dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60

Temat: stolik kawowy

  1. #41

    Domyślnie

    że ja niemiła?
    no super... grzecznie pisałam, nawet uśmiech dałam żeby nie było że po złości, ehhhhhhh
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  2. #42

    Domyślnie Stolik do salonu

    witam, nie znalazłem takiego wątku, interesują mnie stoliki do salonu, jakie teraz są modne, czy ze szklanym blatem, czy mozę drewnianym, czy panuje dowolność, kanciaste, owalne? wymieniliśmy wypoczynek na skórzany i teraz byśmy chcieli do niego dobrać stolik, przez to, że wypoczynek jest bardzo nowoczesny skórzany to i stolik warto by było by pasował, bo obecny ma zdobione rzeźbione nogi i tak to się jakby gryzie

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    w stolikach nie ma mody tylko dopasowanie do wystroju.

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jeltyn

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-153
    Posty
    33

    Domyślnie

    Mi sie bardzo podobają stoliki ze szklanym blatem kanciaste. Nogi najlepiej zwykle bez zadnych udziwnien. Ale w Twoim przypadku ciezko mi jest cos poradzic bo nie wiem jaki masz wystroj wnetrza itd..

  5. #45

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lack-stolik__22518_PE107397_S4.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	9,8 KB
ID:	228395

    bardzo lubię meble Ikei z serii LACK, są proste, poręczne (mogę z łatwością przenosić taki stolik) i świetne wyglądają. Uwielbiam prostotę, dlatego wybieram zawsze meble, które wpasują się w każde miejsce.

  6. #46

    Domyślnie

    Ten z Ikei mam u syna w pokoju i szczerze mówiąc jest bardzo mały.Jak go odwiedza dziewczyna to dwie kawy cukiernica i paterka z ciastem mieszczą sie ledwo ledwo...

  7. #47

    Domyślnie

    nie no ten z Ikei to będzie komicznie wyglądał u mnie do eleganckiej kanapy skórzanej, przykro mi, ale to bubel i tyle, no właśnie mnie też skłania bardziej ku blatowi szklanemu...

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar sempe
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    4

    Domyślnie

    Moja znajoma zamiast szkła położyła na stoliku płytę z pleksi- wygląda identycznie jak szkło, a jest trochę bardziej praktyczne, łatwiej się czyści i mniejsza obawa, że się potłucze. No i wygląda bardzo nowocześnie.
    Co się odwlecze, to nie uciecze.

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jeltyn

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-153
    Posty
    33

    Domyślnie

    To nie tylko takie małe stoliki są w Ikei, takie poreczne itd. W bydgoskich meblach, w bodzio itd. Co do tych drugich to do jakosci nie jestem przekonany ale wiem ze Ikea nie jest dobra jakosciowo.

  10. #50

    Domyślnie

    okej, dziękuję, obejrzę sobie katalogi bydgoskich mebli i brw, moze coś mi przypadnie do gustu, raczej zaczynamy się skłaniać ku szklanemu blatowi

  11. #51
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanias78

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Skórzewo
    Kod pocztowy
    60-185
    Posty
    54

    Domyślnie

    Tylko, że stolik wykonany u stolarza nie zawsze będzie miał w sobie design, który pasuje do nowoczesnego wnętrza

  12. #52
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    betilaja24

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    27-569
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 18-08-2016 o 18:08

  13. #53
    Banned
    Ljane

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-362
    Posty
    15

    Domyślnie

    Moim zdaniem klasyczny stolik sprawdzi się w wielu wnętrzach. Klasyczny drewniany z okrągłym blatem, może być prosty albo zdobiony, mieć gięte nóżki itd. Fajnie zagra i w wnętrzach retro, ale w wersji prostszej w nowoczesnych stylizacjach też go widzę. Sporo fajnych stolików jest na aukcjach internetowych, na pchlich targach itd.

  14. #54
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grzkol7872

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Rzyki
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    4

    Domyślnie

    Stolik kawowy który wykonałem, modny,wygodny. ZAPRASZAM do obejrzenia
    https://www.youtube.com/watch?v=pb-hPlyWon8&t=1s

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20181122_162814.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	422405
    Ostatnio edytowane przez grzkol7872 ; 26-11-2018 o 07:34

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar 123budujemy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-123
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Ostatnio wśród naszych znajomych panuje moda na DIY , własnoręcznie robione stoliki kawowe to pole do popisu przed sąsiadem

    Prowadzę blog budowlany 123budujemy.pl

    Budowa domu krok po kroku. Budujemy lekko zmodyfikowany projekt "Archiskowronek"...
    Zdjęcia moich ulubionych wnętrz Zdjęcia moich ulubionych wnętrz

  16. #56

    Domyślnie

    My zdecydowaliśmy się na rozkładaną ławę. Jak jesteśmy sami to w zupełności nam wystarcza na popołudniową kawę a jak przychodzą gościę to ją rozkładamy i wtedy się wszyscy spokojnie mieścimy.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eliot.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	429733
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 28-04-2019 o 19:40

  17. #57

    Domyślnie

    Mam stolik taki podwójny - mniejszy wysuwa się spod większego. Dla nas jest idealny, zajmuje w mało miejsca, a jak zaistnieje potrzeba, to można szybko zwiększyć powierzchnię. Kiedyś mieliśmy drewniany z szybą w blacie, ładnie wyglądał, ale był trudniejszy w utrzymaniu czystości. W ogóle preferuję meble, które wymagają mniejszej ilości pracy przy sprzątaniu - z tego powodu nigdy nie kupiłabym mebli w kolorze wenge albo czarnych - mocno widać na nich kurz.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 06-05-2019 o 19:39

  18. #58
    Banned
    izkass

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-258
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27 Zobacz post
    Stoje przed zakupem stolika kawowego i niby zakup wydaje sie prosty to jednak nie jest. Salon urzadzony mam raczej w stylu nowoczesnym. Skórzana biala sofa z otomaną, stół kolor wenge z metalowymi nogami, biale skórzane krzesla przy stole....szafka pod tv wenge z czarnymi lakierowanymi frontami i teraz myslalam nad stolikiem czarnym lakierowanym na wysoki polysk ale nie wiem na ile w praktyce sie sprawdzi badz cos dobranego pod stól duzy?? Salon tworzy otwarta przestrzen wiec wszystko jest w zasiegu wzroku. Nie wiem na co sie zdecydowac.....Jakie macie stoliki kawowe i jak sie sprawdzaja??? Czesto w sklepach spotykam stoliki na wyokosc 20cm..ale to chyba malo wygodne przy piciu kawy??? Poradzcie prosze!
    Ja polecam zajrzeć na
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-08-2020 o 20:25

  19. #59
    Banned
    nowoczesnedekoracje

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-625
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, jeśli poszukujecie ciekawe stoliczki kawowe zajrzyjcie do sklepu
    Szeroka oferta i produkty od ręki.
    Polecam
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-10-2021 o 21:09

  20. #60
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MatCool

    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    7

    Domyślnie

    Widzę że stary wątek, ale może komuś przyda się moja rada. My zamiast szukania stolika kawowego w stylu "glamour" kupiliśmy do zwykłego codziennego stołu, podkładki w stylu glamour. Całość według mnie wygląda dość elegancko,,, Według mnie
    Podkładki znaleźliśmy wśród ogłoszeń handmade na FB link: https://pinkpillow.com.pl/produkt/Dr...cy-epoksydowej
    Podkładki to połączenie drewna i żywicy epoksydowej a kolor obłęd
    Ostatnio edytowane przez MatCool ; 22-03-2022 o 21:16 Powód: Niesłuszny spam!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony