dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    czyli można podsumować - inwestorzy, unikajcie owej firmy, bo nie posiada żadnych wiarygodnych rekomendacji!

  2. #22

    Domyślnie

    Brawo dla moderatorów!
    Finlandia też o Tobie różnie piszą, jednak ja odbieram Cię pozytywnie.

    Broniłeś JAREKO, kiedy wszyscy na niego siadali. A w pewien sposób byliściebkonkurwncją. Szacunek!

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Brawo dla moderatorów!
    Finlandia też o Tobie różnie piszą, jednak ja odbieram Cię pozytywnie.

    Broniłeś JAREKO, kiedy wszyscy na niego siadali. A w pewien sposób byliściebkonkurwncją. Szacunek!
    Zawsze bronię atakowanych, chyba że nie mają nic na swoją obronę. Nie cierpię za to spamu, oszustów i chamów. I okazuję to jasno. Dlatego się mszczą.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #24

    Domyślnie

    Odkopuję wątek. Dostałam kilka wiadomości na priv z pytaniami ze względu na mój poprzedni post w tym wątku, a nie każdy trafia do mojego Dziennika budowy

    Dziennik porzuciłam wkurzona na Tauron, który o dwa lata opóźnił wykonanie przyłącza. Tym samym budowa zamiast rok trwała 2,5 roku.

    Ostatecznie inwestycję z JW Budownictwo zakończyliśmy w kwietniu 2020. Stan surowy zamknięty z ociepleniem był gotowy jesienią 2018, instalacje w połowie 2019. Wszystko co mieliśmy w umowie zrobili terminowo i zgodnie ze sztuką. Były potknięcia ale tu istotne – poprawiali je na własny koszt i bez kłótni. Na naszej wesołej budowie sami zapewnili sobie prąd, wodę i wszystkie materiały a pracownikom „warunki sanitarne” . A to naprawdę był problem, bo media mamy dopiero od marca 2020. Na koniec zgodnie z umową przygotowali dokumentację instalacji do odbioru budynku. Inspektorat się nie czepiał także duży plus.

    Podsumowując, naszą inwestycję przeprowadzili profesjonalnie, kompleksowo i z dużą elastycznością. Mieszkamy od miesiąca, wciąż jeszcze wykańczamy ale jest ok, wad w budynku nie wykryto

  5. #25

    Domyślnie

    Aha i zdjęcie na dowód że naprawdę zbudowałąm i mieszkam, żeby mi ktoś tu zaraz od marketingowców nie nawrzucał


  6. #26

    Domyślnie Dom z wizją

    Witam serdecznie. Jestem na etapie poszukiwania projektów domów. Bardzo spodobał mi się dom z wizją, jednak mam sporo wątpliwości dotyczących ścian kolankowych, skosów....
    Czy istniałaby możliwość spotkania- wymiana doświadczeń

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony