dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1264 z 1588
Pokaż wyniki od 25.261 do 25.280 z 31759
  1. #25261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ta farba na suficie to zanim M dojdzie do tego to oboje zapomnimy farba jest jakby co. Jak bedziemy glowna lazienke robic i tam malowac (tam jest biala juz) to wtedy moze.
    Z pralka zdecydowalam ze nie chce kafli na podescie. Mysle ze nie bedzie mi sie podobac no i - jak mnie kiedys najdzie zeby je przestawic i postawic jedna na drugiej za duzo kucia i roboty. Mam jeszcze kafle i je zostawie na ten wypadek ze sie zrobi podloge tam. A pralke i suszarke obuduje bialym. Biale kafle te same co w lazienkach marurowe beda to bedzie pasowac i sie rozjasni - okna tam nie mam, z tylu sa schody czyli sciana a z drugiej kocioly. Swpja droga trzeba miec nawalone klasc marmur w pralni ale mam jeszce tych paseczkowatych kilka pdelek i duzych co z lazienek bedzie od groma. Takie odlozy sie co w lazienkach nie chce.

    tak mnie dzis plecy bola ze lazic nie moge, nafaszerowalam sie i czekam az zelzy zeby znow cos poprzenosic.
    Jutro sobota M musi prcowac. Jak skonczy jutro to wieczorem jedziemy do lasu, no do parku, Heather mnie tu gwalci, zostaniemy na noc. No ale jak robty nie skonczy to nici z tego bo musi wracac w niedziele. To juz bylby trzeci pod zad pracujacy weekend (plus calutkie tygodnie w srodku) i nie jestm happy camper wykonczy mi sie ten facet. Ale przyjdzie zima bedzie siedzenie na duuuu.....

  2. #25262
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Hej, przyszłam pomachać.

  3. #25263

    Domyślnie

    Zamiast machać, zostaw przepis na bezę
    Jak tam Antek w przedszkolu?

  4. #25264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja tylko macham, przepisu nie chce znow na diecie

  5. #25265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Do drzwi prysznicowych mam taki cud spray & leave. Psikam na mokre i wychodzę z kabiny.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #25266

    Domyślnie

    Pestka, daj zdjecie tego specyfiku.

  7. #25267
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    W żłobku dobrze, tylko jeść nie chce, dopiero podwieczorek zjada. Chyba taka jego reakcja na stres, bo on w domu to ciągle by jadł. To dopiero pierwszy tydzień w pełnym wymiarze więc mam nadzieję że jak się przyzwyczai to i jeść zacznie.
    Przepis wkleję ale muszę go sobie gdzieś w notatniku napisać żeby mi nie wcięło posta.

  8. #25268
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Ja to jednak bałaganiara jestem i olewam zacieki no czasem umyję kabinę ;p

  9. #25269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8950.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	434915

    Mrówka ma tej firmy specyfiki w stałej ofercie.
    Można psikać też na kafelki, brodzik...wszytko z wyjątkiem kamienia
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #25270

    Domyślnie

    Dzięki Pestka.
    Doriko, no co ty mowisz? Jeść nie chce? Może tak być ze to reakcja obronna.

  11. #25271
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Tyle co z Mrówki wróciliśmy, a tu widzę fotkę specyfiku na kamień. Następnym razem poszukam tego cuda.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 30-09-2019 o 10:46

  12. #25272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mmikka, bardzo współczuję
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #25273
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Mmikka, współczuję


    Cytat Napisał joana_ Zobacz post
    Dzięki Pestka.
    Doriko, no co ty mowisz? Jeść nie chce? Może tak być ze to reakcja obronna.
    Też tak myślałam . Już jest ok , je ładnie pod warunkiem że śliniaka mu nie założą.

  14. #25274
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    co ja czytam?
    Mika - tak bardzo mi przykro , trzymaj sie tam

  15. #25275
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Dziękuję Wam
    Skrócę wpis powyżej i zmienię temat na budowlany. Wróciłam do domu tydzień po wymianie kilku okien, myślałam, że trupem padnę jak zobaczyłam ściany i bałagan w mieszkaniu

  16. #25276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika co bylo w domu?

  17. #25277
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, mąż przez telefon achał i ochał zadowolony z ekipy. Ja myślałam, że trupem padnę jak zobaczyłam ściany wokół okien. 3 dni nawet palcem nie ruszyłam żeby pchnąć robotę do przodu. Ostatecznie w sobotę pomalowaliśmy sypialnię. Musieliśmy całą, bo niestety nie dobralibyśmy koloru farby. Najbardziej się ubawiłam, jak lewarkiem samochodowym moją szafę od ściany odsuwał, żeby z nią ścianę pomalować. Pozostało zrobić gładź wokół okna w łazience i pokoju dziupli. No i pomalować pokój "kominkowy", który był jako jedyny do malowania, a nie miał wymienianego okna.
    Ręka męża boli, kilka lat temu miał operowaną, w tym roku coś dźwignął i szlag musiał trafić to co naprawili. Lewą ręką coś tam dłubie, ale powoli mu to idzie, bo prawy bark napierdziula.
    Najbardziej wnerwia mnie syf w szafach, mimo zafoliowania ich tak ubrania są białe od pyłu. Nawet nie wiem, czy za miesiąc będę miała posprzątane, bo inne zaplanowane terminy czas ograniczają.

  18. #25278
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to faktycznie roboty dostaliscie Mi teraz znow kregoslup tez tak padl od roboty, nanosilam sie jak durna i tydzien chodzic nie moglam. Nie mowiac o podnoszeniu.
    cos na temat zakurzonych ciuchow wiem mialam to teraz jak lazienke robilismy. Wszystko do prania I to wielkie lustro nad schodami jeden pyl - jeszcze go nie wyczyscilam bo sie boje, normalnie boje dotknac zeby nie spadlo

    i niestety tez mam zle wiadomosci.
    M mial wypadek dzis po drodze do pracy, na autostradzie. Cale szczescie nie bylo samochodow obok. Bo pewno masakra by byla i moze skrobanie z asfaltu, kto wie.
    Tak czy siak, jechal spokojnie tylko 100 srodkowym pasem, ale jakis debil zapieprzal. Na tyle zapieprzal ze w koncu nie wyrobil, stracil kontrole i jeb w mojego M.
    Kuzwa, nowy samochod przeciez mamy. znaczy nowy, nowka z salonu 2 lata temu. Nie pick up, jetta. Odbilo strasznie M bo to sila i szybkosc, polecial, na szczescie nie kopyrtnal, wyladowal w rowie czy gdzies. Lewa strona przod - maska do wymiany, zderzak i cos tam do wymiany i to jest w sumie nic - w srodku cos niezle sie narobilo od uderzenia - komputer poszel, cala elektronika poszla. Poduszki sie wlaczyly - dziw ze nie wyskoczyly. Nadal mogl jechac ale nie pojechal, bo jedn dziura i poduszki by mogly wyskoczyc. Towing stal na gorce, facet powiedzial ze uslysal jak tamten hamuje i juz wiedzial ze bedzie BUM gdzies i ruszyl - no i mial racje, bo ledwo ruszyl tamten dupek przywalil w M.
    Jeszcze jedno co jest zle - z taka sila bylo uderzone ze siedzenia z tylu sie otworzyly i z tylu z bagaznika dolly do przewozenia mebli przeleciala przez caly samochod i walnela Sandiego w glowe to pomyslcie jaka sila byla. Dolly jest ciezka, udzwigu ma na ponad 600kg, ja je ledwo podnosze jak musze .

    kto jechal? Brudas - i wiedzialam od razu ze pakus. A jak sie wytlumaczyl policji ??........."nic nie pamietam".
    myslalam ze padne....

    Podwiezli M i sandiego do wypozyczalni, nasz samochod zabrali. A hindusa samochod? kolo prawie oberwal, nie nadaje sie na nic.
    normalnie szkoda gadac. Ja sie tylko ciesze ze nie byl gorzej i ze Sandiemu glowy nie urwalo albo nie zabilo od samego uderzenia. Trzesawki dostalam jak M do mnie zadzwonil.

  19. #25279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Co tam sprzątanie po remontowe, dziewczyny. Dobrze, że M i Sandi żywi.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #25280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    gdzie nie wejde przykre wiadomosc, Mikka wspolczuje, Mania, szok, dobrze ze nic wiecej sie zlego nie stalo. auto rzecz nabyta ale zdrowie i zycie najwazniejsze. brudasa do paki, wszyscy na tym skorzystaja.

    Doriko jak tam rzeczywistosc pracowa? Moj dzis zaczal nowa prace.

Strona 1264 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony