dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1402 z 1588
Pokaż wyniki od 28.021 do 28.040 z 31759
  1. #28021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    na pieluchomajta zawsze mi sie agresor wlacza niestety, w ub. roku taki szmatlawiec nie mogl sie zmiescic w korku pomiedzy autami i babeczce przez otwarte okno piescia walnal, gnoj niemyty. ode mnie by zaraz gazem po slepiach dostal

  2. #28022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tu najwiecej sie wlacza na zarozumialcow, jedzie taki Tesla, Mercakiem albo BMW i mysli ze krol drog - ale tez ich najczesciej lapia i wala mandatami bo za szybko jezdza i robia zabronione wymijanki. I dobrze

  3. #28023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Eh... Kanada Odkąd na własne oko popatrzyłam, uważam, że jesteście tam, w tym pachnącym żywicą kraju, obrzydliwie praworządni. I to mi się podoba
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #28024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jesli chodzi o srodowisko itp - to tak, jesli chodzi o inne sprawy to niestety nie albo prawo jest pokrecone.

    teraz np wymysleli nowe prawo z covidem. Jesli wracasz skads, musisz sie odrazu udac na testy i wynajac sobie hotel na 3 dni i czekac tam az dostaniesz odpowiedz czy jestes zakazony czy nie. Problem w tym ze nie kazdy ma kase jesli gdzies byl uziemiony. Wyliczyli ze taki pobyt okolo 2 tys kosztuje. Zaplacic musisz z wlasnej kieszeni. Hotele - jest iuch tylko kilka wytyczonych porzez rzad. Rezerwacje musisz zrobic zanim wlecisz do kraju - oczywiscie nie mozna sie dodzwonbioc, ludzie godzinami czekaja po to zeby byc po kilku godzinach rozlaczeni. Oczywiscie politycy tego robic nie musza. A rzadzik sobie umowe podpisal z kilkoma hotelami i ma gdzies czy ludzi na top stac czy nie.
    CHORE...

    a jesli tego nie zrobisz - mandat ponad 800$.
    odpowiedz jest jasna co ludzie beda robic.

    taki sam oprzekret jak sprzedawanie alkoholu. Pamietacie za komuny byly osobne alkoholowe? tu jest tak samo. I naleza do rzadu. I zapomnijcie ze pojdziecie na stajce i kupicie badz w spozywczym. Akurat to jest tylko w Ontario. Styknie wjechac do Quebecu i nawet w hotelach stoja maszyny z piwem. Laskawcy pozwolili w sklepach ostatnio trochu piwa i wina sprzedawac. Ale maly wybor i twardego % nie kupisz.
    Oplaty za komorki - najdrozsze na swiecie. Nastepny monopol ugadany z rzadem.

    Pestka jakbym miala wyliczac to juz bys sie tak krajem nie zachwycala

  5. #28025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    skoro mandat jest niższy od pobytu w hotelu, to raczej jasne

  6. #28026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no wlasnie, w takich sytuacjach - szczegolnie jesli jest rodzina i np 4 osobowa i nie stac ich na wywalenie 8 tysiecy + pare tys na bilety i sa szczesliwcami ze sa gdzies u rodziny - nie wroca poki tego nie sciagna.
    Jednoczesnie - dla calego kraju, jest pomoc finansowa jesli sie prace stracilo badz godziny obciete przez covida, od zeszlego roku, kasy nie trzeba oddawac. Ale niestety tylko dla tych co tutaj sa, nie dla tych co wroicic chca. A wielu z nich na wyjezdzie z pracy jest/bylo jak pozamykali granice.


    Elfi jak akwarium, jakies rybki doszly?

    ja dzis znow wode wymieniam, kubel wody juz stoi pelny.

  7. #28027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    M kupil rybe ktora ja mialam na swojej liscie do kupienia. Poisiedziala u niego jeden dzien, wylowic musial bo dwie ryby ja atakowaly a niepowinny akurat, nie one. Obgryzly jej ogon dobrze ze nie zabily, wyciagnal na czas. Siedzi u mnie w wiezieniu - przez Homolke, bo u mnie jej jednej nie wierze. Pinda sie kreci kolo niej, zobaczymy czy sie uda jak ja za 2 dni wypuszcze

  8. #28028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi, stanowiska u nas z roslinkami




    [url=https://postimg.cc/ykSFzPDj]


  9. #28029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    i dla TAR - ogladalam domy na sporzedaz i sie trafil ze sciana







  10. #28030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    u nas nie ma takich dużych sklepów stacjonarnych akwarystycznych. Akwarystyka praktycznie istnieje w Internecie.

    Rybki przyjdą na końcu. Najpierw ślimaki, potem krewetki.
    Jak na razie dzicy pasażerowie (ślimaki przyniesione na roślinach) żyją, więc środek grzybobójczy z silikonu nie tworzy toksycznych stężeń.

  11. #28031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    serio? to porobie fotki jak tam bede nastepnym razem

    Elfi - mieli Mantisa !! facet nas zna, poszedl przyniosl drabine i jedzenie zebym go zobaczyla - cudowny byl!
    jak poszedl po jedzenie ustawialam telefon zeby zdjecie zrobic, az odskoczylam do tylu bo Mantis sie "zucil" na mnie.

    pytalam czy mieli kiedys ze im akwaria rozwalily, powiedzial ze tak, dwa razy, jeden rozwalil szklane a drugi akrylowe akwarium - w akrylowym zrobil piekna okragla dziure. Piekny byl i niedrogi, gdybym miala zbrojone akwarium tobym go kupila

  12. #28032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    To taki krewetkopodobny? On wielki jest. Nie bałabyś się, że zeżre ci wszystko w akwarium?

    W Warszawie był kiedyś sklep zoologiczny, gdzie był duży dział akwarystyczny. Kilkadziesiąt metrów kwadratowych zajmował w jednym z centrów handlowych. Teraz nie wiem, bo nie bywam w galeriach handlowych.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #28033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka no wklejalam go i filmiki tez
    moje fotki nie wyszly, zobacze jak mi film wyszedl ale tez chyba niezbyt , dzis tam jade znow moze sie uda, bo siedzi w jaskini

    to Mantis




    jak sie Mantisa trzyma to sie nic innego w akwarium nie trzyma , tylko jego, bo zabije/zezre wszystko

  14. #28034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    moj Watchman, moge juz oficjalnie zglosic calkowite odrosnniecie wsztystkiego





    a tu nowa ryba (Carpenter's wrasse) ktoirej ryby u M wygryzly

    zdjecie z soboty jak po nocy u mnie wyladowala





    a tu z dzisiaj rana - widac jak juz ladnie jej odroslo az drugi szlaczek zaczal sie robic





    Watchmanowiu zajelo duzo dluzej, tej niecale dwa dni i juz sporo ogona wrocilo, ma apetyt jak krowa, niestety boje sie ze Homolka wlasnie ja utlucze, a nie moge jej zlapac, a juz nastepny raz akwarium nie rozbieram

    a tutaj spi w kokonie





    biedaczek drugi watchman samotny....gwiazda poszla go pocieszyc, ale to przeciez nie to samo





    przedwczoraj w koncu udalo mi sie w koncu znalezc pistola dla niego





    minuta po wzuceniu Pistola w dziure....





    widzicie ta chmure syfu? to jedzenie, kupy i smieci - Goby nie umie po sobie sprzatac, robi to Pistol, a goby ma tylko pilnowac i jedzenie przynosic.
    Troche z Pistolem musialam powalczyc zeby wszedl tam gdzie watchman, ale sie udalo. Potem znikly. To juz bylo ryzyko - albo soe sparuja albo nie - roznie bywa. Ale po paru godzinach odkopali dziure i sie okazalo ze sie dogadali i podzielili obowiuazkami
    niestety dzis rano przeniesli wyjscie na tyly i juz ich nie widze
    czyli mam 3 pary. Z czego tylko jedna widze
    ten pistol tez duzy. Tez Tiger.
    w kuble jak zakraplalam strasznie strzelal (potem w akwarium jak z nim walczylam tez), ale w kubelku - na podlodze nozyczki lezaly, jakies 40cm od kubla, strzelanie bylo tak mocne ze nozyczki drgaly i strzaly byly metaliczne
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 08-03-2021 o 14:53

  15. #28035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie





  16. #28036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A to znowu co za zebra
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #28037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no przeciez Kardynal co sie sparowal i nosil jajeczka - dzieci widac!
    za daleko stoi i sie trzyma na tylach ale jak sie przypatrzec to dzieciaczki widac - malo zostalo z jajeczek ale jakies sa

  18. #28038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ślepa chyba jestem, bo widzę tylko jakieś drobinki. Nie przypominają rybek.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #28039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    bo sa pasiaste jak tata, na YT trzeba obejrzec, nie na Muratorze, widac jak tam sie ruszaja, juz nie jajka ale rybki

    zbudowalam wlasnie im "domek" , wg matki natury powinny w niego wejsc, ale co zrobia to nie wiem, nie wiem kiedy je wypusci ale to juz bo 26 dni minelo, jak wyczyszcze dzis akwarium to domek wsadze, jak zdaze, bo w kazdym momencie moze wypuscic je, gorzej jak sie przeniesie na drugi koniec akwarium i je wypusci - pozra ryby je

  20. #28040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ślepa chyba jestem, bo widzę tylko jakieś drobinki. Nie przypominają rybek.
    no chyba jestes bo malenstwa jak byk widac, z paszczy sie wyrywaja

Strona 1402 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony