dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 19
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 361
  1. #141
    Banned
    marta.krzysiak

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-502
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja w prawdzie kawy nie piję, ale w okresie wiosenno-letnim często jemy z rodziną weekendowe obiady na tarasie nie ma nic przyjemniejszego niż dobry posiłek na świeżym powietrzu

  2. #142
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pieknyromek

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ok. Legionowa
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    A ja lubię weekendowo-popołudniową kawę na tarasie i oczywiście grilla

  3. #143
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    cyprinus

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Skąd
    Bory Dolnośląskie
    Posty
    662

    Domyślnie

    Pijałem regularnie kawę w moim poprzednim domu. Wokół zieleń, za płotem las, bajka... Ale bajka była z gatunku samotność we dwoje i teraz chciałbym szybko skończyć nowy dom, żeby móc pić kawę na tarasie naprawdę we dwoje.

  4. #144

    Domyślnie

    zgadzam się, że kawę na tarasie w ogrodowej scenerii b. przyjemnie sie pije. Jednak np. obiad już nie; trzeba uważać na latające owady, odganiać je, jeść b. uważnie aby nie połknąć np. natrętnej osy, która utopiła się w sosieNazwa:  651.gif
Wyświetleń: 844
Rozmiar:  945 Bajtów

  5. #145
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    cyprinus

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Skąd
    Bory Dolnośląskie
    Posty
    662

    Domyślnie

    Mieszkałem dawno temu przez jakiś czas w domu z tarasem ocienionym pergolą. Była ona obrośnięta winoroślą i jesienią winne grona wisiały nad głową kusząc, aby je jeść. Niestety, szerszenie tęż ulegały pokusie ...

  6. #146
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Witam, dumnie mogę dołączyć do grona wielbicieli kawy tarasowej Co prawda tarasu jeszcze nie ma ale na trawniku rozstawione są już meble i parasol. Taraz lada chwila będzie tworzony.

    Mieszkamy od piątku i narazie jesteśmy zajęci rozpakowywaniem kartonów ale czasu w ten weekend na grilla, kawkę i piwko w ogrodzie nie zabrakło rewelacja. Najlepsza nagroda za 8 miesięcy poświęcania każdej wolnej chwili na wykończeniówkę
    125 m2 ; 15cm styropian ; 25 cm wełna ; 60 m2 podłogówki ; Dach - Ruukki Classic

  7. #147

    Domyślnie

    Tak Was czytam i czytam i już nie mogę się doczekać na swoją kawkę na tarasie !!
    U nas dopiero tynki i tyle jeszcze czasu musi minąć ale miło Was poczytać i pooglądać Wasze tarasy
    pozdrawiam!

  8. #148
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pieknyromek

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ok. Legionowa
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    aniqa1982 - Zapraszam na kawę do mnie Taras może jeszcze nie najpiękniejszy ale za to kawa bardzo dobra

  9. #149
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    satysfakcja nie do opisania kiedy po pierwszym noclegu obudziłem się o 6 rano i poleciałem zrobić sobie kawę, siedziałem i gęba sama sie cieszyła
    125 m2 ; 15cm styropian ; 25 cm wełna ; 60 m2 podłogówki ; Dach - Ruukki Classic

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał pieknyromek Zobacz post
    aniqa1982 - Zapraszam na kawę do mnie Taras może jeszcze nie najpiękniejszy ale za to kawa bardzo dobra
    Dzięki pieknyromek, jak miło
    Już się nie mogę doczekać swojego tarasiku
    Miłego dnia i pysznej kawusi wszystkim życzę



    PS. Proszę, dodawajcie zdjęcia swoich tarasów !!
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 20-06-2013 o 13:26

  11. #151

    Domyślnie

    Ja również uwielbiam w te upalne dni pyknąć sobie z małżonką mrożoną kawę. Taras mamy od wschodu, więc po południu jest ciepło i zacienione. Normalnie bajka.
    Teraz to już nawet z laptopem uciekam na taras

  12. #152
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    noooo, dziś piąteczek i jutro możemy wylegiwać się na swoich tarasach rano kawusia obowiązkowo, a wieczorem piwko w sumie to już dziś można
    125 m2 ; 15cm styropian ; 25 cm wełna ; 60 m2 podłogówki ; Dach - Ruukki Classic

  13. #153

    Domyślnie

    Ja na swoim tarasiku to mogę sobie na razie babki z piasku lepić , ale miłego wypoczynku życzę
    Może i ja się w końcu doczekam
    Miłego dnia !

  14. #154
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    nawet jak jeszcze nie ma tarasu to można się relaksować w miejscu gdzie będzie taras lub innym zakatku ogrodu. Tak jest u mnie, mable mam rozstawione w miejscu gdzie bedzie taras i relaksik

    polecam śniadanko na świeżym powietrzu, bajka !
    125 m2 ; 15cm styropian ; 25 cm wełna ; 60 m2 podłogówki ; Dach - Ruukki Classic

  15. #155
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Amelia87

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-615
    Posty
    5

    Domyślnie

    juz nie moge sie doczkac kiedy tez bede mogla tak zasiasc na swoim balkonie, jeszcze troche

  16. #156

    Domyślnie

    Amelia87 powoli ,powoli i my też się doczekamy U mnie dziś tynkarze wkroczyli
    Miłego dnia wszystkim kawoszom i nie tylko

  17. #157
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Ja na swoim tarasiku to mogę sobie na razie babki z piasku lepić , ale miłego wypoczynku życzę
    Może i ja się w końcu doczekam
    Miłego dnia !
    rzuć na piasek 4 palety i już masz taras

  18. #158

    Domyślnie

    haha dzięki Amelia2
    piasek na tarasie zasypany już częściowo ziemią

  19. #159

    Domyślnie

    Najlepiej wypić poranną kawę w towarzystwie sąsiada koszącego trawnik z jednej strony i budowlańców z koparką za drugim.

  20. #160

    Domyślnie

    haha KrisPL_, są plusy i minusy lata koszenie trawy u sąsiada i hałas z tym związany to minus poczekaj aż wszyscy wykoszą trawniki i dopiero wtedy zasiądź spokojnie na kawę moi też w weekendy uwielbiają mi tak umilać popołudnia... i że to akurat zawsze w tym momencie kiedy ja znajdę trochę czasu na odpoczynek przy kawie
    właśnie czytałam przed chwilą tutaj o mieszkaniu na poddaszu i przypomniało mi się, że to zawsze było moje marzenie jak byłam nastolatką - mieszkanie w starej kamienicy na ostatnim piętrze...

Strona 8 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony