dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 134 z 155
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 3100
  1. #2661
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    CityMatic gdzieś poczyta,posłucha i pisze bzdury

    .........ale jesteśmy tu między innymi po to aby te błędy minimalizować
    Wiesz co na Ciebie jest jedno określenie i za długo jestem na tym forum, aby ignorować takich mądrali
    Nic nie zaproponowałeś autorowi pytania - nie wymieniłeś żadnej zalety, ani wady tego co wybrał - potwierdziłeś coś co sam wybrał, ale sam nie jesteś w stanie nic o tym powiedzieć.
    Piszesz tylko zaczepki i uwagi które tylko mnie obrażają i wnoszą nieprzyjemną atmosferę do wątku.
    Zawsze znajdzie się jakiś "Trol" co do odpowiedzi ma tylko tyle, aby krytykować odpowiedzi innych - co zresztą dobrze określono już w definicji takiej osoby.

    Zastanów się nad tym co i komu piszesz - bo to świadczy tylko o twojej "inteligencji" i ignorancji. Nie na darmo mam przypis w stopce - dotyczy to właśnie takich użytkowników jak Ty,
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  2. #2662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek@gmail Zobacz post
    Działka równa jak kort tenisowy - samemu z łatą ziemię równałem, kamieni nie mam, drzewek na trawniku też nie - dookoła krawężnik
    To dobrą opcją jest ta 51 cm , szeroki pas koszenia spowoduje, że będzie szybciej się kosiło za jednym przebiegiem, a większa moc silnika ułatwi Ci koszenie trawy nawet gdy "zbyt szybko" wyrośnie

    Cytat Napisał Tomek@gmail Zobacz post
    Budżet 1500zł - to nie tak, że nie analizowałem tych wcześniejszych modeli bo trochę czasu spędziłem i spośród całej masy znalazłem te 4 modele )
    Taki budżet , to wcale mało nie jest, alko ma to do siebie że ma metalową obudowę i trzeba niestety czyścić ją po każdym koszeniu praktycznie do sucha, po ok 3 latach i tak lakier pod spodem odejdzie i trzeba będzie ją zakonserwować - najlepiej tym samym co podwozia samochodów. Niektóre kosiarki te z górnej półki mają obudowę z aluminium, wtedy praktycznie są niezniszczalne.
    Cytat Napisał Tomek@gmail Zobacz post
    Pytasz co mi potrzebne i szczerze nie zabardzo wiem Pół życia kosiłem zwykłą kosiarką spalinową działkę ojca, czas przyszedł kosić swoje i człowiek chce po prostu wybrać dobrze do siebie
    Alko to dobry sprzęt ale ma też kilka wad - pisałem o nich powyżej, można o to dbać i jakoś działają YouTube ma filmik który pokazuje jak konserwować tą
    "wolnobieżkę" - trzeba po prostu słuchać kosiarki - charakterystycznie "terkoczą"tylne koła przy skręcie jeśli któreś tego nie robi - trzeba rozebrać oczyścić, wyjąć bolec, nasmarować sprężynkę i na sezon wystarczy.

    Cytat Napisał Tomek@gmail Zobacz post
    Mulczowanie - zapewne będę korzystał, ale wszystkie mają je w "zestawie".
    Wyrzut boczny - co to daje gdzie się to stosuję - szczerze nie wiem ))
    Przy obu opcjach zdejmuje się kosz, jest niepotrzebny , wtedy kosiarką manewruje się dużo lepiej, dodatkowo wkłada się w miejsce wylotu trawy do kosza specjalną wkładkę która zamyka obudowę, przy wyrzucie bocznym, nie depczesz po ściętej trawie - otwierasz klapkę i cały "urobek" wylatuje w bok na teren gdzie już jest ścięta trawa.

    Alko ma fabrycznie założony nóż uniwersalny, do wszystkiego, jak ktoś dba o trawnik np ma murawę specjalnych odmian trawy to kupuje dedykowany nóż(firmowych jest kilka) i kosiarka tnie dużo lepiej.
    Pozdrawiam
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #2663
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Wiesz co na Ciebie jest jedno określenie i za długo jestem na tym forum, aby ignorować takich mądrali
    Nic nie zaproponowałeś autorowi pytania - nie wymieniłeś żadnej zalety, ani wady tego co wybrał - potwierdziłeś coś co sam wybrał, ale sam nie jesteś w stanie nic o tym powiedzieć.
    Piszesz tylko zaczepki i uwagi które tylko mnie obrażają i wnoszą nieprzyjemną atmosferę do wątku.
    Zawsze znajdzie się jakiś "Trol" co do odpowiedzi ma tylko tyle, aby krytykować odpowiedzi innych - co zresztą dobrze określono już w definicji takiej osoby.

    Zastanów się nad tym co i komu piszesz - bo to świadczy tylko o twojej "inteligencji" i ignorancji. Nie na darmo mam przypis w stopce - dotyczy to właśnie takich użytkowników jak Ty,
    A kto ty jesteś Możesz sobie być na forum długo ale odzywać się możesz na temat rur i kanalizacji,w tej dziedzinie, twoja wiedza sprowadza się do
    wielkości embriona,nikt cię chłopie nie obraża tylko stwierdza fakty które dla twojego ego są niezauważalne,jak chcesz zobaczyć Trola to to twoje lustro jest najlepszym tego przykładem,jak dotąd nie napisałeś nic ciekawego,nawet nie wiesz że w tym modelu AL-KO jest kosz z tworzywa bo piszesz o jakiejś siatce,

  4. #2664
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    CityMatic"To dobrą opcją jest ta 51 cm , szeroki pas koszenia spowoduje, że będzie szybciej się kosiło za jednym przebiegiem, a większa moc silnika ułatwi Ci koszenie trawy nawet gdy "zbyt szybko" wyrośnie"

    Nawet dziecko w przedszkolu to wie że większa szerokość to szybsze koszenie,ale oczywiście nie wiesz o tym że w kosiarkach z obudową Highline nie jest potrzebny wcale mocny silnik bo podwyższony tylny wylot do lkosza sprawia że trawa dzięki cyrkulacji powietrza nasypywana jest od góry co napełnia kosz po brzegi a w innych kosiarkach jest wrzucana niemalże w środek przez co kosze nabijane są max w 70% i im potrzebne są mocne silniki przez co wzrasta ich waga i są gorsze do manewrowania

    CityMatic"Niektóre kosiarki te z górnej półki mają obudowę z aluminium, wtedy praktycznie są niezniszczalne"

    Kosiarki z obudową alu,są cięższe i droższe i obudowy te stosuje się do kosiarek z napędem,ponadto jakość aluminium ma znaczenie bo sa takie które kruszą się jak styropian o czym też nie wiedziałeś bo na Youyube tego nie ma,a co do mycia obudowy stalowej to jak ktoś ma czas to może ją nawet kąpać w wannie to zależy od użytkownika i zależy jakie ma podłoże i jak wysoką trawę kosi

    CityMakic"Alko to dobry sprzęt ale ma też kilka wad - pisałem o nich powyżej, można o to dbać i jakoś działają YouTube ma filmik który pokazuje jak konserwować tą
    "wolnobieżkę" - trzeba po prostu słuchać kosiarki - charakterystycznie "terkoczą"tylne koła przy skręcie jeśli któreś tego nie robi - trzeba rozebrać oczyścić, wyjąć bolec, nasmarować sprężynkę i na sezon wystarczy.

    To nie jest wolnobieżka tylko jeśli już zapadka koła i to jest normą w kosiarkach i jest to uzależnione od podłoża i niektórzy muszą to czyścić co sezon a inni raz na 8 lat więc nie strasz nikogo że to jest bee

    Nawet nie wiesz nic o nożu bo piszesz jakieś bzdury że do róznych traw są różne noże,ten który jest założony fabrycznie w zupełności wystarczy ale trzeba go jak każdy ostrzyć i po skoszeniu trwa jest przecięta i dopiero wrzucana do kosza

    Weż się jeszcze podszkol na Youtube bo tylko z takich i innych mediów czerpiesz to co piszesz bo sam nie wiesz nic a i tam oszołomów nie brakuje

    Pozdrawiam

    "

  5. #2665
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    CityMatic" To dobrą opcją jest ta 51 cm , szeroki pas koszenia spowoduje, że będzie szybciej się kosiło za jednym przebiegiem, a większa moc silnika ułatwi Ci koszenie trawy nawet gdy "zbyt szybko" wyrośnie"

    Nawet dziecko w przedszkolu to wie że większa szerokość to szybsze koszenie,ale oczywiście nie wiesz o tym że w kosiarkach z obudową Highline nie jest potrzebny wcale mocny silnik bo podwyższony tylny wylot do lkosza sprawia że trawa dzięki cyrkulacji powietrza nasypywana jest od góry co napełnia kosz po brzegi a w innych kosiarkach jest wrzucana niemalże w środek przez co kosze nabijane są max w 70% i im potrzebne są mocne silniki przez co wzrasta ich waga i są gorsze do manewrowania

    CityMatic" Niektóre kosiarki te z górnej półki mają obudowę z aluminium, wtedy praktycznie są niezniszczalne"

    Kosiarki z obudową alu,są cięższe i droższe i obudowy te stosuje się do kosiarek z napędem,ponadto jakość aluminium ma znaczenie bo sa takie które kruszą się jak styropian o czym też nie wiedziałeś bo na Youyube tego nie ma,a co do mycia obudowy stalowej to jak ktoś ma czas to może ją nawet kąpać w wannie to zależy od użytkownika i zależy jakie ma podłoże i jak wysoką trawę kosi

    CityMakic" Alko to dobry sprzęt ale ma też kilka wad - pisałem o nich powyżej, można o to dbać i jakoś działają YouTube ma filmik który pokazuje jak konserwować tą
    "wolnobieżkę" - trzeba po prostu słuchać kosiarki - charakterystycznie "terkoczą"tylne koła przy skręcie jeśli któreś tego nie robi - trzeba rozebrać oczyścić, wyjąć bolec, nasmarować sprężynkę i na sezon wystarczy.

    To nie jest wolnobieżka tylko jeśli już zapadka koła i to jest normą w kosiarkach i jest to uzależnione od podłoża i niektórzy muszą to czyścić co sezon a inni raz na 8 lat więc nie strasz nikogo że to jest bee

    Nawet nie wiesz nic o nożu bo piszesz jakieś bzdury że do róznych traw są różne noże,ten który jest założony fabrycznie w zupełności wystarczy ale trzeba go jak każdy ostrzyć i po skoszeniu trwa jest przecięta i dopiero wrzucana do kosza

    Dodam jeszcze o czym zapomniałem że ta twoja "wolnobieżka"w tym modelu AL-KO nie występuje

    Weż się jeszcze podszkol na Youtube bo tylko z takich i innych mediów czerpiesz to co piszesz bo sam nie wiesz nic a i tam oszołomów nie brakuje,zobacz na swoje posty w jakich tematach były pisane i w nich się może wypowiadaj,ja w innch nie za wiele wiem więc siedzę cicho

    Pozdrawiam

    "
    Ostatnio edytowane przez zagorski-tomasz ; 03-04-2020 o 16:30

  6. #2666
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Jak ktoś lubi mocne akumulatorowe to Honda robi kosiarki z 6Ah i 9Ah.
    https://www.mojahonda.pl/kosiarki-ho...-466-xb-detail
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  7. #2667
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Fajne tylko cena z kosmosu,ale napis "Honda' niestety kosztuje

  8. #2668
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Szkoda , że nie napisali jakie napięcie tych akumulatorów.

  9. #2669
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Faktycznie informacja trochę ukryta. 36V
    https://www.honda.co.uk/lawn-and-gar.../overview.html
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  10. #2670
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar mihash
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Mikołów
    Kod pocztowy
    43-190
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witajcie jakie polecacie kosiarki na teren 1500 m2, dość równy, zdarzają sie drobne kamienie, gleba miejscami twardsza, miejscami dość miękka. W większości sama trwa i w miarę regularny kształt, trochę posadzonych drzewek i krzewów owocowych. W 1/5 działki teren jest spadkowy.
    Szukam kosiarki spalinowej, z napędem, budżet - max 4000 zł, ale niekoniecznie tyle chcę wydać. Zależy mi na dobrej jakości sprzętu i dostępnym cenowo serwisie, żeby późniejsze koszty mnie nie powaliły z nóg. To będzie moja pierwsza kosiarka.
    Dotychczas oglądałem różne modele i firmy, ale prawdę mówiąc, trudno mi się w tym temacie odnaleźć i tak do końca nie wiem, na co zwrócić uwagę: moc i producent silnika, obudowa (stal vs alu vs kompozyt), wielkość kółek, czy funkcje typu wyrzut boczny i mulczowanie są przydatne w praktyce.
    Będę wdzięczny za wszelkie rekomendacje i wskazówki.

  11. #2671
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Napisał mihash Zobacz post
    Witajcie jakie polecacie kosiarki na teren 1500 m2, dość równy, zdarzają sie drobne kamienie, gleba miejscami twardsza, miejscami dość miękka. W większości sama trwa i w miarę regularny kształt, trochę posadzonych drzewek i krzewów owocowych. W 1/5 działki teren jest spadkowy.
    Szukam kosiarki spalinowej, z napędem, budżet - max 4000 zł, ale niekoniecznie tyle chcę wydać. Zależy mi na dobrej jakości sprzętu i dostępnym cenowo serwisie, żeby późniejsze koszty mnie nie powaliły z nóg. To będzie moja pierwsza kosiarka.
    Dotychczas oglądałem różne modele i firmy, ale prawdę mówiąc, trudno mi się w tym temacie odnaleźć i tak do końca nie wiem, na co zwrócić uwagę: moc i producent silnika, obudowa (stal vs alu vs kompozyt), wielkość kółek, czy funkcje typu wyrzut boczny i mulczowanie są przydatne w praktyce.
    Będę wdzięczny za wszelkie rekomendacje i wskazówki.
    W tych cenach kosiarki będą ciężkie ze względu że są to już maszyny do dużych powierzchni i przeważnie profi.,nie masz aż tak dużo koszenia aby inwestować takie pieniądze,podejrzewam że suma ok.2 tyś.w zupełności ci wystarczy,duże koła to podstawa w kosiarce i większość firm ma takie w ofercie,wyrzut boczny przydaje się wtedy kiedy masz jakiś np.pas do koszenia koło drogi lub teren gdzie część działki może zostać skoszona bez kosza inaczej wyrzut potrzebny nie jest chociaż teraz większość kosiarek ma wszystko w jednej maszynie więc ,mulczowanie jak dla mnie jest rzeczą zbędną ale jakbyś chciał mulczować trzeba trawę kosić w miarę szybko aby nie była za wysoka max 2cm pokos,kosiarki z obudową stalową są najpopularniejsze więc i części są w miarę dostępne (to zależy od firmy),kosiarki z obudową z kompozytu i alu. są mało popularne z względu na cenę a wtedy z częściami są problemy i kosztują sporo więcej gdyż jest ich mało produkowanych,wszystko zależy jak będziesz dbał o sprzęt i szwdł bym w tradycyjnym kierunku czyli obudowa stalowa
    Ostatnio edytowane przez zagorski-tomasz ; 05-04-2020 o 10:23

  12. #2672

    Domyślnie

    Panowie, a co sądzicie o kosiarce AL-KO 520 VSI z rozrusznikiem? https://www.al-ko.com/shop/pl/kosiar...m-520-vsi.html Ten silnik to coś ok, czy badziewie? Czasami matula łapie się za kosiarkę jak ma ochotę i kosiarka z rozrusznikiem to całkiem niezły pomysł. Może bardziej awaryjny, ale czy aż tak? Kosiarka głównie, w 99% będzie mulczować, u nas nie ma potrzeby zbierania trawy.

    Albo model 528 VSI https://www.al-ko.com/shop/pl/produk...e-528-vsi.html

    Czym się różni 520 VSI od 528 VSI? Nie widzę różnic. # ok, z tego co udało mi się wyczytać to 520 VSI to jest nowy model na 2020 rok a 528 to stary model.
    Ostatnio edytowane przez emigrus ; 06-04-2020 o 11:02

  13. #2673
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Tak jak piszesz 520VSI to model tegoroczny z dłuższą gwarancją a 528VSI zeszłoroczny z gwarancją 3-letnią

  14. #2674

    Domyślnie

    Witam,
    rozważam zakup kosiarki Alko Easy 4.20, cena 800zł. Priorytet dla mnie to trwałość, nie potrzebuję napędu, mam do koszenia ok 500m2. Podobno jej silnik 'Alko tech 140' to jakaś pochodna Loncina. Warto się nią zainteresować? Czy ewentualnie dołożyć, tylko do czego? Do tej pory używałem kosiarki Solo z silnikiem B&S ale po 25 latach (!) pojawiają się problemy z rozruchem...
    Pozdrawiam!

  15. #2675

    Domyślnie

    Cytat Napisał miachlbyk Zobacz post
    Tak jak piszesz 520VSI to model tegoroczny z dłuższą gwarancją a 528VSI zeszłoroczny z gwarancją 3-letnią
    One mają napęd na przód, czy tył? Co sądzisz o tym modelu 520vsi? Czy szukać coś innego? Dość sporo trawy do koszenia, ale też jest dużo przeszkód w postaci drzewek, tuje i inne nieznane mi z nazwy zielska. Tutaj tak naprawdę napęd będzie bardziej przeszkadzać niż pomagać. Raczej nie kupi się kosiarki tylko mulczującej o średnicy roboczej 51 cm. Ten wymiar jest idealny, żeby jeszcze wjeżdżać między drzewka niektóre. Średnica 53 cm może być już za duża. Za to poniżej 50 cm odpadają kosiarki - może jeszcze 48 cm.
    Ostatnio edytowane przez emigrus ; 06-04-2020 o 11:37

  16. #2676
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Akurat z tym silnikiem sobie daruj

  17. #2677

    Domyślnie

    @miachlbyk
    Ok, to zostawiamy ten model w spokoju. Wchodząc w jeszcze droższe modele zahaczamy już o ceny Hondowe.

    No dobrze, jednak jest Honda HRS 536 C5 VKEA. Prosta konstrukcja, stalowa tylko do mulczowania, albo wyrzutu bocznego. Może warto dołożyć te 300 złotych?

    HRS 536 4 SKE - ten model ma prosty jednobiegowy napęd. Oba modele cenę mają taką samą.
    Ostatnio edytowane przez emigrus ; 06-04-2020 o 11:44

  18. #2678
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Pisząc żeby nie kupować tego modelu to było do Btsk

    Co do twoich to musisz się zastanowić czy kosz ci będzie potrzebny czy nie,jak kupisz bez kosza to już nic póżniej nie zrobisz,kosiarki z koszem mają większe zastosowanie bo teraz mają wszystko co potrzeba jak mulczowanie i wyrzut boczny,natomiast jak nie kosisz często i trawa potrafi przerosnąć to przydałaby się kosiarka z VSI i nad tymi bym się pochylił

  19. #2679

    Domyślnie

    Ok, to nie było do mnie. Czyli z 520VSI wszystko jest w porządku. Nie, kosz nie jest potrzebny i nigdy nie był. Nasza stara, chińska kosiarka no-name też nie ma kosza, ona tylko miele. Ma chyba z 15 lat, czy nawet ponad i do dziś działa silnik. Niestety rozleciały się całkowicie te mechanizmy podnoszące od kółek przednich - wszystko ze zmęczenia materiałowego się połamało. Ona nawet miała napęd, który po kilku dniach się popsuł, a że nikomu nie chciało się jej oddawać na gwarancję to do dziś była używana/pchana bez napędu. Tak jak pisałem u nas napęd to średni pomysł. Za dużo manewrowania między drzewkami i krzewami. Akurat koszenie jest pilnowane, trawa raczej nie przerasta.

    Pytanie z jak z jakością tej AL-KO? Nie mówię tu o silniku tylko obudowa, mocowania, kółka, itd? Niby obudowa stalowa, ale czy to nie jakiś gównolit? Obudowana na pewno nie może być kompozytowa, bo czasami zdarza się jak wleci kamień :/.
    Ostatnio edytowane przez emigrus ; 07-04-2020 o 15:39

  20. #2680
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    AL-KO jest solidną maszyną więc o to się nie przejmuj,tylko czy nie poszukać zwykłej kosiarki z wyrzutem bocznym i kołatać ile się da

Strona 134 z 155

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony