dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 90
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1798
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Ho ho,widzę że Twój dołek to taki wielofunkcyjny - i szambo, i studnia zarazem!
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Jagna, to ja poproszę o wypożyczenie dołka od sławojki. Bo moi panowie, co ostatnio pracują jakoś o dołku zapomnieli. A chcę ich poprosić o zdemontowanie sławojki na zimę, tak jak miało miejsce to ostatnim razem. Dołek zatem się niezwykle przyda. Swoją drogą nurtuje mnie jak ten problem rozwiążą...

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał sure Zobacz post
    Ho ho,widzę że Twój dołek to taki wielofunkcyjny - i szambo, i studnia zarazem!
    ... a zimą mini-lodowisko!
    Dorka - do usług. Wolisz miesiące parzyste czy nieparzyste, bo musicie się jakoś z Sure dogadać. Dołek mam jeden

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Jagna Droga, jak miło ujrzeć, że u Ciebie do przodu i po prostu wszytko mknie
    Dół sławojkowy wybitnej urody.
    Życzę entuzjazmu budowlanego na długo i na w sam raz oraz miłości , wolności i niepodległości na zawsze
    Świerka absolutnie zostawić.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Lubimy mężczyzn, którzy wiedzą jak i kiedy kończyć, prawda?

    Witam.

    Rozwaliłaś mnie tym tekstem na maxa i w końcu zmobilizowałaś , żeby coś napisać. Trafiłam na Twój poprzedni dziennik może jakieś.... 2 tygodnie temu . Przeczytałam jednym tchem mimo późnej pory. Grochola wysiada (z całym szacunkiem do p.Kasi ) ! Teraz czytam ten nowy i trzymam mocno kciuki. Mam obecnie 2 koleżanki z dziećmi i wypasionymi domami - ale bez mężów. Też odeszli niby w lepsze.... Tylko, że one jeszcze są na etapie płakania, żalu, pytań, rozpaczy.... Wierzę, że to im minie i też znajdą swojego "Petera". A Wam kibicuję z całego serca !

    ps. chojaczka zostawić !!!!
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Skoro świerk jeszcze mały przesuń go troszkę. Przy małym domu, taras też raczej nie za duży, po co masz potem ciąć gałęzie.
    Na dodatek w czasie budowy, jeśli będzie zbyt blisko domu z pewnością ucierpi, a że piękny jest to tym bardziej go szkoda

    Mój świerk, z nasionka wychowany, ma już gałęzie na dole ponad 2,5 m długie. Jako, że nie lubimy podkasanych to sobie tak pięknie sam rośnie. Na święta trudno go ubrać za to wieszam ptasie przysmaki i wtedy cały żyje

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Z wstępnych rozmów widać że nowy majster konkretny, znający się na rzeczy i myśląco-przewidujący a to u chłopów naprawdę rzadkość a że sąsiad i nie boi się konsekwencji swoich poczynań to dodatkowy wielki plus! Świerka raczej przesadź, sierpień jest odpowiednią porą tylko weź pod uwagę że ma on korzenie tuż pod powierzchnią szeroko rozrośnięte, nie tak jak np. sosna - palowy. Idealnie dla niego by było gdyby podciąć mu korzenie ale nie za blisko (podcięłaś ale nie piszesz jak szeroko i jak dawno) wsunąć w szczelinę jakąś blachę lub grubą folię i przesadzić za rok gdy namnoży młodych.
    Dołek wydziabałaś ładny, mój też był podobny ale chłopy ustawiający kibelek skrytykowali bo jak nad takim dołkiem postawić kibelek? kombinowali z belkami i płytami chodnikowymi a na przyszłość poradzili żeby dołek był wąski a głęboki......

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cześć Zochna! Dzięki za te mądre życzenia. Amen!
    Witaj, Pinacolada (mniam, mniam.... )! Bardzo mi miło, że moje bazgroły przypadły Ci do gustu. Obiecałam Peterowi, że kiedyś napiszę książkę. Już nawet zaczęłam i mam ze dwa rozdziały....od pół roku.... he he. Ale jak sobie wyobrażę mój drewniany stół w kuchni.... Tam się będzie pisało, że hej
    Co do koleżanek, to niestety, to trwa trochę, ale sobie poradzą. Kobiety są niesamowicie silne i pięknie wychodzą w końcu na prostą. Jakby co, dawaj je tutaj, pogadamy sobie.
    No to mamy remis w sprawie świerka 2:2...
    Gosiek, mam w planie oddzielić wyraźnie taśmą teren do budowy i teren "niech mi który wjedzie sprzętem, to zabiję". Patrzyłam i na moje oko, jak się postarają, to go nie tkną.
    Amelia, okopałam tak troszkę za obręb korony. Ale za rok to może już być po ptokach, bo jak go teraz nie ruszę, to pewnie zostanie, bo jeszcze urośnie, no i żal będzie ryzykować... Co do kibelka, to będzie robił Peter. Nie będzie mnie krytykował, bo po pierwsze on mnie nigdy nie krytykuje (za to między innymi go kocham okropnie!) a po drugie wie, że usłyszy "trza se było kopać samemu!"

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Co do koleżanek, to niestety, to trwa trochę, ale sobie poradzą. Kobiety są niesamowicie silne i pięknie wychodzą w końcu na prostą. Jakby co, dawaj je tutaj, pogadamy sobie.
    przedstawimy im wersje: z Peterem i bez, niech wybierają chociaż....... spotkać drugiego takiego Petera..... chyba łatwiej w totka trafić

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    przedstawimy im wersje: z Peterem i bez, niech wybierają chociaż....... spotkać drugiego takiego Petera..... chyba łatwiej w totka trafić
    Oj, tak. Totkowy to on jest
    Natomiast Paniom trzeba koniecznie trzeba przedstawić wersję "po mężu" czyli jeszcze "bezpeterową" - jako konieczną, żeby wejść z uśmiechem w wersję "peterową". Wersja "bez" trwa czasem dłużej, czasem krócej, ale musi zostać w pełni zaakceptowana. Jest to czas pt. "a po co mi chłop, czy mi źle samej?" i dopiero wtedy mają szansę pojawić się "petery". Jak ktoś zainteresowany, to rozwinę temat

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    "a po co mi chłop, czy mi źle samej?"
    niektóre w to uwierzą i tak im zostaje........

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    niektóre w to uwierzą i tak im zostaje........
    I bardzo dobrze! A co, źle im?

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Jagienko! Co ja widzę! Prosty się szykuje, Jagna ćwierka od nowa! Podoba mi się! Tak trzymać!

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    gdyby facetów można było kupować markecie wybierać, wybrzydzać.... ale z przypadku dobrze trafić to sztuka dzisiejsi kawalerowie z odzysku to w wiekszości lenie i pasożyty!

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    I bardzo dobrze! A co, źle im?
    Bardzo dobrze! Nikt nie krytykuje, nie bałagani, nie kontroluje, nie leży godzinami z piwem na kanapie, można być w pełni sobą, robić co się chce, jak się chce i z kim się chce........ tylko czasami nachodzi refleksja, jak to będzie gdy dzieci wyfruną no i w sylwestra przydał by się towarzysz..... ale faceci z reguły krócej żyją, więc wcześniej czy później i tak samej by się zostało... trzeba dzieci gonić do robienia wnuków

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Rasia! Cześć Śliczna! Na razie ćwierkam. Oby się to nie zamieniło w łabędzi śpiew... Kciuki trzymaj!
    Amelio, słusznie prawisz. Z marketem to się uśmiałam. Boskie
    Ale poniekąd to właśnie trzeba pobyć samej, żeby nauczyć się, że można przebierać i wybierać a nie łapać co dadzą, bo w promocji. Ja sobie wybrałam i ukochałam Petera właśnie dlatego, że przy nim mogę być sobą, on mnie naprawdę nigdy, przez trzy lata naszego bycia, ani razu nie skrytykował. Nie pije w ogóle, ani piwa ani innych takich. Nigdy nie krzyczy. Zawsze wysłucha i doradzi. Dobrze wie co to znaczy PMS i wtedy robi się zabawny i nadopiekuńczy, albo schodzi z oczu. Ale trochę bałagani. I lubi dużo spać. I nie ma pojęcia o gotowaniu. I ma artystyczną a nie biznesową duszę. I trzeba mu przypominać o niektórych rzeczach. I pali jak smok... I taki jest wspaniały. Ale gdyby mi się taki nie trafił - byłabym szczęśliwa sama, bo już się tego nauczyłam, że można.
    Tak więc Ty, Amelio, możesz sobie pozwolić na wszystko. Bo już wiesz, że zawsze dasz sobie radę sama, jakby co. A to bardzo cenna, dająca ogromną wolność, wiedza.

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Jagna, przyjrzałam się dokładniej rzutom "Prostego" , toż to wypisz-wymaluj moja chałupka, z niewielkimi zmianami działówek i drzwi wewnętrznych jedyna duża różnica to garaż podwójny

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    Jagna, przyjrzałam się dokładniej rzutom "Prostego" , toż to wypisz-wymaluj moja chałupka, z niewielkimi zmianami działówek i drzwi wewnętrznych jedyna duża różnica to garaż podwójny
    Wiem Mało tego, duża różnica już nie jest różnicą, bo my powiększamy garaż do 8x5m, więc będzie w zasadzie prawie identycznie jak w Planecie. Mnie się to podobieństwo rzuciło w oczy jak oglądałam Twój kominek.

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    a o czym kochana będzie książka ( napisana przy drewnianym stole) ?

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tom Bor Zobacz post
    a o czym kochana będzie książka ( napisana przy drewnianym stole) ?
    Jak to o czym...? Już Ty dobrze wiesz... O tym jak miło jest być Feniksem, który powstaje z popiołów.... Początek można przeczytać tutaj: http://www.mictlan.portalliteracki.pl/artykul,42929.html

Strona 3 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony