dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1485 z 1588
Pokaż wyniki od 29.681 do 29.700 z 31759
  1. #29681

    Domyślnie

    No właśnie, dlatego ja mam na dole pralnie. Częściej tu jestem w dzień. Częściej z dolnej łazienki korzystamy, a z niej do pralni, żeby brudy wrzucić są trzy kroki.

  2. #29682
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no i sluchajcie, Manius dzis zaliczyl fontanne
    pierwszy i mam nadzieje ze ostatni raz.

    wyszlam na tyl a ze juz pozabieralam poduchy, wypralam pokrowce wiec na sofach nie ma nic - przenieslismy sie na druga strone na krzeselka, a tam juz zaluzja zaslonieta bo slonce swieci jak glupie, do samej podlogi. Manius wyparowal z domu, nie patrzylam a i nie widac zza zaluzji i na dodatek stolik wycieralam - wiec wydarl z domu i zaczal na cos niezle ujadac 0 albo wiewiorka, albo chipmunk albo kot - ostatnio mi tu po plocie jakis chodzil, wiec szczekal, gonil po krzakach jak glupi i za chwile slysze CHLUP! wylatuje zza zaluzji a Manius wisi na w wodzie i trzyma sie lapami za gore, nie wiem jak tak wysoko udalo mu sie, ale udalo i wisial. Wyciaglam dziada. Mam nadzieje ze nic mu nie stanie sie bo niecala godzine wczesniej lalam chlor
    no ale musial byc niezle zajety szukaniem/gonieniem czegos w krzakach. Pdejrzewam ze wskoczyl na prawy brzeg fontanny i sie poslizgnal jak chchial biec, bo on lazi naokolo - Maja taka odwazna nie jest.
    tak ze pies mi sie wykapal
    dobrze ze tam bylam bo raczej by nie wyszedl, pazury po kaflach by mu sie slizgaly, a dopiero co dzis z M rozmawialam ze trzeba wode spuscic i przykryc juz bo listopad w przyszlym tyg/

  3. #29683
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Z górnej łazienki można zrobić zsyp na pranie do pralni.
    Zagapiony Maniuś się odkaził w fontannie, dobrze, że tam byłaś.
    Psi pokój pod schodami bardzo mi się podoba.

  4. #29684
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    normalnie jak Wicio latem, łazil mendzioch przy oczku węszyl a ze była sadzawka zarosneta rzeska to tylko chlupot uslyszalam. biedul trzymał sie za brzeg oczka i lapkami stal na kamieniach, bez nich by sie zamoczyl caly.

    Mania wyplukalas mam nadzieje psa z tej wody chlorowanej? moze miec uczulenie i problem ze skora a widzialam, ze obgolony jest. Wyobrazam sobie jakiego szoku doznal
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 28-10-2021 o 13:40

  5. #29685

    Domyślnie

    Mmiki, pranie by mi wpadało do pokoju z góry
    Nie stanowi to dla mnie problemu, zabrać rzeczy z góry i znieść na dół.

    Ciekawe, czy piesio będzie miał nauczkę, czy dalej będzie kombinował jak dziecko

  6. #29686
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    spicie??
    12 w nocy w Polsce
    NIE SPAC PSIA MAC!




    dopiero dotarlam tu.
    Manius w pozadku - nie, nauczki nie mial , dzis znow polowal na czarne wiewiory, a ma teraz duzo latwiej bo duzo lisci opadlo az plot widac

    nie ma nic ciekawego dzis do napisania, jutro naladuje program, wezme na miesieczne oplaty bede miec bez limitu wiec jak cos chcecie to dawac.

    Joana - zdjecia i wymiary szykuj, zebym na weekend miala
    TAR - niezbyt zrozumialam o co z wyspa chodzi - ze bawisz sie z wyrysowaniem wyspy ale nie wiesz co ze slupkiem zrobic? wytlumacz i jakby co daj szkic to zrobie.

    (TAR masz kaca?????)

  7. #29687

    Domyślnie

    Ja to już o 22.00 spałam
    Zrobię dzisiaj popołudniu zdjęcia. Tu ci wrzucić?

  8. #29688
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Nie mam kaca

    Dziewczeta, tak wiec juz oficjalnie. Zostalismy wczoraj posiadaczami 2 przepieknych dzialek budowlanych. I zaczynamy kolejna przygodę. Dom nr 3. Mam nadzieje, ze bedziecie ze mna w dobrych i zlych momentach, doradzicie, opieprzycie i wypijecie. Na razie zalatwiam papiery: mape, przylacze energetyczne itp. szukam projektanta ktory albo zmieni mi projekt z gotowca albo zrobi pod klucz. jak wszystko sie ulozy (prosze o zaciskanie kciukasow) to od maja ruszamy z tym koksem
    Życzliwym bardzo dziekuje za wsparcie a niezyczliwi ....niech gryza pazury


    a to moje nowe wlosci









    Ostatnio edytowane przez TAR ; 03-11-2021 o 09:19

  9. #29689
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    normalnie kiszka, nie ma mnie w domu, z tel to ja pisac tu nie umiem, opisalam sie i wsiaklo! napisze jak wroce

    TAR podeslij mojego @ Joanie bo napisalam do niej i zapomnialam @ podac


    a dzialka zgratulowana juz , no ale - pamietacie jak wkleilam 2 zdjecia z szybami pod sufit? pisalam ze to by sie sprzydalo - chodzilo o dzialke TAR wlasnie

  10. #29690

    Domyślnie

    Ja też już dotarlam, Mania odpisałam.

    Tar, to i ja oficjalnie gratuluję i cieszę się razem z Wami powiem jeszcze raz, piękna działka. Trzymam kciuki za szybką i sprawną budowę.

  11. #29691
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    TAR działka ze stawem tez jest na sprzedaż?

    Mania - ja mam małą kuchnię, bo nie jest to miejsce w którym często przebywam. Gotuję bo musze a nie, że lubię.
    I łazienka na piętrze jest wielkości kuchni na dole.

    Właśnie malowałam cały parter domu. O, malowali malarze, ale trzeba było najpierw wszystko powynosić na piętro a potem posprzątać i pownosić. Jestem padnięta,
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 29-10-2021 o 22:36

  12. #29692
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi ale ja tlumaczylam ze chodzi mi o nowe wielkie chalupy jak szukalam planow, nie o Wasze domy
    Ja tez gotowac nie lubie, wrecz niecierpie, ale ladna kuchnie lubie miec M zawsze mowi po co ci kuchnia jak nie gotujesz, zawsze mu odpowiadalam " 'cause it came with the house". Czyli ze jest bo przyszla z domem
    prasowac tez nie lubie a zelazko mam

    mnie tez czeka malowanie ale jednej sciany tylko, jak akwarium odjechalo to trzeba dziure zaklajstrowac i pomalowac cala. Zabrac sie nie moge

    pamietacie ten granatowy obraz? wiec pojechalam dzis po niego zeby sie dowiedziec ze maja ich wiecej w innych kolorach , znaczy 4 rozne kolory. No ale byly w tym samym miejscu tylko pozaslaniane pudlami. Wiec musieli posciagac pudla zebym zobaczyal (w srodku fotele biurowe byly). No i zobaczylam i mialam zagwozdke czy brac ten granatowy czy jeszcze 2 do wyboru. M mnie nakierowal na blekitny i dalam sie durna zwiesc przywiozlam do domu, oparlam o moj materac - bo to jedyna "biala sciana" w domu i szok - nie podoba mi sie Znaczy ladny ale ja go u siebie nie widze. W sklepie tylko mi pasowal. Zadzwonilam i nie chcieli wymienic bo maja takie policy. Zaczelam jojczec, mowi zebym w koncu przyjechala i z managerem pogadala moze sie uda, a ja jej powiedzialam ze policy sa po to zeby je lamac i zeby ona go zapytala dodalam jeszcze heck !- dopiero co kilka tys wydalam na materac u was i dopiero co ci mowilam ze jeszcze jeden kupujemy u was na szczescie byla to ta sama co nam materac sprzedala. Poszla do managera i dostalam zielone swiatlo. Odwiozlam, zamienilam, ale nie wzielam tego granatowego bo jak mam go wziasc to musze miec "konkretna" sciane zeby wyszlo tak jak ma wyjsc. Mam taka sciane akurat ale tam chce lustro powiesic. Wiec wzielam szarawo bialy ktory gdzie bym nie powiesila bedzie pasowac. Ten jest 70x180.

  13. #29693

    Domyślnie

    Znowu wczoraj padłam, z bolącym gardlem.
    Mi tam gotowanie nie przeszkadza, nie jest to jakaś moja pasja, ale i nie udręka. Za to prasowania nie znoszę, ciągle mam w pralni stertę czekająca na wyprasowanie.

    Mania, nakręciłam mnie strasznie, muszę zrobić ten półwysep i zmienić blaty, ale już wiem że ja jednak kamienia nie dam, jest poza moimi możliwościami finansowymi.

  14. #29694
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    TAR działka ze stawem tez jest na sprzedaż?
    nie jest i nie bedzie. mam caly rzut dzialek wydzielonych. wlasciciel tak zdecydowal, ze ma byc tam teren dziki. poza tym to wodopoj dla zwierzakow lesnych, w poblizu jest tez siedlisko bociana czarnego. jest tez dosc rygorystyczny MPZP, dlatego tez sie wahalam nad zakupem ale troche glowkowania i jednak decyzja podjeta na tak. poza tym jakbysmy sie nie budowali to dobra lokata inwestycyjna na stare lata z g....na emerytura nasz teren konczy sie 15 metrow od krawedzi tyle ile jest wymog planu

  15. #29695

    Domyślnie

    Gratujacje ! Sliczna dzialka, rygorystyczne MPZP pozwala miec nadzieje, ze nie powstanie tam zadna dzialalnosc gospodarcza czy uslugowa, dom nr 3 - tzn. ten wlasciwy: zycie jest piekne

  16. #29696
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Elfi ale ja tlumaczylam ze chodzi mi o nowe wielkie chalupy jak szukalam planow, nie o Wasze domy .
    Napisałaś o tym, że widziałaś kuchnie Tar i innych, a mojej nie. Chodziło mi o to, że ja nie mam się czym chwalić (w sensie układu, przestrzeni, dekoracji), bo moja mała, skrajnie minimalistyczna. A teraz, bez tapety na ścianie to już zupełnie "pusto"

  17. #29697
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfi moge sie zalozyc z Toba ze nie pobijesz kuchni jaka jest w mieszkaniu M serio! mniejszej kuchni nie widzialam wazne ze jest kawalek stolu i krzeslo wejdzie, lodowka, zlew i kuchenka. Jak pisalam - niewazne jaka kuchnia - wazne jaka kucharka, a ja to napewno jestem tutaj najgorsza kuchara wyszlam z wprawy, kazde mieso przypalam, ziemniaki doslownie przeslalam albo niedosalam, wszystkie foremki na ciasta i torty rozdalam

    Elfi i ja nie oceniam waszych kuchni, kazdy ma inny gust i kazdy co innego potrzebuje, moja tez nie jest halo dla co poniektorych

    tapeta to ja mam zamiar zaskoczyc M, juz slysze ile gadania bedzie
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 30-10-2021 o 23:52

  18. #29698
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana powiedziala zeby wkleic jej kuchnie po malych kosmetycznych dodatkach
    i ma teraz ciezki orzech do zgryzienia - raz wybrac co, dwa jaki kolor drzewa, trzy przekonac meza ze jest to konieczne
    trzymamy kciuki za Joane











  19. #29699
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR - Joana tez dostala "prezencik" - koniecznie chciala zeby chlop gotowal a ona winko pila







    to wyzej byly zaczatki kuchni, widac poleczki ktore sie tak bardzo Joanie podobaly - niestety nie zdadza egzaminu bo za malo sciany po lewej

    a jesli by juz tak naprawde chciala bialy blat o ktorym marzy



  20. #29700

    Domyślnie

    Już nie marzę o białym blacie, serio. Za to serce wali mi jak oszalałe na ta ciemna witrynke na moim blacie starym.

Strona 1485 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony