dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 90
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1798
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)

    No to stworzyłam komentarze i zapraszam. Jak już będzie co komentować. Albo po prostu na ploty

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Wszelki duch ... w końcu się doczekałam

    teraz pędzę czytać


    w sprawie spłaty kredytu to raczej w wątku prawo i finanse http://forum.muratordom.pl/forumdisp...rawo-i-finanse

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Popatrzyłam - prosty, w moim styl i koniecznie balkon obejmij dachem, będzie przytulniej

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    O, jak fajnie! Zgrabny i prosty domek!
    (a jeszcze fajniej, że się znalazłaś!)
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Gosiek, pisałam chyba o tym w Podrzutku, że chciałabym wysunąć dach a balkon rozciągnąć na całą możliwą szerokość. Tak właśnie jak Ty to widzisz
    Sure - dzięki

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Jagna wróciłaś wreszcie...
    Kochana, poczytałam i , będzie dobrze, masz tam na górze chody
    Pozdrawiam serdecznie i obiecywam zaglądać

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Łosica
    Zaglądaj, zaglądaj. Tym bardziej, że mi ciągle w głowie siedzi marzenie, żeby Prostego z bala postawić... (garażowarszatat musi być murowany, ale oblicówką go można pierdyknąć na zewnątrz i będzie git) Tak więc mogę mieć dużo pytań temacie

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Jestem i ja .
    Dzwonilas dzisiaj do Waznej Pani Dyrektor?

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cześć Sroczko
    Tak, dzwoniłam dzisiaj. Ważna Pani Dyrektor powiedziała, że dadzą mi Pozwolenie na Budowę. Ale jak sobie wydzierżawię 5ha ziemi i jednak na 10 lat i to notarialnie. Jeszcze nie wiem jak by to można było zrobić, brzmi dosyć poważnie, ale zawsze to wiadomo jakie jest wyjście jakby co.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Łosica
    Zaglądaj, zaglądaj. Tym bardziej, że mi ciągle w głowie siedzi marzenie, żeby Prostego z bala postawić... (garażowarszatat musi być murowany, ale oblicówką go można pierdyknąć na zewnątrz i będzie git) Tak więc mogę mieć dużo pytań temacie
    Nie ma sprawy, nawet na wizę lokalną możesz przyjechać... daleko nie masz...

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Witam do Twoich dzienników trafiłam dzięki formułce MSU ja jestem w tym miejscu co Ty w listopadzie 2006 i dzięki że dałaś mi nadzieję na wyprostowanie mojego życia. będę podglądać, pozdrawiam

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Ilonko, odpisuję dopiero dzisiaj, bo najpierw chciałam przeczytać Twój dziennik i to zrobiłam. Cóż ja Ci mogę powiedzieć Kochana - bardzo serdecznie Ci współczuję, bo jak wiesz, ja dobrze wiem przez co przechodzisz. I wiem jak bardzo to boli. Słowa tu na niewiele się zdadzą, ale cieszę się, że do mnie trafiłaś, jako, że ja jestem nie słowem, ale czynem, który udowadnia, że nie tylko nie koniec świata, ale wręcz przygrywka do czegoś wspaniałego.
    Jeżeli chciałabyś o coś zapytać, poradzić czy wygadać się po prostu, to pisz gdzie Ci wygodniej. Tu, na priva, albo na [email protected]
    Przytulam Cię mocno i życzę dużo dużo siły, bo to Ci jest teraz potrzebne. A ten facet.... Ch.... z nim. Nie jest wart żadnej Twojej łzy. Tylko Ty potrzebujesz chwilki czasu, żeby to zrozumieć.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jagna, jak tak się grzać będziecie pod kocykiem to latem lub jesienią... metraż większy się Wam przyda

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Tfu, tfu, na psa urok!

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Jagna miałam to samo z geodetami. W mojej miejscowości powiedziano mi 1800, 1600 i najtańszy 1200. Mieli dojechać ok 8 km. Podzwoniłam po geo radomskich i za wznowienie granic i mapy oraz dojazd 35km facet wziął 800 pln. Nie był to żaden desperat, bo w tym czasie był zarobiony przebudową jednej z głównych ulic w Radomiu.
    Zaproszenie na wizję masz zawsze aktualne

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    dzięki Jagna, dzięki Twojemu przykładzikowi troszkę mi lżej.dzięki

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Witaj! Cieszę się że znowu jesteś dziennik Podrzutka śledziłam chichocząc jak wariatka, w pracy oczywiście, musiałam więc swoim współbiurowcom czytać co ciekawsze fragmeny bo podejrzanie na mnie patrzyli Z radością będę u Ciebie stałym gościem, moja budowa praktycznie skończona, pusto jakoś i nudnawo więc będę śledzić Wasze zmagania

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Jak dobrze , że wróciłaś
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    To ja pierwsza wtrącę do projektu swoje trzy grosze można zlikwidować drzwi z holu do salonu i ten kawałek ściany przy kominku a wtedy kominek znajdzie się na środku domu, o ile dobrze widzę to jest tam w ścianie słup podporowy i raczej on musi być ale taki wolnostojący nawet byłby ciekawy.... w górnej łazience wannę przerzucić pod skos tam gdzie kibelek ( gimnastyka zapewniona -wiecej skłonów) a prysznic przy drzwiach, za nim na tej samej ścianie wucecik
    inna opcja - umywalka przesunięta w lewo a wanna od rogu pod okno, na pewno bedzie ogrzewanie podłogowe więc miejsce na kaloryfer niepotrzebne, prysznic i wc jak wyżej

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Atija - ja też się cieszę. Cześć Kochana
    Amelia - bardzo miło będzie mi Cię gościć! Co do projektu, to mi się wcale to wejście do salonu nie podoba. Nie chciałabym łączyć salonu z korytarzem i klatką schodową, bo chciałabym intymny salon. Ale to wąskie wejście jest do d...py i też myślałam o otworzeniu tej ścianki. Ale czy taki kominek na początku ściany będzie dobrze się sprawdzał, tego jeszcze nie wiem. Muszę podpatrzeć u kogoś kto tak ma. Co do góry, to świat i ludzie, też mi się wydaje, że można spokojnie pokombinować, tym bardziej, że łazienka byłaby powiększona o garderobę (garderobę chciałabym dużą, nad garażem).
    Patrzcie i krytykujcie. Ja mam otwartą głowę i chętnie poczytam!

Strona 1 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony