dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1268 z 1268
Pokaż wyniki od 25.341 do 25.346 z 25346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Mika to sie nazywa sila perswazji "ja to chce"... Po moim telefonie do slepu i po telefonie wlasciciela do Jury i po wyrazniu zgody przez Jure ze moga mi juz sprzedac ten pojemnik....Jura wystawila te pojemniki na stronie ze 'juz sa'. Smiac mi sie chcialo ze taki "beztwarzowy nikt" jak ja wskoral takie cos
    Co nie zmienia faktu ze nadal wszystko zacofane i nieruzmiem dlaczego tutaj do tylu, juz nawet z Europa nie poruwnuje ale z US

Pojemnik okazal sie za maly (juz go wczoraj odeslalam), na to samo by wyszlo uzywjac mleka w zwyklej szklance/kubku. Ten sam duzy cena jak jak za duzy nowy wiec nie bylo co sie zastanawiac. Tu jest maly - mleka co kot naplakal na ile kaw starczy?

[url=https://postimg.cc/SXzMdKBx]

jedynie co sie go oplaca kupic to z drugiej reki okazyjnie. Ten badz ten litrowy.

nowy co wzielam to ten - macie jeszcze te biale w Europie tutaj ich nie ma

jest ustawianie, te krececzki pokazuja ile mleka w srodku jest.
    w starym modelu co oddalam ustawienie stale nic nie pokazuje wiec trzeba zagladac.

to byla techniczna ciekawostka

1

Domyślnie

ze dwa tyg temu mowil ze chcial dokupic cos sobie do ps4 i zeby Nikusiowi to kupic. W zeszlym tyg Mloda wspomniala ze Nikus to ma na liscie. Wiec powiedzialam M i kupilam. Przyszlo i mowie M ze M musi sprawdzic bo do swiat daleko i nie bede mogla oddac/wymienic.

sie w tym wyglada jak idiot

pokazuje bo....M na tym gral raz jak u Chico byl w lecie. Mowi ze takie "sick" bylo ze az mu sie wymiotowac chcialo i musial zerwac to z glowy. No dobra, myslalam ze buja. Dopoki ja nie zalozylam. Przyszlo w piatek i juz na 3 gierkach siedzialam. Sluchajcie pisze o tym bo nie moglam uwiezyc. To jest normalnie niesamowite! Czuje sie jakby sie bylo w srodku w grze. Sie mozna odwrocic i zamiast sofy i sciany byla gra. Albo wisialam w powietrzu i majtalam nogami i sie normalnie balam ze zaraz spadne. A najlepsze wczoraj bylo - jechalam wagonikiem jak w lunaparku i sobie strzelalam - kazdy ruch i zakret sie czulo cialem - calym cialem - jakby sie w nim siedzialo. Dlugo nie wytrzymalam oddalam M, za 5 min slysze wrzask i M na gore wychodzi. Mowi ze to ta gra co u Chico gral i ze nie wytrzymalam jeszcze troche bo wagonik wyjechal i....zlecial po torach na dol. M nie strzymal i musial ustrojstwo z glowy zerwac. Bo az mu wszystko w zoladku podeszlo do gardla.
    SZOK - tyle moge powiedziec. Nie moglam uwierzyc ze tak to dziala.
    sie rozpedzil i dokupil gier ma ich juz 12. Mowil ze jedna z zombie byla tez straszna i musial zerwac bo mu wyskoczyly jakies i go dotknely i on az poczul ten dotyk.
    XBox tez to ma.

dzis rano sie go pytam - do ktorej siedziales? do 5 rano.
    mowil tez ze musial sprzatac w pokoju bo co stalo na lawie latalo. I ze wyladowal i sie odbil od kominka nie wiadomo jak bo nawet nie zwrocil uwagi ze sie przemieszcza.

no i wlasnie, przez to moja lazienka nie bedzie zrobiona bo M wpadl po uszy

ale - jak macie okazje u kogos badz w sklepie sprobowac - polecam , bedziecie WOW

ps. tak mu sie t spodobalo ze musialam drugie kupic, zeby tez mial , temu tyle gierek kupil

1

Domyślnie

MIka tu jest filmik z tego nowego, kto wie moze gdzie na wyjezdzie do Szwecji trafisz

https://www.youtube.com/watch?v=9U_Zp1hyZY0

Domyślnie

Ja pewnie spróbuję gry jak Antek juz dorosnie. Poki co nie dostaje ani tel ani tableta do ręki. Ale jeszcze z byłym, kupilismy mlodemu na gwiazdke PS, zanim pod choinkaw znalazl, kazdej nocy gralismy. Moglismy zacząć kiedy mocno zasnął, wiec czesto nad ranem konczylismy. Jak głupki

Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

Domyślnie

Rzeczywiście maleńki ten pojemnik. Ja na pewno nie kupię, bo nawet nie korzystam z tego swojego Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_pl_JURA-Prozniowy-Pojemnik-na-mleko-0-6l-1237_1.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	435875
    Zresztą, jest to bardzo drogi gadżet, tutaj ten litrowy 800zł kosztuje.
    Za mało mam miejsca i mleko prosto z butelki daję. Jedna rzecz mi się podoba, ten wężyk metalowy, ale on chyba do mojego termosiku nie pasuje.
    Raz, o świcie robiłam kawę na drogę do samochodu i mleko z butelki mi się na meble wylało. Ale byłam wściekła, bo musiałam ekspres razem z tą ciężką marmurową dechą przenieść i wszystko myć.

Mnie gry wcale nie wciągają, sto lat temu grałam tylko w jedną i potem już w nic nie dałam się wciągnąć.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; Wczoraj o 17:34

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Kod pocztowy
    05-530

Domyślnie

Nie gramy w gry komputerowe.
    Dla mnie to żadna zabawa. Więcej się nakombinuję robiac projekt.
    Grywam tylko w Mahjonga na dobranoc, jeśli nie mam akurat co czytać
    INSPIRACJE KOMINKOWE

PINTEREST pestki56

Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

(Groucho Marx)

Strona 1268 z 1268

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia