dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 153 z 155
Pokaż wyniki od 3.041 do 3.060 z 3100
  1. #3041
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.738

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Al - Ko z silnikiem Honda w obudowie ...Husqvarna?
    Dlatego nie warto kupować tzw niby lepszych , tylko byle barachło najtańsze bo tyle samo wytrzyma co ta niby lepsza , potem złom i znów barachło .

  2. #3042
    Banned
    ngreen

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-028
    Posty
    147

    Domyślnie

    Jak dla mnie tylko spalinowa. Zawsze możesz dolać paliwa i kosić dalej nie czekając na naładowaniem akumulatora. Z tym zapachem spalin to bym nie przesadzał bo ja go nie czuję. Kosiarka spalinowa nie musi być ciężka wybiera się lekki model ze średnicą koszenia np 42 cm. Mi samobieg nie jest potrzebny bo mam działkę z różnicowaną formą terenu i sporo przeszkód rabat, krzewów itp. więc tylko by przeszkadzał.

    Dobrze jest na pewno przejrzeć sobie , w ostatnim czasie w sklepie mieli całkiem niezłe promocje na wiele modeli kosiarek.

    W przypadku jednak dużej powierzchni do koszenia, dobrze jest zastanowić się nad traktorkiem, kosiarka nadaje się na mniejsze trawniki, kiedy trawnika jest zbyt wiele można się kosiarką zajechać.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-03-2022 o 11:06

  3. #3043
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Czy zapowiada nam się kolejny sezon, w którym niepodzielnie będzie królował austryjacki sprzęt?
    Być może tak będzie ale to klienci decydują co chcą kupować z różnych względów

  4. #3044
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Wiesz, jak ktoś stara sie polecić "coś dobrego" wymieniając jedną markę, to zaczyna być mało wiarygodne.
    Ty naprawdę sam już nie wiesz jakie głupoty pisać,bijesz rekordy bzdur własnych teorii spiskowych ale jak na razie nic lepszego od moich propozycji nie wymieniłeś

  5. #3045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nie jestem wiernym fanem (czy też sprzedawcą) jakiejś marki.
    8 lat temu za całe 400zł nabyłem refurba marki Mountfield i działa bezproblemowo do dziś, choć przed trzy sezony kosiła 2 działki.
    Od dwóch lat kosi mniej, bo mam kosiarkę automatyczną.
    Natomiast nie tylko ja zauważyłem Twoją kampanię na rzecz Austriaków

  6. #3046
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Nie jestem wiernym fanem (czy też sprzedawcą) jakiejś marki.
    8 lat temu za całe 400zł nabyłem refurba marki Mountfield i działa bezproblemowo do dziś, choć przed trzy sezony kosiła 2 działki.
    Od dwóch lat kosi mniej, bo mam kosiarkę automatyczną.
    Natomiast nie tylko ja zauważyłem Twoją kampanię na rzecz Austriaków
    Jeśli już to na rzecz Niemców i nikogo nie interesuje co ty masz tylko co można dobrego polecić w temacie i dalej nic ciekawego z twojej strony

  7. #3047

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Natomiast nie tylko ja zauważyłem Twoją kampanię na rzecz Austriaków
    I co z tego wynika? ja też zauważyłem kampanie waszą na rzecz firmy na K. a rzeczy samej na rzecz chińczyków w innym temacie.
    Tobie wolno, ty masz prawo do oczerniania kogoś że handluje sprzętem a wam już nie wolno nic zarzucić bo zaraz skończy się to banem.
    Żenada dla moderujących ten temat, naprawdę żenada że takie bezsensowne posty pozostawiają na forum.
    Kolego, żyj i daj żyć innym.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 13-02-2022 o 12:02

  8. #3048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I co z tego wynika? ja też zauważyłem kampanie waszą na rzecz firmy na K. a rzeczy samej na rzecz chińczyków w innym temacie.
    .
    Jaką "naszą" kampanie ?
    Jakiej niby firmy na K ?

    Czy chodzi Ci o tej JEDEN wątek i MÓJ JEDEN post dotyczacy producenta agregatów, co do którego chciałeś się zakładac, że posiadają uzwojenie z alu ?
    Tam po prostu wyprowadzono ciebie z błędu.
    Bo to co zrobiłeś było kompletnie bezsensowne - oskarżać producenta o oszustwo, nie mając nawet w ręku jego sprzętu.
    To właśnienie było oczernianie o którym piszesz. Książkowy przykład
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-02-2022 o 12:28

  9. #3049

    Domyślnie

    Książkowy przykład to jest wasze (twoje i d7d) doszukanie się wszędzie spisku, reklamowania się i handlowania jakimś produktem w przypadku gdy user wymieni go kilka razy w swoich postach.
    Rozumiesz że masz monopol na takie oczernianie ludzi i przyzwolenie do centrali.
    Z błędu? jakiego błędu mnie wyprowadziłeś skoro żadnego nie popełniłem a swoją drogą to rozumiem że ty i d7d używacie owy agregat na codzień i go rozbieraliście bo w innym przypadku jest to gdybanie na podstawie wyczytanych tekstów z netu - koniec przekazu.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 13-02-2022 o 12:47

  10. #3050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Kilka razy ?
    Wiem, że jesteś tu krótko, i nie wszystko kojarzysz, ale to trochę więcej niż "kilka razy"
    W dodatku bezpodstawne deprecjonowanie producentów z Chin i sugerowanie, że ich produkty (roboty koszące) niszczą trawę

    https://forum.muratordom.pl/showthre...36#post7951936

    https://forum.muratordom.pl/showthre...63#post7951863

    https://forum.muratordom.pl/showthre...35#post7946335

    https://forum.muratordom.pl/showthre...dzaje-kosiarek

    https://forum.muratordom.pl/showthre...50#post7931350

    https://forum.muratordom.pl/showthre...77#post7925677

    https://forum.muratordom.pl/showthre...79#post7923279

    https://forum.muratordom.pl/showthre...34#post7885734

    https://forum.muratordom.pl/showthre...38#post7884438

    https://forum.muratordom.pl/showthre...93#post7864693

    https://forum.muratordom.pl/showthre...70#post7843070

    https://forum.muratordom.pl/showthre...24#post7853524

    a to tylko przez niecały rok.
    Powiem ci tak - dużo mniejszych spamerów się tu banuje.

    gdybanie na podstawie wyczytanych tekstów z netu
    Jednak wolę "wyczytane teksty z netu", niż fantasmagorie i bajki spod mchu i paproci z głowy użytkownika FM
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-02-2022 o 13:00
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #3051

    Domyślnie

    To jest takie coś jak dyskusja merytoryczna a nie wobec braku argumentów stosować pyskówkę że sprzedaje czy handluje.

  12. #3052
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    To jest takie coś jak dyskusja merytoryczna a nie wobec braku argumentów stosować pyskówkę że sprzedaje czy handluje.
    Szkoda nerw na takich ludków co wiedzą wszystko od mechaniki przez budowlankę,filatelistykę,lotnictwo,szydełkowani e do nurkowania,"fotohobby" pisze postów tysiące a z sensem może 50 i nie tylko na tym forum,niech mu się wydaje że jest mądrzejszy,jak się nic tak faktycznie nie wie to trzeba coś pisać by zaistnieć i najlepiej krytykuje się innych samemu zaśmiecając tematy

  13. #3053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał miachlbyk Zobacz post
    Szkoda nerw na takich ludków co wiedzą wszystko od mechaniki przez budowlankę,filatelistykę,lotnictwo,szydełkowani e do nurkowania,"fotohobby" pisze postów tysiące a z sensem może 50 i nie tylko na tym forum,niech mu się wydaje że jest mądrzejszy
    Załóż PP, wówczas będziesz mógł reklamować A. do woli.
    Tylko pamiętaj - reklamuj wtedy swoje, a nie deprecjonuj konkurencji, bo to zawsze słabo świadczy o firmie
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-02-2022 o 13:07
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #3054

    Domyślnie

    Czy ktoś miał do czynienia z kosiarkami Husqvarna, szukam kosiarki do specyficznego terenu bardzo dużo manewrowania przód, tył, dookoła i tak 20ar.
    A więc szukam kosiarki jak najbardziej lekkiej, mocnej i z dużym koszem bez napędu i znalazłem model LC151 - możecie coś powiedzieć ewentualnie zaproponować coś innego?

  15. #3055
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał zukers Zobacz post
    Czy ktoś miał do czynienia z kosiarkami Husqvarna, szukam kosiarki do specyficznego terenu bardzo dużo manewrowania przód, tył, dookoła i tak 20ar.
    A więc szukam kosiarki jak najbardziej lekkiej, mocnej i z dużym koszem bez napędu i znalazłem model LC151 - możecie coś powiedzieć ewentualnie zaproponować coś innego?
    Kosiarka za ponad 2tyś.zł. to pomyłka,szukaj alternatywy tańszej i najlepiej z koszem o małej szerokości koszenia z tworzywa bo ta Husqvarna to nic specjalnego no chyba że chcesz ja kupić dla znaczka
    Ostatnio edytowane przez miachlbyk ; 10-05-2022 o 19:30

  16. #3056

    Domyślnie

    Jestem na kupnie kosiarki akumulatorowej z napędem. Co polecacie?
    koszenia mam niewiele jakieś 3-4ary. Jeszcze nie mieszkam ale „trawnik” już jest. Doradzicie coś?
    Zależy mi na porządnym sprzęcie który trochę posłuży.
    Budżet raczej elastyczny.
    Ostatnio edytowane przez boconek03 ; 18-05-2022 o 19:00
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  17. #3057

    Domyślnie

    https://forum.muratordom.pl/showthre...użytkowników

    Od siebie bym polecił makitę gdyby nie to, że napęd w niej jest beznadziejny.

  18. #3058

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad sprzętem do koszenia działki używanej póki co rekreacyjnie. Było to pole uprawne, aktualnie wygląda to tak:


    Jakieś dzikie źdźbła na wysokość 50 cm. W zeszłym roku na jesień było to randapowane przez poprzedniego właściciela. Pewnie mógłbym kogoś nająć do wykoszenia tego ale wolałbym powoli samemu kompletować sprzęt. Byłoby dobrze jakby sprzęt mieścił się do bagażnika kombi.


    ------------
    Znalazłem taką kosę spalinową: Demon RQ580 chińczyk, ale niezłe opinie. Może ze 2-3 sezony wytrzyma. Kupić?
    Ostatnio edytowane przez chicoPL ; 20-05-2022 o 11:28

  19. #3059
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Może wytrzyma może nie,z tanimi chińczykami to loteria

  20. #3060

    Domyślnie

    Ja ma dzialke zalesiona sosnami, troche krecenia i ok 500-600m2 do koszenia ale eletryczna juz mnie wkurza dlatego mysle o spalinowce ale jak tutaj i na innych forach sprawdzilem to teraz marka nic nie znaczy poza cena. Zalezy mi na opcji mulczenia, zwrotnosci i napedzie. Generalnie patrzylem na silniki >190cm3 do dobre mulczenia dlatego co myslicie:
    1. Honda HRG 466 - ok 2400zl - super mulczenie, silnik (choc tylko ok 160cm3), noze ale podobno szybko korpus rdzewieje (bo nie ukrywajmy rzadko kto czysci kosiarke co koszenie a nawet ogolnie)
    2. NAC LS56-196L-JR2 - silnik Loncin 196 cm3 i co nawazniejsze dla mnie skretne kola co pozwala doslownie latac tymi 40kg, niemniej podobno srubki przy obracancyh kolkach lubia sie odrecac ale mozna temu zarac, na + mozliwosc podleczenia weza i szybkie umycie kosiarki ale jak to NAC roznie to bywa
    3. HORTMASZ HKS 553 NH - mocny silnik Hondy do mulczenia, podlaczenie do mycia kosiarki i w sumie tyle
    4. Snapper NX-90S - niestety maly snil jak na mulczenie 160cm3,
    5 rozwazalem jeszcze Riwall 5390 ze wzgledu na elektryczny rozrusznik ale to juz chyba najgorszy wybor vs cena.....
    ....najbardziej sie mysle o 1 lub 2 chyba,ze macie jakies inne pomysly? tazke dzieki za rady

Strona 153 z 155

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony