dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    juras1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    9

    Domyślnie JW Budownictwo

    Czy słyszał ktoś lub miał doświadczenia z firmą JW Budownictwo http://www.jwbudownictwo.com/ ( nie JW construction ! ) bo zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług ?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mmaarcin
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Skąd
    jaworzno
    Posty
    233

    Domyślnie

    Po 3 latach od ukazania się postu ja również chciałbym się dowiedzieć czy ktoś się budował z tą firmą?

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joanna0410

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Również szukam informacji na temat tej firmy i jak narazie nie ma żadnych opinii

  4. #4

    Domyślnie

    Witam! Odświeżę trochę temat. Ma ktoś opinie na temat tej firmy ?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał olekcz Zobacz post
    Witam! Odświeżę trochę temat. Ma ktoś opinie na temat tej firmy ?
    Właśnie mi budują dom z płyt keramzytobetonowych. Tempo budowy bardzo szybkie, ekipa wchodzi po ekipie. Ale to generuje pewne niedociągnięcia. Szczegóły na priv.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.942

    Domyślnie

    - ODRADZAM !!! " przeszedłem " jedną budowę z tą firmą i nigdy, ani jednemu Inwestorowi jej nie polecę.
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  7. #7

    Domyślnie

    Chcieliśmy skorzystać z ich usług. Niestety zbyt optymalizowali projekt i nie byli w 100% szczerzy w tym co robili. Nie zrobili dobrego wrazenia i zrezygnowaliśmy.

  8. #8
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Briksdal Zobacz post
    Chcieliśmy skorzystać z ich usług. Niestety zbyt optymalizowali projekt i nie byli w 100% szczerzy w tym co robili. Nie zrobili dobrego wrazenia i zrezygnowaliśmy.
    I na takich losiach nie wiedzacych czego chcą bazują takie firmy czyli wydymac "janusza" jak tego chce...

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    biksiarz

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-217
    Posty
    1

    Domyślnie

    Niestety nie mogę polecić tej firmy. A z jakiego powodu ???

    1. Opóźnienia z wykonaniem prac, czasami po kilka tygodni nikt się na budowie nie pojawiał (pomijam oczywiście mrozy).
    2. Mimo wcześniejszych ustaleń (dotyczących zmian nieistotnych w projekcie) podczas wykonywania prac nikt o nich nie pamięta i wykonane prace są wykonywane bez zmian, trzeba samodzielnie pilnować wszystkiego i jeżeli się da poprawiać.
    3. Duża część prac jest wykonywana przez podwykonawców niedbale, nikt z firmy tego nie kontroluje, trzeba pilnować wszystkiego osobiście. Co ważniejsze czasem pracownik firmy (tzw kierownik budowy) próbuje przekonać, że tak "musi być" co jest po prostu czasami żenujące.
    4. Na plus może być fakt, że wszystko jest poprawiane, ale tylko jak się budowy przypilnuje i jest nieugiętym w tej kwestii, a nie o to chodzi kiedy się buduje z firmą.
    5. Wycena robót dodatkowych "z kosmosu", ceny okolicznych wykonawców około 30% tańsze.

    Gdyby ktoś nie dowierzał mam mnóstwo zdjęć "ciekawostek budowlanych".

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Absolutka

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Wola Skrzydlanska
    Kod pocztowy
    34-625
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    czy moglabym proszyc zdjecia tych 'ciekawostech budowlanych'? Bedziemy budowac dom z inna firma z Katowic - Nowy dom, ale znajomy juz maja z na problemy i ja chce wiedziec na co mam sie przygotowac.

  11. #11
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wario

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam pozytywne doświadczenia ze współpracy z firmą.
    Firmę polecił mi znajomy któremu JW wykonywało poprawki po innych wykonawcach.
    Z uwagi na działkę ze skomplikowaną geotechniką (nasyp z przewarstwieniami, płytko wody gruntowe) żadna firma nie chciała podjąć się budowy. Proponowano mi kosztowną wymianę gruntu lub palowanie za kilkadziesiąt tysięcy.
    JW Budownictwo opracowało projekt płyty z podbudową wzmacnianą geokaratami za rozsądne pieniądze.
    Dzisiaj mieszkam we własnym domu a byłem bliski porzucenia tej inwestycji.
    Jestem wdzięczny firmie za wysoką jakość i rzetelne podejście do sprawy i będę ją polecał.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    znów jednopostowiec Takie "reklamy" robią większa szkodę niż pożytek

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Misterhajt

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    435

    Domyślnie

    Już samo to, że ktoś ewidentnie podszywa się pod "JW Construction" daje wiele do myślenia...
    A jeszcze biorąc pod uwagę powyższe opinie - "JW Krzok" powinno się to nazywać.
    Adidas - Adadis
    Ferrari - Ferarri
    Ostatnio edytowane przez Misterhajt ; 28-05-2019 o 18:14

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.942

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    znów jednopostowiec Takie "reklamy" robią większa szkodę niż pożytek
    a tu 2-u, 3 postowce
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  15. #15

    Domyślnie

    Trochę nie rozumiem Państwa podejścia. Ktoś pisze pozytywny komentarz i od razu "On ma mało postów, więc jest fejkiem". Powyżej osoby piszą negatywne komentarza, też mają po dosłownie jednym poście. Czemu na nich nikt nie zwraca uwagi ? Na forum jestem od tego miesiąca, mam prawo mieć mało wpisów A kłamać nie będę. Z firmą współpracowało mi się dobrze. Zbudowali mi dom z płyt keramzytobetonowych, szybko bez przeciągania budowy i dokładnie tak jak było w projekcie.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Wczoraj w ciągu 2 godzin napisałeś 4 posty polecające firmę. Ostatni /wyżej/ też niczym innym nie jest.
    Forum nie było ci potrzebne przed i w trakcie budowy.
    Gdzie ta wiarygodność?

  17. #17
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    szwajcar_pm

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Wałbrzych
    Kod pocztowy
    58-309
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bart01 Zobacz post
    Trochę nie rozumiem Państwa podejścia.
    To się uwiarygodnij. Pochwal się.
    Może nie od razu dziennikiem budowy, ale 3, 4 postową historią popartą zdjęciami.
    Działka, fundamenty, ściany, dach, wykończenie...
    Nie wierzę, że obecnie inwestor nie zrobi choć paru zdjęć z inwestycji "po drodze".
    Będzie to na pewno z pożytkiem dla forum, bo wiele osób jest technologii keramzytobetonowej ciekawych.

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Już nie ma o czym dyskutować. Przybyły następne posty = ban

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bart01 Zobacz post
    Trochę nie rozumiem Państwa podejścia. Ktoś pisze pozytywny komentarz i od razu "On ma mało postów, więc jest fejkiem". Powyżej osoby piszą negatywne komentarza, też mają po dosłownie jednym poście. Czemu na nich nikt nie zwraca uwagi ? Na forum jestem od tego miesiąca, mam prawo mieć mało wpisów A kłamać nie będę. Z firmą współpracowało mi się dobrze. Zbudowali mi dom z płyt keramzytobetonowych, szybko bez przeciągania budowy i dokładnie tak jak było w projekcie.
    Cytat Napisał mar1ek Zobacz post
    Widzę tu trochę negatywnych opinii, a ja jestem zadowolony. Trochę obawiałem się wykonania domu z keramzytu, nie wiedziałem, jak to będzie wyglądać. Okazało się że JW Budownictwo wykonali pracę sprawnie i starannie. Wszystko było zgodne z umową. Teraz oszczędzam na ogrzewaniu, mam też wrażenie, że mimo ruchliwej ulicy obok, w domu jest znacznie ciszej.
    No chciałbym Wam uwierzyć, ale właśnie banuję cztery nicki piszące w tym temacie "piękne" posty z jednego komputera.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał hipodrom Zobacz post
    Czy może moderator usunąć to spamowe konto? JW Budwo to chyba jednak beznadziejna firma, która musi ratować się fejkowymi kontami na muratorze ...
    to konto miało także 5 innych klonów w tym temacie, ale właśnie dostaje bana na IP...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony