dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1260 z 1588
Pokaż wyniki od 25.181 do 25.200 z 31759
  1. #25181
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka .. z usmiechem wielkim jak slonce obejrzalam
    nie wiem, ale mam slabosc do nich!
    i niestety ale zadnego w tym roku nie widzialam M mial szczescie

  2. #25182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR w plotkowaniu nikt nie pobije Ricka i Kathy sa takie typy ludzi ktorzy swojego zycia nie maja i zyja cudzym. Tak mi sie kojarzy poduszka w oknie i caly dzien na lokciach obderwacja a potem historie w swiat ida

  3. #25183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    co mialam napisac w ogole............JESTEM MOTYLEM.........wiecie, tym motylkiem co ma wszystko w duuuu
    Melduje ze klucze wczoraj oddalam, zrobilismy wyjazd z parku i najlepsze bylo to ze plotkarzy nie bylo wiec nikt na nas sie nie gapil i nas nie wkurzal. Spokojnie sie spakowalismy, zamklismy i z glowy. Cos jednak musi byc na zeczy bo jak z Bradem potem rozmawialismy to po raz trzeci w ciagu tygodnia wspomnial ze ma nadzieje ze oni sie wyniosa w przyszlym roku. Nie byl happy ze sie wynosimy. To na tyle z plotek parkowych - bo juz sie skonczyly
    Macie w PL lepiej z tymi przelewami, ja niestety czeka dostalam i oczywiscie do banku nie zdazylismy bo w sobote tylko do 4pm ale nic to niech se lezy.


    za to zdazylismy gdzie indziej jechac. Bo przez trzy dni dyskutowalismy a dokladnie M ciagle za mna gonil czy bym jednak nie chciala calej tej mojej lazienki zrobic. Wiec stanelo jednak ze wyciagmy kabine i kladziemy kafle, tyle nie zrobimy ze starych planow ze nie powiekszymy tego prysznica kosztem szafy w pokoju z drugiej strony. Tak ze kupilismy wczoraj juz drzwi szklane - trafilam na takie jak chcialam bez cholernej ramki na gorze - we wtorek M ma wolne to pojedziemy po kafle i sie zrobi. Zobaczymy co maja bo chcemy tez kafle do duzej lazienki kupic. Zostalby jeszcze wc zrobic na koniec.
    Szybe zaplacilismy ale dzis odboerzemy bo pojechalismy tam prosto z parku i pake mielismy zaladowana.
    dzis wywalanie do kontenera i M rozbiera pergole.

  4. #25184
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, a ja goopia myślałam, że hajs do ręki dostaniesz i się nie zmieści
    No i mi odpowiedz, te nowe żyrandole wywaliłaś??? (wiem, że kryształki zostały)

  5. #25185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika no zobacz jaka zakrecona jestem, ale wywalalam teraz z szopki i mi sie przypomnialo ze pytalas skleroza nie choroba. Musze odpoczac. Humid jak diabli mimo ze slonca nie ma, ledwo zyje. M sie zabral za moja lazienke ale nie moze wkladki wyrwac bo nie moze odkrecic kranu, znaczy tego przekretla do prysznica
    Pewno jeszcze nowy bede musiala kupic

    Mika tak, te "nowe" co mialam juz 3 lata. Chyba 3. To juz stare byly Bardzo bardzo je lubilam i troche mi sie plakac chcialo ze sciagam ale niestety nie mam wysokich sufitow jak macie w Polsce i za nisko wisialy jak sie juz wyzbieram fotke szczele jak bylo przed a jak teraz jest.

  6. #25186
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    no tak, stare dobrze, że chociaż trochę powisiały

  7. #25187
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no co, oko nacieszyly

  8. #25188
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to teraz troche z placu boju

    koniec roboty na dzis. Szybe przywiezlismy, obejrzelismy czy gdzie nie pizgnieta bo to wiadomo?
    Pergoli M nie rozebral ale posciagal wsie poraczki. Poki co powiesilam specjalny material na slonce, nawet na maly deszcz - bo sie nie da tam wysiedziec w ciagu dnia Powiedzial ze gore zostawi bo zuzyje pod tarasem na dole.

    za to na gorze kabina wyrwana, M sie zastanawial czy plyty sa pod wkladka, powiedzialam mu ze w zyciu nie ma - mialam racje nie ma





    mnie co innego interesowalo - googlowalam przez kilka dni. Wpadlam na genialny pomysl ale nie wiedzialam co pod spodem.
    rurki sa na szczescie flex





    z tylu to juz szafa u Natki, ale w niej mamy troche miejsca i M tam kawalatek wejdzie i wtedy zrobi mi tak







    tyle ze moja glowa z wezem jest, nie chce innej, ALE....3 w jednym - kabina mi sie powiekszy bo prysznic wejdzie w srodek, bede miala poleczke z sensem i bede miala stopien na golenie nog
    Bo na glownej scianie co ja widac bedzie poleczek nie chce, tam chce sieknac wzorek, inspiracja kazdemu znana bo juz ja wklejalam






    ale jeden tylko i jeszcze nie wiem czy chce grube jak juz zalozylam czy cienkie - M obiecal ze z grubego. Zobaczymy. Wtedy lazienka sie pieknie spasuje z moja sypialnia. Sufit sie jeszcze zastanowie bo niby kafelki mialy byc ale i tak kladziemy listwy przysufitowe wiec moze pociagne i tam. Zobaczymy.

    a szyba prosta, taka i wtedy wzorek bedzie ladnie widac. teraz mialam zadymana szybe.


    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 18-08-2019 o 22:53

  9. #25189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Fajny pomysł z tą wnęką.

    I wreszcie prysznic bez zasłonki Nienawidzę zasłonek
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 19-08-2019 o 07:43
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #25190
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A ja je lubię, bo szyby trzeba pucować a zasłonkę co jakiś czas wrzucić do prania

  11. #25191
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zawsze się do mnie przyklejają. Cieknie po nich na zewnątrz brodzika, jeśli się nie upilnuje. Zaraza.

    Drzwi nie pucuję. Po prysznicu na wilgotną powierzchnię psiukam „Daily Shower Shine” (Astonish) i zostawiam.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 19-08-2019 o 12:09
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #25192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to mam za duże brodziki by się kleiły

  13. #25193
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a ja tam zaslonki lubie, z tego samego powodu co Elfi
    szybe tam mialam ale i tak zaslonke na niej powiesilam bo mi sie szyba nie podobala, no i lazienka ladniej wygladala. Samej zaslonki tam nie moge bo za mala ta kabina i bym zalala. Ale zaslonke mam nad wanna i do niczego sie nie przyklejamy. M u siebie w jaskini tez ma zaslonke na prysznicu, ale on ma duzo wiekszy.
    Pisalam ze nie bedziemy totalnej demolki robic zeby powiekszyc prysznic kosztem szafy ale powieksze pare cm ta wneka.
    A o szybe sie boje. niby szyba ma jakas specjalna powloke ale ja mam bardzo twarda wode

  14. #25194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Manieczko, szyby w kabinach różnych mam od... już nie pamiętam kiedy. Kiedyś to był faktycznie problem. Ale od paru lat są środki do zabezpiecznia przed osadami i do czyszczenia. Każda firma produkująca drzwi szklane ma swoje.
    A w ostateczności wyciśnięta cytryna. Przecierasz wnętrzem owocu i wsio złazi. Kwasek cytrynowy rozpuszczony w gorącej wodzie jest jeszcze lepszy.

    A nie możecie zainstalować zmiękczacza wody?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #25195
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiem ze sa rozne spryskiwacze-pomagacze, ale z zaslonka nie trzeba nic robic
    czystej super szyby tez nigdy nie mialam wiec mam stracha.
    Szyba jest Kohlera , ale nie widzialam nic w sklepie do szyb od nich typowo. Sprobuje ta cytryne, kwasek w polskim sklepie , szybciej cytryne kupie, no i te spryskiwacze kupie. Kiedys je na kafle w lazience kupowalam.
    moge zalozyc zmiekczacz ale nie zakladam bo za duzo roboty - dwa wyjscia na zewnatrz do podlewania , z przodu i tylu - rosliny zmiekczonej nie lubia. Plus moja pralka nie powinna byc podlaczona do zmiekczonej wody. Wiec 3 rozne wyjscia - nie ma sensu.

  16. #25196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, zawsze jakiś problem się znajdzie. Ja tym moim psikaczem psiukam też baterie chromowane.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #25197
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    U nas wisi w kabinie ściągaczka do wody, każdy po sobie ściąga. 20 machnięć i obie szyby czyste. Zwolniona ze ściągania jest osoba chora i ew. goście. Co jakiś czas szyby przemywam gąbką i płynem do naczyń.
    Bardzo fajny pomysł z tymi pleckami w szafie.

  18. #25198

    Domyślnie

    Na gorze w lazience tez mam wnęke do golenia nog. I w kazdej kabinie jak mmika sciagaczke. Tez sie mnie zaslonki kleja. Moze my za duże Pestka jestesmy?. Mój o Dorko był zafascynowany jej szklana scianka, ze taka jak nówka

  19. #25199
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja mam też takie wspomnienia z dzieciństwa. W starych domach w łazienkach były wtedy zaslonki powszechne. Zawsze mi tam śmierdziało jakąś zatęchlizną, brzydziłam się ich. Byłam szczęśliwa, że w moim rodzinnym mieszkaniu jest wanna, a nie kabinka prysznicowa.
    A duża nie jestem, 158 cm i raczej nie zaliczam się do grubasów. Kabina 90x90 jest dla mnie w sam raz.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #25200

    Domyślnie

    Pestka, ja żartuję. Ja tam trochę wieksza jestem

Strona 1260 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony