dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 768 z 1588
Pokaż wyniki od 15.341 do 15.360 z 31759
  1. #15341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ależ mnie się podoba, co TAR zrobiła. Absolutnie wystarczająco pokazuje wygląd. Tak sobie ćwierkam „zazdrośnie”, że ktoś mi robotę podbiera

    OKEY najpierw kolubryna Mmikki z tv wstawionym.
    Jeśli ten bufet ma 150 cm szerokości i dół ma 90 to tv 40'' bedzie wyglądac tak – stojący na podstawie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bufet(150x90)+tv(95,6x64)1.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	399916

    Ale w sumie nie wiem jak zrobione jest to zdjęcie i do jakiego stopnia kłamie perspektywa, więc być może daloby się „wkleić” w miejsce na lustro, bo tam było lustro. Tzn. zamontować na pleckach. Wtedy byłoby tak jakoś
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bufet(150x90)+tv(95,6x64)2.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	35,1 KB
ID:	399917

    Prawdę mówiąc ani jeden sposób, ani drugi mi nie leży. Zdjęłabym te plecki do lustra, jeśl ma tam być tv.


    Joana, mule robię generalnie na dwa sposoby, bo ze mnie żadna kucharka i robię tylko to, co wcześniej jadłam gdzieś i mi smakowało.
    Robię zupę z muli na białym winie i paelę z mięskiem indyka, mulami i krewetkami.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #15342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Co do serów, to oczywiście na pleśniowe nie namawiam, jeśli cię odrzuca. My uwielbiamy, szczególnie latem z białym winkiem i winogronami. Są najczęściej dość ostre w smaku. W ogóle to J jest smakoszem wszelkich serów. Zawsze znajduje na półkach najlepsze. Ja czasem trafiam jak kulą w płot.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #15343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    moj sekretarzyk, moze da pomysl jak bedzie po pomalowaniu , chyba pamietasz jak wygladal?











    na dwa kluczyki, raczek nie ma.

    i komoda na srodku kuchni





    musze sie ubrac i isc do garazu po karton podlozyc


    bede miala kilka zdjec, przeczesuje lokalne, zobaczycie cos fajnego, ale dopiero jak skoncze liste

  4. #15344
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Teraz lecimy z urodzinowymi kwiatkami na imprę, potem poczytam

  5. #15345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja odrazu mowilam ze z tamtej komody nadstawka powinna leciec bo ona komodw wlasnie "wsiurska" robi jak mowila Mika
    czy wsiorska , nie wiem jakie o

  6. #15346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    farba przyszla lecem do skrzynki!!!

  7. #15347
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dałabyś w tym sekretarzyku coś jasnego za szybami, bo ponuro. A może światło.
    Poza tym ciasno tam na tych półkach
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #15348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    sery plesniowe wszelakie uwielbiam, byle nie mialy orzechow bo np. wloskie za bardzo kwasza i bez papryki bo tej w serze nie lubie. im bardziej smierdzacy tym smaczniejszy.najbardziej lubie roquefort, gorgonzola jest dla mnie zbyt slodka i lagodna.

    lubie tez ser zółty tak smierdzacy ze trzeba go dokladnie zamykac na czarnym bzie - ale jaki on jest mega pyszny to szok. we wloszech i francji mialam dokazywanie serowe

    mule robie na 3 sposoby: z pomidorami, ze smietana i tylko na winie - kazde sa pyszne muli nauczyl mnie robic moj kolega francuz na rivierze, rowniez pokazal mi inne przysmaki z owocow morza ktore smakowaly mi jak sto piecdziesiat, on nauczyl mnie wciagac surowe ostrygi i jesc surowa rybe - odpowiednio zmacerowane w cytrynie sa doskonale generalnie owoce morza uwielbiam, urodzilam sie w zlym kraju.

  9. #15349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no zawsze zle
    to tlumacze...

    swiatla nie ma wcale bo tam swiatlo na sekretarzyk pada z jadalni i z okna w wejsciu. Wczoraj pierwszy raz cukierkow nie dawalam, musialam pozaslaniac okna ze "nie ma mnie domu". W jadalni zasloniete shutters i zaslony zaciagniete, na drzwiach przylepiony czarny worek - sciaglam przed chwila.
    Bardzo mnie szyja i ramie bolaly nie mialam sily siedziec i czekac.

    w sekretarzyku sa krzazki z nadwyzki wsadzone co do duzej nie wlazly, jak kupowalam ksiazki pare brzydkich sie trafilo z kompletu - zdrapane przez kota. Ale trzymam je jak biblioteke sie zbuduje zeby zapelnic bo maja ladne zlocone brzegi kartek to je myrdne.

    a ponuro tam nie mam, stoja dwie jasne durnosyojki a litery na ksiazkach sa zlote wiec w normalnym swietle odbija.
    a przed sekretarzykiem jest krzeslo ialo czarne.
    a zreszta - ja lubie ponuro

  10. #15350
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Lubimy to samo. U nas wszelkie ryby, owoce morza są ulubionymi daniami.
    Masz przepisy na te surowe rybki? Te przepisy na mule w śmietanie i w pomidorach też bym chetnie posiadła
    A ostrygi uwielbiam szczegolnie. Kiedyś w Wiedniu codziennie chodziłam do małej knajpki na Naschmarkt (to taki super targ dla łasuchów) na ostrygi i inne cudowności morskie. Przychodziła tam para. On przystojny ale już starszy facet, a ona tak ze 25 lat max. Zamawiali zawsze to samo – butelka białego wina i półmisek ostryg (12 sztuk). Wino pili oboje. Ostrygi wcinała ona i jak skończyła, kelner przynosił następny półmisek. Mnie na tyle nie było stać.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #15351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mania, no tak na zdjęciach wygląda
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #15352
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zanim pojde malowac

    Joana zobacz







    chcialam sprawdzic ten czarny wosk, okazalo sie ze nie jest twardawy jak tamten, miekki jak margaryna - palca wsadzilam








    i oba obok siebie, teraz widac roznice z granatem bardziej



  13. #15353

    Domyślnie

    Bardzo ciemny ten granat. Ale ładny. Powiedz potem Mania ile farby poszło na komodę.

    Nie jadłam ostryg nigdy, ale inne owoce morza i ryby uwielbiam. I zawsze jak jesteśmy na jakiś wyjazdach szukamy lokalnych targów z rybkami. Kiedyś w Chorwacji, byliśmy w takiej malutkiej miejscowości był sklepik rybny, czynny tylko rano parę godzin. Co złowili danego dnia było do sprzedaży, małe ilości, potem zamykali i kolejnego znowu z rana otwierali.

  14. #15354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    W Aleksandrii na Corniche wzdłuż morza chodzą sprzedawcy ichniejszych muli. Noszą na pasach przed sobą wielkie misy w kształcie trójkąta dzióbkiem w dół i worki z limonkami. Pyszne są takie świeżo złowione mule pokropione sokiem. A na tzw. targu prostytutek (od dawna ich tam niema) jest masa straganów z różnościami morskimi i stoiska, gdzie przyrządzają m.in. mule pieczone na blasze. Na tych blachach pieką też ryby. Blachę posypują drobnymi trocinami wymieszanymi z przyprawami. Ryba jest przypiekana z 4 stron. To co siedzi w skórce po takim opiekaniu jest przepyszne. No, i zupa z ośmiornicy. Super.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #15355
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    i mi malowanie Moda przerwala, pyta czy M w pracy i czy widzialam wypadk, bo kolo mnie, wiec ja na gazety i az sie zaczelam trzasc jak zdjecia zobaczylam, bo nie wiem o ktorej wyjechal czy jeszcze ciemno bylo, zanim znalazlam kiedy sie stalo







    14 saochodow, dwa wielie tankery z ropa - oba wyciekly! dwoje ludzi zginelo , podobno uciekali ile sil bylo z samochodow jak ropa zaczela sie palic i rozlewac po autostradzie.
    az gesiej skorki dostalam tak sie balam ze dzis rano ale gadalam z M jest ok, a to wczoraj w nocy sie stalo po 11.

    w zeszlym roku Ricka szwagier tak zginal. Wozlil tez rope tankeram. Na zakrecie drugi tir wyjechal i scial zakret, szwagier Ricka zzginal na miejscu bo wybuchlo i sie zapalilo odrazu jego auto. Koroner powiedzial ze nawet czasu nie mial powiedziec "oooo fuc**".

    specjalne aszyny wpuszczali do ziemi, nadal tam siedza i wyciagaja rope z ziemi co wsiakla.

    mam strasznego pietra codiennie z M w koncu robi te 200km codziennie a i tam po miescie duzo jezdzi. a jak sie robi takie cos kolo domu to panika.

    samochody sie potopily

  16. #15356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja sie okropnie boję tych wielgachnych TIRów, nawet jeśli nie wiozą jakiejś ropy, czy gazu. A na zakrętach to szczególnie mam stracha, jak taki jedzie naprzeciw mnie. Uciekałabym gdzie pieprz rośnie. Chociaż nie wszyscy jeżdżą jakby ich diabli gonili. Potrafią być też uprzejmi, przepuścić jak się z bocznej drogi wyjeżdża, zasygnalizować, że można wyprzedzać.

    Pamietasz film Konwój? Tam jest taka scena jak przewraca sie na zakręcie wielki 16-kołowiec a za kierownicą kobitka siedzi.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #15357

  18. #15358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no wlasnie o takich mowie, ale filmu nie widzialam jeszcze.
    dwa z ropa, doczytalam bo ciagle dodaja - wybuchly. Do tego jeszcze dwa byly duze tiry. te z ropa wybuchly odrazu przy zderzeniu.
    narazie maja dwie osoby, reszte nie wiedza bo dostac sie nie moga - potopione, spalone, podobno tragedia tam i nie wiadomo czy jeszcze kogos wyciagna, albo to co z niego zostalo.
    ehhh

    ja tez sie boje, nawet tych bez ropy, jak jade z M zaslaniam oczy i kaze mu szybko wyprzedzac. I tak ukrocili teraz, nie moga jechac szybciej niz 100-110, maja specjalne maszyny zamontowane bo pedzily za szybko, a to nic innego jak killing machine

  19. #15359
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    joana, dwie wartswy - komoda lus 6 szuflad, a komoda jak pisalam mi do obojczyka siega, plus boki szuflad - polowe poszlo.
    srodek chyba tez pomaluje a na spod tez tapee. Ale z pomalowanymi lepiej wyglada.

    jeszcze mnie dzis dechy na schody czekaja cuchanie

  20. #15360
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    To masz pracusiu dla relaksu. Lubię ten film
    Tu masz informacje po angielsku
    https://en.wikipedia.org/wiki/Convoy_(1978_film)
    a tu po polsku
    http://www.filmweb.pl/film/Konw%C3%B3j-1978-34019
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 768 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony