dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 135 z 135
Pokaż wyniki od 2.681 do 2.689 z 2689

Domyślnie

No taką zwykłą jest Honda HRS 536 4 SKE. Prosta jak budowa cepa, z prostym mechanizmem napędowym. Stalowa obudowa. Kosiarka na 20-30 lat. Niby obudowa rdzewieje, ale można sobie z tym poradzić. Pytanie, czy ona jest warta 3000 złotych?

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

jak dla mnie na pewno tyle warta nie jest ale za napis trzeba zapłacić,więc może jednak normalną z napędem i używaj tylko wyrzutu bocznego

Domyślnie

Co masz na myśli normalną? Jak możesz podrzuć link kosiarki którą masz na myśli. Może być na priv, żeby nic tu nie reklamować.

miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

Napisz mi jeszcze tylko czy chcesz kosiarke prostą ,moną i wytrzymałą czy bardziej funkcjonalną i też dobrej jakości

Domyślnie

Mnie na funkcjach nie zależy. Ma mulczować trawę i być wytrzymała w tym stalowa/aluminiowa obudowa. Minimalna szerokość robocza 50 cm, silnik dość mocny. Kółka na łożyskach. Napęd na przednie koła i jak najprostszy - bez żadnych sprzęgieł ślizgowych i innych wynalazków które za chwilę się popsują. Kosz ani wyrzut boczny nie jest potrzebny. O ile bez kosza da się kupić kosiarkę to bez wyrzutu bocznego raczej nie.

Domyślnie

@miachlbk
    ok, w takim razie odpuszczam tą Alko Easy 4.20

Rozważam pomiędzy:
    1. Alko highline 46.8 sp-a
    2. World GRL 460s
    3. VEGA KCL19SP
    Która z powyższych będzie najbardziej wytrzymała?

miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

Cytat Napisał emigrus Zobacz post
    Mnie na funkcjach nie zależy. Ma mulczować trawę i być wytrzymała w tym stalowa/aluminiowa obudowa. Minimalna szerokość robocza 50 cm, silnik dość mocny. Kółka na łożyskach. Napęd na przednie koła i jak najprostszy - bez żadnych sprzęgieł ślizgowych i innych wynalazków które za chwilę się popsują. Kosz ani wyrzut boczny nie jest potrzebny. O ile bez kosza da się kupić kosiarkę to bez wyrzutu bocznego raczej nie.
    Activa ma taką kosiarke w ofercie 5350SB ale nie wiem czy aktualnie jest dostępna, napęd ma na tył i to chyba dyferencjał,z przednim nic polecić nie mogę i sam tego napędu zwolennikiem nie jestem

miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

Cytat Napisał Bstk Zobacz post
    @miachlbk
    ok, w takim razie odpuszczam tą Alko Easy 4.20

Rozważam pomiędzy:
    1. Alko highline 46.8 sp-a
    2. World GRL 460s
    3. VEGA KCL19SP
    Która z powyższych będzie najbardziej wytrzymała?
    World może trochę bardziej niż AL-KO ale za to jest to prosta kosiarka i nie jest tej klasy, nie będzie tak zbierała trawy jak AL-KO i nie postawisz jej na plecy,VEGA to jeszcze niższa półka więc sobie daruj

Domyślnie

Cytat Napisał miachlbyk Zobacz post
    Activa ma taką kosiarke w ofercie 5350SB ale nie wiem czy aktualnie jest dostępna, napęd ma na tył i to chyba dyferencjał,z przednim nic polecić nie mogę i sam tego napędu zwolennikiem nie jestem
    Nie da się jej nigdzie kupić. Poza tym ona chyba kosztuje ponad 4000 złotych.

Strona 135 z 135

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia