dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1464 z 1588
Pokaż wyniki od 29.261 do 29.280 z 31759
  1. #29261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania a Ty cos nie mowilas, ze chcesz nowoczesnie zrobic? nie lubie zlewow na wyspie, dzis płyty tez bym tam nie robila. Wyspa jest swietna jako miejsce uzytkowe, kilka osob moze sobie wspolnie gotowac, kroic, jesc czy pic winko

  2. #29262

    Domyślnie

    Bardzo dobrze to sobie wymyśliłaś.

    Ja dziś mojego pytam, czy pod meblami w kuchni, mamy podłogowe i płytki. A on co się tak dopytujesz? A bo mam parę marzeń. I jak mu listę wysłałam, to odpisał, że musi iść na lunch, bo na głodnego nawet czytać nie może

  3. #29263

    Domyślnie

    Mania, chyba pod białoruska granice.
    Przyjaciółka moja mieszkała jakiś czas w Bieszczadach. W Sanoku, nie na wiosce. Mówi do koleżanek z pracy, żeby wyskoczyły sobie na babskie piwko. A one oczy, u nas dziewczyny same do knajp nie chodzą .

  4. #29264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana podziel sie tymi planami

    masz racje, bialoruska granica, chociaz prawde mowiac dla mnie zawsze bedzie ruska bo jak wyjezdzalam to ruski byly
    Takiego czegos nie zauwazylam u M rodziny, wszyscy sa normalni i sie zachowuja normalnie a PIS tylko jedna osoba lubi, no ale to rodzina nabyta czyli szwagier

  5. #29265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR jak wkleilam pot filler (kran nad kuchenke) zaznaczylam ze kuchnia nie bedzie nowoczesna bo lubimy je ogladac ale zle sie w niej czujemy - nie ma domowej atmosfery w takiej kuchni. A reszta miala byc prosta. Poprostu prosta. Bedzie znow wymieszane klasyka z nowoczesnym - bo zabieram swoje klamoty, a tu niestety w wiekszosci nie ma super nowoczesnosci. Czytli znow bedzie kogiel mogiel
    nowoczesnosc zostawiam Wam w domach do pokazywania

  6. #29266

    Domyślnie

    Lista marzeń ;
    Półwysep ( wyspa nie wejdzie)
    Zmiana blatów na jasne
    Obudowany okap( prosta obudowa)
    Drewniane półki otwarte
    Pot filler ( dlatego pytałam o te płytki pod szafkami) kucie wiadomo. No i chętnie bym pociągnęła te płytki drewnopodobne co mam w salonie na cały dół, włącznie z kuchnią.

    A tymczasem doczekałam się zamontowania oczek w suficie nad blatem, które uwaga- 6 lat leżały w garażu

  7. #29267

    Domyślnie

    Nowoczesne to ja też lubię oglądać, nawet posiedzieć trochę w takich, pozachwycać się, ale nie mieszkać.

  8. #29268
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja tez mam polwysep bo mi lazienka wystaje i do niej wyspa jest dostawiona, inaczej malutka wyspa wolnostojaca by byla

    jesli chodzi o pot filler Joana - jesli chcesz to Ci tu kupie i przywioze - z tego co wiem nie jest do zdobycia w Polsce jeszcze bo nadal uwazany za "fanaberie" Tylko musze Cie uczulic - nie nadaje sie zbytnio nad kuchenke zwykla na prad (indukcja itp) z powodu elektryki. Prad & woda ze soba w parze nie ida i mozna niezla zadyme zrobic jesli cos sie stanie i kran zacznie przeciekac, styknie ze uszczelka w nocy pojdzie. wiec wez to pod uwage. Ale ogolnie mozna spokojnie podlaczyc pod zlewem i puscic szafkami i tylko wbic sie w sciane nad kuchenka. Mysmy podlaczyli w piwnicy pod rury ale dol mielismy jeszcze nie zrobiony.
    Mozna tez na sucho do sciany przykrecic i udawac ze dziala, dla wygladu

    okap mam zamiar tymrazem zrobic wiekszy niz kuchenka (patrzec dwa ostatnie zdjecia)

  9. #29269

    Domyślnie

    U nas ludzie zamawiają z Alliexpres, jeśli by mi się mojego udało namówić na robotę, to tam bym pewnie zamawiała. Ale teraz dałaś mi do myślenia z tą indukcją. W sumie nad termomixem powinnam mieć , bo głównie z niego korzystam

  10. #29270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no nie chce straszyc, ludzie zakladaja, poprostu musialabys pamietac o czestym sprawdzaniu czy uszczelka nie poszla
    nad robotem? caly urok jest nad kuchenka, inaczej raczej sie z celem mija, wiecej wody do garnkow lejesz na gotowanie niz do robota









    mozna tez i blatowy (najprosciej bez kucia) ale to nie to samo co na scianie


  11. #29271
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zauwaz tez ze jedni zakladaja ze jest z boku a inni jak ja ze na srodku musi byc wymierzony to juz taka preferencja osobista.

  12. #29272

    Domyślnie

    Żartowałam z tym termomiksem pierwsze zdjęcie mnie ujęło. Bo i drewno na obudowie okapu i półki. Montowany na blacie też już gdzieś widziałam, ja mam w sumie blisko zlewu. Tak chciałam, na jednej ścianie, chyba 60 cm mam blatu między płyta, a zlewozmywakiem.

  13. #29273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to sobie zaloz, namow meza przynajmniej nie bede jedna co ma i pokazala

    jak przez mgle pamietam Twoja kuchnie, pokazywlas raz ale chyba ze 100 lat temu, wez no zapodaj fotke. Wiecej salon i sypialnie ostatniomdawalas bo robilas.

    (serio lubisz owarte polki? piszesz sie na wieczne scieranie kurzy??)

  14. #29274
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam ze wracajac do Polski bede zdana bardziej na Aliexpress niz na Amazon czyli dlugie czekanie na wszystko
    moze sie polski Amazon w koncu rozhula? Pamietam jak u mnie - i pamietam jak pisalam wam - zaczal dzialac to nie bylo nic, same ksiazki, musialam z Amazonu w US zamawiac, teraz nie ma roznicy, nasz zawalony i duzo na Prime czyli w nawet nastepnego dnia przychodzi bo maja na miejscu. Z tym ze w Polsce macie tyle sklepow online ze glowa boli, wiec ciezko Amazon by mial, chociaz?

  15. #29275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u mnie ten kranik na scianie nie zdałby egzaminu. ja duzo gotuje ale tez niestety strasznie brudze przy gotowaniu. to tu, to tam cos chlapnie czy prysnie. kranik bylby zazwyczaj ufajdany a nie mam ambicji by na scierce ciagle latac i pucowac. wystarczy ze z okapem sie mecze. No i przez tyle lat nie odczulam potrzeby posiadania. Ale to wiadomo, preferencje osobiste. Mnie sie nie przyda innemu pasuje. na scianie tez musze miec cos co bedzie sie łątwo i szybko wycierac, nie wiem jak z tymi spiekami. teraz mam płyte meblowa i na to szklo bezbarwne, rewelacja jesli chodzi o sprzatniecie. jednak u mnie gore bierze wygodnictwo, wszystko musi byc gladkie, bez szybek, szprosów, załąmań, ozdob czy listew.

    w poprzedniej kuchni mialam szafki gorne z frontami z lacobela w alu ramach. i jakies dziwne zabudowy, piekarnik na dole. to wszystko to byl koszmar jesli chodzi o doczyszczenie. teraz nie mam szafek gornych i w nowej kuchni tez nie planuje. tylko musze cos na sciany zrobic, bo plyta i okap beda na scianie a nie na wyspie. blaty bym chciala jeednak z tego spieku i dobrze by bylo pociągnąć na sciane.

    chcialabym miec tez taka szafke chowana do dołu, sterowana silownikiem zeby wyjezdzal robot KA. Teraz dostaje szalu, kurzy sie okropnie i codziennie musze go obczysczac. juz wole nie miec na wierzchu ale schwanie w spizarni i dzwiganie tez mnie nie urzadza. takie cos wysuwane widzialam w programach na HGTV

  16. #29276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    aaa jeszcze jedno. z aliexpresa korzystam w tej chwili sporadycznie. wiekszosc tego maja w polskich sklepach online, moze kilka zlotych drozej ale za to jak mi nie pasuje moge odeslac bez problemu i mam zwrot kasy. a z ali to ruletka, nie dosc, ze koszty spore to jeszcze nie wiadomo czy kase zwroca.

  17. #29277

    Domyślnie

    Ot i kuchnia. Na wiosnę musimy malować, bo wybraliśmy fatalna farbę do kuchni. Tzn sama farba jest bardzo dobra, ale kompletnie nie do kuchni. Stąd moje pomysły od razu przy malowaniu na zmiany








  18. #29278

    Domyślnie

    Co do Alisię zgadzam, z tym że np uchwyty do łazienki górnej kupiłam dużo, dużo taniej.
    Zabawki dla Antka czasami kupuje. Niby LEGO, ale kompatybilne z LEGO zestaw 100, taki sam oryginalny 400. No nie dam tyle, nawet za fajne klocki

  19. #29279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja ostatnio zamawialam baterie do lustrzanki. wywalone pieniadze w bloto. zareklamowalam i czekam od miesiaca na zwrot kasy. zrobilam spor z dostawca ale to nic nie daje. jeszcze wczesniej tez kilka razy sie rozczarowalam jakoscia i odpuscilam tam zakupy. nie stac mnie na chinska bylejakosc

  20. #29280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR - co znaczy ze sie z okapem meczysz???? o co chodzi - bo rozumiem ze o czyszczenie chodzi??

Strona 1464 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony