dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 155
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 3100
  1. #1041
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    od ciebie napewno sprzedawczyku kosiarek tobie by manto spuścił przedszkolak w piaskownicy za te naganianie kosiarek. także synku zluzuj majty albo zmień bo pewnie zasikales juz.

  2. #1042

    Domyślnie

    Witam. Prosiłbym o pomoc w wyborze kosiarki na powierzchnie około 2500-3000 m2. Kosiarka z koszem i wyrzutem bocznym na silniku b&s w cenie max max 2800 zl. Teraz raczej rowny, bez wiekszych pochylen. Wybralem juz kilka modeli, prosilbym o opinie na ich temat jak i jakies inne porady. Pozdrawiam
    1. Stiga Twinclip 50SEQB
    2. Alko Highline 525 VS
    3. Alko Highline 473
    Znalazlem tez oferte na używany traktorek marki Viking model mt 585. Warto myslec o czyms uzywanym?

  3. #1043
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    a co do byczka, jak widać wiedzy nie ma zero skoro twierdzi ze alko jest składaną nie na chińskich częścią. drugą sprawa, że nigdzie nie napisałem, ze alko jest zła. wręcz przeciwnie, dziadek ma i co jakiś czas ja przeglądam. niestety byczku jak byk na niej jest made in china. co nie znaczy, ze to tragicznie bo są różne tiery (zapewne nie masz zielonego pojęcia co to znaczy) i chińczyk ,chińczykowi nie równy. przykład w domu 10 letnia mtd ,też china, kosi do tej pory.

    tym podsumowaniem kończę z lamusami internetowymi dyskusje, sprzedawczykami i trollami co tylko poczytali i wszystkich chcą przekonywać do swoich mądrości.

  4. #1044

    Domyślnie

    Cytat Napisał makos2074 Zobacz post
    Witam. Prosiłbym o pomoc w wyborze kosiarki na powierzchnie około 2500-3000 m2. Kosiarka z koszem i wyrzutem bocznym na silniku b&s w cenie max max 2800 zl. Teraz raczej rowny, bez wiekszych pochylen. Wybralem juz kilka modeli, prosilbym o opinie na ich temat jak i jakies inne porady. Pozdrawiam
    1. Stiga Twinclip 50SEQB
    2. Alko Highline 525 VS
    3. Alko Highline 473
    Znalazlem tez oferte na używany traktorek marki Viking model mt 585. Warto myslec o czyms uzywanym?
    Husqvarna lub Stihl. Ta sama wysoka półka. Silniki obydwu marek to oczywiście B&S. W tej cenie spokojnie kupisz coś porządnego z powyższych. Z napędem oczywiście.
    Na przykład takie coś. Obecna cena w salonie 2400 zł.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lc-348v-2a810bc7.jpg
Wyświetleń:	537
Rozmiar:	15,0 KB
ID:	352298
    Wejdź na stronę, mają teraz dobre ceny.
    Pozdrawiam.

  5. #1045

    Domyślnie

    A dla mnie najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że wszyscy szukają silnika B&S jakby to było co najmniej ręką boską robione. Ludzie, ludziska... dzisiejsze B&S to już nie to co kiedyś... Oczywiście nie mówię, że są złe, ale są lepsze przecież. To raz a dwa to jedne silniki B&S są dobre a inne do dupy...

  6. #1046

    Domyślnie

    Bez urazy, ale dosyć szybko wyrosłeś na eksperta od silników B&S. Jeszcze na poprzedniej stronie o B&S pisałeś "podobno", "chyba", a dziś już wszystko wiesz.

    W zasadzie nie powinienem móc tego nawet napisać, bo karta graficzna w moim komputerze komputerze to już też podobno nie to co kiedyś i miała po kilku miesiącach. A działa kilka lat.

    Nie, nie sprzedaję B&S.

  7. #1047

    Domyślnie

    no niestety życie zmusiło mnie do zgłębienia tematu dość mocno. Rozmowy ze sprzedawcami i serwisantami do takich wniosków właśnie skłaniają. Sam pogadaj z serwisantami to może dojdziesz do podobnych wniosków...

  8. #1048

    Domyślnie

    1. Husqvarna LC 348VI 2,6 kW B&S nóż 48 cm, brak wyrzutu bocznego to mał minus ale jakoś dałbym rade
    2. Alko 525 VS 2,5 kW B&S nóż 51 cm, plus za duże koła
    3. Stiga Twinclip 50 SEQ B 2,59 kW na 775 is series, nóż 48 cm, nowy model i mało opini na jego temat,
    4. Viking MB 756 YS z Serii 7, nóż 54 cm, brak bocznego wyrzutu do zniesienia.
    Wybrałem te cztery modele, serwisy mam mniejwiecej w jednakowej odleglosci. Faworytem jest ALKO. Ktoś moze cos wiecej powiedziec na temat tych maszyn?

  9. #1049

    Domyślnie

    Cytat Napisał songoku_xxx Zobacz post
    A dla mnie najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że wszyscy szukają silnika B&S jakby to było co najmniej ręką boską robione. Ludzie, ludziska... dzisiejsze B&S to już nie to co kiedyś... Oczywiście nie mówię, że są złe, ale są lepsze przecież. To raz a dwa to jedne
    silniki B&S są dobre a inne do dupy...
    No to sobie kup ku...wa w castoramie i nie komentuj!

  10. #1050

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    No to sobie kup ku...wa w castoramie i nie komentuj!
    W castoramie to ciebie matka z ojcem kupiła pajacu i teraz muszą się męczyć...

  11. #1051
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Spokojnie panowie,jeden troll internetowy pseudo rustin już tu jest,nie idżcie w jego ślady,
    natomiast co do kosiarek to Husqvarnę bym odpuścił,drożyzna w serwisowaniu,na początku przy jakimś transporcie lub serwisie odpada przedni plastik,zmienili teraz noże ale i tak trawa powinna być koszona niska ,przy wyższej istnieje możliwość zapychania się rury do wyrzutu kosza to przekleństwo tego sprzętu i będziesz jej niewolnikiem,cena ponad 2tyś.to chyba za tę wielką rure,AL-KO a Stiga to całkiem inne modele i ze sporą różnicą cenową i nie można ich porównywać jeżeli już z AL-KO model 526 VSI za AL-KO przemawia obudowa Highline,większe tylne koła,większa szer.koszenia,napęd Vario Speed a za Stigą chyba nic zresztą możesz porównać sam,z Vikingiem to chyba przesadziłeś bo to kosiarka za ponad 7tyś,z silnikami jest tak,naprawa B&S wyniesie np.200zł,zarobek na częściach załóżmy 30%,naprawa silnika Chińskiego wyniesie 200zł.ale zarobek na częściach nawet do 100% więc wniosek nasuwa się sam dlaczego niektórzy popierają Chińczyki
    Ostatnio edytowane przez zagorski-tomasz ; 10-04-2016 o 07:08

  12. #1052

    Domyślnie

    Dzięki za twoją opinie. Faktycznie viking jest z innej półki cenowej, niedopatrzenie. Wychodzi że AL-KO będzie najlepszym wyborem. Pozdrawiam

  13. #1053
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    oj sprzedawczyku , żal , że tak na siłę próbujesz wcisnąć . Nie dziwię się z jednej strony bo ciężko kupić takie gówno w dodatku od osoby z rozumem trzy latka.

  14. #1054
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    a ja sobie sam wyskrobię kosiarkę , spawarka kilka części i żadnego cwaniaka ni bedę bogacić , kawałek żelastwa a religię zaczynają dodawać do tego jak do tego szajsowatego ajfona

  15. #1055
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Co do Husqv. to mogę tylko dodać że to nic specjalnego za te cenę

  16. #1056
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Usa
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cóż za opinia , podparta zapewne doświadczenie . Nie mówiąc jak dużo nam mówi....

  17. #1057
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    OloWeb

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam

    Jestem "Nowy" na forum dlatego chciałem się w pierwszym zdaniu przywitać

    Wracając do tematu...... również jestem na etapie zakupu wymarzonej kosiarki do swojego ogrodu.... 1200-1800m2
    przeczytałem sporo tematów na różnych forach...... dzisiaj osobiście zakupiłem kosiarkę niskobudżetową dla swojej babci... zakupiłem prosty model z silnikiem B&S 450 46cm koszenie, napęd zakup marketowy Castorama.... zrobiłem testy w swoim ogrodzenie niestety była moim zdaniem za słaba
    bez napędu jeszcze jako tako szła... w wyższej trawie z napędem się dusiła......

    Co do zakupu zastanawiam się nad kilkoma modelami cena w granicach 2k zł, funkcja mulczenia nie jest obowiązkowa ale by się przydała, teren płaski, napęd

    1. Ursus UR-LS53875EX silnik B&S 875 190cce - cena ok. 2k (w Castoramie 2170zł) zainteresowała mnie chwalonym i mocnym silnkiem, spodziewam się że to nie będzie sprzęt nie do zdarcia... ale takich w granich 2k nie kupię wiec szukam kompromisu cena/jakość/moc

    2. MTD MTD Advance SPK 53 HW silnik Kawasaki FJ180V PRO chwalony silnik, również mocny , możliwość regulacji prędkości napędu co by się przydało z uwagi że będzie z niej korzystała również moja żona, pytanko czy godna polecenia ??

    3. WOLF-GARTEN A530 z silnkiem B&S 750 EX DOV silnik słabszy od konkurencji ale posiada w sumie wszystko co potrzebuje i jest do kupienia poniżej 2k

    4. HUSAR 7KM 3x koła jedno zwrotne z silnkiem OHV HUSAR 196CC, wiem że to totalny model chiński, na plus w/w kosiarki jak dla mnie przemawia a) cena ok. 1,5k b) trzy kołowa, jedno zwrotne a to by sporo ułatwiłoby mi manewrowanie wśród drzewek c) silnik mocny (chińskie ale na gwarancji) d) elektryczny rozruch d) wg. sprzedawcy 56cm szerokość koszenia czyli najwięcej wśród w/w listy kosiarek

    5. STIGA COMBI 53SQB z silnkiem B&S 675EXi na plus przemawia "niby" 3letnia gwarancja przy zakupie konsumenckim cena ok. 2k

    Pomóżcie w decyzji
    Ostatnio edytowane przez OloWeb ; 17-04-2016 o 20:42

  18. #1058

    Domyślnie

    Cytat Napisał OloWeb Zobacz post
    Witam

    Jestem "Nowy" na forum dlatego chciałem się w pierwszym zdaniu przywitać

    Wracając do tematu...... również jestem na etapie zakupu wymarzonej kosiarki do swojego ogrodu.... 1200-1800m2
    przeczytałem sporo tematów na różnych forach...... dzisiaj osobiście zakupiłem kosiarkę niskobudżetową dla swojej babci... zakupiłem prosty model z silnikiem B&S 450 46cm koszenie, napęd zakup marketowy Castorama.... zrobiłem testy w swoim ogrodzenie niestety była moim zdaniem za słaba
    bez napędu jeszcze jako tako szła... w wyższej trawie z napędem się dusiła......

    Co do zakupu zastanawiam się nad kilkoma modelami cena w granicach 2k zł, funkcja mulczenia nie jest obowiązkowa ale by się przydała, teren płaski, napęd

    1. Ursus UR-LS53875EX silnik B&S 875 190cce - cena ok. 2k (w Castoramie 2170zł) zainteresowała mnie chwalonym i mocnym silnkiem, spodziewam się że to nie będzie sprzęt nie do zdarcia... ale takich w granich 2k nie kupię wiec szukam kompromisu cena/jakość/moc

    2. MTD MTD Advance SPK 53 HW silnik Kawasaki FJ180V PRO chwalony silnik, również mocny , możliwość regulacji prędkości napędu co by się przydało z uwagi że będzie z niej korzystała również moja żona, pytanko czy godna polecenia ??

    3. WOLF-GARTEN A530 z silnkiem B&S 750 EX DOV silnik słabszy od konkurencji ale posiada w sumie wszystko co potrzebuje i jest do kupienia poniżej 2k

    4. HUSAR 7KM 3x koła jedno zwrotne z silnkiem OHV HUSAR 196CC, wiem że to totalny model chiński, na plus w/w kosiarki jak dla mnie przemawia a) cena ok. 1,5k b) trzy kołowa, jedno zwrotne a to by sporo ułatwiłoby mi manewrowanie wśród drzewek c) silnik mocny (chińskie ale na gwarancji) d) elektryczny rozruch d) wg. sprzedawcy 56cm szerokość koszenia czyli najwięcej wśród w/w listy kosiarek

    5. STIGA COMBI 53SQB z silnkiem B&S 675EXi na plus przemawia "niby" 3letnia gwarancja przy zakupie konsumenckim cena ok. 2k

    Pomóżcie w decyzji
    Husqvarna - jakakolwiek byle z napędem i nowa. Wygląda i działa. Pozdrawiam.

  19. #1059
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    OloWeb

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Husqvarna - jakakolwiek byle z napędem i nowa. Wygląda i działa. Pozdrawiam.
    Dasz przykład ? model ?

    w opinie byłego serwisanta Husqvarny który otworzył własny punkt napraw.... minus w/w marki to drogie części w razie naprawy co mnie trochę zniechęca do tej marki

  20. #1060

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Husqvarna - jakakolwiek byle z napędem i nowa. Wygląda i działa. Pozdrawiam.
    Świetna porada sprzedawcy... kup byle co byle u mnie

    Z kosiarkami sytuacja jest dość zagmatwana często się zdarza, że dany producent nie produkuje tylko branduje dany sprzęt. Przykład to Ursus,który jest gdzieś w Chinach robiony. Inny to makita, dla której sprzęt robi castelgarden. Nie pamiętam jak jest z hq, ale dla mnie te kosiarki nie wyróżniają się niczym. Można za te mniejsze pieniądze kupić to samo i o tej samej trwałości. Tu płacisz dużo za markę. Sprawdź Snappera np.

Strona 53 z 155

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony