dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60

Temat: stolik kawowy

  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie stolik kawowy

    Stoje przed zakupem stolika kawowego i niby zakup wydaje sie prosty to jednak nie jest. Salon urzadzony mam raczej w stylu nowoczesnym. Skórzana biala sofa z otomaną, stół kolor wenge z metalowymi nogami, biale skórzane krzesla przy stole....szafka pod tv wenge z czarnymi lakierowanymi frontami i teraz myslalam nad stolikiem czarnym lakierowanym na wysoki polysk ale nie wiem na ile w praktyce sie sprawdzi badz cos dobranego pod stól duzy?? Salon tworzy otwarta przestrzen wiec wszystko jest w zasiegu wzroku. Nie wiem na co sie zdecydowac.....Jakie macie stoliki kawowe i jak sie sprawdzaja??? Czesto w sklepach spotykam stoliki na wyokosc 20cm..ale to chyba malo wygodne przy piciu kawy??? Poradzcie prosze!

  2. #2

    Domyślnie

    Dlatego my kawę pijemy przy dużym stole A tak na poważnie, to zrezygnowaliśmy ze stolika kawowego, pewnie by sie nieraz przydał, ale zbyt by nam gracił nieduży salon i przeszkadał dzieciom w harcach. Mamy skórzany puf do kompletu z narożnikiem, czasem odstawiamy szklanki na tacę położona na nim.

  3. #3

    Domyślnie

    Teraz ja stanęłam przed problemem , tj zakupem stolika. Póki co jest stara ława i jest na niej wygodnie. Tyle, że zupelnie do salonu nie pasuje i muszę ją zmienic. Potrzebuję stolika, ale wysokiego, tak, zeby bylo wygodnie pic kawę, bo my akurat często w kąciku wypoczynkowym siedzimy. Mam biale, skorzane, nowoczesne fotele(http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...571/#/70126567 ) i wlasciwie problem, bo jak lawa będzie biala (a taką chcialabym), to na pewno będzie odrozniala się kolorem od tych foteli (biel bieli nierowna, a i fotele po roku intensywnego użytkowania nie są już idealnie biale). Czy to będzie problem? A może znajdę gdzies stolik nie idealnie bialy?

  4. #4

    Domyślnie

    U nas od niedawna taki stolik (przez 2,5 roku nie mieliśmy w ogóle). Długo szukałam, w końcu znalazłam cos, co mi się podoba.



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    Tylko tu i teraz.

  5. #5

    Domyślnie

    ja też mam asizo takie maleństwo, tylko kwadratowe i białe ( biała taca, która można zdjąć). Bardzo jestesmy z tego zadowoleni, bo nie graci nam salonu, który do sporych nie należy.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    asizo świetny pomysł z tego typu stoliczkiem brakuje mi właśnie czegoś takiego na dosłownie kubek z kawką, plus ewentualnie komórkę

    czy możesz zdradzić gdzie udało Ci się nabyć to cudo? w sieci czy w realu?
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    jaksie jak z jakoscią tego stoliczka, bo właśnie się nad nim zastanawiam? czy w realu wygląda jak na zdjęciu, bo na zdjęciu wygląda super

  9. #9

    Domyślnie

    ja mam niski stolik i moim zdaniem jest wygodny



    a za pomocniczy chcę takie coś


  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania i Bartek Zobacz post
    asizo świetny pomysł z tego typu stoliczkiem brakuje mi właśnie czegoś takiego na dosłownie kubek z kawką, plus ewentualnie komórkę

    czy możesz zdradzić gdzie udało Ci się nabyć to cudo? w sieci czy w realu?
    Na allegro:
    http://allegro.pl/stolik-regulowany-...027160872.html

    Jeszcze jest cos takiego, nieco inny i mniejszy:
    http://allegro.pl/stolik-kanapowy-si...996347800.html

    Ale ja wolę "oryginał"
    Ostatnio edytowane przez asizo ; 03-01-2012 o 22:00
    Tylko tu i teraz.

  11. #11

    Domyślnie

    reni1980 dla mnie nie odbiega niczym od zdjęcia. No i jest bardzo praktyczny. Owszem, chciałabym jakiś większy stolik, ale nie kosztem zagracenia.

  12. #12

    Domyślnie

    Reni, a skąd ten stolik? Taki by mi pasował, jesli mowisz, ze wygodny...

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie

    dziewczynki podlacze sie pod temat ja rowniez na etapie poszukiwan
    salon laczony zkuchnia: kuchnia polysk czarno-biala, kanapa-grafit plus scianka tv czesciowo w tapiecie szarej
    mysle nad stolikiem bialym albo pod kolor panela czyli dab
    wiem jedno chce stolik kawowy jak ja to nazywam z pieterkiem
    z obserwacji u znajomych widze ze to super sprawa, przychodza goscie, siedza na kanapie a taki stolik ktory ma na dole poleczke pozwala postawic tam np czysta zastawe, lub opcja jedzonko na gorze a uzywane talerzyki kladzie sie na dol

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    Na allegro:
    http://allegro.pl/stolik-regulowany-...027160872.html

    Jeszcze jest cos takiego, nieco inny i mniejszy:
    http://allegro.pl/stolik-kanapowy-si...996347800.html



    Ale ja wolę "oryginał"
    dziękuję
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarownicaaa Zobacz post
    dziewczynki podlacze sie pod temat ja rowniez na etapie poszukiwan
    salon laczony zkuchnia: kuchnia polysk czarno-biala, kanapa-grafit plus scianka tv czesciowo w tapiecie szarej
    mysle nad stolikiem bialym albo pod kolor panela czyli dab
    wiem jedno chce stolik kawowy jak ja to nazywam z pieterkiem
    z obserwacji u znajomych widze ze to super sprawa, przychodza goscie, siedza na kanapie a taki stolik ktory ma na dole poleczke pozwala postawic tam np czysta zastawe, lub opcja jedzonko na gorze a uzywane talerzyki kladzie sie na dol
    Tchibo ma teraz coś takiego:
    http://www.tchibo.pl/Stolik-p400010802.html







    Tylko tu i teraz.

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie

    ja szukam raczej czegos w tym stylu- generalnie opcja blysk lub drewno
    czy moze ktoras z Was wie co to za stolik wczoraj go namierzylam na dekoratorni ale z archiwalnych odcinkow
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stolik.jpg
Wyświetleń:	428
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	93597  

  17. #17

    Domyślnie

    podobne były na allegro

  18. #18

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    nabyłam w ubiegłym roku w Tchibo ...... też mi zależało na małym stoliczku na kubek i komórkę

    http://www.tchibo.pl/Stoliki-2-sztuki-p200021513.html

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36 Zobacz post
    Reni, a skąd ten stolik? Taki by mi pasował, jesli mowisz, ze wygodny...
    z bo concept

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony