dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 126
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2509
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar basiah2
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.106

    Domyślnie DOWCIPY są wieczne

    .
    Ostatnio edytowane przez basiah2 ; 02-03-2015 o 23:36

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    zabawne?
    żenada z najniższych poziomów
    świat się śmieje?
    wydaje się Wam, że wybiórczo?
    z Was/mnie się śmieje, tak trudno pojąć?
    sami sobie wystawia-cie/my laurkę
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  3. #3

    Domyślnie

    Uh, Barbo się zagotował?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    jeżeli zagotowaniem nazywasz poczucie własnej wartości, wkur.wienie, że sami sobie wystawiamy laurkę w europie/ świecie, to tak zagotowalem się, bo prosty człowiek w europie nie wie co to PIS, co to PO,
    za to wie, że II ww wybuchła z powodu "polaczków", obozy zagłady były polskie, i ciągle są oni (polaczki) wrzodem na du.pie "zjednoczonej" europy, "bo ciągle są jakeś problemy, kwasy i zadymy z ruskimi, których to oni boją się do dziś, że siejemy ferment w całej europie, jesteśmy" pieniaczami, bo podejmujemy żenujące proby walki o znaczenie tego co reprezentujemy, czyli 10% (?) europy
    przydaloby się trochę godności i twardego stanowiska,w miejsce źle artykulowanego przez ostatni rząd sceptycznego nastawienia do ue, a kompletnej penetracji musculus sphincter ani externus tego Kraju w obliczu "wladzy" PO, bo On(Kraj) zasluguje w końcu na coś więcej
    NIE SR.A SIĘ WE WŁASNE GNIAZDO, nawet najbardziej prymitywne ptaki to wiedzą, czas nauczyc tego i mieszkańców Kraju nad Wisłą

    zacznijmy prać WŁASNE brudy wewnątrz Kraju, dajmy do zrozumienia, że NASZE problemy są NASZYMI, nie europy lub świata, i że sami sobie z nimi dobrze poradzimy i wara komukolwiek do tego
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  5. #5

    Domyślnie

    Barbossa, czemu się tak przejmujesz tym, co myślą prości ludzie w europie?
    Śmiech to zdrowie, a najzdrowiej jest śmiać się z siebie samego.
    Polski i Polaków nie zmienisz, są jacy są i jedyne co możesz na to poradzić to utrzymać zdrowy dystans do rzeczywistości.
    Jeśli inni się z nas śmieją, to my powinniśmy śmiać się z nas głośniej od nich.
    Pozdrawiam.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    to tak jak czarni śmieją się z tego że ktoś nazwie ich czarnuchami, muzułamnie z tego, że są utożsamiani z teroryzmem
    jak powiesz Żyd to wstyd jakich mało, jak pedał to obraza majestatu
    owszem, mogę się śmiać - tak jak i oni, w bonusie +10%
    jestem u siebie, mogę mówić co chcę, robić co chcę, ale nie wywlekam niczego na arenę międzynarodową, bo tego i tak nikt nie zrozumie, ale będzie wiedział że w Polsce jest burdel bo sami Polacy o tym gardłują na cały świat jakby niewiadomo co (nie było oburzenia jak komuchy objęły władzę po zmianach ustrojowych, a moim zdaniem to był światowy skandal)
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Barbosso, żenujący to jest w tym momencie Twój brak dystansu i poczucia humoru. Wszystkich kabareciarzy to byś pewnie powywieszał na drzewach za obrazxę majestatu polskości.
    A prosiłam - bez rozdzierania szat, ze zdrowym uśmiechem i radością życia. Ale te .... zepsują wszystko.
    Poskarż się może do kogoś, że tu się śmieją.
    Ale godność nie polega na nadęciu i zakompleksieniu. Jak mówił prof. Bartoszewski: "tylko chce się igłą bum! zrobić w ten wielki nadęty brzuchol".
    Serdecznie już mam dość tych wszystkich ludzi szukających tylko wokół samych podłości, samego ataku, wiecznie wrzeszczących o patriotyzmie i godności, wiecznie wprowadzających konflikty. Oblężona twierdza, ich mać.
    Będę się zdrowo śmiała, bo to wolny kraj!

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Barbosso, żenujący to jest w tym momencie Twój brak dystansu i poczucia humoru. Wszystkich kabareciarzy to byś pewnie powywieszał na drzewach za obrazxę majestatu polskości.
    A prosiłam - bez rozdzierania szat, ze zdrowym uśmiechem i radością życia. Ale te .... zepsują wszystko.
    Poskarż się może do kogoś, że tu się śmieją.
    Ale godność nie polega na nadęciu i zakompleksieniu. Jak mówił prof. Bartoszewski: "tylko chce się igłą bum! zrobić w ten wielki nadęty brzuchol".
    Serdecznie już mam dość tych wszystkich ludzi szukających tylko wokół samych podłości, samego ataku, wiecznie wrzeszczących o patriotyzmie i godności, wiecznie wprowadzających konflikty. Oblężona twierdza, ich mać.
    Będę się zdrowo śmiała, bo to wolny kraj!

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #9

    Domyślnie

    Barbarossa, mnie wcale nie dziwi, że taki humor bawi "dompodsosnami", te dowcipy które wielokrotnie przez forum się przewijały i bedą jeszcze wielokrotnie powtarzane w kółko......

    Doskonały dowcip sosny która załozyła wątek świat się smieje w dniu objęciu rządów przez Donalda Tuska....

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To nie jest kompania reprezentacja WP, więc chyba nie zostanę oskarżona o "s...anie" we własne gniazdo??

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    Barbarossa, mnie wcale nie dziwi, że taki humor bawi "dompodsosnami", te dowcipy które wielokrotnie przez forum się przewijały i bedą jeszcze wielokrotnie powtarzane w kółko......

    Doskonały dowcip sosny która załozyła wątek świat się smieje w dniu objęciu rządów przez Donalda Tuska....
    Czy zawsze ktoś musi skopać dobrą zabawę i nadąć się tak, że mało nie pęka
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    dystans do tego, co zamieściłaś
    poczucie humoru?
    opublikuj śmieszne zdjęcie związane np z problemem BKT i utrzymaj dystans
    prof. Barotszewski? im bardziej go słuchano tym więcej beznadziejnych pierdół mówił, zupełnie jak czlowiek rozpaczliwie szukający posłuchu za wszelką cenę, też sobie przykład znalazlaś
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Przypominam, że w ŻADNYM kraju (z wyjątkiem Korei Północnej) politycy nie są pod ochroną. ŻADNĄ ochroną przed śmiechem. I nawet nie ma w nich ustawy o ściganiu bezdomnego za obrazę majestatu prezydenta.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No, ale za to pewnie oberwę od "obrońców moralności"

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    prof. Barotszewski? im bardziej go słuchano tym więcej beznadziejnych pierdół mówił, zupełnie jak czlowiek rozpaczliwie szukający posłuchu za wszelką cenę, też sobie przykład znalazlaś
    zyskał ogromny szacunek, odkąd leje się z niego stek obrzydliwych przekleństw i epitetów na przeciwników politycznych...., tak samo śmieszne jak powyższe dowcipy, wklejane po raz setny na forum....

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Barbosso, żenujący to jest w tym momencie Twój brak dystansu i poczucia humoru. Wszystkich kabareciarzy to byś pewnie powywieszał na drzewach za obrazxę majestatu polskości.
    A prosiłam - bez rozdzierania szat, ze zdrowym uśmiechem i radością życia. Ale te .... zepsują wszystko.
    Poskarż się może do kogoś, że tu się śmieją.
    Ale godność nie polega na nadęciu i zakompleksieniu. Jak mówił prof. Bartoszewski: "tylko chce się igłą bum! zrobić w ten wielki nadęty brzuchol".
    Serdecznie już mam dość tych wszystkich ludzi szukających tylko wokół samych podłości, samego ataku, wiecznie wrzeszczących o patriotyzmie i godności, wiecznie wprowadzających konflikty. Oblężona twierdza, ich mać.
    Będę się zdrowo śmiała, bo to wolny kraj!

    jestem za
    trzeba mieć dystans, bo naprawdę można tutaj dostać fiksum-dyrdum,
    a swoją drogą Barbossa, jestem pod wrażeniem, że jesteś przekonany o ingiwilacji tego wewontku przez tych wrażych obcokrajowców co to nic innego nie mają do roboty jak tylko szperać po FM,
    i tak trzymaj,
    w końcu ktoś musi mieć poczucie własnej wartości,

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    Cytat Napisał Barbossa
    prof. Barotszewski? im bardziej go słuchano tym więcej beznadziejnych pierdół mówił, zupełnie jak czlowiek rozpaczliwie szukający posłuchu za wszelką cenę, też sobie przykład znalazlaś
    zyskał ogromny szacunek, odkąd leje się z niego stek obrzydliwych przekleństw i epitetów na przeciwników politycznych...., tak samo śmieszne jak powyższe dowcipy, wklejane po raz setny na forum....

    o nowy klon

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    ochrona, a szacunek, nawet jak jest problematyczny, to dwie różne sprawy,
    wolność/demokracja to świadomość i rozsądne rozpoznanie granic swobody;
    retrofood
    prezydent nie powinien być postrzegany jako polityk, ale Głowa Państwa, której należy się szacunek, przykre, że tego nie rozumiesz (może to premier )
    skoro sami się nie szanujemy, to nie miejmy zludzeń, że ktokolwiek będzie nasz szanował (to taki uniwersalny frazes)
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  19. #19

    Domyślnie

    ryba też się psuje od głowy


    a te z PiS-u to też mają poczucie humoru
    to screen z portalu gazeta.pl po przerżniętej do jajca przez p. prezesa debacie z Tuskiem




    tak a propos s..nia, to czy nieloty wiją gniazda, które mogłyby tak srodze kalać ?
    jest tu jakiś specjalista od nielotów ? jeden na pewno..
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie



    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 1 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony