dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1037 z 1588
Pokaż wyniki od 20.721 do 20.740 z 31759
  1. #20721
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Tar, mąż też na pudełkach?

  2. #20722
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tylko ja, nie chcial. on pracuje w centrum i bedzie sie stolowal w barze mlecznym a w weekendy bedziemy robic wlasne jedzonko

  3. #20723
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika bed, jak pisalam - jak ten blat spuchnie, teraz mam tyle roboty ze nie mysle o robieniu go.

    TAR bo jak nie trzeba to dostaje krytyke, a jak sie narobilam i zdjec wkleilam to zero odezwu
    Pewno ze nie zawody, i sa oba inne, je na powietrzu a Twoje jak kawalek domu.

    ledwo chodze. Ile sie nakopalam, nanosilam, nawbijalam to szok a pnaca hortencja co z przodu wykopalam - tak byla ciezka ze podniesc nie moglam zeby wsadzic w taczki a potem z taczek w dziure, przeniesc sie nie dalo


    TAR nierozumiem tego 2500 na tydzien, to ile kalorii na dzien??

  4. #20724
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    M pisal ze jedzie do domu tylko wypadek jakis byl i korek na autpsradzie, ale kupil rurke, w koncu fontanna dzis bedzie

    ide zaraz kwiatki i kulki wyciagac

  5. #20725
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A mnie się podoba i gazebo Mani i sunroom TAR Każde inne, ale oba fajne, chociaż u Mani dodałabym jakieś podświetlanie w narożnikach.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #20726
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kalorie to na dzień liczone. Od każdego poniedziałku będzie ich ubywać.

  7. #20727
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania przez tydzien bede na 2500 kal / dzien, potem z kolejnym tygodniem zmniejszam kalorie. stwierdzilam, ze tak dla mnie jest nazdrowiej niz od razu zaczac katowac sie dieta 1800. Bym nie wytrzymala i podjadala a tak przejde plynnie na nizsze kalorie. na razie robie maraton 4 tygodniowy, jak mi sie spodoba to polece z nastepnymi pudelkami. Sasiedzi tez pudelkuja od wczoraj i sa zadowoleni z jakosci i smaku potraw. Sasiadka od razu wskoczyla na 1400 i mowi ze chodzi glodna i ma ochote zaatakowac lodowke. mi to nie grozi
    szczerze mowiac tez mi sie za bardzo teraz nie chce przy garach stac no i posilki sa w miare regularne i mocno zroznicowane a nie ciagle kanapki z salata i krakowska a. w pracy mam gdzie podgrzac jedzenie.

  8. #20728
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kapuje
    ja jade na mniej niz polowa , a jak cos mnie najdzie jem marchewke, surowa kapuste albo jakiegos owoca, ale nie mam w sumie ciagotek, mialam na poczatku, teraz tak wycwiczony zoladek ze przychodzi wieczor i glodna nie jestem wcale. Jutro powinnam miec 10kg zgubionej wagi. Brakuje mi jakies 400 gramow Ale jak dzis sie namacham na ogrodku to powinno zleciec . Bo dzis bede zbierac kamienie co rozwalilam wczoraj i w taczki i z taczek w nowe miejsce, to sie namacham lopata.
    Gotowac narazie gotuje M, ja sie kuchni nie dotykam. Wynalazl jakis sos i sam robi piers z kurczaka z warzywmi. Wiec juz z dwa tyg mam labe od garnkow. I ciezko to gotowaniem nazwac, robi sie w 15 min.
    TAR to tez cos chcesz zgubuc?


    ciuchy ze mnie leca, a ciuchy jak ciuchy - majtki sa na mnie za duze

  9. #20729
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    fontanny obie chodza, duza sie narazie czysci wiec nie wklejam, ale leci od wczoraj, nowa tez stoi







    imageupload




    imagen


    w nocy tez ja widac fajnie to swiatelko nie jet takie super mocne ale tak na zdjeciach wychodzi, ale widac ja bo po jednej stronie wjazdu mam uliczna lampe wiec nie mam super ciemno tam.
    sasiadka z mezem przylecieli i sie zachwycali, to ta zza plota co czekala az duza wlacze zeby szum slyszec. Powiedziala ze bedzie jej pilnowac zeby nikt nie zajomal - marne szanse - zza choiny jej nie widac, z sypialki w nocy tylko swiatelko widzialam bo przebijalo przez galazki. Poki co pierwsza noc zaliczona, nikt nie ukradl


    woda nie rozlewa sie na boki, ladnie splywa do nogi i wraca, kamyki sa mokre bo podlewalam.


    a jak ja wsadzalismy przechpdzil hindus kolo nas - no wychodzi na to ze vet ktory obrabial Maniusia w weekend to on

  10. #20730
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika masz juz swoja????

  11. #20731
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka bocne swiatlo mialam w planie, mam taka lampe z Ikea, kula swiecaca, mam ja chyba juz z 10 lat. Ale wywiozlam w zeszlym roku do lasu. Jak pojechalismy ostatnio chcialam ja zbrac z mysla o gazebo. Niestety do srodka nie weszlismy bo plandeka byla zawiazana nie kolo drzwi i za duzo wyciagnia z koleczek sznurkow by bylo a byla zima jeszcze. Wiec nie przywiozlam.
    Nie mialam jeszcze stolika i drzewka (drzewko na lokalmych kupilam, lancuchowy stolik wygralam za "20zl" razem z okragla lawa). Teraz jak to stoi ta lampa jest za duza na ten stolik. Jak nie bedzie padac w ten weekend (poki co ma padac ) mamy jechac otworzyc domki. Przywioze postawie najwyzej w drugim kacie na ziemi.
    Nie moge byle jakiej lampy stawiac, gazebo jest otwarte i bokami deszcz zacina. Musi byc cos zamkniete.
    Myslalam jeszcze zeby na ziemi postawic i w gore nakierowac spotowki ktore sie w ogrodzie daje, one sa wodoszczelne, ale moga byc za jasne. Zobacze.

  12. #20732
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania w sumie to ja nic nie chce zgubic tylko chce jesc rergularnie i nie musiec chwilowo pichcic z lenistwa ale jak cos zgubie to sie nie obraze przeciez

    Fontanna bardzo ladna, teraz jak woda leci kolory na niej widac.
    A mialam jeszcze [pisac ze stoliczka lancuchowego zazdroszcze. ja wczoraj sprzedalam moje lampy z salonu i rozgladam sie za nowymi, jednak listwy mi nie pasuja. wizualnie byly ok ale okropne swiatlo dawaly, oczy mnie bolaly. kupie na naormalne zarowki o ile znajde cos co mi przypasuje. na razie nic mi sie nie podoba

  13. #20733
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tar ja jem 5x dziennie, chyba ze zajeta jestem i opuszcze jakis posilek.

    listwy mialas? nie pamietam ich. Listwy toleruje tylko pod szafkami w kuchni, reszte mam zarowki

  14. #20734
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    M ciagle kombinuje co zrobic na ogrodzie jak rozwalimy pergole. Codziennie zmienia zdanie. Codziennie cos innego. W koncu wcoraj "odkryl Ameryke" i powiedzial zeby wylac beton a kostke kupic w przyszlym roku jak juz pokonczymy tu w domu wszystko. Mowie ze odkryl Ameryke bo kazalam mu to zrobic od poczatku
    tak mnie slucha
    wyciagne dzis weza od pompy i "rozrysuje" mniej wiecej jakby to wygladalo na trawce, chce sie pozbyc troche trawy. Najlepiej jak najwiecej, ale zostawie troche dla piesa.
    Ogrod mam pochyly, co roku wiecej sie zapada, co roku coraz gprzej ta trawa wyglada bo zaczyna glina wylazic i trawa rosnac nie chce


    TAR wiesz co, ta pompa co kupilam do fontanny - wlaczylam ja i myslalam ze popsuta Lecialam na front patrzec czy woda leci - jest tak cicha ze wogole jej nie slychac, mozna zapomniec ze wlaczona Zaczyna ja tylko slychac jak juz wode wyciagnie cala. I faktycznie prawie nic na spodzie nie zostawia. T od Jerrego co pozyczalam tak wyla ze na pol osiela bylo slychac.


    obeszlam dzis rano ogrod, wyglada na to ze z 5 wisterii tylko 3 przezyly. Oba japonczyki chyba jednak padly, mimo ze akurat one byly zawiniete. Malino-jezyna chyba tez padla, ale jeszcze ja trzymam - na galeziach nic nie ma ale od ziemi nowy ped odbija.
    Sunburst co sie utopil w zeszlym roku - wylaza mu nowe ale na pniu tak do pol metra od ziemi - na galeziach nic Silverlace chyba tez padl, oba zreszta bo zero ruchu. Nic to jeszcze czekam. Zobaczymy do dwoch tygodni.
    Moja ex magnolia u sasiadki zaczela puszczac kwiaty, biala jest, ona zawsze pierwsza przed moja, ale moja cos podjerzanie wyglada, boje sie czy akow szlag nie trafil jak przyszedl mroz a potem zimne wiatry, szkoda by bylo, masa pakow na niej. Ta biala tez dolem puszcza wiecej gdzie za olotem miala zabezpieczenie od wiatrow.



  15. #20735
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zronilam Maniusiowi zawieszke, bo tam w lesie jak poleci zeby go przyprowadzili, bede zmuszona mu na szyi powiesic no ale ;ata w anty szczekaczu tez teraz, nie ma zmiluj.
    kupilam zawieszke i wsadzilam do maszyny laserowo napisy zrobila







    free photo hosting



    how to use print screen


    mozecie przyjechac, adres macie
    jak widac imie musialam przerobic, inaczej Kanadole nie przeczytaja, zle wypowiedza i pies guzik zrozumie

    ........nie widac ale - nie moglam sie oprzec, wzielam bling-bling

  16. #20736
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    bling-bling widać, widać
    Bardzo podoba mi się ta fontanna pod choinką. Moja ma przyjechać jutro, pewnie znając życie kurier będzie jak u okulisty będę "kwitła"

  17. #20737
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika ja tez "kwitne". czekam na prezent od M na urodziny i rocznice slubu - idzie poczta a ta ma ruchy szachisty i dzis napewno nie dostane


    masz tam duzo slonca? bo ta co kupilas to solarka. Jak nie bedzie dobrze dzialac - bo ze sloncem i solarkami roznie bywa - kup mala pompe i podlacz do pradu. Mialam na solarke pierwszego bombla do fontanny, pamietasz co pisalam? Szybko kupilam na prad

  18. #20738
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Dzisiaj masz urodziny? Spełnienia marzeń życzę
    W tej mojej fontannie nie rozumiem jednego- opis jest taki- o co chodzi z tym zasilaniem 220-240V? Jak jest to solarka?
    Zasilanie: 220–240 V~ | 50/60 Hz

    Zakres dostawy:

    1 x fontanna ścienna
    1 x pompa
    1 x panel słoneczny
    1 x kołek do wbicia w ziemię (3-częściowy)
    1 x kabel doprowadzający od panelu solarnego do pompy
    1 x kabel doprowadzający od panelu solarnego do oświetlenia LED
    Instrukcja obsługi w j. niemieckim (inne języki: j. angielski)

  19. #20739
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dziekuje, byly kilka dni temu


    no to cos nie halo, jak solarka to nie nie na prad, chyba ze pompa na prad a swiatelko na solarke? ale pisze ze oba maja kable do solarki

    wez no napisz do nich albo najlepiej zadzwon jak masz numer i sie dowiedz.

  20. #20740
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Nie będę dzwoniła, bo sklep jest w Niemczech, towar idzie od nich. A telefon kontaktowy jest do Warszawy. Pewnie nie będą wiedzieli o co pytam.
    Nie znam się na pompkach fontannowych, ta jest: Minipompa z cyrkulacją wody do 200 l/h, Maks. słup wody: 0,8 m. a panel solarny o mocy 2 W do zasilania i ładowania akumulatora litowego 3,7 V / 2000 mAh

Strona 1037 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony