dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1352 z 1588
Pokaż wyniki od 27.021 do 27.040 z 31759
  1. #27021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pomaluj tę lampę na lustrzano. Zrób albo okręgi z przodu i z tyłu, a po bokach tak żeby połączyć ze sobą te okręgi. Tak jak maznęłam na zdjęciach. Albo odrotnie. Też dól pomaluj, ale w zaklęśnięte koła.
    Nazwa:  IMG-0221.jpg
Wyświetleń: 301
Rozmiar:  58,1 KB
    Nazwa:  IMG-0171.jpg
Wyświetleń: 300
Rozmiar:  39,8 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #27022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    myslalam o czyms podobnym, ale na prosto.
    ta lampa jest za darmo bo nowa poslali, poprostu jej szkoda, jak sie da cos z nia zrobic to bedzie fajnie, jak nie - wywale, zostawie tylko abazur.
    mowilam ze bardzo ciezkie? Krysztal zawsze ciezszy niz szklo bo ma olow, ale moje stare krysztalowe w jednej rece podniose - tych nie ma szans, trzeba dwie rece.

  3. #27023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gabinetu sie dlugo nie namialam.
    W przyszlym tygodniu go rozwalamy, a raczej przeenosimy, ale nie caly, tylko szafy spod sciany, biurko zostaje.
    Bo dlugo nie. wytrzymalismy i cos nowego wymyslelismy.

  4. #27024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


    Ty to masz ADHD wnętrzarskie

  5. #27025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi - zebys wiedziala

    zaraz pokaze co bedzie.

    Biurko zostaje bo nie chce caly dzien w jakims zamknietym pokoju siedziec, tu mam otwarte. I biurko- mi sie podoba. Razem z ta "L" czescia, te szafki mam na najpotrzebniejsze papiery i drukarke i styka. Tyle lat latalam za papierami po calym domu ze sie przyzwyczailam.
    Pisalam ze brkuje nam szaf i ze miala byc szafa na dole na kurtki, i ze juz ich nie robia - szlag by ich. Ale szafa szafa ale kolo szafy kupa miejsca, pustej sciany do zagospodarowania z nizszymi bo tam okno jest.
    Problem sie rozwiazal sam - Mlody zalapal kontrakt i sie wyprowadza - odzyskuje swoj brazowy pokuj z komoda i szafa wbudowana - kurtki wroca na swoje miejsce
    Wyprowadza sie na poczatku listopada - niestety kota nie moze zabrac wiec Sophie zostaje mi w spadku. Tymczsowo poki cos sie nie zmieni. Ona juz na gorze nie siedzie, podpuscilam M i zamienil sie z Mlodym kilka tyg temu na pokoje - Mlody dostal cala jaskinie, wraz z kotem - Sophie ma gdzie teraz latac, tylko uwazac musimy pamietac zeby drzwi zamykac, psy nie zejda bo przeciez mam psy co nie umieja po schodach chodzic (ok, Maja umie ale tylko wyjsc do gory, do jaskini wiec nie zlezie. Manius zero). M sie przeprowadzil do Niebieskiego. Z najwiekszego TV jakie bylo w domu wyladowal z najmniejszym Jak Mlody sie wyprowadzi zejdzie spowrotem na dol, bedzie razem. kotem

    wieec szaf na kurtki juz nie musze kupowac, a te sszafy co tu stoja zniesiemy na dol.Obraz i lampa wroca wiec na swoje stare miejsce. I nie musze kombinowac ze mi sie cos z kolorami nie zgadza.

    a reszte zaraz pokaze tylko fotek poszukam.

  6. #27026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tu byl pierwszy plan





    tasma juz tydzien przyklejona, juz ja moge zerwac. Mialam opylic sekretarzyk bo i tak juz nie pasuje i mi sie znudzil. Zmiescilo by sie 300 litrowe, kable wbudowane wiec mozna do samej sciany przysunac. Ale tyle kombinowalismy ze stanelo na tym









    to ma 750 litrow i jest kolos, 1.80 metr dlugosci







    zeby bylo jasne - to jest slonowodne, bo chce zywe koralowce i kolorowe rybki, wiecie - Nemo, Dori





    taa sciana to jedna sciana ze ciagle cos innego tam stalo. Nigdy nie moglam do konca byc zdecydowana - konsolki rozne - a bylo ich 3, bibliotek, nic pusto, na poczatku wysoka komoda, serio juz nie pamietam co tam bylo. Najlepsze wyjscie walnac wielkie kolorowe akwarium i miec sciane z glowy.

    Wczoraj kupilismy wszystko. Na cala Canada i US pokazuje u dostawcy jest tylko 1 czarny i 4 biale. Facet zamowil wiec oba (z US idzie), we wtorek-srode bedzie wiedzial czy czarny jest - bo chcilam czarny, jak nie bdzie to wezmie bialy. Do piatku powinno przyjsc.
    Potrzeba 4 chlopa zeby go podniesc, znalazlam wiec wczoraj faceta co akwaria zaklada, zaplace i nic nie bede robic. Slodkowodne to guzik w zakladaniu, slonowodne co innego, kupa maszyn i podlaczen. Zaplace, zrobi mi profeske, 2 dni bedzie trwalo to. A potem kilka tygodni musi byc cykl wody zrobiony zanm ryby kupie.
    Zamiast malego bedzie duzo, wiec kupa rybek.
    Rybki lubimy, mielismy juz dwa akwaria, ostatnie jakies 13 lat temu, mialam wtedy dwa potezne Oskary i do dzis za nimi tesknie. Najmadrzejsze ryby ze wszystkich. Bylam jedyna osoba ktor mogla rece do srodka wsadzic i je glaskac, a jak wracalam do domu z pracy to sie cieszyly i machaly ogonem. Jak obcy przychodzil szalaly ze o malo akwarium nie rozwlily. M niestety nie mogl nic zrobic bo by go ugryzly, a ja wtedy na pol roku do Polski lecialam i niestety - ale musialam sprzedac.
    Ale one slodkowodne, zawze chcielismy slonowodne.

    Jutro jedziemy zabraz ze sklepu wszystko co kupilismy (oprocz akwarium sie rozumie bo musi przyjsc), wczoraj tylko zaplacilismy i nie wzielismy bo sie ludzi zwalilo i nie mial jak poskaladac wszystko do kupy. A nam sie spieszylo cos jeszcze zalatwic.

    uratowalo nas jedno - ze na tej scianie bedzie stac, kazal nam sprawdzic jak leca belki pod podloga, zeby sie podloga nie zalamala. Z bijacym sercem wracalismy ale sa dobrze, M jeszcze dodatkowe podporki da na dole, sufit tam otwarty i szczescie ze zmienilam bojler na ten maly wiszacy to miejsce nate podporki bedzie.
    Kupa ciezaru bo oprocz wody piasek, kamienie i cala maszyneria.


    ale wiecie jaki piekny widok bede miala???? Obroce sie na fotelu na akwarium no i w zimie jak bedziemy siedziec przy wyspie bedzie go go spory kawalek widac

    mowie M - rozstawie dwa krzeselka, stolik, parasolke, piwko - i bedziemy sie czuc jak nad oceanem

  7. #27027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja bez akwarium życ nie mogę

  8. #27028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tak na marginesie.....zostajemy sami ze zwierzakami.
    Mlody na kontrakt wyjedza, Mloda do Polski jedzie

    swieta sami spedzimy ze zwierzakami. Jeszcze mam Mlodej rybke wziasc (tetra) jak dozyje, krolika sie nie zgodzilam kazalam jej w dobre rece oddac, bo leci na dlugo. Tesc zmarl w zeszlym tygodniu, jej maz tam juz od maja jest, tesciowa w rozsypce i sie nia zajac musza. Tak wiec my, kot, psy i rybki. A Wigilia na wyspie w kuchni

  9. #27029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi masz????
    pokaz please!

  10. #27030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    akurat teraz przerobiłam stare akwarium na paludarium, bo stawiam nowe, większe.
    Jak zaleję, to wkleję. Muszę stolik pomalować (będzie stało na stoliku po maszynie do szycia).

    A w starym mieszkaniu miałam 250 l, ale nie brałam do domu, bo nie mieściło się w zaplanowane miejsce (murarz schrzanił wymiary wnęki ).
    W obecnym domu miałam maleństwo 20 l, bo kasy na docelowe stale brak.

  11. #27031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi kiedy postawisz?

    paludarium - musialam pogooglac - podoba mi sie! Pokazalabys, nigdy na zywo nie widzialam. Super na zime cale zielone.

  12. #27032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jak tylko pomaluję ramę stolika. Jak w weekend nie będzie brzydko to się pomaluje. Ja nie mam warunków by robić to w domu, nie mam garażu, więc takie prace na podwórku teściów mogę robić, zwłaszcza, ze chcę malować pistoletem podłączonym do sprężarki.
    A że stolik był w smarze i rdzy to trochę trwało, zanim go doczyściłam.
    Blaty już pomalowane, tylko dokręcić. Akwarium już 3 lata czeka na zalanie Korzenie moczą się w ogrodzie chyba z 5 lat
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200925_193200.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	448484  

  13. #27033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi - super to jest !
    masz jakas zabke albo innego stworka tam czy tylko roslinki?

    powiedz mi, to jakies specjalne roslinki? musisz je jakos specjalnie odzywiac tez? czy mozna posadzic to co rosnie na podmklych terenach?

  14. #27034
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mój sumik lubił bawić się łódką z jajka niespodzianki. Pływał na dnie akwarium, jak tylko zabawkę widział od razu do góry podpływał i pchał ją tam i z powrotem.
    Mania, Młoda z dzieciakami leci? Te starsze pójdą tutaj do szkoły?
    Rzeczywiście , masz ADHD wnętrzarskie
    Wracając do świąt BN, to lada moment Pan Dyskoteka swoje ozdoby zacznie montować.

  15. #27035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Elfi - super to jest !
    masz jakas zabke albo innego stworka tam czy tylko roslinki?

    powiedz mi, to jakies specjalne roslinki? musisz je jakos specjalnie odzywiac tez? czy mozna posadzic to co rosnie na podmklych terenach?
    Tylko roślinki. To jest małe, ma wymiary kartki papieru A4 i niewiele zwierząt można byłoby trzymać.
    Jak było zalane, były tam krewetki słodkowodne.
    W sumie, gdybym inaczej zaaranżowała i dodała grzałkę, można byłoby trzymać kraby Red Devil (ale tylko parka) i podobne. Dla żabek to już w ogóle trzeba byłoby inaczej urządzić.
    Na razie służy jako przechowalnia roślin do akwarium.
    Mam jeszcze walec z mchami.

    Możesz w szkle posadzić różne rośliny i zrobić bardziej terrarium bez wody niż paludarium. Paludarium to zasadniczo odtworzenie brzegu rzeki lub bagna i jest częściowo zalane wodą.
    Ja mam tam wsadzone mchy pozbierane w ogrodach + mchy akwariowe + widliczkę Martensa + rośliny z akwarium. Wiele roślin akwariowych wcale nie rośnie stale pod wodą w środowisku naturalnym, tylko jest roślinami bagiennymi, zalewanymi tylko od czasu do czasu.
    I ja sobie przystosowałam je do rośnięcia nad lustrem wody.
    W tej chwili większość roślin do akwarium uprawia się na potrzeby handlu w warunkach emersyjnych (czyli bez zalania wodą) - hodowle in vitro.

    Normalnie paludarium jest zakryte szybką, aby była wysoka wilgotność wewnątrz.

    Z roślin doniczkowych wysoką wilgotność podłoża znosi skrzydłokwiat Spathiphyllum, strzałka Syngonium, sit (Juncus), karłowe papirusy (Cyperus).
    Zaś w bardziej suchym terrarium w zasadzie da się uprawiać wszystko - w bardziej mokrym rośliny z dźungli a w suchym nawet kaktusy i sukulenty.

    ta mata na ściance to hygrolon - bardzo dobrze podsiąka nim woda i można na nim uprawiać mchy, storczyki, paprocie epifityczne.

  16. #27036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika leci z dziecmi, jedno juz tam z mezem od maja jest. Najstarszy. Nadal szkoly niezaczal, nadla mase dzieci nie zaczelo bo program sie opoznia. Dopiero co sie odezwali ze srednim w piatek, Natki nadal nic, najstarszy tez nic. Podam tylko dane z z 15 wrzesnia i tylko na Toronto - bylo 66 tysiecy na zdalne nauczanie, przez dwa dni wzroslo do 72 tysiecy. Czytalam to przed tak zwana 'dead line" czyli zamknieciem listy, doszlo napewno tysiace wiecej, kto sie nie zalapal musi poczekac do swieta dziekczynienia (Thanksgiving) . To bylo 10 , no 11-12 dni temu. Nie mam juz dzieci w szkole wiec tak nabiezaco sie nie interesuje, wiem tylko tyle ze idzie jesien i moze byc druga fala covidu, podniosly sie przypadki i duzo swoje dzieci przestawia na zdalne - sie rozumie, niektorzy nie maja szans na to bo musza pracowac i nie maja nikogo do pilnowania (dziadki tez pracuja badz ich brak).
    Idzie jesien, kazdy bedzie przeziebiony, bedzie wiecej prychania i kichania co normalne o tej porze, wiecej i szybciej sie Covid moze przez to rozejsc.


    Mika - chyba minelas jak pisalam? ze Pan Dyskoteka juz tu nie mieszka. Sprzedal dom, kupil z wieksza dzialka. Nie bedzie juz pokazowki.
    szkoda. Mial ladnie zrobione i nie kiczowato jak wielu, naprfawde milo bylo oko zawiesic.

  17. #27037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi, bardzo to interesujace. Musze jakas do tylu byc ze nie wiedzialam o tym. Znaczy wiesz co, widzialam na jakichs wnegtrzarskich kilka razy, ale to masywne byly , jak caly pokuj, cale oszklone - jakos sie nie zainteresowalam tym a szkoda.
    Za to z kaktusami widzialam.
    I wiesz co - bardzo zludne zdjecia sa - mowisz ze malutkie jest? Ze zdjecia myslalam ze ma jakies pol metra minimum

    bedziesz miec i to i akwarium?

    jak juz zaczniesz akwarium zakladac, badz zalozysz - wklej fotke prosze

  18. #27038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja dzis bylam po lampy. Bo musialam zdecydowac co chce. Koszmarna cena za nie byla, ale potrzebowalam naprawde dobrych zeby koralowce zyly. Facet jak kupowalismy pokazal nam najlepsze jakie sa, ale kazal wrocic do domu i samemu poszukac, pogooglac - chwali sie za uczciwosc, nie wciskal badziewia. Bylismy tez w innym, powiedzieli to samo na jej temat. Niestety ceny sa ustalone przez producenta wiec nie bylo ze sie taniej kupi - ale dal nam 2 uchwyty za darmo, zaplacil tylko za dwa zaosszczedzilam 225$

    M jak odbieral zeczy w piatek natknal sie faceta ktory ma to samo akwarium co kupilismy. sam do M podszedl jak uslyszal ktore kupilismy, gadka szmatka i okazalo sie ze na pierwszej podlodze ma akwarium, a w jaskini ma inne akwaria i hoduje koralowce. Ktore potem sprzedaje do sklepow. Ma ich na wartosc 70 tysiecy dolcow. Wyobrazacie sobie??? szczena mi opadla.
    W sklepie ale innym tez mi opadla jak zobaczylam ile kosztuja, a wiem ze sa duzo drozsze tez. No ale jest jak jest - chce sie odrazu duze a nie jakies miniaturki na 2-3 cm i czekac az urosnie. To tak tez z drzewkami i krzakami w ogrodku mam, malenst nie kupuje bo sie mi cekac niechce , niecierpliwiec jestem straszny
    Ogladalam tez ryby i bede teraz mogla posiedziec i poczytac jakie z jakimi wsadzic zeby sie nie pozabijaly.

    jutro bede sie bawila ze skalkami, chce zbudowac luk bo sie mi bardzo podoba, reszte gosciu zrobi.



    Fanaberia, ale nie do konca. . Zawsze chcielismy slone. W tym miesiacu mielismy rocznice slubu .Mam juz tyle bizuterii ze sama sie pogubilam i wiecej nie chce nic. Perly tez mam. W domu tylko wykonczenowka. Stanelo na akwarium - jeden a pozadny prezent ktory bedzie cieszyl oczy 24/7. Powiedzialam M ze nic na swieta juz nie chce, powiedzial ze akwarium nie zalicza do swiat i ze cos bedzie - ekhm...znaczy juz wiem co - wypad do sklepu po jakas fajna rybe bo nic innego nie bede chciala

    .......dziure musimy wywiercic , prawdopodobnie w podlodze, zeby podlaczyc wodne banki z woda z dolu. przyjada ci do robienia to powiedza gdzie najlepiej. Moze trzeba bedzie jakies meble tam poprzestawiac (w starym zlotym) a moze sie uda pod schodami.


    aaaa zapomnialam - zaczelo sie od tego ze Mloda sobie rybke kupila, mala tetre. Mowie do M - se tez kupie. Rybka 5$ Mowie postawie w kuchni na wyspie albo kolo compa sobie na tej przedluzce. Skonczylo sie inaczej bo M zdcydowal ze to marnowanie kasy, powtm mu powiedzialam - a nie trzeba bylo kupic tetre??

  19. #27039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post

    jak juz zaczniesz akwarium zakladac, badz zalozysz - wklej fotke prosze
    Chciałam w weekend robić, ale pada od kilku dni i nie pomalowałam stolika

    To paludarium powstało przez przypadek. Chciałam po prostu zrobić restart tego małego akwarium, ale okazało się, że szkło jest całe porysowane i zmatowiałe, nie szło już doczyścić. W sumie trzeba by było kupić nowe.
    A skoro i tak planowałam postawić większe, to nie chciałam już kupować kolejnego małego akwarium. I wykorzystałam małe akwarium na zrobienie "bagienka".
    Nie jest one jakieś specjalnie eleganckie z powodu tego porysowanego szkła - ot taka roślinna doniczka, tylko na mokro.

    ****
    Morskie akwarium wymaga silnego światła aktynicznego, z promieniowaniem UV, żeby koralowce rosły.
    W Polsce większość sprzętu do akwarium ludzie ściągają z aliexpress (m.in. dlatego, że paczki są bezcłowe - nie jest to legalne, ale omijają prawo, póki urząd celny się nie zorientuje) - jest dużo taniej.

    Ja jestem skąpa poznanianka i taki "morszczak" to dla mnie za dużo kasy
    Poza tym, jako ogrodnik uwielbiam zielone - w sumie akwaria mam dla roślin, nie dla ryb.
    Uwielbiam filmy tego kolesia:
    https://www.youtube.com/watch?v=cBF611GXuvY
    https://www.youtube.com/watch?v=BwPHtZz8YoQ

    Idzie nad rzekę, zbierze trochę kamieni, korzeni, roślin i robi piękne paludaria.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-09-2020 o 11:46

  20. #27040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    I jedno i drugie super
    Kiedyś miałam takie 150 litrów. Ale pewnego dnia wróciłam do mieszkania a rybki na dywanie, ktory na szczęście wciągnął cała wodę, więc obyło się bez sąsiedzkiej awantury.

    W warszawskim wieżowcu Atlas Tower przy placu Starynkiewicza, było (nie wiem czy jest nadal) ogromne akwarium w kształcie walca o wysokości 2 czy nawet 3 pięter i potężnej średnicy, może z 10 metrów. Winda chodzi obok i można oglądać ryby.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 1352 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony