dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1351 z 1588
Pokaż wyniki od 27.001 do 27.020 z 31759
  1. #27001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam napisac ze wieczoram wyglada bosko

    i ze mialam farta w IKEI....laska mnie za 4 rzeczy nie skasowala i zaoszczedzilam 90$
    cos mnie piklo ze za malo wyszlo i jak wyciaglam rachunek i zaczelam po drodze liczyc zobaczylam.
    W pieklo pojde, nie wrocilam sie .
    I tak do dwoch musialam jechac bo wykupione, a polek nie ma w calej prowincji - zgarnelam dwie ostatnie.

  2. #27002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kupilam caly ten komplet na lokalnych




    musialam na lokalnych bo juz Ikea ich nie robi
    ogolnie chcialam narozne biurko ale niestety kazde co widze to wies tanczy i spiewa - takie typowe biurowe, albo sama szyba na metalowych nogach - pamietacie mialam takie w jaskini? Kupilam jak postawilam maszyny do szycia tam.

    wiec wpadlam na pomysl niezupelnie w L-ke bo nie da rady siedziec w kacie biurka, ale nadal w L-ke - zebym mogla cholerna drukarke schowac i zeby nie byla na widoku i postawic woofer od kolumn. Bo kolumny za compem schowane ale pudlo od nich zabiera duzo miejsca. Wiec plan jest cos w tym stylu







    a tak jak tutaj sie przypatrzec jest kwadratowa szafka





    boski to domowe biuro no ale ja nie mam takiego bialego domu
    w kazdym badz razie jak i na ostatnim zdjeciu widac jest noga, w sumie sa dwie.
    Na Bescie jest zupelnie inna.
    Szafka badz musi byc ta z kompletu - albo to co kupilam albo krotsza i wyzej wisiec musi - bo akurat mam zaraz wylot z ogrzewania w podlodze. aAlbo krotsza kwadratowa konczaca sie przed wylotem.

    M ma jutro biurko przywiezc zobacze co i jak. Chcialabym te sie pozbyc tej raczki z szuflad. Za bardzo nowoczesne. Jak sie nie da zamaluje na czarno. Jak sie da przykrece cos innego. Musze tez obadac jaka gruba scianka z szufladki zeby zalozyc specjalne zawiasy i zebym miala klawiature w szufladzie jak teraz.

    biurko jest super cienkie.....




    zdjcie z netu - nie ma szans zebym wysiedziala tak blisko, wiec plan jest zeby ja przerobic - zalezy mi tylko na tych czarnych szufladkach bo jak nie lubie szczoteczek na widoku w kubeczkach tak nie lubie kubeczka z dlugopisami, potrzeba mi na "przydasie". Wiec trzeba bedzie rozparcelowac, na to glebszy blat zalozyc, nogi nowe - nog dwie reszta na bocznej oparta. I czarna szyba na gore jak na tym z tylu.
    Trzeba bedzie niezle pokombinowac, ale wierze w mojego M


    ogrod nie skonczony a ja mu nastepne roboty daje - ale i tak pada ciagle

    ps. tak jak mowilam synogarlice mialy drugi raz dzieci, przedwczoraj poszlam kosic i dwa malenstwa spod choiny wybiegly i siadly pod kreciolkami
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 13-09-2020 o 23:56

  3. #27003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika nie ma takiej szansy zebym zrobila nowoczesna minimalistyczna choinke, bombki musza byc.
    tez ubiore dwie a moze i 3, te cienkie, tej duzej nie wyciagam, nie chce mi sie.

    jest polowa wrzesnia, moj czas na zaczynanie kupowania prezentow - w tym roku nawet mi to nie w glowie

  4. #27004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Elfirku w sprawie foteli odezwe sie do Ciebie na privka ale nie w tym tygodniu, od piatku walcze z powiklaniami pooperacyjnymi u psiaka. jestem wykonczona fizycznie i psychicznie. na pewno je chce i w jesienne wieczory bede modernizowac wiem gdzie kupic pianki, kleje i ladny material. mama pomoze mi w zszywaniu kawalkow, przyjedzie z maszyna myslalam zeby zamiast jednolitego koloru dac jakis wzor kwiatowy z elementami koloru szmaragdowego, granatowego i spatynowanego starego zlota. bedzie odpowiedni do scian, komod i reszty. jedyny kolorowy akcent w sypialni

    cos takiego po glowie mi chodzi, tylko złota brak







    albo cos takiego




    a jak juz sie naucze i mi sie znudzi to wymodze cos nowego

  5. #27005
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, to swoje piękne, drewniane biurko opchnęłaś już?

    Sprawa syna z tymi oszustami już zakończona, czy dalej zawieszona w próżni?
    Za kilka dni siostra M jedzie na wycieczkę i będę miała jej shih tzu u siebie. Cieszę się bardzo, szkoda, że to staruszek a nie młodziak jak twoja Majka

  6. #27006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tar zlotego brakuje? Kup farbke do materialow i pomaluj po listkach czy wzorkach. Tak jak koszulki robia.
    Po calosci wzor dac czy tylko np. oparcie albo sam przod?

    zmieniac material na takim fotelu jest latwo, tylko maszyne trzeba - gorsze i wiecej roboty jest przy uszatkach lub innych wymyslnych fotelach.

  7. #27007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika tak moje piekne drewnane biurko opchnelam, wczoraj laska zabrala Bardzo go lubilam i nie do zdarcia bylo - pozadne drzewo i wykonczenie - ale niestety - wez i szafy na papiery znajdz do tego???? za "starociowo" by wyladalo z szafa taka. Gdybym nie pracowala w domu i nie miala pelno papierzysk, a miala biurko bo mam biurko - to bym go zostawila i sie nie przejmowala.


    Sprawa Mlodego z oszustami w toku, akurat dzis rozmawialam z adwokatem bo kazal mi zadzwonic - poki co mieli wyslane ostrzezenie o oddanie zeczy - ich dwokat odeslala odpowiedz w ktorej sie wymigali od wszstkiego, teraz pojdzie juz sprawa o kradziez na ponad 5 tys $ - do 5 tys $ w malym sadzie jest, powyzej jest w duzym i bed mieli rekord w papierach za zlodziejstwo, na 40 -50 tys ich sadzic bedziemy. Mlody tez chce ich sadzic za rozsiewanie klamstw.

    Maja nadal mala, znaczy mniejsza niz Manius. A Manius nie jest super duzy, Heather Shih Tzu sa wieksze, tak samo starej Lynn w parku Daisy byla weksza. Moze Maja zostanie juz taka, jak szczeniaczek wyglada. Nadal jej nie zanioslam na sterylizacje bo cieczka dawno sie skonczyla a pipka i cycki nadal spuchniete i nie wiem, musze zadzwonic do veta.


    TAR - jaka operacja? Co sie stalo piesowi???
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 15-09-2020 o 16:02

  8. #27008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    biurko przywiezione nowe, jutro nozki maja przyjsc na czesc co bedzie pod spodem.
    mamy dwa wyjscia - albo caly nowy blat zrobic, albo poszukac jeszcze jednego takiego samego i zlaczyc, walnac szybe tylko na gore - czarne nogi okazalo sie dobrze wygladaja.
    Podalam na lokalnych ze szukam takiegio, jedna laska kilka dni temu napisala ze ma, ale juz sie nie odezwala sie jak zapytalam ile chce. Poczekam moze sie odezwie.

    pokuj zaczyna nabierac wygladu i teraz wszystko do siebie pasuje....i czy mowilam ze kocham czarne mowilam, juz wiele razy. Taka moja czarna natura
    biurko przed tym co wczoraj opylilam tez bylo czarne.

    anyway.....postawilam i sie zastanawialam jak pisalam nad tymi raczkami ktore wiedzialam ze chce usunac





    koleczka ktore mam na fotele do jadalni i ktorych nadal sie nie doczekalam zeby byly przeykrecone, ale na szczescie kupilam wiecej niz mam foteli i moglam dwa wziasc




    (no widzicie moja czarna nature, lakier na paznokciach tez czarny )


    po odkreceniu raczki z szafki tej dlugiej okazalo sie ze krawedz jest wykonczona na polysk tez - zarabiscie.







    mala zmiana i biurko za 300 wyglada jak biurko za 3 tys - bo tyle takie kosztuja, ogladalam i powiedzialam ze nie dam tyle. Bo znow mi sie cos znudzi za jakis czas.



    jedyny probelm - z duzymi kolkami. Kiedys kupilam 6.
    3 zalozylam na krzesla w kuchni, jedno na fotel na ktorym siedze, zostaly mi dwa. Udalo sie na amazon kupic 3. Nadal za malo. Poki co na szafach z tylu przykrecilam te co mialam plus sciaglam z foteli w kuchni - akurat styklo. Nie mam teraz na te szafki co beda pod spodem. Z Chin idzie 2 miesiace a nawet wiecej rzez covida, szybka wysylka koszmarna cena - 60-70$ US, a raczki po 14$ Na amazonie juz nie ma, nawet na ebay w US nie ma. Same Chiny - bede musiala zacisnac zeby i zaplacic wiecej


    dzis jak M wroci pojedziemy poszukac ta srubke do ostatniego kolka i kupie farbe zeby skonczyc ten pokuj - bo nie skonczylam.


    a swoja droga moj M to musi mnie kochac jak walkowalismy temat przerobienia tego biurka mowi - "wiem ze to drogawe bedzie ale moze bym co walnal tam granitowy albo kwarcowy blat".


    mowie mu ze pomysl super anie niewykonalny- malowanie, przeciaganie kabli, kurze, mycie podlog - w zyciu bym tego biurka nie przesunela! Mam lawe granitowa na dole i za chiny ludowe jej ruszyc nie moge. No ale wymyslil??


    ale tez doszedl do wniosku ze "fotel nie pasuje, potrzebujesz czarnego skorzanego biurowego"

    pasowac pasuje, ale wiem i pisalam ze chce nowy fotel bo ten za niski. Juz znalazlam, ale musze poczekac, za duzo w tym miesiacu wydalam, naciagne M w odpowiednim czasie , a moze sie uda fajny z pracy zalatwic, w koncu to nasza praca - zakladanie biur
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 15-09-2020 o 16:34

  9. #27009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wczoraj oprocz biurka przywiezli lampe. Do sypialki....
    kupilam dwie, dostalam jedna niewiadomo co sie stalo z druga, odrazu dzwonilam do Wayfair, kazali poczekac do czwartku - jak nie przyjdzie to posla nastepna, Sek w tym ze mieli tylko 3 ostatnie, a po moim telefonie zostaly 2 i jesli druga nie przyjdzie i ktos kupi bede fuc***ed.
    A dlaczego z 3 zostaly dwie po moim telefonie?? ano, zamiast 2 lamp dostalam tylko jedna i na dodatek rozwalona








    kosztowaly mnie maly majatek

    dlatego z 3 zostaly dwie bo odrazu za jednym zamachem zrobil nowe zamowienie i posla mi nowa - na szczescie nie musze tej odsylac - niezle bym zaplacila do US, ciezka jak diabli Duzo ludziom kaza odsylac zeczy i nie pokrywaja tego - mi kazali wywalic badz oddac komus.
    Szkoda lampy! Szkoda abazuru - bo nie jest papierowy ale caly materialowy a abazury same w sobie sa drogie.

    mimo to postawilam w sypialni





    zajebista, dokladnie to co chcialam. Gdyby nie to ze rozwalona.


    macie pomysl co z tym zrobic??? Nie bawilam sie w wypelnianie czegokolwiek na przezroczysto. Nie bedzie widac? Albo jakos zakryc ten kawalek czyms srebrnym badz zlotym?
    POMYSLY dawac.........bo lampe chce zostawic gdzies wsadzic.

    poki co sie modlic zeby dwie przyszly i byly CALE

    ps. niezbyt odrocic mozna bo kabel z krysztalowej czesci wychodzi na dole

  10. #27010
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kto ma blisko Castoramę i kupę baterii w domu?
    https://www.castorama.pl/akcja-kwiat...ktrograty-2020

    Dlatego Castorama poraz kolejny oragnizuje akcję "Kwiaty za elektrograty"!

    W dniach 24 - 26 września 2020 r. we wszystkich naszych sklepach, będziemy zbierać od naszych Klientów niepotrzebne elektrośmieci. W zamian otrzymasz przepiękne sadzonki wrzosów*.
    Zobacz, jakie elektrośmieci zbieramy i ile sadzonek wrzosów możesz za nie otrzymać:

    duży sprzęt AGD (lodówka, pralka, kuchenka, itp.) - 3 wrzosy
    duży sprzęt elektroniczny (telewizor, monitor, itp.) - 3 wrzosy
    mały sprzęt AGD (robot kuchenny, odkurzacz, itp.) - 2 wrzosy
    mały sprzęt elektroniczny (komputer, odtwarzacz, itp.) - 2 wrzosy
    elektronarzędzia (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, itp.) - 1 wrzos
    baterie (25 sztuk) - 1 wrzos
    telefon komórkowy - 1 wrzos

  11. #27011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    WOW, fantastyczna oferta

  12. #27012
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    W regulaminie jest napisane, że 1 osoba może dostać max 10 wrzosów.
    To jeszcze dodam, że w tę sobotę wszystkie nadleśnictwa rozdają drzewka.
    Szczecin też organizuje akcję: http://ekoporty.szczecin.pl/?p=25715

  13. #27013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    fajnie, a mi dzis zucili torbe pod drzwi - na baterie. jak zabieraja smieci to zabiora - ale zadnego wrzosa nie dadza

    wrzosy sie kojarza z jesienia. U mie wszystko jesiennych kolorow nabiera a Boguski kwitna jak szalone i poziomek pelno i nadal sie robia.
    Bogusiek mialam dwa razy i za zadnym razem jeszcze tak dlugo nie kwitly.


    M mi fotel kupil, Mlody mowil ze chodzil kolo niego 2 dni , kupilismy dzis tez czesc zeby biurko przedluzyc.

    bylam w sklepie z szybami, 3 szyby treba czarne, jak i cene podala to sie mi nogi ugiely, nawet nie maja i musza zamowic bo sa za drogie i malo kto kupuje.
    Serio, w Ikei za bezcen maja, szkoda ze nie oj rozmir. Jutro musze innych szklarzy poszukac.

  14. #27014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    super, jade do Casto mam ze 100 baterii, stare żelazko i jeszcze kilka narzedzi

  15. #27015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jeszcze szyb nie mam, raczek tez nie mam - bo nie kupilam, ale juz zrobione, dzis malowalam.

    Wyszlo super, jak chcialam, uwielbiam ze sie wszystko odbija, no i najwazniejsze - czarne u mnie pasuje.
    Jedynie co musze zrobic jakos ogarnac kolory, bo p jednej stronien zlote, po drugiej srebrne. Myslalam zeby zlota lampe na biurko dac i bedzie ok.
    Ale moj nowy gabinet skonczony...no na 99%



















    fotel normalny, biurowy, ale prosty i nowoczesny, ladne wykonczenie ma - mialam takie na starych skorzanych kanapach tylko wieksze, bardzo to lubilam.
    Teraz moge jechac na kolkach do szaf z tylu po papiery bez wstawania z fotela.
    No i fotel bardzo daleko ma odchylanie oparcie, moge na wpolzezaco siedziec i cos na compie ogladac, wlacznie z filmem - ale taki wlasnie chcialam.








    dywan tylko sieklam podgladowo na rozmiar, mam go przy wejsciowych drzwiach, tez go musze zmienic, bo juz ciezko doprac - za jasny. Temu tam dziure widac bo wylot powietrza kolo drzwi jest.

    biurko wyszlo bardzo duze, jeszcze tak wielkiego nie mialam, ale w koncu bede mogla spokojnie papiery rozwalac.
    woofer wszedl z boku szafki.


    przy okazji pomalowalam sciane kolo drzwi bo ostatnia byla grafitowa do malowania co malowalam 7 lat temu.

    jestem mega zadowolona z tego co wyszlo. No i - mozna przestawic, np biurko pod okno a boczna szafke pod lustro - jakby mi sie znudzilo


    Best(i)a hack
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 21-09-2020 o 04:36

  16. #27016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wczoraj zrobilam eksperyment.
    Za ciemna szyby wycenili mi na ponad 800, wzielaam wiec wycene na czyste - wyszlo 300.
    wyciaglam stara szybe - pozostalosc po polce z lodowki i pomalowalam od spodu, no i tak zrobie, nie mam zamiaru wwydawac ponad 800 na same szyby

    stol ktory mialam kiedys na dworzu tez byl malowany od spodu (sklepowo), z Ikei tez chyba sa malowane. Bo wszedzie gdzie sprawdzilam juz ciemnych czarnych nie ma, maja tylko ciemno szare badz brazowe

    szyba wysunieta za biurko, nic nie przebija







    jak sie porysuje czy cos - taniej zmienic

  17. #27017
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Brak $ kreatywność w nas wyzwala Bardzo duża różnica w cenie tych szyb. Marne oko mam, jak napisałaś o dziurze w dywanie, to wróciłam fotkom się przyjrzeć i dziury w całym szukałam
    Mania, wymyśliłaś coś z tą lampką? Aż żal mi się jej zrobiło.

  18. #27018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika - mi nie o brak kasy chodzi, moge zamowic te ciemne szyby, ale nie zgadzam sie z cena nie dam tyle. To tylko szyba na wierzch.

    nic z lampa nie wymyslilam. Nikt tez pomyslu mi nie daje. Wogole marnie z odzewem, zero dopingu ani komentarzy. Nawet jak sie nie podoba

    druga lampa przyszla, ta co zameinili - cala, a ta z kompletu co byla zaplacona - nadal nie. Maja w piatek poslac. Juz zadnej nie maja, wykupione, jakby cos - dopiero w pazdzierniku beda miec. Zobaczymy.

    poki co musze sie wybrac do sklepu po klej i zlotka bo chce troche zlota na ten obraz nalozyc.Mialam i wywalilam - idiot ze mnie.
    postawilam dzis tez zobaczyc stare lampy z sypialni na ta dluga szafe w gabinecie, zeby dwie byly - dwie pasuja, ale nie krysztalowe A tej zloltej co mam nie idzie drugiej kupic, juz ich nie robia

  19. #27019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Te uszkodzenie lampy na pierwszy rzut oka osoba nieświadoma weźmie za dekoracje podstawy.

  20. #27020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi bo tak naprawde nie zuca sie w oczy jak sie nie wie, ale duzo kosztowaly i ne da rady tak zostawic.

Strona 1351 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony