dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 264 z 1588
Pokaż wyniki od 5.261 do 5.280 z 31759
  1. #5261
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    http://hedvigcharlotta.se/products/d...ta-love-Jensen
    Maniu, nerkę by trzeba było sprzedać, tak wysokie ceny ta kobieta ma. Na polskie, to ich cena dzielona na 2.
    Zobacz ławki na ''Twoich'' nogach

  2. #5262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie znam sie na cenach tam ale po porownaniu Twoim do tego rzeznickiego czegos tam vs polski zloty to faktycznie ceny z kosmosu
    jedyne co byloby dobrz z niej wyciagnac - to skad ma te wygiete nogi - bo sa z aluminium


    MIka, bo sie tak zastanawialam. Mowilas ze masz ogrodek wielkosci chusteczki ja mam dwie chusteczki, z tylu i z przodu ...myslalas kiedys o lustrach w ogrodzie??? Pieknie odbijaja wszystko zielone co sie ma i powiekszaja ogrodek - zupelnie jak w domu. Przypomnialo mi sie bo wlasnie ide robic lustro zeby powiesic pod gazebo. Chcialam na plotach ale w zeszlym roku tak zaroslo mi ze plotow nie widac

  3. #5263

    Domyślnie

    Mania, bufet na bogato wygląda zarąbiście!! Przepięknie!
    Już nie nadążam Jakie lustro teraz wisi w srebrnej ramie? Nowe śliczne jest
    .
    No i jak zobaczyłam tu teraz w powiększeniu Twojego Barley'a, to ten słupek, który przywlokłam do siebie, może za Twoim kurz wycierać Ale mówię Ci, jak go zobaczyłam w rupieciach garażowych, to omal nie krzyknęłam "Mania!!"

  4. #5264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z bufetu juz troche zniklo za duzo bylo, na bogato zrobie n swieta

    Wisi to lustro (to co lezy na stole)


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0117.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	354021


    wtedy co M mi przywiozl i wzial jeszcze to duze okragle.


    Barley ma brata

  5. #5265
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Maniu, o lustrach w ogrodzie nie myślałam, myślałam tylko o lustrzanych kulach. W sumie, to jakbym teraz mężowi powiedziała, że powieszę lustro na płocie, to uwierz mi, popatrzyłby na mnie z politowaniem

  6. #5266

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Wisi to lustro (to co lezy na stole)


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0117.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	354021


    wtedy co M mi przywiozl i wzial jeszcze to duze okragle.
    Czyli jednak nie nadążam Pamiętam, że przywiózł, ale pomalowałaś je nie wiadomo kiedy Cudnie wygląda


    Barley ma brata
    Ale fajnie!! Zajrzyj do mnie, to może umówimy się, że będzie miał prababcię w Polsce

  7. #5267

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    Maniu, o lustrach w ogrodzie nie myślałam, myślałam tylko o lustrzanych kulach. W sumie, to jakbym teraz mężowi powiedziała, że powieszę lustro na płocie, to uwierz mi, popatrzyłby na mnie z politowaniem
    Mmikka, moja tafla lustra, która za bieżnik robiła na stole właśnie stoi oparta o dom, za kaliną. I powiem Ci, że wygląda to super. Mój właśnie z politowaniem na mnie spojrzał i zapytał, czy przypadkiem nie chcę wykleić elewacji fazowanymi lusterkami

  8. #5268

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Sylwia - lustro bedzie pierwsza klasa
    Bardzo mi sie podoba...od zawsze zreszta.
    Czy ono bedzie bez ramki zadnej? Bo jak z ramka to kwadraty nie trzeba fazowac bo ramka zakryje. Chociaz po nowoczesnemu lepiej bez ramki.

    Ja mam rame duza, musze ja wytachac z piwnicy i zobczyc jak mi wyjdzie to co ja planuje.
    To duże będzie bez ramki. Kombinują jak zrobić srebrną ramkę na mniejsze. Czekam aż Tomkowa zaprezentuje swoje, może będę miała ściągawkę

  9. #5269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    lustra w ogrodzie
    a ze mam kilka to chce nad nimi popracowac na plot, gdzies wleza. Zieciu naszego sasiada tez ma lustra tylko ogrodek nieciekawy
























  10. #5270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    boskie te lustra w ogrodzie

    Mania słupek pomalowałabym na czarno na błysk.

  11. #5271

    Domyślnie

    Lustra super powiększają ogród i tworzą dodatkowe wizualne wnętrza.
    Maniu, ja za Twoimi lustrami też nie nadążam, jak Tomkowa. Normalnie Lustrzana Komnata, możemy zrobić imprezę, zaraz po imprezie u Tomkowej. Winko tylko zbieraj

  12. #5272

    Domyślnie

    Cytat Napisał SylwiaS Zobacz post
    Lustra super powiększają ogród i tworzą dodatkowe wizualne wnętrza.
    Maniu, ja za Twoimi lustrami też nie nadążam, jak Tomkowa. Normalnie Lustrzana Komnata, możemy zrobić imprezę, zaraz po imprezie u Tomkowej. Winko tylko zbieraj
    Zapraszam, wina mam pod dostatkiem!! O ja durna, przecież ten bieżnik lustrzany to ja z ramki wyjęłam, która wisi na tarasie Wkładam z powrotem!!

  13. #5273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no 6 luster w przeciagu tygodnia?
    a M jak wroci (wlasnie pojechal moj wachlarz odebrac) to sie dowie ze bedzie siodme - ale do zrobienia
    zatlucze mnie!

    ide zmniejsze zdjecia cos Wam pokaze


    dzis bylam grzeczna, oprocz obiadu dla M zrobilam dwa male projecty, nie siedzialam caly dzien na muratorze i nawet z pizamy wyskoczylam, ale za to zjepke dostane bo nasmrodzilam w domu - ta farba strasznie smierdzi

  14. #5274
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    A ja się doczytałam, że jak pomaluję podkładem, potem tą chromowaną farbą, to nie można potem utrwalać lakierem, bo zniknie efekt chromu i zmatowieje.
    Mam nadzieję, że nie spieprzę, bo ta farba droga
    Świeczniki przetarte, ale jutro będę malowała, właśnie, żeby w domu nie nasmrodzić. Na dworze za zimno teraz. Dzisiaj jak walnęło gradem, to myślałam, że ktoś kamieniami wali w dom.

  15. #5275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    grzeczniejsza wersja jadalni








    no ja niestety nie mam tacki
    i ja nie szaleje z fazowanymi lustrami w jadalni dlatego ze mam w kominkowym i dwa prawie takie same byloby za duzo


    ale co dzis zrobilam...kupilam wczoraj zwykly szklany wazonik i go dzis pomalowalam tym Rustoleum lustrzanym














    bylby zupelnie blyszcacy ale go poprzecieralam w srodku - specjalnie. Nie jest latwo maowac flakon od srodka. Moze kupie drugi, chyba tak, napewno. Dwa obok by tez ciekawie wygladaly.


    a tu drugie dzisiejsze malowanie, mialam stara rame z Ikei ktora kiedys pomalowalam, w srodku obrazek z krysztalkami (nie widac ale siw swieci),





    od wiszenia sie material obsunal nie naklejalam go.
    pomalowalam i jest takie




    no! i mam go w ogrodzie, posiesilam pod gazebo








    jeszcze zimnawo nie mam tam zaslon ani kwiatow, ale pierwsze juz jest


    a teraz rama o ktorej pisalam, po wyciagnieciu krzesel na ogrod w koncu do niej sie dstalam, lezy mi juz trzeci rok








    i wkladajac do srodka male lusterka wyszloby tak jak chce...plytki maja rozmiar lusterek





    najwiekszy problem bedzie z ucieciem gornych dwoch, te na dole i boki spoko sama utne, albo M mi utnie.
    mam dwa wyjscia, albo kupic fazowane i beda wiadomo jakie, albo kupic proste i wsadzic gwozdki




    i dykombinowac jak je postarzyc tylko bokami zeby bylo jak tu





    jesli wezme fazowane beda czyste


    a tu pomysl na obraz z postarzonego lustra, tak jak ja pierdolke nakleilam





    zarabiste tlo


    a pamietacie moje drzwiczki ktore maja byc do lazienki? zrobilam szronowane zadymane szklo...a przeciez moglabym lustrowe



  16. #5276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika temu ja tez w domu malowalam bo u mnie deszcz i snieg na zmiane padal

    Mika jesli to nie jest wodna farba to nie nakladaj bezbarwnej. Ja sie ich boje bo czasem moga popsuc . Zrob test najpierw na czyms wtedy nie zuzyjesz duzo ani nie zniszczysz. I pamietaj z tym lakierem, sa takie co zolkna i takie co nie zolkna. Ja na zadna nie nakladam lakieru, na te akrylowe z buteleczek tez nie, bo nie schodza i sa twarde.

  17. #5277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Piękne te lustra, to z Ikei nawet fajnie wygląda. Może kupię jednak taką ramę albo lustro tylko trzeba pomalować, popatynować czy pomiziać czymś.

  18. #5278
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Emi tak wlasnie myslalam, slupek na blysk, w biurku nogi na blysk a reszta w macie. Blatu nie chce na blysk bo bedzie czarny, a na czarnym kaza ryske widac. Dwie farby by sie odznaczaly.
    gdzies wsadzilam fotke tak pomalowanego w dwoch roznych blyskach moze sie uda znalezc.

  19. #5279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mika są specjalne werniksy do złoceń, poszukaj w sklepie dla plastyków. One są specjalne do metali, nic się nie utlenia.

    Moim ulubionym jest werniks szklący - jesuu jakie to cudeńko, tworzy idealną szklaną powierzchnie i jest dość twardy. Tylko kosztuję fortunę, ale jestem od niego uzależniona

  20. #5280
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Emi, nie chwal tylko pokazuj jak wygląda

    A do złoceń mam coś w buteleczce z pędzelkiem. Malowałam tym w ramkach wystające części ozdób.

Strona 264 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony