dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1275 z 1588
Pokaż wyniki od 25.481 do 25.500 z 31759
  1. #25481
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Poprawność polityczna mnie przeraża. Raz na jednym forum podczytywałam jak jedna dziewczyna mieszkająca w Niemczech pisała o swoich obawach i strachu jak siedzi sama w sklepie, w radio mówią o kolejnym ataku a do sklepu wchodzi okutana od stóp do głowy osoba. Któraś moderatorka ją zablokowała właśnie za głoszenie mowy nienawiści. Jeszcze parę lat i Europę czapką nakryją
    http://detektywprawdy.pl/2016/01/22/...z-prawa-jazdy/

  2. #25482
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Bardzo ładną łazienka Maniu i płytki z wzorkiem wyeksponowane jak trzeba.

    Joanna kominek na tej ścianie tylko na środku, teraz stoi tam telewizor.

    Pestko, mam parę typów kominków, jak będę miała chwilę to przejrzę pintresta i podeślę ci. Przeczytałam kiedyś cały kominkowy i wiem sporo o kominkach dlatego chcę ciepły.

  3. #25483
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Moim zdaniem poprawność polityczna nie istnieje. To blaga, pod którą ukrywa się pragnienie władzy. A skoro tak, to sięgając głębiej oznacza to brak poszanowania dla człowieczeństwa i dążenie do osiągnięcia własnego celu najczęściej po trupach.

    Doriko, super. Wątek czasem denerwujący i wartościowe informacje zakamuflowane. Poczytaj wątek Brzezińskiego. Tam jest opisane dokładnie, step by step jak obudować wkład. Wprawdzie to narożny, ale to tylko oznacza, że bardziej skomplikowany. Wątek krótki.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 07-11-2019 o 21:44
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #25484
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...GY79o67Nh12u-U
    "Zimowa impreza" zamiast Bożego Narodzenia w Ikei. Choinka nazywa się teraz "rośliną sztuczną"

  5. #25485
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    żywa nie jest

  6. #25486
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    No, nie jest żywa
    Pamiętam czasy jak za zakupy w Ikea dostawało się żywą choinkę, przed sklepem były wystawione.
    A tak serio, to kiedyś tutaj pisałam, rok po roku byłam późną jesienią w Szwecji i za pierwszym razem zachwycałam się pięknymi dekoracjami świątecznymi w największym sklepie w takim małym miasteczku, rok później były już upchane po koszach między ubraniami. Wtedy już działał w niedalekiej miejscowości hotel dla uchodźców.

  7. #25487
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Świat robi się coraz głupszy
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #25488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...GY79o67Nh12u-U
    "Zimowa impreza" zamiast Bożego Narodzenia w Ikei. Choinka nazywa się teraz "rośliną sztuczną"
    sztuczna choinka nazywa się protezą.

  9. #25489
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Pestko, poprawnością polityczną kamufluje się brak tolerancji. Ludzie tolerancyjni jej nie potrzebują.

  10. #25490
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Oj, tak. A także brak empatii i rozumienia czym jest działanie prospołeczne.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #25491
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Pestko, napisałam do ciebie na pintreście i podesłałam parę pinów.
    Orientujesz się które wkłady z najniższej półki są spoko? Piotr ciśnie żeby już kupić. Help!

  12. #25492
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Już idę zobaczyć
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #25493
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dori, odpisałam na pintereście.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #25494
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, wyjaśniło się coś z tymi rzeczami syna?

  15. #25495
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika, tak i nie.
    sprawa do sadu poszla o kradziez, pomowienia i skladanie falszywych zeznan. Za to w co chca Mlodego wkopac - za falszywe zeznania - idzie sie siedziec.
    Jeszcze nie wiedza co ich czeka. Na szczescie mamy mase dowodow. No i okazalo sie ze nie jestesmy jedynymi co ich sadza. Zaszli za skore wielu ludziom.

  16. #25496
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mogą powiedzieć, że Młody im dał te meble i komputer?
    Współczuję nerwów, bo na pewno was złość zżera.

  17. #25497
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    moga wszystko Mika powiedziec, narazie powiedzieli dwie wersje - ze sie Mlody juz dawno wyprowadzil i zabral wszystko, potem zmienili wersje ze oni mu dali wszystko Nawet wymysleli ze komputer ktory kupil i przyszedl tego samego dnia nalezy do nich i oni placa . Ciekawe co na tableta wymysla, ktory Mlody wzial razem z telefonem na kontrakt?? Ze im dal? Jasne. Dla swojego szefa wzial komputer za 4 tysiace i tableta i szefowi splaca? To sie kupy nie trzyma i kazdy sedzia ich wysmieje. Na szczescie zanim tablet padl Mlody ma IP ze byl wlaczony jak juz go tam nie bylo, pus rachunki ze kupil sam na siebie. Ja mu kilka rachunkow znalazlam , nawet za material na fotel. Za wszystko ich ciagniemy, wlacznie za nowe zeczy ktore musielismy my kupic, wliczajac w to ciuchy, buty, nowy komputer, tv , 3 nowe kamery itd itp. Nie wygrzebia sie. Na dodatek beda mieli sprawe o pomowienia i falszywe oskarzenia na co tez mamy dowody. Adwokata dobrego mamy.

  18. #25498
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    z domowych spraw - M i Mlody w weekend mi dach zrobili nad wejsciem na ogrod. W koncu mam tam sucho - a snieg ,i pada juz od dwoch tygodni, latam non stop z lopata i chlpaki z maszyna W sniegu i mrozie odlaczali pompe z fontanny - jej jeszcze nie przykrylam ale to sie nie spieszy. Mrozu juz mialam -21C o 8 rano, ile w nocy bylo nie wiem.
    Na swieta kupilam jak to sie nazywa? wieniec, choinkowy ze swiatelkami, nag garaz. Ostatni w sklepie byl, ponad 1.5 metra ma. Chociaz to bo moje slupy nadal nie stanely i pewno juz nie stana w tym roku, wiec stoja w garazu juz 2 lata

    z ploteczek....w zeszly weekend bylismy u Heather & Nigel. Okazalo sie ze i oni sie sami przejechali na Ricku i Kathy - wlascicielka do nich przyszla i im powiedziala. Powiedziala im tez ze zaluje ze mysmy z parku poszli. No, nic nie musialam robic, sami sie po kolei przekonuja. Heather tak sie upila winem ze na siedzaco usnela na barowym stolku - bez oparcia. Mialam ubaw. A potem sie obudzila i zglodniala, pizze robila o 1 w nocy

    No i na koniec kot. Nadal sie boi, ale wczoraj nabrala odwagi i przyszla za mna do lazienki i dwa razy mi do pokoju weszla jak film ogladalam. Manius jak ja uslyszy szaleje na dole. Kicia zadzi na gorze, pies na dole. Jedno nie zejdzie bo sie boi , drugie nie wyjdzie bo nie umie po schodach chodzic

  19. #25499

    Domyślnie

    Mania.. a co to śnieg? Dziś zastanawiałam się czy nie trzeba jeszcze trawy skosić, ale mężaty jakoś mało chętnie podszedł do tej myśli

    Trzymam kciuki za dobre rozwiązanie spraw Młodego.

    Kot jak się oswoi pewnie się z maniusiem zaprzyjaźni (na zasadzie ja tu rządzę )

  20. #25500
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ave, mialam ktoregos roku tak ze trawe w grudniu kosilam bo urosla i zero zimy, w tym roku bardzo wczesnie



    woda dalej leciala ale przez mrozy gora zaczela zamarzac, a oni musieli tam lapy wsadzac, przyszli do domu ze skostnialymi dloniami. Kulki dwie zostaly zamarzniete w lodzie


    a to zrobiam przed chwilka







    na froncie dopiero co odsniezali , 15min temu??

Strona 1275 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony