dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1260 z 1260
Pokaż wyniki od 25.181 do 25.183 z 25183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Pestka .. z usmiechem wielkim jak slonce obejrzalam
    nie wiem, ale mam slabosc do nich!
    i niestety ale zadnego w tym roku nie widzialam M mial szczescie

1

Domyślnie

TAR w plotkowaniu nikt nie pobije Ricka i Kathy sa takie typy ludzi ktorzy swojego zycia nie maja i zyja cudzym. Tak mi sie kojarzy poduszka w oknie i caly dzien na lokciach obderwacja a potem historie w swiat ida

1

Domyślnie

co mialam napisac w ogole............JESTEM MOTYLEM.........wiecie, tym motylkiem co ma wszystko w duuuu
    Melduje ze klucze wczoraj oddalam, zrobilismy wyjazd z parku i najlepsze bylo to ze plotkarzy nie bylo wiec nikt na nas sie nie gapil i nas nie wkurzal. Spokojnie sie spakowalismy, zamklismy i z glowy. Cos jednak musi byc na zeczy bo jak z Bradem potem rozmawialismy to po raz trzeci w ciagu tygodnia wspomnial ze ma nadzieje ze oni sie wyniosa w przyszlym roku. Nie byl happy ze sie wynosimy. To na tyle z plotek parkowych - bo juz sie skonczyly
    Macie w PL lepiej z tymi przelewami, ja niestety czeka dostalam i oczywiscie do banku nie zdazylismy bo w sobote tylko do 4pm ale nic to niech se lezy.

za to zdazylismy gdzie indziej jechac. Bo przez trzy dni dyskutowalismy a dokladnie M ciagle za mna gonil czy bym jednak nie chciala calej tej mojej lazienki zrobic. Wiec stanelo jednak ze wyciagmy kabine i kladziemy kafle, tyle nie zrobimy ze starych planow ze nie powiekszymy tego prysznica kosztem szafy w pokoju z drugiej strony. Tak ze kupilismy wczoraj juz drzwi szklane - trafilam na takie jak chcialam bez cholernej ramki na gorze - we wtorek M ma wolne to pojedziemy po kafle i sie zrobi. Zobaczymy co maja bo chcemy tez kafle do duzej lazienki kupic. Zostalby jeszcze wc zrobic na koniec.
    Szybe zaplacilismy ale dzis odboerzemy bo pojechalismy tam prosto z parku i pake mielismy zaladowana.
    dzis wywalanie do kontenera i M rozbiera pergole.

Strona 1260 z 1260

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia