dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1260 z 1260
Pokaż wyniki od 25.181 do 25.186 z 25186
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Pestka .. z usmiechem wielkim jak slonce obejrzalam
    nie wiem, ale mam slabosc do nich!
    i niestety ale zadnego w tym roku nie widzialam M mial szczescie

1

Domyślnie

TAR w plotkowaniu nikt nie pobije Ricka i Kathy sa takie typy ludzi ktorzy swojego zycia nie maja i zyja cudzym. Tak mi sie kojarzy poduszka w oknie i caly dzien na lokciach obderwacja a potem historie w swiat ida

1

Domyślnie

co mialam napisac w ogole............JESTEM MOTYLEM.........wiecie, tym motylkiem co ma wszystko w duuuu
    Melduje ze klucze wczoraj oddalam, zrobilismy wyjazd z parku i najlepsze bylo to ze plotkarzy nie bylo wiec nikt na nas sie nie gapil i nas nie wkurzal. Spokojnie sie spakowalismy, zamklismy i z glowy. Cos jednak musi byc na zeczy bo jak z Bradem potem rozmawialismy to po raz trzeci w ciagu tygodnia wspomnial ze ma nadzieje ze oni sie wyniosa w przyszlym roku. Nie byl happy ze sie wynosimy. To na tyle z plotek parkowych - bo juz sie skonczyly
    Macie w PL lepiej z tymi przelewami, ja niestety czeka dostalam i oczywiscie do banku nie zdazylismy bo w sobote tylko do 4pm ale nic to niech se lezy.

za to zdazylismy gdzie indziej jechac. Bo przez trzy dni dyskutowalismy a dokladnie M ciagle za mna gonil czy bym jednak nie chciala calej tej mojej lazienki zrobic. Wiec stanelo jednak ze wyciagmy kabine i kladziemy kafle, tyle nie zrobimy ze starych planow ze nie powiekszymy tego prysznica kosztem szafy w pokoju z drugiej strony. Tak ze kupilismy wczoraj juz drzwi szklane - trafilam na takie jak chcialam bez cholernej ramki na gorze - we wtorek M ma wolne to pojedziemy po kafle i sie zrobi. Zobaczymy co maja bo chcemy tez kafle do duzej lazienki kupic. Zostalby jeszcze wc zrobic na koniec.
    Szybe zaplacilismy ale dzis odboerzemy bo pojechalismy tam prosto z parku i pake mielismy zaladowana.
    dzis wywalanie do kontenera i M rozbiera pergole.

Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

Domyślnie

Mania, a ja goopia myślałam, że hajs do ręki dostaniesz i się nie zmieści
    No i mi odpowiedz, te nowe żyrandole wywaliłaś??? (wiem, że kryształki zostały)

1

Domyślnie

Mika no zobacz jaka zakrecona jestem, ale wywalalam teraz z szopki i mi sie przypomnialo ze pytalas skleroza nie choroba. Musze odpoczac. Humid jak diabli mimo ze slonca nie ma, ledwo zyje. M sie zabral za moja lazienke ale nie moze wkladki wyrwac bo nie moze odkrecic kranu, znaczy tego przekretla do prysznica
    Pewno jeszcze nowy bede musiala kupic

Mika tak, te "nowe" co mialam juz 3 lata. Chyba 3. To juz stare byly Bardzo bardzo je lubilam i troche mi sie plakac chcialo ze sciagam ale niestety nie mam wysokich sufitow jak macie w Polsce i za nisko wisialy jak sie juz wyzbieram fotke szczele jak bylo przed a jak teraz jest.

Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

Domyślnie

no tak, stare dobrze, że chociaż trochę powisiały

Strona 1260 z 1260

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia