stanowi kwestie drugorzedna.
    https://ibb.co/ZKwqGj0
    https://ibb.co/G9ksGLC
    https://ibb.co/jLcPknX
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna1.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	13,2 KB
ID:	451970   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna2.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	12,6 KB
ID:	451971   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna3.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	8,8 KB
ID:	451972  
    Ostatnio edytowane przez orzechowski ; 13-01-2021 o 22:12

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Nie wiem jak u innych: ja widzę miniaturki a linki nie działają..

Domyślnie

przepraszam, moj blad.
    moze teraz https://imgur.com/a/Q2T2BZe

Domyślnie

Hej. Może doradzicie.. mam w projekcie na poddaszu 4 okna balkonowe dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem o wymiarach 220 x 220. 2 wychodzą na wschód jedno na południe jedno na zachód. Wiem że nie każdy producent zrobi mi PCV w takim wymiarze ale znalazłam kilku którzy nie widzą problemu. Natomiast teraz zastanawiam się czy nie pójść z tymi oknami w aluminium, czy przy tak dużych wymiarach rozwierano uchylne PCV nie będą z czasem się odkształcać? Tym bardziej że chcę czarny kolor okien. Na dole w salonie mam hst o wymiarach 300x230. I też mam dylemat bo tu z kolei niektórzy sprzedawcy polecali alu, ale widziałam że w oknach alu jest taki rowerek w który może dostawać się woda czy brud, przy PCV tego nie było oglądałam pcv schuco thermislide. Z tym że w salonie mam okna od strony północnej więc może nie będą się tak nagrzewały.. coś doradzicie? I jeszcze jedno Czy jak wybiorę w salonie na jednej ścianie HS z aluminium ale drugiej ścianie fix z PCV, wszystko w kolorze czarnym, to będą jakieś widoczne różnice w kolorze odcieniu?

finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Okno 220 x200 R+RU nigdy bym sobie nie zrobił. Już 200cm jest bardzo szeroko. Ale to już kwestia sprzedawcy i jego odpowiedzialności. Na pewno "normalna " technologia nie dopuszcza takich wymiarów w PCW.

A kolory ?znowu zależy od Twojej wrażliwości i konkretnego producenta (różne okleiny). Jedni powiedzą że nie widać różnicy, inni będą doszukiwać się najdrobniejszych odstępstw.
    Może znajdzie się tu ktoś, kto ma takie okna na jednej ścianie i podzieli się zdjęciem.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; Dzisiaj o 08:08

Strona 1548 z 1548

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia