dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mp84

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-004
    Posty
    1

    Domyślnie Szczecin i okolice: meble kuchenne, stolarz, meble na wymiar, schody

    Witam,

    jestem nowym użytownikiem niniejszego forum wcześniej jedynie przeglądałem dotychczasowe osiągnięcia użytkowników forum muratora, co skusiło mnie by poprosić Was o pomoc poprzez założenie tego wątku.

    Mianowicie przygotowuję się do złożenia zamówienia na kuchnię pod zabudowę. Odwiedziłem 7 różnych salonów meblowych zlokalizowanych w Szczecinie celem zapoznania się z ich ofertą - zarówno cenową, jak i w zakresie materiałów. Okazuje się jednak, że rozpiętość cenowa (przy zastosowaniu tych samych materiałów oraz systemów) to kwota około 8-9 tysięcy złotych (pomiędzy najwyższą a najniższą wyceną).

    Dodam, że niższej oferty niż 9 tysięcy nie otrzymałem, a mebli i finezji w meblach jest niewiele. Stąd pytania, czy możecie podzielić się doświadczeniami wziązanymi z salonami mebli kuchennych - które wybraliście i dlaczego oraz jaki koszt ponieśliście na same meble i ich montaż (sprzęt to inna bajka ). Oczywiście, interesują mnie również firmy zlokalizowane w okolicach Szczecina (Police, Gryfino, Nowogard itp.).

    Liczę na Waszą pomoc - pozdrawiam !

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    willit

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-777
    Posty
    3

    Domyślnie kuchnia

    Witam
    Czy udało się znaleźć jakąś firmę w Szczecinie za normalną cenę? Waśnie też szukamy z żoną firmy do zabudowy kuchni. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Przyłączam się do pytania.
    Jakiej kuchni szukacie?
    Ja mam wycenę kuchni (biały lakier) pod zabudowę w kwocie ok. 18 tys. już z blatem (kwarcyt) i oświetleniem LED pod szafką wiszącą.
    Montaż mebli 1 300 zł

    Jeżeli kogoś interesuje firma proszę o kontakt priv.

    Czy możecie polecić dobrego stolarza z wyobraźnią do realizacji projektu schodów?

    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    To ja też się podłączę do pytania. Moja ciotka już od miesiąca szuka mebli kuchennych i nie może się zdecydować Albo może po prostu jest wybredna, nie wiem. Ale chętnie pomogę jej w temacie jeśli coś doradzicie.

  5. #5

    Domyślnie

    A myślała już nad jakąś firmą z jakiej chce meble? Polecam jej przejść się do Ital-Pol -u. Tam jej bardzo dobrze doradzą, bo kwestia czego ona tak dokładnie szuka. Ja u nich sobie zamawiałem kuchnię i byłem bardzo zadowolony.

  6. #6

    Domyślnie

    A mógłbyś podać mi jakiś namiar na nich?Adres na przykład?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Karola - użyj Google'a...

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki - już znalazłam

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    windsurfer

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    szczecin
    Kod pocztowy
    71-276
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 18-08-2013 o 19:45

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie Kuchnie na wymiar - Szczecin

    Witam,

    Od pewnego czasu poszukuję firmy która wykonuje niedrogo a solidnie kuchnie na wymiar. Rozpiętość cenowa okazała się duża - od 7700 u stolarza do 15000 ( Atlas kuchnie) za ten sam projekt (zrobiony przeze mnie). Chciałabym byście podzielili się opiniami na temat sprawdzonych przez was wykonawców w Szczecinie, bo nie chcę paść ofiarą partacza. Mam na oku "meble na wymiar Andrzej Rogaczewski" który mimo taniego wykonywania mebli nie ma żadnych opinii w internecie...

    Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Może skoro szukasz wykonawcy, który tanio i solidnie wykona meble jak podsumowałeś wyżej podzielę się swoimi doświadczeniami z tego typu firmą. Wykonywałem pokój dziecięcy dla swojego syna pod znaczną presją czasu, nie mogłem Sobie pozwolić na długą i żmudną pracę. Wszystko było zrobione dokładnie i szybko wraz z pomiarem i montażem oraz sporządzeniem projektu. [polecenie od użytkownika z małym dorobkiem jest niewiarygodne] Wiesz musieliśmy wybierać z żoną grafiki, materiały, z jakich będą wykonane meble, wybraliśmy dosyć rzadki typ drewna. Sprowadzali go prawie z miesiąc, ale udało się dzięki temu, że firma ma kontrakt na wyłączność z najlepszym dostawcą drewna w Europie. Grafika z Kaczorem Donaldem wyniosła znacznie taniej, a myśleliśmy już o szukaniu specjalnego grafika albo drukarni, która podejmie się tego zlecenia. Zapłaciliśmy zaliczkę w postaci 1300 zł, sporządzono wtedy u nas częściowy montaż w oczekiwaniu na szafę z grafiką Donalda. Wszystko ogólnie razem wyniosło prawie 3 tysiące złotych, mój synek dzięki tej wspaniałej filmie posiada ciekawy pokój, w którym może dorastać. Dlatego bardzo serdecznie polecam firmę [spam] i również życzę owocnej współpracy pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-07-2016 o 19:42

  13. #13

    Domyślnie

    My zamawialiśmy meble na wymiar ze względu na niestandardowe wymiary kuchni, to dobra opcja, bo człowiek nie jest ograniczony w żaden sposób. W Szczecinie jest firma, która wykonuje nawet bardzo nietypowe meble -. Firma bardzo sprawnie realizuje zamówienia, wystarczy powiedzieć im jakich mebli się potrzebuje, oferują też montaż.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 14-10-2017 o 10:19

  14. #14

    Domyślnie

    Najlepsze meble w Szczecinie na wymiar można zamówić w firmie W-mebel . W sieci można znaleźć dane kontaktowe. Są w stanie wykonać wszystko a co ważne pracują tylko na najwyższej jakości materiałach i podzespołach. Wiesz za co płacisz i możesz mieć pewność, że te meble posłużą bezawaryjnie na długie lata. Wykonują wszystko niezwykle dokładnie, realizują projekty klasyczne jak i nowoczesne.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony