dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 131 z 131
Pokaż wyniki od 2.601 do 2.605 z 2605
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dwiecegly

Kod pocztowy
    43-300

Domyślnie

Cytat Napisał Kaizen Zobacz post

Edyta:
    Nie mam kabla na bębnie. Zwykłe zwijanie - wiadomo, skręca się. Robienie pętli na zmianę w odwrotne strony - rozwijanie też problematyczne przy długim kablu.
    Strzał w dziesiątkę to "szydełkowanie. Może komuś się przyda - taki warkocz nawijam na uchwyt kosiarki.

Heh, zwinięcie kabla po i rozwinięcie przed to chyba najmniejszy problem kosiarki kablowej Jej użytkowanie i ciagłe przerzucanie kabla z jednej strony drugą i ciągly stres żeby nie najechać - to jest cały dramat.
    Kupiłeś kosiarkę kablową i próbujesz oszukać sam siebie że to wygodne rozwiązanie ale możesz przekonać co najwyżej siebie bo każdy kto taką kosił, a potem użył akumulatorej na pewno się na to nie nabierze, choćbyś nie wiem jak to uzasadniał.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Kaizen
    Kod pocztowy
    05-540
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    118

Domyślnie

Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    Jej użytkowanie i ciagłe przerzucanie kabla z jednej strony drugą i ciągly stres żeby nie najechać - to jest cały dramat.
    Niczego nie przerzucam. Nawet wracając tym samym śladem nie najadę na kabel (a nie wracam) - musiałbym się jeszcze bardziej cofnąć.

Domyślnie

Ja też zmieniłem kablową na akumulatorową. Pierwszy sezon, jest ok. Tylko zobaczę ile te akumulatory wyrzynają. Jak coś to mam starą na kabel. Nie wyrzucałem.

Domyślnie

Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    W Stidze solidności się nie doszukuj bo to co najwyżej średniej jakości kosiarki produkowane przez Castel Garden czyli GGP,jak miałbym ci coś doradzić to AL-KO Highline i to są bardzo dobre maszyny i w dodatku najlepiej zbierają trawę,kosiarki z silnikiem B&S bym nie skreślił i wolałbym je od Hondy bo te silniki są bardzo dobre a tylko oszołomy pierniczą jakiś bzdury ,o kosiarce Riwall zapomnij od razu bo to chińska tandeta
    Dzięki za zainteresowanie.
    Ta AL-KO też wygląda ciekawie, ale chyba skuszę się na STIGA.
    Mam salon pod ręką wygląda dosyć solidnie

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

Dobrze ci kolega radzi,AL-KO jest zdecydowanie lepszym wyborem,masz asymetryczną obudowe ułatwiającą koszenie przy np.ogrodzeniu,obudowę Highline,nóż fabrycznie jest mulczujący osadzony na piaście ślizgowej,łatwy dostęp do napędu przez pokrywę z tyłu kosiarki i co jeszcze świetnie zbiera trawę kosz nabija w 100% to co wymieniłem tego nie ma Stiga,oczywiście jak się uparłeś możesz kupić i Stige w końcu ty płacisz ale jak dla mnie cena tych kosiarek jest sporo zawyżona na jakość którą dostaje klient

Strona 131 z 131

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia