dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1398 z 1588
Pokaż wyniki od 27.941 do 27.960 z 31759
  1. #27941
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Prima Aprilis 1 kwietnia, a ja dzis juz dostalam - przyszla jakas idiotka (bo inaczej jej nazwac nie moge) i mowi ze jest gotowa kupic moje akwarium ze wszystkim - oprocz ryb i daje oferte polowe tego co ja chce za wszystko.
    a potem wrocila jeszcze raz i mowi ze wezmie wszystko z rybami i podaje cene to sama - polowa tego co ja chce. Cene wystawilam za wszystko na tyle co zaplacilam za ryby, a wartosc wszystkiego jest 3x wieksza. To jeszcze im za duzo.
    ale mnie wnerwila, napisalam jej pare slowek i zapytalam ze niby CO mam zrobic z rybami? wpuscic je do wanny? oczywiscie ofetre odzucilam bo w zyciu za tyle nie sprzedam i ja zablokowalam

  2. #27942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tymczasem w akwarium....w nocy sie odwracam a tu malenstwo po szybie zaiwania





    wiec jak zlazlo na piasek szybko wylowilam i poszukalam jakiejsc mamy/taty







    ladnie wyrosl, to juz duze dziecko jak je wypatrzylam pierwszy raz byly polowe a nawet i wiecej mniejsze


    a tu zapyla (daje noge) jak wsadzilam spowrotem
    nie wiem ile ich przezylo i nie zostalo zjedzone, ostatnio 3 naraz widzialam



  3. #27943
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Źłobek, czy już przedszkole
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #27944
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jeszcze zlobek

    wylowilam wlasnie jednego kraba, nieduzy, to nie ten wielki lobuz




    wzucilam do M bo zadnego nie ma a glonow ze hej - bedzie sie mial gdzie pasc. U mnie glony znikly, sa tylko takie plaskie na kamieniach ale nic zeby pociagnac - tylko na tylniej scianie - a one tam nie laza. Moze uda mi sie jeszcze jednego zlapac.
    z tymi ok, jak juz wylezie latwo capnac w pensete, te niebieskie co plankton zgarniaja - nie do slapania - juz z daleka jak mnie widza leca tak ze o malo nog nie pogubia, doslownie predkosc Strzalkki o ile ja pamietacie


    minelo 48hr od zmiany wody, cyjano chyba zniklo, ale wydaje mi sie ze teraz u M jest, musze wziasc i sporawdzic jak M wroci, wlaczyc biale swiatla, mam nadzieje ze na tym koniec, ale kto wie - moga wrocic

  5. #27945
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a M wlasnie w polskim sklepie
    polskiej kielbasy mu sie znow zachcialo

  6. #27946
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Moja córka wczoraj powiedziała, że jak już będzie mieć dom własny, fundnie sobie akwarium z krewetkami. Taka moda się u nas robi... szklane boksy z krewetkami Usiłowałam jej wyjaśnić, że jak ma nie męczyć zwierzaków, to najpierw musi poczytać na temat. Muszę jej pokazać twoje akwaria.

    Zielony krab, taki zawsze ma kolor?

    A Twój M to może z powodu kiełbasy chce wracać do PL?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #27947
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moj sie zbiesil i nie pomalowal scian, dzis go zagonie, bo wymyslil ze jutro i malowanie i montaz drewna. juz to widze, bedzie sie motal miedzy robotami, przez co bedzie wkurzony co mnie doprowadzi do bialej goraczki i znowu bedzie włoska rodzina ma dzis pomalowac te dwie scianki a jutro jak bialy czlowiek zajac sie drewnem.
    a ja dla ukojenia nerw ide wyzyc sie w ogrodzie na suszkach. wczorajszy wiatr osuszyl troche trawnik juz mniej mi mlaszcze pod butem. dzis tez slonce i wiatr, powinna reszta sniegu potopniec. na weekend zapowiadaja cieplo i slonecznie wiec dotlenie sie troche w ogrodzie.

  8. #27948
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka serio taka moda? nie widzialam i nie slyszalam o tym nigdy. Nie za nudne same krewetki??

    ten kraby zawsze zielone, Emerald Crabs, mam jeszcze 3, chce jeszcze zlapac wiecej o ile nie wszystkie i walnac do M, bo jak nie beda mialy co jesc (glony) to sie zuca mi na koralowce. Najbardziej bym chciala tego duzego zlapac, ale cwany sie chowa. Kraby chyba nigdy kolorow nie zmieniaja, niebieskie tez zawsze niebieskie zostaja. Ciezko zlapac bo maja twarde skorupki i sie wyslizguja z pincetki. Drugiego wczoraj w nocy zlapalam ale wlasnie sie wyslizgnal, dal dyla szybciej niz predkosc swiatla

    akwarium sprzedalam, przyjechal facet z synkiem az z Toronto, sam nawet ryby wylowil i kamienie wyciagnal.

    kupilam nowa rybe, bo smiesznie wyglada

    Yellow-Banded Possum Wrasse



    jeszcze jej nie mam, trza jechac odebrac.

  9. #27949
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR no to sie w koncu cos bedzie dzialo ciekawego
    czekam na te dechy.....


    u mnie sie topi powoli, ale na ogrodzie nadal pelno lodu. Wczoraj siedzielismy i plany robilismy co tam jeszcze trzeba zrobic i dokonczyc. W srodku w domu nawet nie mowie bo lista jest bez konca
    tez mam lenia do malowania, dwie male scianki nadal nie pomalowane

  10. #27950
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Maniu dechy powinny byc przez weekend zrobione, mamy na 2 dni pozyczoną pilarke stolową do przycinania wiec mus sie sprężyć. ja dzis przelakieruje tylko anemostat wyciagowy na czarno zeby sie nie rzucal w oczy. i musze znalezc jakis ciekawy kinkiet czerny pasujacy do reszty oswietlenia. teraz mam bialy metalowy podswietlacz, moze tez go mazne lakierem? ładnie podswietla i szkoda go wywalac.
    zamowilam tez firany biale z etaminy gladkiej, te moje lil z ikei po praniu wygladaja jak szmaty a potrzebuje jakies nienachalne i mocno przezroczyste

  11. #27951
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    tez mam lenia do malowania, dwie male scianki nadal nie pomalowane
    Manka to d...a w troki i do roboty a nie tylko rybie seksy podgladac

  12. #27952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiesz co Tar, jakos firanek nigdy z Ikei nie lubilam. Zaslony owszem, ale kilka tylko, ale firanki nigdy.

    ja mam zamalowane na kolor sciany nakladke na scianie gdzie wlacznik do kominka byl, bo tu na gorze na scianie byl, a zamontowalam na pilota zeby nie latac, nalozylam poikrywke i pomalowalam ta sama farba co sciany. I zamlowana mam obramowke do wlacznika swiatla tu gdzie siedze. Tez farba doi sciany. A ze farba dobra to ani nie zlazi a i moge myc woda i nie zlazi.

    moj M ma kilka takich pilarek, na prosto, na skosy, a dziury nawet jakies, nie oplacalo sie pozyczac jak zaczelismy robic wszystko, dobre pozyczyc na male roboty, szkoda ze tak daleko mieszkasz

  13. #27953
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR no ale kiedy to takie ciekawe te seksy

    musze M zapytac czy mamy jeszcze listwy, bym dwa razy nie malowala. W tym kacie stal sekretarzyk i M nigdy listw nie nalozyl

  14. #27954
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mam antracytowego spraya do metalu to psikne 10 minut i zrobione, ta moja farba sie nie nada. czekam teraz juz tylko na klienta na sofy, jak nie zdaze kiedy przyjedzie naroznik to wstawie po jednej w najwiekszych sypialniach i niech czekaja. jak mam oddac za pol darmo to juz wolalabym za darmo jakiejs organizacji zwierzakowej, przynajmniej kac by mnie nie trawil, ze za tanio poszly. a sa naprawde w doskonalym stanie noweczki, wyprane, nic nie poniszczone, nawet niewysiedziane.

  15. #27955
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    seksy z zasady sa ciekawe

  16. #27956
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR tez tak mam, wole za darmo gdzies dac niz za polo darmo cwaniakom

    wiesz, glodnemu chleb na mysli
    zima libiodo spada

  17. #27957
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jestem bardzo zadowolona - ryba sie znalazla
    kolo 11 mi ja wcielo, ten goby co z pistolem byl - co ja zolty watchman wygonil. Pistol sie wyniols, ryba sama biedna plywala. Czyscilam akwarium, byla kolo rury jeszcze jak po prawej stronie bylam, jak doszlam do lewej strony i sprawdzalam - ryba wsiakla. I wiecej jej nie widzialam. Przedwczoraj jeszczze jak wode zmienialam znow - sprawdzalam w overflow ale pusto, wiec doszlam do wniosku ze gdzies ze stresu padla bo zostala domu i pistola pozbyta. Pistola slyszalam od czasu do czasu.
    Patrze dzis - jest!wylazla spod kamienia gdzie slyszalam strzelania - czyli znalazla Pistola
    wlasnie sie obrocilam - sa oba Ona siedzi a Pistol piasek wynosi

  18. #27958
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    czyli zła seria zgonów ustała

  19. #27959
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mezus dostal w nagrode pyszna obiadokolacje w nagrode, pomalowal sciane jak wrocilam z pracy to juz pierwsza warstwa pomalowana, teraz maznal 2 raz. na razie mi sie podoba, przylozylam drewno, bedzie miodzio

    co by pozostac w klimatach akwariowo-morskich mielismy na kolacje krewety

  20. #27960
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a ja zdrade morska popelnilam i na obiad zezarlam paczka polskiego
    bo M do kielbasy kupil

Strona 1398 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony