dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 133 z 155
Pokaż wyniki od 2.641 do 2.660 z 3100
  1. #2641
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał cineck Zobacz post
    Siema ekipa, szybka akcja, Budżet na kosiarkę 1000pln z groszem.
    Na celowniku mam następujące super świetne modele.

    1.AL-KO Kosiarka spalinowa Highline 46.8 SP-A 1400m2
    https://allegro.pl/oferta/al-ko-kosi...0m2-7316204784
    od 5 lat używam AL KO 4.64 SP B Plus na Briggsie do 1400m2 właśnie , jest świetna bo ma tak umieszczony silnik i koła, że jedna strona bliżej dochodzi do płotów czy obrzeży . dałem jakoś 1400
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 31-03-2020 o 16:09
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  2. #2642
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Ja się zastanawiam nad STIGA Combi 50 SQ DAE akumulatorową. Co prawda dużo kosztuje ale jest z napędem i ma 2 akumulatory. Trawnik ok 500 m2.
    Akumulatorowa mi się marzy. Kupię za dobre kilka lat jako następną.
    Kupiłbym teraz gdyby była za max 2000zł i na pewno skosiła ciągiem ok 650m2.

    Cytat Napisał toommm Zobacz post
    Kopia z innego forum :

    AL-KO Pro 125 QSS z silnikiem na licencji LONCIN.
    Nie było dla mnie jasne co to za silnik.
    Z tego co piszesz to nie będzie gorszy od B&S a czy lepszy już mniej ważne.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  3. #2643
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Akumulatorową kupiłem podkaszarkę w zeszłym sezonie YATO YT-85110 , na baterii wytrzymała dobrą godzinę pracy non stop.
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  4. #2644
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Akumulatorową kupiłem podkaszarkę w zeszłym sezonie YATO YT-85110 , na baterii wytrzymała dobrą godzinę pracy non stop.
    Jak na sprzęt wątpliwej jakości to całkiem nieźle . Ciekawe ile aku wytrzymają sezonów.

  5. #2645
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    W tym roku jeszcze działa, już używałem
    Mam też styczność z gumówką tej firmy na baterie, też ma około roku, działa, ale jakby krócej wytrzymuje niż na początku, ale lekkiej roboty nie ma .
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  6. #2646
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    od 5 lat używam AL KO 4.64 SP B Plus na Briggsie do 1400m2 właśnie , jest świetna bo ma tak umieszczony silnik i koła, że jedna strona bliżej dochodzi do płotów czy obrzeży . dałem jakoś 1400
    To jest asymetryczna obudowa,jeszcze jedna z zalet AL-KO,wiadomo że nigdy nie wykosi na zero przy płocie ale sporo mniej roboty zostawia do wykoszenia

  7. #2647
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał toommm Zobacz post
    Kopia z innego forum :

    AL-KO Pro 125 QSS z silnikiem na licencji LONCIN.
    Przewaga AL-KO nad B&S:
    - aluminiowy gaźnik // plastik
    - minimalnie większy moment obrotowy 7Nm //6,78Nm
    - pojemność miski olejowej 0.5l // 0.47l
    - pojemność zbiorniku paliwa 0.9l // 0.8l
    - masa własna silnika 8.5 kg // 8.2 kg (ze względu na gorsze podzespoły)
    - zdecydowanie bardziej wytrzymały wał

    Czy ten silnik jest dobry , mało awaryjny - ja nie wiem
    Nie zawsze większa waga idzie w parze z jakością,wystarczy porównać chińskie wyroby np.pilarki niby cięższe ale materiał użyty do ich produkcji jest marnej jakości i o wiele częściej szlak je trafia

  8. #2648
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Ja się zastanawiam nad STIGA Combi 50 SQ DAE akumulatorową. Co prawda dużo kosztuje ale jest z napędem i ma 2 akumulatory. Trawnik ok 500 m2.
    Za droga,nie wiem za co tu trzeba zapłacić,mimo 48v ma słabe akumulatory tylko 4ah,jeśli już kosiarka akku to poszukaj o lepszych paramertach

  9. #2649
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Amerykańcką jakąś tam wszystko jest większe.
    https://egopowerplus.com/mower-21-in...-dual-battery/
    2 x 5Ah a mają tez i 7,5Ah.

    A jak Volty duze to:
    https://www.snapper.com/na/en_us/pro...awn-mower.html
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  10. #2650
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    same armaty,ciekawe czy któraś jest dostępna w Polsce

  11. #2651
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    Za droga,nie wiem za co tu trzeba zapłacić,mimo 48v ma słabe akumulatory tylko 4ah,jeśli już kosiarka akku to poszukaj o lepszych paramertach
    Może za to że są 2 akumulatory i napęd Patrzyłem z AL-KO i ceny podobne. Jak taniej to albo akumulatorowa bez napędu albo jakakolwiek spalinówka.
    Akumulatory można wykorzystać do innych urządzeń typu podkaszarka które same są przystępne cenowo np podkaszarka za 500 zł.

  12. #2652
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Tomek@gmail
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Orzesze
    Posty
    120

    Domyślnie

    AL-KO Kosiarka spalinowa Highline 46.8 SP-A - 1099 zł
    Kosiarka Spalinowa AL-KO Premium 470 SP PRO170 QSS - 1399 zł
    KOSIARKA SPALINOWA AL-KO SOLO 4735 SP-B BRIGGS - 1499 zł
    KOSIARKA SPALINOWA AL-KO Classic 5.16 VS-A+ - 1499 zł


    Doradzi ktoś coś ?
    Wszystkie wyglądają tak samo


    // Do koszenia ok. 850m2
    Ostatnio edytowane przez Tomek@gmail ; 31-03-2020 o 21:57

  13. #2653
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    same armaty,ciekawe czy któraś jest dostępna w Polsce
    Patrzyłem na kilka amerykańskich armat (więcej niż dwie wymienione) i w PL dostępne są te EGO Power+, reszta nie.

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Może za to że są 2 akumulatory i napęd Patrzyłem z AL-KO i ceny podobne. Jak taniej to albo akumulatorowa bez napędu albo jakakolwiek spalinówka.
    Akumulatory można wykorzystać do innych urządzeń typu podkaszarka które same są przystępne cenowo np podkaszarka za 500 zł.
    Tu masz samojezdne, mocne. Co prawda z jednym akumulatorem, ale za to 5Ah lub 7,5Ah.
    https://www.dobrenarzedzia.pl/sklep/...amojezdne.html

    Dokupujesz drugi akumulator i masz Maszyne. Wyjdzie kilka stów więcej niż ta Stiga.

    PS Na kosiarkach się nie znam, sam tu szukam pomocy, ale nieźle googluje może te ameryckie są dobre.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  14. #2654
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek@gmail Zobacz post
    AL-KO Kosiarka spalinowa Highline 46.8 SP-A - 1099 zł
    Kosiarka Spalinowa AL-KO Premium 470 SP PRO170 QSS - 1399 zł
    KOSIARKA SPALINOWA AL-KO SOLO 4735 SP-B BRIGGS - 1499 zł
    KOSIARKA SPALINOWA AL-KO Classic 5.16 VS-A+ - 1499 zł


    Doradzi ktoś coś ?
    Wszystkie wyglądają tak samo


    // Do koszenia ok. 850m2
    W zupełności ta pierwsza ci wystarczy

  15. #2655
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek@gmail Zobacz post
    AL-KO Kosiarka spalinowa Highline 46.8 SP-A - 1099 zł
    Kosiarka Spalinowa AL-KO Premium 470 SP PRO170 QSS - 1399 zł
    KOSIARKA SPALINOWA AL-KO SOLO 4735 SP-B BRIGGS - 1499 zł
    KOSIARKA SPALINOWA AL-KO Classic 5.16 VS-A+ - 1499 zł


    Doradzi ktoś coś ?
    Wszystkie wyglądają tak samo


    // Do koszenia ok. 850m2
    Nie wiem jak ty patrzysz - każda czymś się różni - to silnikiem, mocą , kółkami, wielkością koszenia od 46 - 51 cm, funkcjami dodatkowymi.
    To wszystko jest ważne - ale dla kogo? nie wiem jakie funkcje potrzebujesz, jaką szerokość koszenia i jaki masz budżet - wedle powiedzenia "dla każdego coś innego"
    Nie kupisz najlepszej za najniższą cenę - zakładasz co ma robić i taką kupujesz - jak masz kamienie to metalową obudowę , jak nie to z ABS-u, jak masz drzewka na trawniku to 46 cm jak równo to 51, jak będziesz zbierał skoszoną trawę to bez opcji mulczowania, jak nie to z opcją i np wyrzutem bocznym, jak masz pochyłości, krawężniki kostkę na trasie koszenia to taką z dużą możliwością regulacji wysokości, jak chcesz ją obracać i myć wężem po koszeniu to bez zaworu do mycia, jak chcesz pchać to bez napędu jak ma jeździć sama to z napędem, jak masz miękką ziemię to duże kółka , jak twardą to małe, jak piasek to jednakowej wielkości, jak masz dużo przeszkód to z kółkami skrętnymi, jak chcesz ją odpalać ciągnąc sznurek to bez automatu rozrusznika, jak nie lubisz koloru czerwonego to srebrną lub wielobarwną itd itp.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  16. #2656
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Nie wiem jak ty patrzysz - każda czymś się różni - to silnikiem, mocą , kółkami, wielkością koszenia od 46 - 51 cm, funkcjami dodatkowymi.
    To wszystko jest ważne - ale dla kogo? nie wiem jakie funkcje potrzebujesz, jaką szerokość koszenia i jaki masz budżet - wedle powiedzenia "dla każdego coś innego"
    Nie kupisz najlepszej za najniższą cenę - zakładasz co ma robić i taką kupujesz - jak masz kamienie to metalową obudowę , jak nie to z ABS-u, jak masz drzewka na trawniku to 46 cm jak równo to 51, jak będziesz zbierał skoszoną trawę to bez opcji mulczowania, jak nie to z opcją i np wyrzutem bocznym, jak masz pochyłości, krawężniki kostkę na trasie koszenia to taką z dużą możliwością regulacji wysokości, jak chcesz ją obracać i myć wężem po koszeniu to bez zaworu do mycia, jak chcesz pchać to bez napędu jak ma jeździć sama to z napędem, jak masz miękką ziemię to duże kółka , jak twardą to małe, jak piasek to jednakowej wielkości, jak masz dużo przeszkód to z kółkami skrętnymi, jak chcesz ją odpalać ciągnąc sznurek to bez automatu rozrusznika, jak nie lubisz koloru czerwonego to srebrną lub wielobarwną itd itp.
    Napisane jak wół z jakich kosiarek chce wybrać Tomek a ty mu referat piszesz jak byś się jakiegoś gówna naćpał albo trefnego spirytu nachlał,ale tak czytając co napisałeś to chyba było jedno po drugim,lepiej idż na odwyk chłopaku i nie pisz takich bzdur,mam nadzieje Tomku że potraktujesz ten post CityMatic jak koszmarny sen
    Ostatnio edytowane przez zagorski-tomasz ; 01-04-2020 o 19:07

  17. #2657
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    Napisane jak wół z jakich kosiarek chce wybrać Tomek a ty mu referat piszesz jak byś się jakiegoś gówna naćpał albo trefnego spirytu nachlał,ale tak czytając co napisałeś to chyba było jedno po drugim,lepiej idź na odwyk chłopaku i nie pisz takich bzdur,mam nadzieje Tomku że potraktujesz ten post CityMatic jak koszmarny sen
    W tym czasie każdy może się "odkażać" - i co mam robić - siedzę przed kompem bo zimno , jak się zrobi ciepło to działeczka.
    A jeśli chodzi o bzdury to - pisząc tylko o silnikach B&S to tak jak pisanie o najlepszych samochodach jakimi są VW cały czas trzymacie się w tych wątkach bzdur - i opinii sprzed lat które nie mają odzwierciedlenia w dzisiejszym "szajsie" a nie wszystko zależy tylko od napędu - zresztą widać po niektórych postach jakie macie doświadczenie z tym sprzętem.
    Nikt tu nie poleca kosiarek z dwoma ostrzami, z dodatkowym napełniającym zbiornik na trawę itp, itd - a są takie.

    A twoja rada - w zupełności pierwsza Ci wystarczy?
    Super radaBzdury To Ty piszesz
    Napiszę Ci o wadach tej kosiarki:
    Mała szerokość cięcia
    plastikowa "wolnobieżka " w kołach tylnych - objaw po roku blokowanie kół - charakterystyczny brak stukania przy skręcie co w konsekwencji uszkadza przekładnię napędu!! koszt = kosiarka pozostaje bez napędu gwarancja nie obejmuje naprawy uszkodzenie z winy obsługi.
    - kosz nie napełnia się do końca - niewłaściwe ukształtowanie wlotu ściętej trawy oraz zbyt drobna siatka kosza - kosiarka w połowie kosz pełny nie zbiera trawy
    - zbyt słabe mocowanie- usztywnienie rączki - spowodowane plastikową regulacją.

    Uważasz, że to mało wad? - nie piszę nic o silniku, a Ty mu doradzasz taką kosiarkę?
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  18. #2658
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post

    A twoja rada - w zupełności pierwsza Ci wystarczy?
    Super radaBzdury To Ty piszesz
    Napiszę Ci o wadach tej kosiarki:
    Mała szerokość cięcia
    plastikowa "wolnobieżka " w kołach tylnych - objaw po roku blokowanie kół - charakterystyczny brak stukania przy skręcie co w konsekwencji uszkadza przekładnię napędu!! koszt = kosiarka pozostaje bez napędu gwarancja nie obejmuje naprawy uszkodzenie z winy obsługi.
    - kosz nie napełnia się do końca - niewłaściwe ukształtowanie wlotu ściętej trawy oraz zbyt drobna siatka kosza - kosiarka w połowie kosz pełny nie zbiera trawy
    - zbyt słabe mocowanie- usztywnienie rączki - spowodowane plastikową regulacją.

    Uważasz, że to mało wad? - nie piszę nic o silniku, a Ty mu doradzasz taką kosiarkę?
    Sam się pogrążasz,przemyśl coś zanim napiszesz bo brniesz coraz głębiej ale po kolei:

    Czy szerokość 46cm jest wadą? chyba tylko dla ciebie
    Plastikowa wolnobieżka ? nie wiem co to jest więc może wytłumacz niech się wszyscy dowiedzą
    Kosz nie napełnia się do końca? ta kosiarka ma obudowę Highline wręcz przeciwnie one napełniają się najlepiej więc nie o tej kosiarce gdzieś czytałeś
    Słąbe mocowanie-usztywnienie rączki spowodowane słabą regulacją?? przecież to dwie inne rzeczy które wykluczają się nawzajem

    Jak widzę napisałeś coś bo napisałeś ale na pewno nie na temat danej kosiarki,pamiętaj że płyn do dezynfekcji używamy do rąk a nie do gardła


    z chęcią poczytam dalsze twoje wypowiedzi dla lepszego humoru

  19. #2659
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Tomek@gmail
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Orzesze
    Posty
    120

    Domyślnie

    Sie zrobiło

    Działka równa jak kort tenisowy - samemu z łatą ziemię równałem, kamieni nie mam, drzewek na trawniku też nie - dookoła krawężnik
    Budżet 1500zł - to nie tak, że nie analizowałem tych wcześniejszych modeli bo trochę czasu spędziłem i spośród całej masy znalazłem te 4 modele )

    Pytasz co mi potrzebne i szczerze nie zabardzo wiem Pół życia kosiłem zwykłą kosiarką spalinową działkę ojca, czas przyszedł kosić swoje i człowiek chce po prostu wybrać dobrze do siebie

    Na pewno zależy mi na tym, by była opcja koszenia przy krawędziach i wszystkie 4 modele to mają.
    Nie wiem czy potrzebuję super dużą szerokość roboczą bo się nie znam - sugeruję się jedynie informacją producenta o powierzchni trawnika, gdzie kosić mam ok. 850m2 więc - trzy tańsze modele mają 46cm (do 1400m2), najdroższy 51cm. (do 1800m2)
    Mulczowanie - zapewne będę korzystał, ale wszystkie mają je w "zestawie".
    Wyrzut boczny - co to daje gdzie się to stosuję - szczerze nie wiem ))

  20. #2660
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Spokojnie,wybrałeś kosiarki które funkcjami i parametrami spełniały twoje wymagania a CityMatic się pyta jakiej kosiarki szukasz no ręce opadają i żeby jeszcze wiedział która kosiarka spełnia swoje funkcje jak najlepiej,gdzieś poczyta,posłucha i pisze bzdury ale nie każdy wszystko wie w końcu jesteśmy tylko ludżmi i popełniamy błędy jedni mniejsze drudzy wieksze ale jesteśmy tu między innymi po to aby te błędy minimalizować

Strona 133 z 155

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony