dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1276 z 1588
Pokaż wyniki od 25.501 do 25.520 z 31759
  1. #25501
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, choinkę wyciągaj w domu
    Jeszcze mi powiedz, że za adwokata płacicie jak za zboże, żeby tym dupkom nosa utrzeć?

  2. #25502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika za adwokata 7.5-8 tys, z tym ze w pozwie jest ze jak przegraja to pokrywaja wiekszosc (wszystkiego sie nie da). Dzisiaj akurat adwokat przyslal nam kilka stron ktora najpierw do nich idzie i jak po dobroci nie oddadza to idzie do sadu. Jest wszystko podane i napisane ze adwokat ma dowody na kazda zecz, jest tez opisana cala zadyma i ich zachowanie, ich klamstwa i oskarzenia - w sadzie bedzie jeszcze lepiej bo wyciagi z policji beda.
    Tak czy siak, jak czytalam dzisiaj wypiske i list od adwokata musze powiedziec - naprawde dobry jest. Pociagnal po nich niezle.
    Adwokat to Kanadol, a dokladnie Zyd. Nie wiem po co M najpierw do Polakow poszedl, kazalam mu uciekac daleko - 2x tyle bylo.
    Jakkkolwiek to glupio brzmi - nie chce Polakow.

    choinke w tym roku wyciagam, chociaz swieta takie sobie beda. Mloda wpada tylko na Wigilie (czytac:zgarnac prezenty) z dziecmi, jej maz idzie z bratem do swojej rodziny. Wraca do domu tego samego dnia badz nastepnego. Ale choinke stawiam.
    Do ikei bedziemy jechac bo Mlody powiedzial ze chce stamtad biurko, wiec w czwartek jedziemy, chce kupic swiecace gwazdy na okna.

  3. #25503
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    miszkam niedaleko wyjazdu z osiedla, jechalismy do sklepu wczoraj wiec przejechalam przez moja ulice i dwie jeszcze - naliczylam w 6 domach juch choinki
    wyglada na to ze ludzie sie doczekac swiat nie moga - to chyba przez ten snieg

  4. #25504
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Śnieg mówisz? Poniżej dzisiejsze zdjęcie mam jej łączki przed bramą.
    https://pin.it/7kxlhfbngx6d7c

  5. #25505
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie widać fotki. Chyba link niekompletny.
    Doriko, moja wina z dostępem do tablicy ze zdjęciami https://pl.pinterest.com/pestka56/secret-obudowa-kominka-brzezi%C5%84ski/ Źle udostępniłam. Spróbuj teraz.

    Mania, u ciebie śnig, a u nas w południe +14
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #25506
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Dziękuję Pestko, link prawidłowy tylko wklejony bez znaczników bo zapomniałam a na wersji mobilnej nie ma możliwości edytowania albo ja jej nie znalazłam
    https://pin.it/weloj2pknx5jih

  7. #25507
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Super łąka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #25508
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Doriko chyba zartujesz, kwiaty masz jeszcze
    a ja wczoraj spakowalam prezenty i choinke ubralam

  9. #25509
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ty to masz tempo Jakbyś czas poganiała. Ja chyba wolę jak on płynie wolniej
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #25510
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Doriko chyba zartujesz, kwiaty masz jeszcze
    a ja wczoraj spakowalam prezenty i choinke ubralam
    serio???
    matko, ja za przeproszeniem juz pawiam swietami przez te otoczke w sklepach, tv, radio - czlowiek z kazdej strony jest bombardowany swiateczna konsumpcja, az sie odechciewa. w zwiazku z tym u siebie w tym roku swiat nie robie i nigdzie nie jade, nie robie super jedzenia ani zadnych zakupow, potraktuje to jako dlugi weekend na odpoczynek z bliskimi.

  11. #25511

    Domyślnie

    Ave, ja kosiłam 15,11. Musiałam, bo na jesień robiliśmy wertykulacje i dosiewaliśmy, rosła jak głupia. A raz zostawiliśmy na zimę dłuższą i tragedia na wiosnę była. Mam nadzieję, że to było ostatnie koszenie w tym roku. U mnie dziś 12. Poziomki ciągle kwitną!

    Doriko, a tv zostawisz na tej samej ścianie? Zazdroszczę Ci tak wyeksponowanego miejsca na kominek. Łączkę twoją widziałam na ogrodowisku, nawet sobie zapisałam nazwę nasion i pomyśleć ,żeśmy wdepli w nią po przyjeżdzie

    Mania, trzymam kciuki za sprawę.

    A co do świąt, robię listę co mam zrobić i zacznę już od poniedziałku, pierogi, uszka, krokiety do zamrożenia, bigos w słoiki. Dzięki temu, nie jestem zajechana na święta. A w tym przed samymi świętami, mam masę wizyt lekarskich, więc też w domu na spokojnie chcemy spędzić. Wczoraj ze starszym rozmawiałam, czy będą, raczej nie, bo już się z ojcem umówił, mi to pasuje, mniej gęb do potraw

  12. #25512
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Joanna aleś ty wyrodna matka, cieszyć się że dzieciaka nie będzie no wiesz, żartuje oczywiście.

    W łączkę nie wdepliście, tamtej rabaty nie obsiałam, na wiosnę tam będzie dalszy ciąg łączki. Podglądasz cichaczem czy tylko nie wiem że ty to ty?

    Telewizor pójdzie w kąt w stronę okna, bez sensu trochę ale tam mamy wyjście antenowe. Nigdzie mi on nie pasuje szczególnie że dla mnie mogło by go nie być ale sama nie mieszkam:-\

    Ze świąt to lubię pierogi mojej mamy
    Ogólnie to świąt nigdy nie lubiłam no może tylko jako małe dziecko, kojarzą mi się ze sprzątaniem i garami. Na szczęście sama szykować nie muszę bo do mnie nikt nie przyjeżdża.

  13. #25513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Doriko, dałąś radę poskładać do kupy te zdjęcia z kominkowej obudowy?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #25514

    Domyślnie

    No jestem, jestem wyrodna

    Już chyba kiedyś pisałam, rozwiedliśmy się jak młody miał 8 lat, przez dwa lata jeszcze były wspólne wigilie, a potem, jeździł od jednego do drugiego, co roku na dwóch. Co roku umawianie, o której ty robisz, o której ja, u kogo śpi przed, u kogo po. itp On by najchętniej w domu sam ze swoją został w cale mu się nie dziwię.

    doriko podglądam i podziwiam zapał. Z tv, masz podobnie jak ja, też sama nie mieszkam, ale już wolę tak jak u Ciebie na jednej ścianie z kominkiem , niż jak u mnie

  15. #25515
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak dla mnie swieta moga trwac tylko pare godzin - na czas Wigilii i to tylko jako "zebranie rodzinne". Rozdac prezenty i koniec. Zwykla galazka z choinki by mi starczyla. W zeszlym roku nawet choinki nie wyciagalam. Tak prawde mowiac robie wszystko dla M - on lubi choinki, swiatelka, ozdobki i cala ta atmosfere.
    Sklepy mnie nie przerzaja bo prezenty juz kupilam i nie jezdze nigdzie oprocz spozywczaka
    Bylismy wczoraj w Ikea Mlodemu po biurko. Nie wiem dlaczego chcial stamtad biurko, znalazlam mu lepsze, solidniejsze, ale podejzewam ze mu bardzo glupio bo wszystko mu kupilismy a Ikea najtansza Tak czy siak, dlugiego zywota temu biurku nie daje, no ale kupilam sobie gwiazdy do okien i....
    pisalyscie ze juz nie sprzedaja w Polsce w Ikei zywych??




    u mnie nadal sa (juz sa) , za 25$ i jak sie kupi to daja kupon na 25$, czyli choinka za darmo bo 25$ sie wyda w ikei. A tam zawsze cos sie do lap przylepi - lubie ich pierdolki

  16. #25516
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pokaze co mi dzis przyszlo





    trochu mi to zajelo - znalezc ten model w tym kolorze, jest taki sam jak robot bardzo ladnie opieka.
    nie mialam wyjscia musialam kupic - bo Mlody tylko toasty je.

  17. #25517
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a ta na marginesie....100km odemnie sniegu nie ma
    u mnie dzis znowu sypie, ale wczoraj padal deszcz to stopnialo prawie wszystko.

    zrobilam awanture mojemu M..........kolumny stoja dwa lata w garazu nie zainstalowane. Obiecal ze zrobi teraz na weekend.
    nie wiem czy mam wierzyc?

    Pan Dyskoteka juz od paru tygodni pracuje nad swoimi swiatlami, cos nowego doszlo

  18. #25518
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Pestko, przejrzałam, dziękuję. Niestety nie ma tam rozprowadzenia ale poza tym mam już jako takie wyobrażenie. Wkład trzeba kupić i tu mam problem bo totalnie nie wiem na co patrzeć. bez bajerów ma być byle dobry jakościowo ale i niedrogi a to trudne zestawienie.

    W zeszłym roku byliśmy na dwóch wigiliach jedna na śniadanie druga na kolację a pomiędzy około 4h jazdy samochodem.

  19. #25519
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W mojej rodzinie święta się celebruje na całego. Od wielu lat wynajmujemy jakiś wielki dom, który by nas pomieścił, z wielką jadalnią.
    Świętujemy całe 3 dni. Każde "gospodarstwo domowe" przygotowuje jedną potrawę, przekąskę lub ciasto, więc gotowanie jest symboliczne.
    22 dorosłe osoby i wielka grupa dzieci.

  20. #25520
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    U mnie też około 20 osób dorosłych i około 10 dzieci. W zależności u kogo jest i czy zapraszają rodzinę z drugiej strony i ile tego mają. Tylko u nas musimy się pomieścić w salonach około 25 metrowych 4 domy na zmiane. U mnie było by najwięcej miejsca ale za daleko mieszkam. Jedzenie też każdy coś przynosi. Mama zawsze poszaleje i więcej niż jedno danie naszykuje. Ja czasem wpadam, jak w zeszłym roku prosto z drogi i na tak zwany krzywy ryj.

Strona 1276 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony