dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1282 z 1588
Pokaż wyniki od 25.621 do 25.640 z 31759
  1. #25621
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Wyprzedziłaś mnie, miałam pytać czy śnieg i mróz macie straszny. Dzisiaj patrzyłam czy cebulowe wyłażą, u nas piękne słońce i +16, ptaki dzioby darły jak na wiosnę.
    Już nie mam gdzie trzymać dodatkowych pudełek, w piwnicy i garażu jak coś jest zimą w zamknięciu to pleśnią zalatuje. W domu po kokardkę upchane wszelkie schowki.
    Manelara jestem, nie mam lekkiej ręki do wywalania rzeczy których nie używam. Teraz miałam na meblach kuchennych i szafie zmienić "kurzowe" gazety, a szwagier mi mówi- dam ci rolkę tapety. Że też wcześniej nie wpadałam na to
    Dzisiaj kurier przywiózł mi czajnik, padłam jak zobaczyłam karton, jak po dużej mikrofalówce. W środku jedna warstwa folii bąbelkowej, druga, trzecia i kartonik z czajnikiem, pod nim to samo
    Mania, na sztuki, to ile setek dzwoneczków użyłaś? Mam w chinach w koszyku: 200sztuk 20mm, 300 sztuk 25mm i 200 10mm. Myślę, że za dużo i nie wiem ile wywalić.

  2. #25622
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    MIka swego czasu Amazon posylal male zeczy w wielkich pudlach, mogl byc dlugopis a pudlo jak po kuchence mikrofalowej w koncu przestali bo ludzie zaczeli nazekac.

    Forma na wianek miala 40.64cm

    35mm - 20 sztuk
    25mm - 250 sztuk
    15mm - 100 sztuk

    nie chcialam czekac, z Ali by szlo wiecznosc a mnie nagle naszlo, niestety jedyne jakie moglam znalezc jako-takiej-wielkosci byly na Amazonie.
    Poszukaj wiekszych, te na 10mm widzialam w sklepie na zywo - sa zdecydowanie za male i wiecej bys ich uzyla. Tak sie wydaje ze duzo ale nawet moje - szly jak woda. Pozatym te na 10mm - tak malutkie ze jak bedziesz chciala przykleic - poparzysz palce klejem Bardziej na wisiorki sie nadaja, na kolczyki.

  3. #25623
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mowia ze dzieci sie doczekac prezentow nie moga - moje siedza od wtorku z nosem pod choinka.
    W zeszlym tygodniu ex szwagierka byla cos tam odebrac wiec dalam jej paczki dla niej i jej syna - mowie - wsadz sobie pod choinke. No uwierzyc nie moglam jak sie godzine potem dowiedzialam ze wziela i otworzyla jeden swoj no za przeproszeniem - stara krowa - bardziej niecierpliwa niz dziecko ha ha

  4. #25624
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, dzisiaj trafiłam na to Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	święta1.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	45,5 KB
ID:	438386
    Dzięki za dzwoneczki, muszę koszyk przeorganizować w takim razie. Czekam jeszcze z zakupem, bo na razie mają -25%, ciekawa jestem czy po nowym roku zejdą z ceny? Teraz pokazuje mi 157 zł za koszyk, to dużo za dużo za chęć zabawy.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 21-12-2019 o 17:59

  5. #25625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika a sprawdzilas czy mozna taki kupic???
    moze masz gdzies tam je i wyjdzie taniej?
    mnie to tez tanio nie wynioslo ale - mam wielkosc jaka chce, wianek wyszedl fantastycznie i nie zaluje.

    koty dobre

  6. #25626
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wszystkim zycze Wesolych, Spokojnych i Radosnych swiat !!

  7. #25627

    Domyślnie

    Maniu,
    Tobie i Twoim bliskim zdrowych pogodnych Świat Bożego Narodzenia


    Wszystkim Odwiedzającym, również przesyłam życzenia zdrowych, pogodnych Świat

  8. #25628
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Zdrowych i wesołych Świąt życzę.

  9. #25629
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Maya






    [url=https://postimg.cc/SX9VzfH5]




    a tu orginalna fotka jak ja znalazlam - mordka tak czarna ze buzki nie widac





    Przesunelismy Wigilie na pozniej zeby po nia jechac
    slodka jest!!!

  10. #25630

    Domyślnie

    ale cudaśna niunia
    a gdzie ją znalazłaś?
    a manius nie zazdrosny?

  11. #25631
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ave....wczoraj, znaczy 23, godzina 8:30-8:45 wieczorem siedzielismy z Mloda i gadalismy ze ciezko znalezc czarnego Shih Tzu. Wszystkie inne kolory sa - a czarnego jak na lekarstwo. No i mowimy - zobaczymy. Kiedys mozna bylo psy kupic w sklepach ale prawo sie zmienilo i juz tylko na lokalnych. Wiec ja hop na lokalne. No i znalazlam. Wczoraj Wgilia i sie umowilismy ze odbierzemy popoludniu bo ona do 4 pracowala. A tam godzina jazdy w jedna i w druga wiec 2 w plecy. Przesunelismy wiec sobie Wigilie na potem i pojechalismy po psiaczka. Chcielismy czarna i koniecznie suczke. Dzis juz by jej nie bylo. Udalo sie
    Manius jest z nia ok, czasem zazdrosny jak sie z nia bawimy, ale ogolnie on sie z nia bawi. Narazie ciezko powiedziec, jeszcze z nami nie byla cale 24 godziny.
    impuls byl. Szybka decyzja. Nie zaluje.
    Jedyny minus - ze jest zima i ciezko bedzie uczyc na dwor, trudno.
    Jest przekochana. Grubasna, ma duzo kudlow ale jest duzo kruchsza jak byl Manius. Ma 11 tygodni.
    Maya przez "y" bo przez "j" by mowili "Madzia" a ma byc Maja.
    Teraz czeka ja pierwsza wizyta u fryzjera, pierwsze oni robia potem juz ja. I druga seria szczepionek w polowie stycznia.
    Kobitka dala i kocyk wytarzany w mamie i tacie i rodzenstwie - ale ona ma go w nosie, cala nowa torbe jedzenia i zbawki.
    Tak ze laski - mam zabawe.
    A moj M oszalal. Bo jak znalazlam ja to kazal brac. A potem jeszcze drugie szalenstwo wieczorem zrobil, pokaze jutro.

    Ja z M jestesmy M&M i psiaki tez M&M

    TAR ma bialaski ja mam czarnulki

  12. #25632
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, gratuluję powiększenia rodziny
    Przy Maniusiu wygląda jak maskotka. No i teraz psy będą w przewadze nad kotem
    https://giant.gfycat.com/RemorsefulS...gerbeetle.webm
    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...EUK9BZQ0LY.gif

  13. #25633
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dla Gospodyni wątku i Wszystkich zaglądających tutaj proste
    Do Siego Roku
    na te ostatnie godziny przed nadejściem 2020.


    Od 1-go zaś niech nam wszystkim się darzy, a każdy dzień będzie ciekawy i pomyślny
    Niech 2020 przyniesie wiele naprawdę dobrego, czyli tego, na co wyjątkowo zasługujemy!

    Nazwa:  2019_12-26grudzien_w-ogrodzie+CHAMPAGNE-IMG_0591w.jpg
Wyświetleń: 163
Rozmiar:  94,1 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #25634
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A teraz odrabiam zaległości.

    Sorry Kobitki, tak mam przed świętami tradycyjnie, że różne zmory i paskudy załatwiają mi odmownie czas wolny. Dla dziecka nadrabiałam zaległości końsko-siatkowe, bo dostawca materiałów spóźnił się chamsko. Jacyś moi przestarzali klienci w ostatniej chwili przypomnieli sobie o konieczności rozsyłania życzeń i o innych niezbędnych akurat tuż przed świętami rzeczach. Oczywiście Święta rodzinne u mnie, więc roboty po kokardę. Udało mi się nie umyć okien na piętrze. Choinki nie ubrałam, bo kiedy, ale miałam dobry pretekst – 5 robuchanych kocich istnień tę choinkę by zadeptało. Mam nadzieję, że za rok już bedą spokojniejsze. Oddech złapałam jakoś dopiero wczoraj, ale zaglądałam i czytałam ciesząc oczy i duszę.
    Mania, jesteś niedościgła. Dekoracje podobają mi się najbardziej ze wszystkich twoich dotychczasowych świątecznych. Psiuńka cudna. Miałaś wspaniały pomysł wprowadzić do domu przyjaciółkę dla Maniusia


    W domu bez choinki, ale w ogrodzie coś tam świeci i w domu też. Kupiłam kilka lamp i powoli wieszamy je. Ciekawa jestem czy się wam podobają.

    Ta wisi nad schodami. Chętnie upolowałabym jeszcze dwie i powiesiła obok siebie, ale na różnych wysokościach
    Nazwa:  IMG_0637w.jpg
Wyświetleń: 155
Rozmiar:  98,7 KB


    Ta wisi tymczasowo w centrum salonu. Jeśli upoluję jeszcze, to będą wisiały 2 obok siebie nad stołem.
    Nazwa:  IMG_0604w.jpg
Wyświetleń: 158
Rozmiar:  95,3 KB

    Nazwa:  IMG_0608w.jpg
Wyświetleń: 154
Rozmiar:  92,5 KB


    Takie mam 3 sztuki i chcę, żeby wisiały w wiatrołapie i obok schodów przy wejściu do salonu.
    Nazwa:  IMG_0599w.jpg
Wyświetleń: 158
Rozmiar:  94,7 KB


    I jeszcze mam takie 2, ktore zawisną na poddaszu. Muszę znależć do nich ładne zawiesia, bo póki co to tylko klosze
    Nazwa:  9f42ef094002a8c4ed65245b2c31.jpg
Wyświetleń: 155
Rozmiar:  96,9 KB
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 30-12-2019 o 16:14
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #25635
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mam komplet, tzn. 6 lamp na jedną ścianę nad bibliotekę w salonie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Eclectic-Dream-House-Design-Pike-Properties-40-1-Kindesign.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	438730 Takie, ale w kolorze mosiądzu. Chyba je przemaluję.

    Zaczęłam zbierać szklane krople do mojego wymarzonego żyrandolaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen Shot 2019-02-18 at 14.35.30.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	438729. Na razie mam na jedną obręcz.

    Lampy do kuchni już pokazywałam. Nadal leżą w pudełkach
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #25636
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Pestkaaaaaaaaaaaa a ja miałam nadzieję, że choinkę do nieba pokażesz w salonie Ale lampa, przy okazji prezentacji, trochę tego wysokiego sufitu pokazała.
    Teraz pomyślałam, jak ty tam na muchę polujesz? Bardzo podobają mi się te 3 wiatrołapowe.
    Zajrzałam tutaj, bo liczę, że Mania Maye i Maniusia pokaże.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 30-12-2019 o 22:01

  17. #25637

    Domyślnie

    Pestko, śliczne lampy, tę z salonu chetnie przygarnełabym od razu (do sypialni - bo mam taką sobie - wiecznie tymczasową. Reszta też mi się podoba, ale nie miałabym gdzie powiesić. I ten Twój tajemniczy wysoki sufit...
    Mania zajęta psiunkami

  18. #25638
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    O kotach pamiętam. W międzyczasie podrosły, a ich mamuśka przestała przychodzić. Mam nadzieję, że znalazła sobie dom bez zgrai kotów. Strasznie się na te swoje dzieci złościła i warczała. J mówi, że ponieważ jest półdzika, to zrobiło się u nas dla niej za ciasno.

    FOTKI zwierzyńca. Mam mnóstwo. Mogą być ciut nieostre, bo te bestie są okropnie ruchliwe i szybkie. Ciężko wybrać, więc będzie dużo.

    Na 1 i 2 jest mamuśka CIZIA. 3 i 4 – cała banda jakoś we wrześniu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIZIA-IMG_9796.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	104,2 KB
ID:	438752Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIZIA-IMG_9804.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	103,3 KB
ID:	438754Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOCIA-BANDA-IMG_8807.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	438755Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOCIA-BANDA-IMG_8024.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	438756
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOCIA BANDA-IMG_9985.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	438757 Tak wygląda nasze łóżko codziennie około południa – w lewym górnym rogu PUSIA, a w prawym dolnym PUFKA, biało-czarna jest THEANO i cała czarna MERITH.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 30-12-2019 o 21:40
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #25639
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Hej Dziewuszki
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #25640
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cieszę się, że się wam podobają. J też uznał, że są ładne i nie protestuje przeciw wywalaniu jego dotąd ulubionych paskud

    No, nie mogłam ryzykować, że mi moje szklane bańki potłuką, więc tym razem bez choinki.

    Męczę kotami dalej


    RYSZARD Kocie Serce vel Rysiek na pierwszym zdjęciu we wrześniu. 2 następne zdjęcia są sprzed miesiąca (na drugim planie Cizia). To najbardziej przytulajski kot jakiego znam i jedyny, ktory wspinając się na człowieka nie używa pazurów.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RYSZARD-IMG_8929.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	438762Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIZIA-IMG_9910.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	438759Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RYSZARD-IMG_9912.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	438761


    Codzienne ćwiczenia w grupach, całą bandą i pojedynczo. Początkowo musieliśmy je ściągać z wierzby. Drabina stała na stałe. Teraz włażą jak po schodach na te najwyższe gałęzie. Schodzenie zawsze zadkiem w dół

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0456.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	438758Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Spacerek-IMG_9052.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	438760
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 30-12-2019 o 21:42
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 1282 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony