dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 1588
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 31759
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Przylazłam się przywitać i choć to nie moje klimaty, ale podoba mi się małe co nieco i lubię sobie popatrzeć na takie cuda. Muszę przyznać,że pięknie masz w mieszkanku , tapety miodzio i żyrandol nad stołem też, widok za oknem nocą w sypialni również ciekawy.
    A nie wkleisz zdjęć przyszłego domku, jestem ciekawa jak wygląda bo widoki - ach tylko pozazdrościć.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj kubel30 w moich skromnych progach
    Ciesze sie ze Ci sie podobalo. Tak wiem, moj styl nie dla kazdego. Ale zapewniam Cie ze jakbym miala taka chate jak Ty to bylby zupelnie inny. Wszystko zalezy wlasnie od wielkosci i scian, no niestety ja nie mam ani cegiel ani skalek. Nie bede ukrywac ale Twoj dom (oj tak, juz go sledzilam jakis czas temu) i dom zosika to mi dech w klatce zapiera i sie wlacza 7 zmysl i 100 pomyslow, cos pieknego bedziecie mialy!
    Postaram sie pare fotek wkleic chociaz nie mam za wiele.

    Pozdrawiam

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Brama - do wymiany. Ta pamietam od dziecka. Nadaje sie wiadomo na co. Tymbardziej ze u nas w domu zawsze byl pies i kazdy co lecial po ulicy musial obsiurac nasza brame, a jak . Wiec zzarlo farbe, przezarlo metal czy z czego tam bramy robia. Niestety juz nie zdaze ja sama ja kupic i zobaczyc jak postawia, pokaze tylko cioci i wujkowi co maja kupic, wujek se wymierzy i ja ja "postawie". Chce prosta i najelepiej czarna, cos w tym stylu.



    Od frontu gdzie mam okno od sypialni sie mi marzy maly balkonik. Polokragly. Tak zeby wyjsc sobie rano - przed domem plynie rzeka , kawusia, szum wody, cacy . Za to wieczorem posiedziec bo jest tak:


    Oczywiscie moge sobie to z balkonu obok ogladac tak jak zdjecie zrobione ale wkurza mnie dach sasiada no i co front to front.
    Cos mysle tak jak ma sasiad ale inksze. Ale to zalezy od wielu rzeczy. Od tego czy mozna - nie wiem jak to by szlo zamontowac w drewnianym domu i od tego jak te kable elektryczne blisko naszego domu ida, bo wiem ze troche na skos.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 14-07-2011 o 16:33

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie spizarniaaaaaaaaaa

    Ja i gotowanie, jak czytaliscie moje posty to wiecie co mysle o gotowaniu I wcale sie tego nie wstydze .
    Dobrze ze moj M wyrozumialy bo inny taka zone by pogonil
    Mimo to - na kanapki, na zupine, na zagryche yyyyhhh....to bede robic skoro samo urosnie. Tak wiem, cos tam bede musiala pogrzebac w ogrodku i na dzialkach, trudno. Ale efekt bedzie taki jak od lat jest - oto spizarnia u mnie w domu...mniam....i wszystko zawsze zimniutkie, spizarnia (to jest zreszta jedna z dwoch) jest praktycznie pod poziomem ziemi.




    No wlasnie. Bo niby mam niewielkie pomieszczenia ale oprocz tego mamy dwie spizarnie, piwnice, kuchnie letnia, lazienke dodatkowa, kotlownie no i wielki strych, oprocz tego pelno budynkow gospodarczych no i ten ogrod i warzywniak itp. Tak ze zle nie jest. Nie bede nazekac. I dodatkowy plus - mam przekochana ciocie i wujka. Jak moj M latal do Polski to...wolal u mnie siedziec w domu niz u siebie ale ciiii....

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pisalam o jednym pokoju ktory jest caly w drewnie i mi go szkoda ruszac...sek w tym ze ja lubie drewno ale nie kazde drewno. No i wlasnie nie lubie takiego koloru. Nigdy nie lubilam. Zadnej typowej dla tamtych lat boazerii i czystego lakieru. I fakt ze sie wychowalam na deskach, przy deskach i z deskami tez chyba ma wplyw...sie przejadlo? No nie wiem, mam takie zboczenie. Niestety nie mam zdjecia w calosci a tylko kawalek sciany z pieknym kolowrotkiem . Ale sciany i sufit wygladaja tak. I kombinuje co z nimi zrobic. I zdaje sie zostawie sufit i jedna sciane a reszte obije bialymi plytami a to drewno pomaluje na inny kolor. Jeszcze nie wiem na jaki...ale na inny niz jest i poki co mam takie pomysly - polaczenia bialych scian z drewnem (w innym kolorze). Jednoczesnie chce tak przymocowac plyty ze jak mi odbije to je sciagne i sciana nie bedzie zniszczona. Bo ze mna i moimi pomyslami - nigdy nic nie wiadomo.






    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 26-06-2011 o 16:16

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie moje ulubione zdjecie z wizyty w Polsce

    Tak tak, ulubione zdjecie
    Zgadnijcie co robia....
    To bylo boskie
    Pol litra i poszliiii...a raczej poplyneli
    A ja sie rozgladalam czy nikt mnie nie widzi ze ich fotografuje i szybko dyla dalam, ale normalnie powalil mnie ten widok.
    Takie male pol litra trzeba bedzie obalic jak sie remont skonczy .

    Taki maly akcent na koniec dnia dzisiejszego bo sie zbieram spac powoli.


  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    cd. dalszy sypialnianych pomyslow ktore mnie kusza









  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tyle sie napisalam i co? I diabli wzieli. Przez mojego M. Bo zmienil polacznie netu i mnie sruu...wylogowalo nawet nie wiedzialam , a sie tyle nameczylam! I siedzi i sie cieszy ze mnie .
    Wiec jeszcze raz. Dzis M od rana zaczal sprawe dyskutowania sypialki. Zaczal od : chce miec lupek w sypialni. A jednak . Alez prosze cie bardzo! Ja mam swoja sciane w salonie, on niech ma w sypialni. Oboje na szczescie mamy te same gusta i bardzo mu sie podobaja inspiracje sypialniane. Obejrzelismy wiec lozka i wybralismy. A lupek bedzie ciemny. Tyle ze chcemy go polozyc w pionie, nie w poziomie. Tak jak na tej fajnej lazience (bo lazienka super ).




    Tak wiec sciana wykombinowana. U mnie "na wsi" znalazlam sklep, maja po 219 zl za metr kw. Zaoszczedzimy tyle ze M sam to polozy. Sciana za duza nie bede placic nastepnego tysiaka za polozenie, na szczescie moj M chociaz blokowo-miastowy chlopak od dziecka ma dwie prawe rece i lubi sie uczyc. Za to co zaoszczedze na robociznie bedzie na co innego do sypialni.
    M sie 3x mnie dzis pytal czy mam zapisane gdzie, ktory sklep i co w nim jest. No a jak,mam. Nie mam zamiaru potem latac po sklepach, wymyslac i cudowac.

    Poki co lan kuchni dopiety. Plan salonu dopiety. Plan lazienek dopiety. Plan sypialni - dzisiaj dopiety . Oczywiscie czesc pewno sie zmieni w praniu, ale wiekszosc zostaje. Teraz tylko po kolei kupowac i skladac na kupke.

    1. Sciana wybrana.

    2. Lozko wybrane:




    2.Stoliki wybrane:

    orginal ktorego nie chce ze wzgledu na cene:


    substytut ktoremu przemaluje boki i nogi na srebrno, najtaniej w IKEA.



    3. Lustro wybrane, mimo to jestem w trakcie poszukiwania tanszego zastepstwa, jak nie znajde nic co w oko wpadnie, trudno, M westchnal :



    Jesli lozko bedzie stalo na lupkowej scianie - lustro ma stac na podlodze, jesli lozko bedzie na scianie normalnej lustro bedzie wisiec nad lozkiem.

    4. Zaslony mam juz, firanki mam juz. Firanki beda czarne. Tak czarne. Mam teraz w sypialni i je kocham. Wcale ciemno nie jest, za to niesamowicie wygladaja. Zaslony grafitowe.
    to nie moja sypialnia le akurat tutaj sa czarne firanki, ciemne lozko i wiszace lampki, cos co chce :


    5. Lampy lozkowe beda wiszace. Od sufitu. Nie wiem jeszcze jakie, ale ma wygladac tak:



    6. Komody wybrane, bialy polysk.
    7. Na komodzie bedzie stala lampa i obraz, ktorys z tych, juz je mam:






    Sa to print ready. mam je na plytkach. Bede tylko musiala wybrac ktore i pofatygowac sie do instytucji ktora mi to wydrukuje.

    8. Dodatki: poduszki, koce, flakon jakis podlogowy, chabuzdzie jakies....srebrne, fiolety, wrzosy i czern.
    Na pierwszym zdjeciu - jesli mi nie wejdzie fotel ktorego chce siekne takie cos, bench. Ze srebrnymi nogami.








    Sciany beda biale, lub jasno szare. Podloga ciemno brazowa badz popielata...jeszcze glusze M na biala podloge


    Pozbierac do kupy....i juz mi sie podoba
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 26-06-2011 o 21:53

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Plany masz fajne , dom w pięknym miejscu .... kiedy zaczynacie, bo chyba coś przeoczyłam , czy może wszystko będziecie robić na odległość?

  10. #50

    Domyślnie

    Co do aktora - tu co drugi polski emigrant to aktor heheh...
    A tak serio to owszem, maja tu jakis teatr a i ja jednego znam aktora prawdziwego ktory jednak wyladowal nie w tatrze a na budowie No coz, rachunki trzeba placic a polonijny teatr to tylko rozrywka.
    Pewnie tak on już kupę lat tam siedzi. Zrobił jakieś dodatkowe studia i reżyseruje przedstawienia, robi tłumaczenia. W filmach jakieś małe rólki. W każdym razie nie chwalił się, że na budowę idzie Ale potwierdza, że marny pieniądz, ale satysfakcję ma chłop
    Ale dzięki niemu widziałam czarne wiewiórki!! W szoku byłam, że takowe istnieję, mówił, że plagami atakują i po strychu szaleją. A szopy jakie cudne... ehh i to blisko domu mu się szwędają. Achhh ta Kanada

    Ale wracając do tematu:
    Balkon świetny, roślinek faktycznie szkoda, u nas jednak warunki nie są tak ekstremalne. Też mam na balkonie kilka roślinek i rosną jak szalone, np. świerk conica śliczny i mi rośnie, a to też nie mały wyczyn
    Do domu polecam Zamioculcas - jak zapomnisz podlać, czy przelejesz, jeśli nawet wsadzisz go do łazienki bez okna -ŻYJE!! Kwiat idealny

    Podziwiam szybkość podejmowania decyzji, dom przed remontem a już jesteście zdecydowani na konkrety do sypialni. Ja wiem w którym kościele dzwoni, ale co dokładnie to jeszcze niee Ale i na to przyjdzie czas.
    Łupek w pionie - niestandardowo, inaczej, ale w tej łazience naprawdę dobrze to wygląda. TO lustro też mam w inspiracjach - tylko te ceny cholipka. Ogólnie 9design ma fajny asortyment dla takich zapaleńców na barok jak my.

    A ściankę z "boazerii" ktoś na FM ma... kurcze, będzie mnie teraz męczyło - która? Jak tylko wyszperam to Ci podrzucę.
    Póki co czas do wyra, bo rano młode spać nie da

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bo ciezko doczytac Mielismy zaczac od przyszlego roku, ale zaczynamy, a raczej "zaczynamy" od tego roku. We wrzesniu przylatujemy. Niestety krotko bedziemy wiec jedyne co sie zrobi teraz to kominek i podlacznie DGP na gore i nowa brama. Oprocz tego "spotkania" z fachowcami w sprawie schodow bo jest problem z belkami stropowymi i hydraulikami jak zrobic lazienke na gorze. Wzglednie sie umowimy na nastepny rok, wtedy ja przylatuje na kilka miesiecy i zabieram sie wlasnie za schody, lazienke, salonik , sciany, elektryka, cyklinowanie i lakierowanie podlogi. Rok pozniej moze krocej znow przylot na kilka miesiecy i cala kuchnia (sciany, podlogi, drzwi, szafkil, AGD) i meble do salonu plus robienie sypialni i pokoju na gorze.
    Male to (niestety nie takie wilkie jak Twoje a szkoda) ale szybko sie uwiniemy.
    Na odleglosc tylko bedziemy kupowac materialy i jakies male pierdolki ktore ciocia z wujkiem odbiora. remont musi byc pod moim okiem, ciocia nawet nie chce bo ja sama mam zdecydowac co gdzie i jak. Zeby potem nie bylo ze sie zle zrozumielismy a robotnicy zrobia po swojemu a nie po mojemu i bede zlozeczyc i zrywac.
    W miedzyczasie chcemy tesciowki mieszkanie wyremontowac, ale to juz "na odleglosc". Przypilnuje ich szwagier.
    Rozciagniete troche w czasie ale wszystko z oszczednosci bedziemy robic a i tu mamy zycie i oplaty. Jak kazdy.
    Tez by sie jakas wygrana sprzydala, no ale nie gram, zwalilam to na mojego M, moze mu sie uda

  12. #52

    Domyślnie

    mam mam!! namierzyłam ale jestem z siebie dumna, szok!
    aneta s taką ściankę ma w sypialni na str. 2 i 88 ciut ją widać, może ma jeszcze na innych ale już nie wyszperam, nie dzisiaj

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Czas szybko zleci , nam nie wiadomo kiedy pyknęło prawie dwa lata. A miało być tak szybko teraz to się tylko śmieje z tych naszych szybkich planów remontowych.
    Śliczna jest ta łazienką z łupkiem i z tą wanną.

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Szkoda kredensu po babci.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zosik nawet nie wiesz jak tesknie za rudymi wiewiorami Raz jeden odkad tutaj jestem widzialam rudzielca a tak same czarne albo jakies splowialo- sprane, paskudztwa jak dla mnie. Szopow od groma, kiedys mieszkalismy w dwupoziomowym domku gdzie schody przeciwpozarowe szly do nas na gore. Normalka bylo ze jak otworze to tam jeden siedzi. Na wakacjach do okien nam zagladaly, gdzies jak znajde fotki to pokaze. Skunksy - normalka. Kolo nog mi przeszedl raz, na zdjeciu robionym przezemnie widac moje stopy i skunksa Pod moim blokiem jest pas zieleni - wlasnie czekam kiedy lisy i kojoty zaczna biegac. Kojoty to nam po parkingu miedzy samochodami nawet biegaja. Skunksy tez laza w srodku miasta...zaznacze ze mieszkam w Toronto. To nie jakas wiejska miejscowosc. Skunksa raz spotkalismy w samym centrum pod CN Tower. Szopy to normalka w nocy na zer wychodza, nikt sie ich nie boi. Malo tego, ostatnio pod szpitalem przechodzily trzy wielkie jelenie. Pasy przejsciowe tzw Green Belts, zwierzaki maszeruja z konca miasta na poczatek i na odwyrtke. Wilka w zeszlym roku widzialam przed samym wjazdem do miasta, sobie maszerowal wzdluz autostrady. A pskudny byl po zimie wylinialy a fuj...

    Co do planow - wiesz, ja Speedy Gonzalez jestem. Jak raz mi cos w oko wpadnie to amen. Sie upre i nic innego nie chce. Chyba ze znajde cos podobnego ale tanszego. Moje kanapy jak weszly kosztowaly 9 tys $. Powiedzialam ze nie dam. Nie oszalalam. Poczekam az stanieja. Znajoma czekac nie chciala....ja poczekalam 4 lata, wytrzymalam, kupilam obie za 2 tys. Ona do dzis je splaca. Wrecz moim planom wcale nie jestem rozzutna i lubie taniej jak nie musze drozej...ale z drugiej strony teraz to juz bedzie domek tak na stale, tak do zdechu . Na niektore pierdolki trzeba bedzie dac.
    W lustrze zakochany jest moj M. Ale i tak bede kopac cos tanszego podobnego, moze sie uda?? No ale jak pisalam - teraz zapisuje, sie inspiruje i planuje. Jak skoncze zobaczymy co z tego wyjdzie i ile zostalo z moich pomyslow. Ale to kazdy tak ma - zawsze wychodzi jak to mowicie - w praniu

    Ta boazeria mnie dobija bo nie mam konkretnego pomyslu. I bym ja zakryla, obila totalnie cala, ale chce zostawic cos, w koncu dziadek to robil, kazda dececzke sam wystrugal, przybil, pomalowal. Wiec chce chociaz czesc zostawic i ta czesc kolor zmienic.
    Jak wpadniesz kto ma gdzies boazerie to podeslij, jasne

    TEGO kwiatka wlasnie mam Wyrosl jak glupek i wyglada cudownie! Kupilam go za grosze w IKEA. I mam go zamiar kupic w PL do domu tyz bo....jest taki nowoczesny. O ile kwiatki moga byc nowoczesne??
    Ja chyba naprawde mam jakies zboczenie myslowe

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    super, kochana jestes, ze tez Ci sie chcialo
    Ide oblookac

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Fajna ta lazienka nie?
    No pisalam Ci ze jakbym miala wielki dom jak Ty to styl napewno bylby inkszy - wlasnie taki, z tymi Waszymi ceglami, lupkami itp.
    A kredens - niestey nie wiem co z nim. Ciocia go w tym roku wyniosla. Nie wiem nawet co sie z nim stalo. Jakbym miala gdzie go wstawic to bym go odrestaurowala i...

  18. #58

    Domyślnie

    nooo śpię, aż głupio - toż to uzależnienie jakieś ;P

    taaaa, skunksy też na fotkach pokazywał i też w Toronto mieszka Fajna ta bliskość natury i straszna za razem, ale żeby jelenie pod szpitalem? to się rozhulały dziady
    no no, ten kwiatek lepszy od kaktusa ale zanim się tego dowiedziałam, szczęśliwa byłam jak nigdy, że taką rękę mam do kwiatów, tak rosną po mamie, a tu wyszło szydło z worka...

    super, kochana jestes, ze tez Ci sie chcialo
    Ide oblookac
    pfff, że mi się chciało - spać bym nie mogła dopóki bym nieskminiła gdzie ja to widziałam, w wątków ulubionych mam kilkanaście najpierw podejrzenie padło na kicikici, ale po 2 str. mnie oświeciło, że to nie te rejony

    teraz już naprawdę idę

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jakas ciemnota jestem albo zle szukam??? Ale znalazlam posty anetys na temat diety
    Jak by co potrzebuje konkretnej wskazowki jak ja znalezc
    Ja musze robic to samo, zaznaczac Was wszystkie do ulubionych a nie w zakladki bo potem nic znalezc nie moge jak chce wrocic. No mowie, do takich spraw to jakas TEMPA jestesm

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Moj szanowny mauzonek o imieniu M se kazal poslac zdjecia bialej podlogi na @. Bo bedzie to teraz przegryzal, znaczy jutro w pracy na telefonie jak sie bedzie nudzil.
    Cieszy mnie to ze uczestniczy w tych planach a nie slysze - rob co chcesz, albo - nie nie lubie. Albo - zwariowalas??!!
    Tfu tfu....zeby nie zapeszyc.
    No bo co prawda nie znalazlam boazeri u anety mimo szczerych checi zosika (znajac ja to mnie naprowadzi), ale znalazlam cos co by mnie interesowalo i nad czym szanowny mauzonek zmarszczyl czolo i se kazal poslac jak napisalam wyzej. Jasna podloga - BIALA - chyba udalo sie go namowic, do tego przemalowac sciany na ciemno a sufit ktory tez jest drewniany na bialo jak podloge. W tym pokoju byloby latwiej bo znalazlam zdjecie i sie okazalo ze podloga jest wcale nie pomalowana..Zywe dechy! Oczywiscie trzeba je lekko przecyklinowac ale nie trzeba nic zdzierac. W kazdym badz razie to polaczenie tu mki sie podoba i to strasssniiieeee.....



    I biala podloga do sypialni. Juz mu wytlukalm z glowy brazowa, nie bedzie pasowac.
    To super sypialnia.....a ten HAK najlepszy



    Musze pomyslec i obadac strych . Bo moze jednak daloby sie go zaadoptowac. Nie obciazajac. Na jakis pokuj letni gdzie nie trzeba ogrzewania itp. A suszarnie przeniesc , w koncu strych ma 13 metrow dlugosci wiec wystarczy. A ten pokoik by mial tylko 4. Co prawda nie tak wysoki jak na tych zjdeciach ale na tyle ze sie czlek w glowe nie rabnie o belke. No i byloby tak "inaczej" niz na dole. Co podloga to inny swiat Ale zobaczymy. Narazie pomysl na podlogi na drugiej podlodze.



    A tu - czarne sciany w polaczeniu z biala podloga a tak ma byc w sypialni i - sie mi to podoba bo nie bedzie czarno jak w studni a jednak bedzie czern:



    tu nawet lupek czarny jest


Strona 3 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony