dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1479 z 1588
Pokaż wyniki od 29.561 do 29.580 z 31759
  1. #29561
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ariater - ano jest kilka sposobow na cichsze okapowe szumienie.
    Nie oszukasz fizyki - im blizej wnetrza/glowy motor, tym wiekszy halas.
    Tak samo z odkurzaczami, taki normalny bedzie "wyl" a centralny mniej huku robi bo jest "gdzies tam indziej".
    Nie wiem co ten facet proponuje ale wiem ze najlepszymi sa turbiny zewnatrzne, nie kazdy okap mozna tak zamontowac, ale te w ktorych mopzna to zrobic - ma bebech na zewnatrz, taka przyjemnosc kosztuje kolo 2 tys pl. Za sama turbine tylko.
    tez juz "przekopywalam" ten temat, ale na koniec doszlam do wniosku ze mi halas nie przeszkadza, jak juz mowilam - okap chodzi chwile jak sie gotuje a potem sie go wylacza, jak odkurzacz, dla mnie to nie tragedia

    prawde mowiac pewno moje standardy szumienia sa inne niz macie wy podejrzewam ze macie bardziej delikatnusne uszy

  2. #29562
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR - jakie dlugie te polki maja byc? i tylko po jednej czy kilka z gory na dol? i z ktorym okapem ma byc - pierwsza mniejsza wersja na 100 cm? czy ta wieksza?
    no i sciana z biblioteczka - nie rozumiem co masz na mysli - wbudowana, a jednoczesnie chcesz sciane zeby bylo widac? pokaz jakies zdjecie o co chodzi.
    cegla??? eeee.... czerwona? eee....kazdy ja ma w srodku, nie przejadlo sie jeszcze??

    a moze czarna badz grafitowa cegla?

  3. #29563
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wygralam na aukcji, noweczka, trzeba bedzie tylko dokupic wiecej strzalek







    sluchajcie, "Obora plan" - sofki badz stol, tv, grill i - stol bilardowy
    tak se to wymyslilam i M sie podjaral

    jak zrobimy zlot to taki z prawdziwego zdazenia jak w knajpie
    moze i bar bedzie. Muze mozna puszczac, dzikie wrzaski przy wygranej tez - sasiadow niet
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 25-10-2021 o 04:04

  4. #29564
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jesli chodzi o plan kuchni rozjechalam sie z moimi pierdolami, no wiec duze biale pojemniki stoja na blacie, ale reszta do kompletu + - stoi w szafce za szybka - zrobilam ta sciane bez polek i nie mam gdzie ich wsadzic nie powiem zebym byla happy camper, musze to przegryzc czy zrobic bez czy tak jak tutaj mam

    no u mnie znow inaczej, u mnie okap to centralny punkt kuchni wraz z kuchenka, za to graty robia wyjazd do spizarki , temat spizarki rusze jutro bo teraz to ide spac

  5. #29565

    Domyślnie

    Miałam jeszcze napisać o białych fugach. Na podłogach, nigdy, przenigdy. Miałam w mieszkaniu i już nigdy więcej. Teraz mam w górnej łazience na ścianach i w kuchni. Impregnowalam je po położeniu. Jedyne miejsce gdzie się brudza to nad kuchenka. Może wina że nie mam okapu.

  6. #29566

    Domyślnie

    Ariater, dzięki w łazienkach mam drogie włoskie płytki, a w kuchni taniutkie Opoczno, ale dużo osób już zwróciło na nie uwagę.

    Jaram się tymi waszymi nowymi domami strasznie

    Święci u nas słońce, dopinam kawę i biorę się za okna, a jutro w planie koszenie. Dwa dni wichur i połowa drzew lisci nie ma

  7. #29567
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    TAR - jakie dlugie te polki maja byc? i tylko po jednej czy kilka z gory na dol? i z ktorym okapem ma byc - pierwsza mniejsza wersja na 100 cm? czy ta wieksza?
    no i sciana z biblioteczka - nie rozumiem co masz na mysli - wbudowana, a jednoczesnie chcesz sciane zeby bylo widac? pokaz jakies zdjecie o co chodzi.
    cegla??? eeee.... czerwona? eee....kazdy ja ma w srodku, nie przejadlo sie jeszcze??

    a moze czarna badz grafitowa cegla?
    nie wiem jeszcze czy bedzie cegla ale od wielu lat chce i mi sie nie przejadlo. jesli polki beda szklane to ładnie ja bedzie widac ale musu nie mam, moze byc sciana ciemna, tak jak teraz w salonie.
    cegła byłaby nawiazaniem do elewacji, wejscia, ogrodzenia frontowego, jedna łazienke tez chce tak miec. po prostu mi sie to podoba i szybko sie nie nudzi. chcialam zrobic juz wczesniej ale zwyczajnie mnie stac nie bylo. bo drewno czy zmiane koloru sama zrobie ale juz cegly nie umiem polozyc

    cegly bialej i grafitowej nie znosze, czysto czerwonej tez nie. raczej mieszanka roznych cegiel cos w ten desen









  8. #29568
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Pytałas o polki, moze cos jak na tych


    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post



    Albo walne kolejne dwa okna i problem z bani

  9. #29569
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    polki















    cos lekkiego co bedzie mozna szybko ogarnąc ze sprzatnieciem
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 25-10-2021 o 12:15

  10. #29570
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana - tez wlasnie o tym pisalam, ze fugi na podlodze mnie nie przerazaja (nie mialam nigdy bialych ale nawet na bezowe mialam sposob) ale fugi nad kuchenka zawsze byl problem - okap nic do tego nie mial, gotujac z garnkow sie chlapie, temu tutaj cale slaby zalozylam - latwiej czyscic i bol z glowy

  11. #29571
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR - pokazalas sciane z cegiel w kuchni, ale chcesz ja tylko na tamtej scianie, nie w kuchni? musze wiedziec bo juz duzo mi fotek nie zostalo do wykorzystania.
    Takich szafek-szkieletow co pokazujesz nie wiem czy sa, musze sprawdzic, ale te zwykle sa to wsadze.
    O cegle tylko pytalam z ciekawosci Ja znow wole beton, kominek w betonie bedzie. Chyba ze mi odwali i spieka wsadze w jakims szarawym kolorze.

  12. #29572
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    oh i w jakim kolorze te polki? ciemne zeby sie zlaly czy jasne jak meble na tym graficie???

  13. #29573
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    cegle nie w kuchni ale od strony salonu. Ale nie rob juz jej, szkoda twojej pojemnosci programu. Ja mam w swoich wizkach jak to wyglada. Polki raczej czarne metalowe, ewentualnie metal z drewnem jak fronty. jak chcesz mozesz tu wrzucic, nie mam nic do ukrycia a dziewczyny sobie poogladaja i nudy nie bedzie.

  14. #29574
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jeszcze powiem, ze jak mnie nie bedzie stac na spieki to zrobie blaty w plyciie jak mam teraz lub w drewnie i to samo na sciane ale na to wtedy bezbarwna szyba jak mam teraz przy wyspie. laminat sie nie niszczy a widac a szyba łatwa w czyszczeniu. Albo zrobie zwykly blat i na scianie grafitowa szybe. zalezy jaki budzet wyjdzie na wszystko

  15. #29575
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jeszcze trochu mam, wiesz, tam jest limit za free, juz od dlugiego czasu dokupuje, majatek stracilam ale jeszcze mam, bardzo szybko schodzi, kupuje jakies 200 na miesiac ostatnio schodzi jak woda, styknie raz ze cos sie pomylisz i nie djorzysz , poprawisz i nowe robisz.

    szklielety wiem ze czarne, chodzi mi jesli ich nie ma o same polki jak wkleilas i co o nich Joana mowila ze by u siebie wsadzila -
    1.czy jasne jak meble? (wczoraj wsadzilam jasne ale jeszcze nie robilam wizki)
    2. jakie dlugie? dokad maja siegac?
    3. tylko po jednej z kazdej strony czy podwojne?
    4. szafka na ksiazki na cegle - sciana ma 160 chyba, jaka szeroka i jaka wysoka ta szafka - nie obiecuje ze szyby beda ale witrynka stanac moze
    5. jaki kolor scian w salonie
    6. ktory okap ma zostac - ten na 90cm jak plyta czy ten drugi wiekszy


    odpowiedz na kazde z tych pytan to zrobie za jednym zamachem

    z oknami tez wsadze jedna - to samo zrobilam u siebie ze dwa tyg temu i trzymam bo nie jestem pewna

  16. #29576
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja z blatow nie zrezygnuje musi byc kamien, ale temu ze sie przyzwyczailam, ale zrezygnuje z shutters za drogo. Kuchenka i kominek beda na propan, zadnych butli w domu w szafce nie chce, wiec trzeba bedzie duza kupic im wieksze koszta zalozenia - bo chce ja zakopac wiec shutters odjechaly w sina dal Beda zaluzje. Chciaz mnie wnerwia to bo jak tu w calym domu wywalilam zaluzje i zalozylam shutters to bym juz nie chciala wrocic do zaluzji. No ale wszystkiego miec nie mozna

  17. #29577
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    jeszcze trochu mam, wiesz, tam jest limit za free, juz od dlugiego czasu dokupuje, majatek stracilam ale jeszcze mam, bardzo szybko schodzi, kupuje jakies 200 na miesiac ostatnio schodzi jak woda, styknie raz ze cos sie pomylisz i nie djorzysz , poprawisz i nowe robisz.

    szklielety wiem ze czarne, chodzi mi jesli ich nie ma o same polki jak wkleilas i co o nich Joana mowila ze by u siebie wsadzila -
    1.czy jasne jak meble? (wczoraj wsadzilam jasne ale jeszcze nie robilam wizki) - ciemne jak sciana
    2. jakie dlugie? dokad maja siegac? do konca blatu
    3. tylko po jednej z kazdej strony czy podwojne? podwojne z kazdej strony
    4. szafka na ksiazki na cegle - sciana ma 160 chyba, jaka szeroka i jaka wysoka ta szafka - nie obiecuje ze szyby beda ale witrynka stanac moze - wysłałam ci wstepny rzut. i zrobie albo na cala sciane, szer. 225 wys 275 cm jak beda drzwi przesuwne na pokoj. Jak beda drzwi normalne to beda otwierane na te sciane, wiec wtedy witryna na ksiazki bylaby 130 szer. na 275 wysoka
    5. jaki kolor scian w salonie - prawdopodobnie jasny szary off white, plus ta sciana grafitowa lub ceglana ale jeszcze nie mam koncepcji. Być moze za plecami ta sciana co ma 740 cm za kanapa bedzie jakas tapeta. Ale to ze mna roznie, wiadomo bedzie przed wykonczeniowka dopiero

    6. ktory okap ma zostac - ten na 90cm jak plyta czy ten drugi wiekszy - na razie zakladam tego falmeca 90 cm + obudowa, bo na obudowany jestem zdecydowana, pokazywalam mojemu i bardzo mu sie to podobalo. Mysle by zabudowe zrobic albo z plyty albo poleciec spiekiem kwestia kasy


    odpowiedz na kazde z tych pytan to zrobie za jednym zamachem

    z oknami tez wsadze jedna - to samo zrobilam u siebie ze dwa tyg temu i trzymam bo nie jestem pewna
    odpowiedzi na niebiesko

  18. #29578
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mi tez sie shutters podobaja ale ceny sa zaporowe, wiec beda zaslony i pewnie zaluzje, jak styknie to drewniane

  19. #29579
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie mam zadnego zutu na szafke na tej scianie tylko wymiary, - szafka bedzie nie taka jak chcesz bo nie wiem co chcesz, ale zbudowalam cos z szybami zebys widziala jak na ceglanej wyglada (wole tam grafit nie cegle no ale zobaczysz sama)

    1. wiszace cycki - swiatla w kuchni zepsuja cala kuchnie moim zdaniem, widzialas kilka wizek - potem widzialas ze je wywalilam i dalam zwykle w suficie - przemysl to
    2. Falmec na przyciski na przodzie wiec albo bedziesz miala pasek na wierzchu albo zrobisz wieksze pudlo i przykryjesz to i bedziesz miala szparke do wsadzania.......... (moj ma pod spodem)
    3. off white a jasno szary to dwie rozne palety koloru, pomaluje na szarawo bo off white jest kremowawy to go widac nie bedzie
    4. spiekiem bym okapu nie robila, uwierz nie za ladnie to wyglada ale Twoj dom
    5. choilernie ciezko zrobic wizualki bo masz ciemna jaskinie w kuchni wiec wyjdzie co wyjdzie, mam za malo wolnych zdjec zeby ustawiac swiatla a albo rozjasnia za bardzo albo za malo, suck it up

  20. #29580
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a jeszcze mam jedno pytanie - po co te drzwi do salonu? nie mozesz zostawic bez drzwi? ja nie robie, ale ja po tutejszemu - salony nigdy drzwi tu nie maja. Przeciez podlogowke bedziesz miec wszedzie tez.

Strona 1479 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony