dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 19
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 361
  1. #341

    Domyślnie

    Jakakolwiek kawa, byle na tarasie...

  2. #342

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta Ż Zobacz post
    Zanim zamieszkałam u siebie zawsze o porannej kawie na tarasie marzyłam.
    Czy Wy , mieszkając już na swoim macie czas pic tę kawę tak często jak się o tym marzyło?
    Bo ja mam teraz tyle obowiązków ,że kawkę wypijam w pośpiechu.
    W domu...
    Uwielbiam kawę z costacafe

  3. #343

    Domyślnie

    Uwielbiam zaczynać dzień w taki sposób. Szczególnie w lesie. Raniutko, jak jeszcze wszyscy domownicy śpią, ja się wymykam z czarną kawą na taras i nabieram energii na cały dzień A potem zaczyna się codzienny młyn, ale zawsze mam te pół godzinki dla siebie

  4. #344

    Domyślnie

    I jeszcze jak ptaszki do tego ćwierkają....Cudowne chwile.

  5. #345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Sezon na kawę na tarasie otwarty
    (w sumie już w lutym piłam na tarasie, ale zapomniałam napisać)

  6. #346

    Domyślnie

    Taras plus dobra kawa to wszystko czego potrzebuje na piękny poranek.

    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 11-03-2022 o 17:16

  7. #347
    Banned
    widenskaalicja7

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja kocham pić kawę, bo... po prostu kocham! Taras? Salon? Biuro? Obojętne Byle w spokoju... chyba zrozumieją to posiadacze własnych rodzin Mimo wszystko taras to chyba najlepsza z opcji

  8. #348
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    U nas na tarasie nie da sie siedziec, wszystko zolte od kilku tygodni, nawet jak wytre to za godzine nie mozna siadac taki syf sie robi od pylacych sosen. W ogole podziwiam tych co maja piekne tarasy z poduchamu, zaslonami i zastanawiam sie jak oni to robia? Czy tylko do zdjec ich taras tak wyglada czy faktycznie cale lato jest taki ladny?
    U mnie sie nie da, wracam z pracy o 19 latem, chce zjesc na tarasie ale najpier musze zamiesc z pklytek tone piachu, pelno lisci i kwiatkow, ktore opadly z pergoli, wymyc meble ogrodowe i robi sie wieczor, a mi odechciewa sie siadac na tarasie, bo komary juz wtedy gryza, no ale jest czysto. Na drugi dzien po pracy znowu trzeba sprzatac, i tak w kolko, wiec odpuscilam sobie ten wymarzony taras i korzystamy z niego tylko podczas grillowych imprez.
    W zeszlym roku sama ani razu nie usiadlam na tarasie

  9. #349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    siadam na zapylonym. pylek nie gryzie

  10. #350

    Domyślnie

    Ja tam normalnie piję kawę na tarasie.

  11. #351
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    A,że niby jedynie poranna kawa na tarasie ?
    Jak to fajnie, przy ledwo co skoszonej trawce, wieczorem,usiąść sobie na tarasie i delektować się pięknem tego świata i napojem Bogow

  12. #352

    Domyślnie

    A jak teraz ? w tym okresie ? Pijecie kawę na tarasie czy herbatę ?

  13. #353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    siedzmy w łóżku z grypą i popijamy gripexa

  14. #354
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101 Zobacz post
    U nas na tarasie nie da sie siedziec, wszystko zolte od kilku tygodni, nawet jak wytre to za godzine nie mozna siadac taki syf sie robi od pylacych sosen. W ogole podziwiam tych co maja piekne tarasy z poduchamu, zaslonami i zastanawiam sie jak oni to robia? Czy tylko do zdjec ich taras tak wyglada czy faktycznie cale lato jest taki ladny?
    U mnie sie nie da, wracam z pracy o 19 latem, chce zjesc na tarasie ale najpier musze zamiesc z pklytek tone piachu, pelno lisci i kwiatkow, ktore opadly z pergoli, wymyc meble ogrodowe i robi sie wieczor, a mi odechciewa sie siadac na tarasie, bo komary juz wtedy gryza, no ale jest czysto. Na drugi dzien po pracy znowu trzeba sprzatac, i tak w kolko, wiec odpuscilam sobie ten wymarzony taras i korzystamy z niego tylko podczas grillowych imprez.
    W zeszlym roku sama ani razu nie usiadlam na tarasie
    Powiem więcej mam niedaleko tarasu brzozę płaczącą, taką mocno wyrośniętą z 10 m wysokości, spokojnie ma z 50-60 lat przepięknie się prezentuje, ale to jest prawdziwy koszmar. Cały rok coś się z tego drzewa sypie, jak nie pyłki, to kotki (kwiatostan), a to uschnięte patyczki, a to jakieś robale, a to listki masakra.
    Gdyby nie przepiękny wygląd no i z litości dla wiewiórki co jej się brzoza spodobała, już dawno bym wyciął.
    Mam też świerki, a sąsiedzi sosny wszystko piękne potężne wyrośnięte drzewa, ale jak okres pylenia się zacznie to faktycznie masakra jakby kurcze cementownię ktoś w okolicy otworzył

    A co do picia kawy na tarasie to rzecz bardzo miła jest, szczególnie jak jest bezwietrzna słoneczna i ciepła pogoda to jak najbardziej kawa oj taak w piżamce i kapciuszkach
    Ostatnio edytowane przez inwestor ; 21-09-2022 o 17:23

  15. #355
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    A,że niby jedynie poranna kawa na tarasie ?
    Jak to fajnie, przy ledwo co skoszonej trawce, wieczorem,usiąść sobie na tarasie i delektować się pięknem tego świata i napojem Bogow
    Napój napojem no ale już bez Chesterfield'ów dawno temu rzuciłem
    Ojjj dawno dawno, tak gdzieś z 10 kilogramów temu

  16. #356

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    siedzmy w łóżku z grypą i popijamy gripexa
    Hahaha Aż tak źle ? Odpukać mnie jeszcze nie dopadło .... i niech tak zostanie.

  17. #357
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek Pijowczyk Zobacz post
    Hahaha Aż tak źle ? Odpukać mnie jeszcze nie dopadło .... i niech tak zostanie.
    prawie dwa tygodnie trzymalo

  18. #358

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    prawie dwa tygodnie trzymalo
    Mnie teraz za to bierze choróbsko :/

  19. #359
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek Pijowczyk Zobacz post
    Mnie teraz za to bierze choróbsko :/
    coś lata w powietrzu, bo stale słyszę, że ktoś albo własnie zdrowieje albo własnie łapie pierwsze objawy

  20. #360

    Domyślnie

    Uwieeeelbiam pić kawę na tarasie, najmilsza część poranka

Strona 18 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony