dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 63 z 63
Pokaż wyniki od 1.241 do 1.258 z 1258
  1. #1241

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jeśli już powiedz co tam ugrałeś dla siebie.
    Była okazja porozmawiać z kilkoma producentami interesującego mnie asortymentu i nawiązać współpracę . Przy okazji było co oglądać.

  2. #1242

    Domyślnie

    Sala myśliwska. Kominek oraz barek. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20181024_174648.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	82,2 KB
ID:	420868Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20181027_111324_BURST001_COVER.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	420869Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20181027_111335_BURST001_COVER.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	420870

  3. #1243

    Domyślnie

    Nie mogę wrzucić zdjęć barku... Po południu się pobawię i postaram sie zamieścić.

  4. #1244

    Domyślnie

    Jest chwilka by wrzucić zdjęcia... Sala myśliwska. Kominek z podwieszonym bograczem. Bo jak sala myśliwska beż gadżetu Sam urok spędzenia czasu przy bulgoczącym kociołku gulaszu pomiędzy rozmowami o pasji Oraz barek w stylu industrialnym. Sala jeszcze uboga. Dojdą jeszcze dekoracje myśliwskie, Rogi, bibeloty oraz książki. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0222.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	68,6 KB
ID:	423531Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0223.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	67,3 KB
ID:	423532Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0224.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	423533Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0225.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	423534
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20181012_124820.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	41,6 KB
ID:	423530  

  5. #1245

  6. #1246

  7. #1247

    Domyślnie

    Forum obumiera czy ludzie wypaleni życiem?

  8. #1248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Święta... kto teraz "siedzi" na forum?
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  9. #1249

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Święta... kto teraz "siedzi" na forum?

  10. #1250
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dkamilb

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    18
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Macie jakąś propozycję na kominek zew?
    Taras drewniany modrzew. Fundament zasłonięty. Planuje wędzarnia albo grill. Komin z cegły pełnej starej, szlifowanie + kwas i lakier, też chce podobnie wykończyć bez żadnych wkładów itp.
    I najważniejsze taras ma 7m szerokości, 2x okno tarasowe 1,8m. Pomiędzy komin, nie chce zabierać dużej części tarasu. Coś minimalistycznego I klasycznego.

  11. #1251
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Wymyśliłem sobie grill i wędzarnię na tarasie zadaszonym, problem w tym że kominem muszę ominąć krokiew, nie jest centralnie nad kominem ale jednak kilka stopni nachylenia komina wychodzi. Jakieś pomysły na lekką obudowę, niestety metalowy mi nie pasuje więc jakaś lekka ceramika, wewnątrz stal?
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  12. #1252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Wymyśliłem sobie grill i wędzarnię na tarasie zadaszonym, problem w tym że kominem muszę ominąć krokiew, nie jest centralnie nad kominem ale jednak kilka stopni nachylenia komina wychodzi. Jakieś pomysły na lekką obudowę, niestety metalowy mi nie pasuje więc jakaś lekka ceramika, wewnątrz stal?
    Pod dachem kompozycja krzemianu i PROMAFOUR (albo Farmacel). nad dachem pustak systemowy....

  13. #1253
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Pod dachem kompozycja krzemianu i PROMAFOUR (albo Farmacel). nad dachem pustak systemowy....
    Dzięki, coś mi się wydaje że będzie problem z dostaniem PROMAFOUR albo tego F i nie wiem czy to udźwignie te pustaki systemowe. A do środka coś?
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  14. #1254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Dzięki, coś mi się wydaje że będzie problem z dostaniem PROMAFOUR albo tego F i nie wiem czy to udźwignie te pustaki systemowe. A do środka coś?
    Pustak ponad dachem zamocowałbym nie na płytach tylko na jakimś stelażu stalowym. Używając dobrych płyt konstrukcyjnych np Promasil 1000 nie musisz kombinować z Promafurem...

  15. #1255
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Piotrze dzięki za info ale jak mi się zdawało tak jest Te proma i farma to dostępne ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Pewnie można toto ściągnąć ale nie chciałbym za komin 1,5mb zapłacić więcej nić za całość Kupiłem pustaki systemowe kominowe i pobawię się w komin nachylony z prowadnicą
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  16. #1256
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    No i wyszedł taki krzywy z systemowego
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a2.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	452321
    Wędzarnia działa palenisko też.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  17. #1257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    No i wyszedł taki krzywy z systemowego
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a2.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	452321
    Wędzarnia działa palenisko też.
    No i bardzo pierwszorzędnie! Stara szkoła, pustak nowy...

  18. #1258

    Domyślnie

    Robil ktoś z Was kominek zabudowany z nawiewem w altance ?? lub bez nawiewu ? (nie chodzi mi o grill)

Strona 63 z 63

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony