dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1281 z 1281
Pokaż wyniki od 25.601 do 25.611 z 25611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

AVE - to zart?? kwiatki kwitna w grudniu?
    u mnie znow sypie

1

Domyślnie

szalenstwo nie-szalenstwo ale Manka zaszalala.
    Pojechala wczoraj i kupila druga choinke

........z mala przygoda bo jak wrocilam i otworzylam pudlo okazalo sie ze z 3 czesci choinki w srodku jest tylko jedna i nie ma stojaka. Trzeba bylo wrocic.
    Jasne ze proteza! U mnie za sucho na zywe.

moze jestem glupia ale nie cierpie drzew scinac. I nie przemawia do mnie fakt ze choinki sa ze szkolki. Jak musze drzewo sciac to doslownie placze. Mialam przez 30 lat tylko 2x zywa i nigdy nie bede juz miala.
    Nad myszami zlapanymi tez ubolewam. Jakas ckliwa sie zrobilam.
    Mysz juz 4 w garazu. Dzisiejszej czwartej nie znalazlam - niezle musiala walczyc bo ani lapki ani myszy, pewno pod samochod wpadla.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR

Domyślnie

ja kupuje z korzeniem w donicy od ogrodnika, po swietach wkopuje i las powiekszam w przyrodzie nic nie ginie a na wyprodukowanie takiej sztucznej to wiesz ile drzew zycie straci?

nawet takie choinki zywe poswiateczne sie przydaja, do rozdrabniarki i na kompost a igliwiem nakrywam roslinki, ktore moga zima przemarznac. mnie moze na forum do swiat nie byc, w robocie jak zawsze urwanie kapelutka no i swiat i tej sztucznej atmosfery nie lubie.

1

Domyślnie

TAR moge podyskutowac
    nie na darmo jest recyckling i zbieraja plastyki - bo je przerabiaja.
    Pozatym nie kazdy ma takie wlosci jak macie z Pestka i reszta - gdzie ja mam sadzic te choinki, no i przedewszystkim - na co mi ta rozdrabiarka? Ja nie mam miesca na takie zeczy np. Duzo ludzi tak ma.
    Nastepna zecz - obie podloge mi zniszczyly, mimo spodniczki - zywica w parkiet wlazla i zobaczylam jak choinke rozebralam. A druga na podloge tutaj, na szczescie zanim prawdziwa podloge wsadzilam. Z paneli zeszlo (bo to "plastyk", ale parkiet byl drewnany i nie do naprawienia.
    A tutaj w domu mam jak pisalam za sucho. Nie pomagalo nic, schla zdychala. A duza w donicy kto to bedzie wnosil.
    Plastic fantastic - kazdy jest ECO inaczej, ja zamiast zmarnowania kilkudzieieciu choinek wole miec sztuczna na lata.
    No i - ubierajac choinke jak ja ubieram, tej choinki nawet nie widac, mi by w sumie sam patyk starczyl.

dyskusja zawsze jest na swieta jak do choinki dochodzi, ale kazdy zapomina ile plastyku i sztucznego w domu ma. Nie da sie tak. Jak sie tak super eko chce to trzeba by w lesie w szalasie z galazek mieszkac. Bez zadnej pokrywy nawet - bo to tez plastyk

lasu nie mam zeby dosadzac, ale 8 choinek posadzilam

Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

Domyślnie

Gdzieś mi mignęło, że Volvo wypożycza choinki w doniczce za 55 zł i na początku stycznia oddaje się je. Volvo zwraca kaucję i drzewko sadzi do gruntu.
    Na moich hektarach mieszkaniowych tylko stroiki się mieszczą. Teraz mam zrobioną "choinkę" z tego stożka i pewnie koło świąt zrobię stroik w koszyku wiklinowym.
    Jak mieszkałam w innej miejscowości, to choinki jednego dnia były zbierane spod śmietników i do zoo zawożone. Tak sobie myślę, że ja nigdy nie miałam sztucznej, a moja mama od kilku lat wiesza światełka i parę bombek na araukarii, która jej dosyć duża urosła Dawno temu mama nieraz miała samosiejkę sosnę, ze swojego lasu.
    U teściowej też tylko stroiki. Tak pięknie udekorowane choinki jak Mani, widzę tylko w niektórych sklepach albo na instagramie.
    Mania, własnie rzuciło mi się w oczy, że coraz więcej osób (na instagramie) stawia dwie choinki, po dwóch stronach kanapy i trzecią np u dzieciaków w pokoju.

Tar zdrowych i miłych Świat. Spokoju ducha i wytchnienia od codziennych problemów

1

Domyślnie

Mika na Twoje hektary dobra choinka taka jak wczoraj kupilam, wkleje fotke jak juz tam zrobie bo mam jeszcze jeden pomysl i tez z mysla o Tobie.

Dwie choinki mialam epoki temu, jak dzieci byly male - jedna glowna a druga u nich. Potem tutaj kupilam te nieduze w donicach pamietasz?

jesli chce sie miec zywa choinke ale duza do sufitu - to mozna, ale zalezy jak w mieszkaniu jest wyschnie szybko i zacznie sie szybko sypac albo nie, zalezy - u mie schna na wiorki i zywice puszczaja. Takiej duzej z donica sie nie wniesie bo wazy tone. Choinka nie, ale korzen w ziemi wazy tone. Jak mam postawic mala ale zywa to wole duza a sztuczna. O zapachu tez kiedys pisalysmy. Pachnie i przestaje.
    Za dziecka pamietam byla zywa ale do czasu, mimo ze mamy swoje grunty z lasami zaczeli stawiac sztuczna.
    Mam sztuczna choinke, barszcz z pudelka i jedzenie na Wigilie zamawiane w restauracji. Dla mnie nie sa to priorytety w zyciu - ale to ja
    dla mnie waziejsza jest atmosfera i to ze mam wszystkie dzieci w domu w kupie naraz

1

Domyślnie

Mika, choinka z serii "slim", czyli "dluga, cienka, jak ta glista "
    wejdzie w kazde miejsce

wysokosc 213 cm (sa i wyzsze), szerokosc na dole 55 cm , druga co byla to jeszcze wezsza ale igly ta miala ladniejsze.
    to bedzie choinka ktora bede rozkladac jak nie bede chciala duzej. Pudelko tez male - na lezaco pod moje lozko wejdzie, gdzie duza ma pudlo jak pol samochodu i wazy tone.
    zrobilam na bialo-srebrno i a jak, a la futerkowe "bombki". Nie, szarfy odpadly, nie kumam ich. Nie podobaja mi sie.

co do futerek - tylko biale mi sie podobaja - obojetnie co, te a la kolnierz od ciotki z plaszcza - moim zdaniem ohyda. Biale odbiera sie jak sztuczne i jak sniezynki, tamte jak futro z wiewiorki.

Mika, pomysl na nasze lustra - badz na duze okno. Bo mozna te haczyki przyssawki na szkle - na scianie by dziury trzeba zrobic, chyba ze jakis plaski szkielet zrobic, ale pomyslalam o takim czyms jako ozdobe na lustro

Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

Domyślnie

Dzisiaj mąż kupił karpie i jesiotra, na miejscu zabijali i patroszyli. Kupił koło południa, zaniósł do piwnicy, żeby tam potem umyć i obrobić tak jak mu pasuje. Koło 18 przyniósł mi do kuchni jesiotra i myślałam, że zejdę z wrażenia. Ta ryba dalej się ruszała. Bez głowy i flaków, po 6 godzinach wyglądała jakby oddychała jamą brzuszną,worek foliowy się ruszał i szeleścił
    Mania, aż ci pozazdrościłam tego jedzenia zamówionego.
    Ta choinka na ścianie, to na jej wzór siostra męża wieszała jedną dolną(dużą) gałąź na ścianie i zakładała światełka i kilka bombek. Kiedyś pisałam jak u niej od świeczki zapalił się stroik i poszło po ścianie, listwa przysufitowa zaczęła się palić i to co skapywało podziurawiło kanapę. Dobrze, że do firan nie doszło. Od tamtej pory prawie nie palę świeczek w domu.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    Elfir

54

Domyślnie

Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    AVE - to zart?? kwiatki kwitna w grudniu?
    u mnie znow sypie
    W Kórniku kwitną bratki i pięciorniki

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko

Domyślnie

U mnie też jeszcze kilka dni temu kwitły bratki i bacopa

Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

Domyślnie

Dzisiaj widziałam kwitnącego fiołka.

Strona 1281 z 1281

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia