dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 309 z 1588
Pokaż wyniki od 6.161 do 6.180 z 31759
  1. #6161
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zgubilas mnie
    dalam Ci linki, pokaz rysunek i powiedz ktory numerek

    moze to?

    http://www.kaparts.co.uk/Home/tabid/...6/Default.aspx


    moj blender jest inny, wyglada tak


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SoftStartFeature640x560P120059_15z.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	17,3 KB
ID:	360280


    nozyki sa razem wcisniete w pojemnik a dzbanek naklada sie na wierzch blendera

  2. #6162
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1467900665606.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	360285Na rysunku jest tylko caly blok z nożem. On się rozbiera. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1467900267507.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	360282Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1467900366833.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	360283Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1467900518595.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	360284

  3. #6163
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Zniszczona jest ta malenka uszczelka. Leży w srodku dużej i jest naciagnieta na metalowu trzpien od noża.

  4. #6164
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ok teraz kumam
    trza bylo [owiedziec ze ma jakis 1 cm srednicy, a Ty tylko grybisc podalas

    nie moge znalezc tej uszczelki, ale musi gdzes byc, to nie jest element staly a do zmiany

    zeby mial swoj numer byloby latwiej znalezc.


    oni chca zebys wymienila cale to tak??


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ETailerImage489891.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	82,3 KB
ID:	360289

    razem z nozykami?

    jesli uszczelki sie na necie nie znajdzie bo diabli wiedza jak sie nazywa masz dwie opce:

    sprawdzic tam w sklepach w UK, w Niemczech czy gdzie indziej gdzie sprzedaja czesci do blenderow ale nie jest to KitcheAid service (czyli w tych takich sklepach co Ci pokazalam) - sprawdzic jak cenowo wychodzi i czy sla do PL, poldliczyc czy nie taniej niz prosto z KA

    druga opcja - wziasc ta uszczelke i sie przejsc do sklepu (typu Wasza Castorama czy cos). Na dzialach ze srubkami badz na dzialach z rurkami do wody moga byc - powinna byc masa uszczelek roznej masci i grubosci. Znalezc podobna. To bedzie grosiki kosztowalo. Wiec duzo nie stracisz - nawet jesli bdzie troszku grubsza na wysokosc badz otworek mniejszy - wcisnac , w koncu to guma, skrecic i sprawdzic czy pojdzie i czy nie bedzie cieklo.


    Jesli chodzi o kupowanie czesci juz sie tak przejechalismy jak nam chlodnica poszla jakas czesc od niej w samochodzie, samochod sprzedalismy ale dam Ci durny przykald, to bylo BMW , pojechalismy wiec do nich - zawolali 350$ za sama czesc. Znalezlismy faceta ktory sciagal czesci z Niemiec z BMW, orginaly, zaplacilam 50$. To jest 300 taniej i faktycznie byla orginalna. Zawsze jak idziesz przez firmowy serwis bedzie drozej.
    To jest tylko gumeczka mala, czasem takie gumowe koleczka sa na dlugopisach nawet, wiec nie ma sily - gdzies sie znajdzie.
    Zanim przeplacisz sprobuj wszystkie sposoby w wersji tanszej.

  5. #6165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    też tak miałam zrobić z uszczelką od mojego blendera - tylko mi zgineła ta duża, co jest na bloku z nożykami. przejść się do casto i popatrzeć. Mam jeszcze jedno pudło do rozpakowania ze szpargałami do kuchni, może się znajdzie.
    zreszrą idę sprawdzić czy ta uczelka od słoików wekowych nie bedzie pasować

  6. #6166
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No dokladnie Emi - to nie jest ruchoma czesc, ani plastykowa ani cos z elektryka, to tylko gumka ktora ma zatrzymac wode.
    Nie jest sztuka zabulic za cos nawet majac duzo kasy, sztuka jest znalezc zastepstwo badz to samo a taniej i uszanowac swoj pieniadz, zupelnie jak w tym kawale co Pestka o krawacie opowiadala


    Emi jak nie znajdziesz ti tylko na necie poszukac rozmiaru i jak ze sloika nie pasuje poszukac w castoramie
    albo wziasc caly blender do sklepu i mierzyc - o Mika to jest pomysl!! wez ten bolec do sklepu i mierz uszczelki , tylko powiedz w sklepie ze wchodzisz ze swoja czescia zeby nie pomysleli ze zwinelas

  7. #6167
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Też wychodzę z założenia, że trzeba spróbować z zamiennikiem. Jest teraz u nas kolega, jest na rencie 640 zl chyba.Na miesiąc tyle kasy dostaje. Ja nie chcę placic 270 zl. za zużyty kawaleczek gumki. Co innego, gdyby noże się zepsuły.
    Ten pomysł z zabraniem noża do Castoramy jest swietny Wyprawa do Krakowa nas czeka. Lista zakupów rośnie

  8. #6168
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    docięłam tą gumkę od słoika i działa - gumka ma w środku za duży prześwit, ale działa i nie ciecze ale widziałam w necie takie uszczelki za normalną cene kilkunastu zł. wiec jak będę zamawiała inne części to oryginała uszczelkę też zamówię

  9. #6169
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Emi, brawo
    Napisałam maila do firmy co sprowadza i serwisuje z US sprzęt KA, ale oni nie mają w sprzedaży uszczelek.
    I tak się cieszę, że same próbujemy coś zrobić a nie zdajemy się do końca na to co nam rynek narzuca.

  10. #6170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    w sumie mogłam już dawno sobie dociąć tą uszczelkę ja jeszcze potrzebuję wału napędowego do malaksera, bo go sobie zepsułam, przez pewien czas używałam go takiego zepsutego, ale teraz się już zepsuł do końca - na szczęście koszt ok 120 zł za porządny kawał żelastwa, przeżyje, tylko muszę ten fakt przed mężem ukryć

    i namierzyłam łopatkę która była dołączona do mojego miksera. Jest po prostu magiczna - przecudna. zrobiona z elastycznego cieniutkiego plastiku, idealnie wszystko zgarnia, przy tym bardzo precyzyjnie, super radzi sobie z lodami w maszynie do lodów gdzie zwykłe łopatki sylikonowe wymiękają. https://north.pl/karta/szpatulka---l...7-UG-3252.html

  11. #6171
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kawał łopatki , w rewelacyjnej cenie Emi, pokaż swój mikser. W swoim życiu miałam kilka maszyn wieloczynnosciowych, padły one trupem. Za to ręczny Zelmer ma 23 lata i jest super

  12. #6172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    mam taki
    http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/pr...um-chef-kmc053

    chyba już 5 czy 6 lat go używam - codziennie, chleb wyrabia, ciasto kruche, ciasto parzone które całą noc stało w lodówce, wół roboczy
    mam do niego maszynę do lodów, malakser, blender kielichowy, przystawki dokupuję się osobno.

  13. #6173
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Fajna maszyna. Najbardziej zazdroszczę tarki.Niedawno tarlam ręcznie ziemniaki, piewrwszy raz od wielu lat. Albo mąż tarł ręcznie, albo siekałam w blenderze.
    Pewnie pieklabym ciasta drożdżowe, teraz tylko podjadam u rodzinny

  14. #6174
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    taaaa tarka super rzecz - tylko, że wał napędowy do niej właśnie mam popsuty i od 2 lat nie mogę używać więc kartofle też ręcznie tre

    mikser bardzo polecam, chociaż żałuje, że nie kupiłam większego - ten ma misę 4,6 litra i czasem się w nim nie mieszczę. ale mam już obiecany drugi mikser większy i z podgrzewaną misą tzn mój mąż nie stwierdził, że to fanaberia i tak poprowadziłam rozmowę, że sam doszedł do wniosku, że druga maszyna jest niezbędna

  15. #6175
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Emi, a tej serii co Twój można kupić tylko to co miesza ciasto?

    Mam http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/pr...blade-hdp408wh blender i jest genialny. Ma ubijacz do ziemniaków m.in. Osobno mam wolnoobrotową wyciskarkę do owoców i warzyw, więc nic poza mieszaniem ciasta nie potrzebuję.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #6176
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Pestko mój mikser kupuje się głównie jako sam mikser planetarny, wszystkie przystawki typu malaksery, krajaczki, wyciskaczki, wałkownice dokupuje się osobno blender kielichowy tylko miałam w zestawie

    przecier pomidorowy robisz w sokowirówce??? bo coś kiedyś mi się obiło o uszy. zastanawiam się czy nie kupić sitka do przecierania do tego miksera mojego, ale może nie muszę

  17. #6177
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    kilka lat temu taniej go kupowałam http://www.ceneo.pl/34256902#tab=spec

  18. #6178
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dzięki. Muszę pooglądać na żywo

    Pomidorki pięknie się wyciskają, tylko częściej trzeba czyścić, bo pestki zatykają przelot suchego.
    Kilka dni temu przepuściłam porzeczki z ogonkami. Z jednej strony leciał mus, z drugiej susz z ogonkami.
    To jest wyciskarka wolnoobrotowa, nie sokowirówka.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #6179
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    dzięki, muszę przetestować na pomidorze jakimś jak będzie szło

  20. #6180
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Emi, biorąc przyklad z Twojej gumki od słoika, mąż dołożył do noża jakieś plastikowe kółeczko ( wyciął je sam) i po miksowaniu samej wody nic nie podcieka.
    Serdecznie dziękuję Wam za poszukiwania i rady
    Jak będziemy w Castoramie poszukamy uszczelek, ale juz na spokojnie i bez wizji duźego wydatku.:yes
    Swoją drogą, gdzie się Sylwia podziała? Ciekawa jestem na jakim etapie jej lustrzana ściana jest

Strona 309 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony