dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1564 z 1588
Pokaż wyniki od 31.261 do 31.280 z 31759
  1. #31261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pisalam kiedys wam o torebkach, mialam trzy LV plus portfel i Balenciage plus portfel. Sprzedalam wszystkie. LV sprzedalam bo jak zobaczylam ile podrob na ulicach to sie za glowe zlapalam, mowie do M - co z tego ze mam prawdziwe, zalane falszywkami, beda myslec ze tez moje falszywki. jedna laska wszystkie odemnie wziela. Dawno temu bylo, z 10 lat? A Balenciage bo poprostu - nie nosze torebek i lezala a szkoda bylo zeby lezala nieuzywana.
    Nie mam nacisku na szpan zeby widac bylo z daleka, zauwazylam ze w Polsce to bardzo popularne miedzy celebrytami. jak swoje kupowalam to jeszcze nie bylo tyle falszywek na rynku. Eh te CHinczyki!

  2. #31262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Istotą bycia celebrytą jest nacisk na szpan widoczny z daleka. Przecież to ruchoma tablica reklamowa dla marek.

  3. #31263

    Domyślnie

    Z tego samego powodu co ty Mania, nie mam torebek tak znanych marek. Też bym się wstydziła nosić, żeby ktoś nie pomyślał, że podróbka.

    Jak mówisz komuś, że ma czegoś nie robić, na bank zrobi

  4. #31264
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Też myślę, że będzie ciekawy dlaczego absolutnie ma nie otwierać.
    To aż wręcz podejrzana prośba
    Pamiętam tu na forum w jednym wątku jak torebki Witchen dziewczyny posprzedawały po tym jak marka do Lidla weszła.

  5. #31265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pewne firmy nie musza sie reklamowac, marka sama za siebie mowi, a juz napewno nie daja do reklamy jakiejs podrzednej celebrytce o ktorej nikt nie slyszal
    no ale mlode patrza i malpuja, niewazne ze kupia podroby i niewazne nawet ze celebrytki ile razy przylapane byly na falszywkach
    wstydzilabym sie z falszywka wyjsc, wole juz torebke NO NAME za dyche

  6. #31266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika napewno! napewno bedzie dociekal co tam jest bo wiadomo ze ze ja kupilam a nie M. Tymbardziej ze uslyszy ze ma nie otwierac - wiec bedzie korcic. I dobrze, niech paczka bedzie owiana tajemnica, jakby nie bylo i tak jak M otworzy to uslyszy ze skorupy nic niewarte
    tak serio, doczekac sie nie moge komentarza! he eh

  7. #31267
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    znalazlam jeszcze te talerzyki co ida pod kubki na kawe i miseczki na zupe, ffacet napisal ze talerzyki pod filizanki, widze ze nie bo maja inny ksztalt, poprosilam zeby zmierzyl, ciekawe czy zmierzy, na lokalnych. Z tymi co kupilam na starociach mam ich juz 8, a jakbym te jeszcze wziela to by bylo 16 razem. Na zas. Bo ciezko je dostac.
    znalazlam tez tania jak barszcz cukiernice z przykrywka, bo samej przykrywki nigdzie znalezc nie moge, juz obie Ameryki przelecialam po roznych sklpeach. Za cala cukiernice chce tyle co w zyciu nawet pokrywki nie kupie. na dodatek mieszka tam gdzie my kiedys. Musze M zgluszyc zeby odebral jak bedzie w okolicach.

  8. #31268
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Nawet te dwie maseczki mu do stroju pasują. Podziwiam, że chodzi do pracy w tym stroju. A może to jest służbowy strój?
    Łupy udane

  9. #31269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    bo niebieska maseczka gryzla sie z ubraniem wiec na gorze ma czarna
    nie, nie sluzbowy stroj. ale mu sie nie dziwie ze woli latac w kilcie niz w spodniach - tam jest bardzo goraco, grzeja na umor (ceny za gaz mamy normalne a nie idiotyczne jak w Polsce). Caly dzien tam latac miedzy tymi stanowiskami mozna sie ugotowac. A tak ma przewiew Bo na dodatek jeszcze ma wielkie buciory tzw Safety boots, czyli jak na budowe z metalem w srodku.
    Szkotow to ja znam, ale to pierwszy ze w kilcie na okraglo chodzi.

  10. #31270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ty stara tobie witrynek na te skorupy nie starczy, w oborze muzeum zrobisz a wiocha bedzie szeptac ze skarby przywiozlas

  11. #31271
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mi to sie juz dzis nic nie chce

  12. #31272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    juz pora na nic nierobienie, siedz na dupie, lecz kostki

  13. #31273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    kostki i reszte. pije cieplego drinka i mam wd....robote. jedyny minus ze lodowka nie ma kostkarki

  14. #31274
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Widać różnicę

  15. #31275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ...."PiS proponuje zmiany w ustawie o radiofonii i telewizji w zakresie proporcji muzyki polskiej i zagranicznej emitowanej w stacji radiowych. Według propozycji, którą przedstawił poseł Marek Suski, w godzinach od 5 do 24 udział polskich utworów miałby wynosić co najmniej 80 procent, a w skali miesiąca - 50 procent.
    ...Suski: byłoby dziwne, gdyby byli przeciwnicy naszej muzyki, a sojusznicy zagranicznej"

    SERIO???????

    mozecie mi powiedziec co nastepne PIS wymysli??
    Moze poleci za glosem tego dziwoloaga w rzadzie i za jego "cnotami niewiescimi" i zostana zabronione spodniczki mini i obcinanie wlosow?

    Polska juz sie prawie zrownala z dyktatura i nazucaniem Pisowskiego widzi-mi-sie i niueliczeniem sie z ludzmi do dyktatury w Afganistanie np.
    rece opadaja. Dopiero co opowiadalam ze lubie jak jestem w Polsce sluchac polskiego radia, no niestety nie bede, bo co, bede Rodowiczki sluchac albo nowych talentow Disco Polo bo pisowski elektorat to disopolowcy?
    dobrze ze mam spotify i juz wiem ze nie ma szans z niego rezygnowac

  16. #31276
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że Suski mówiąc o polskim radiu miał na myśli programy jedynkę i dwójkę.
    Tak z innej beczki, to jak jesteśmy na wsi jest słaby zasięg i ciągle radio trzeszczy czy zanika. I tak przełączamy na cokolwiek, byleby coś grało. No i leci dużo polskiej muzyki. Krawczyk non stop.
    Mi się wydaje, że dużo polskich twórców narzeka, że ich w radio nie grają, albo mają bana w określonej stacji.

  17. #31277
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, może jak Kukiz zagłosuje tak jak PiS chce, to mu tantiemy wzrosną?

  18. #31278
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jemu to tantiemy powinny spasc za to co zrobil i co robi

    z tego co czytalam czesc muzykow ma banaa w niektorych stacjach, ale ogolnie swiat muzykow jest za, jak nie wiadomo co chodzi to chodzi o kase - a to dla nich reklama zeby kupowac ich musyke. Nic nie poradze - polska muzyka jest beznadziejna, nawet za mlodu nie sluchalam, inni, cala Europa - potrafi piekna muzyke tworzyc a w Polsce nic, tak samo jak z filmami, nierozumiem tego bo masa talentow jest w Polsce (jak w kazdym kraju) ale kurna, co mam Martyniuka i jemu podobnych sluchac? Naprawde, na palcach reki wylicze filmy ktore sa dobre (nie tylko fabula ale jakosciowo) i piosenki.

    i dobra, niech sobie chca takie cos wprowadzic, na szczescie jest wybor co sluchac - co mnie wkurzylo na maksa jest jego zdanie " byłoby dziwne, gdyby byli przeciwnicy naszej muzyki, a sojusznicy zagranicznej", nastepny raz i po raz enty PISdoskie rozdzielanie narodu - nie jestes z nami to jestes przeciw, jednym slowem kazdy kto slucha nie-polskiej muzyki juz z gory jest okreslany jako wrog narodu i gorszy sort. wiec OK jestem przeciwniczka , jestem wrog narodu pisowskiego. I co mi zrobia, mandat wlepia?
    dlaczego nie ma jakiegos narodowego poruszenia i nikt tego beznadziejnego rzadu nie obali?

    Mika jesli maja lape na calej radiofoni to moga wszystkich zmusic albo beda leciec ze stolkow, jak w kazdej innej instytucji, a potem zamiast piosenek wprowadza zdrowaski i inne modly bo sie okaze ze rydzykowskie radio to za malo na szerzenie polskosci.
    co dzien jakis "genialny" pomysl maja. najgorsze jest to ze te genialne pomysly wprowadzaja, i to robia szybko jak najszybciej bo sie boja ze przy nastepnych wyborach poleca.

  19. #31279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Dlatego radio przeniosło się do internetu: Radiospacja, 3-5-7, Nowy Świat

    gdzie mogą olewać głupie pomysły lizusów PiSowskich

  20. #31280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi - i sobie wygooglam te stacje

Strona 1564 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony