dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 90
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 1798
  1. #781
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ta niemiecka jest z nich najlepsza. Szwedzkich nie znam
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #782
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Tych ,,20 letnich" ściereczek już nie robią, to był jakiś skandynawski wynalazek i początkowo kosztował naprawdę sporo - coś koło 5 dych. Ale pokazy na targach zdrowej żywności jakoś mnie przekonały - pan smarował lustro kremem nivea, potem ścierał ,,grubą" białą ściereczką pierwszą warstwę tłuszczu, a zieloną zaraz do kryształowej czystości, kilkoma machnięciami doprowadzał. Taką zieloną mam do dziś.
    a nie były to ściereczki Raypath?



    wieki temu moja szefowa gdy nie była jeszcze moją szefową pokazywała mi ten swój nabytek ma go do dziś i nie może się nachwalić. Przyznaję się, w ubiegłym roku zaszalałam i kupiłam od razu cały komplet, a co można oczywiście kupować pojedyncze sztuki ale na raty da się przeżyć jestem mega zadowolona! niedowiarkom zrobiłam pokaz w pracy gdzie całe biuro mamy zagracone tak że nie da się dojść do okna i przez to okna myje się raz na 2 lata - sama woda, biała ściereczka, potem do sucha niebieska, na koniec lekkie przetarcie różową która nabłyszcza i działa antystatycznie i szyby lśniły jak nigdy dotąd

  3. #783
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia, firmy już dawno nie pamiętam

  4. #784
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia, firmy już dawno nie pamiętam




    znalazłam metkę The oryginal SMART Microfiber 80% polyester, 20% polyamide

    SMART SWEDEN


    ot co wyczytałam

  5. #785
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam się, choć cichaczem już kiedyś tu byłam

    Przyszłam za Dorką, bo tak reklamuje ta parownicę jak Zygmunt Chajzer proszki do prania, a podobno tu jest więcej włascicielek Przejrzałam ostatnie posty i już wiem, ze do okien jak najbardziej się nadaje. Rozumiem, że na koniec na sucho trzeba przetrzeć i świeci sie jak wiadomo co?

    Pozdrawiam

  6. #786
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    ehh.. kiedyś to się o szmatkach gadało, w sensie że co na siebie włożyć .. jak ten czas leci ..
    Też kiedyś miałam dwie magiczne ściereczki Raypath - ale mi z balkonu zwiały ..
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  7. #787
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Wzięłam się zawzięłam dzisiaj i wszystkie okna na parterze umyłam. Parownicą. Nie wiem jednak agalind czy się błyszczą jakniewiemco bo pada deszcz i zawiewuje na świeżo umyte szyby


  8. #788
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    anSi, to już prawidłowośc, ze musi padać jak sie umyje szyby.

    EDIT: Własnie zauwazyłam, że anSi i Zochna to moje krajanki
    Ostatnio edytowane przez agalind ; 28-10-2013 o 15:22

  9. #789
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    agalind - no proszę, jaki świat mały, a ... szmatki zbliżają jeszcze bardziej


  10. #790
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Czyli po tych innych (znaczy nie tych co ja używam) trzeba jeszcze wycierać jakąś drugą i potem jeszcze jakąś nabłyszczać

    Ja okna zostawiam mokre. Same wysychają i są pikne co cud. Jedna ściereczka i jedna ciepła woda, bez wycierania do sucha.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #791
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    ... Ja okna zostawiam mokre. Same wysychają i są pikne co cud. Jedna ściereczka i jedna ciepła woda, bez wycierania do sucha.
    O, pestko - ja chcę taką ściereczkę, tylko skąd ją wziąć, no skąd?


  12. #792
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Też się podłączam do tego pytania o takie ściereczkie, co to sama woda i ona. Ja dzisiaj umyłam okno u syna w pokoju za pomocą Jana Niezbędnego. Nie wiem co mi wyszło bo się zrobiło ciemno, jutro rano ocenię.
    Zochna, trzeba było tę cegłę w takim stroju układać i prezentować,


    wtedy każdy by wiedział, że to nie Toskania....
    Ostatnio edytowane przez Jagna ; 28-10-2013 o 20:23 Powód: obraziłam cegłę postarzaną nazywając ją kostką

  13. #793
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Jagna, kominek przestawiłaś?

  14. #794
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Baby kochane, toż dlatego te fotki powklejałam, żeby było wiadomo czego szukać. Ostatnio w LM widziałam Hippo. O tę niemiecką może można zapytać pod telefonem, który widać na opakowaniu, ale... to było dawno.

    Być może to to samo http://sklep.puregreen.pl/eko-scierk...enia-szyb.html

    Nie znam jej, ale opis sugeruje, że działa jak moje http://www.tupperware.pl/produkty/sciereczka-do-szyb
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #795
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    łomatko... ten raypath to ze złota jest??? Czy diamentową nicią dziergany???

  16. #796
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Raypath mam jedną – zmywaczek. Taki mały puchaty kwadracik super sobie radzi bez płynu do zmywania. Niech sobie będzie wysadzany brylantami 14 karatowymi i na dodatek z platyny, bo kupiłam 5 lat temu i nadal działa.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #797
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    łomatko... ten raypath to ze złota jest??? Czy diamentową nicią dziergany???
    ze złota nie, ze srebra a dokładniej z nanosrebra

  18. #798
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    ze złota nie, ze srebra a dokładniej z nanosrebra
    nanosrebro, to takie homeopatyczne?

  19. #799
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Chyba jestem niedowiarkiem... za ścierki nie dam jednak 400 plnów

  20. #800
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Chyba jestem niedowiarkiem... za ścierki nie dam jednak 400 plnów
    też tak mówiłam przez wiele lat 3 razy byłam na pokazach, czwarty zamówiłam u siebie i dopiero wtedy się zdecydowałam nie piję, nie palę to chociaż taką przyjemność sobie zafundowałam

Strona 40 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony