dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 80 z 90
Pokaż wyniki od 1.581 do 1.600 z 1798
  1. #1581
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    U mnie też wyrastają różne cuda, ale raczej naniesione. Drobiazgom pozwalam żyć, a te co większe wywalam bez litości jak mi się chce
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #1582
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Ależ piękną ścieżkę ułożyłaś


    Pestka fajna na kostka z odzysku ale z położeniem to cena masakryczna z metra wychodzi. Mój podjazd nie tak piękny ale cena była zdecydowanie satysfakcjonująca. Jeśli chce się tanio to należy kupować nie płukany towar - taniej wychodzi


    Nie chodzę na szpilkach ale dziecię i owszem... po kamykach na paluszkach

  3. #1583
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dzięki Gosiek
    Po babsku, ale jak widać skutecznie. Chciałabym wiosną położyć resztę tego co zamierzyłam – ścieżkę od drugiego narożnika frontu przy garażu, aż do kompostowników. Tylko już nie z własnych kamieni. Obfotografuję kolejne etapy. Jakby co mogę pokazać jak się to robi.

    Liczą sobie fachowcy za układanie, OJ. Chociaż ja po moich doświadczeniach uważam, że układanie kostki to bułka z masełkiem w porównaniu z moim brukiem. Kostka jest równej wielkości. Kamienie trzeba dopasowywać i w wysokości i szerokościami. Takie puzzle z użyciem gumowego młotka.
    Dużo bardziej jest problematyczne położenie kafelków. Wymaga dużej precyzji.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #1584
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Ja prywatnie chodzę w klapkach i innych płaskich wygodnych, ale do pracy na szczudła się wbijam i na tych obcasach muszę dobrnąć do samochodu, po kocich łbach jakoś się nie widzę, połamałabym sobie nogi. Ale kostka, której szukam teraz to nie na podjazd (sucho jest, błota nie ma, jakoś daję radę), ale pod blaszak i drewno. Nie mogą być kamienie, bo musi być płasko i równo. Peter mnie uświadomił i faktycznie: kostka z rozbiórki jaką znalazłam na alle w cenie 220zł za tonę to nijak się nie opłaca, bo w najlepszym przypadku można z tony ułożyć 8m2, czyli wychodzi 27zł za metr kw. Ja mam ofertę za betonową w cenie 25zł. Jak na razie to zwycięzca jest. Układać będziemy sami. Znaczy Peter będzie układał. Ja mogę też, ale skoro tak chce, to co mu będę w drogę włazić, nie? Taka miła jestem...

  5. #1585
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    O 2 zl to ja już bym nie wojowała, a wolałabym granitową. Co kamień, to kamień
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #1586
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    To u mnie samorobne płyty betonowe ciągle przybywają i pod drewutnia też

    Cena cementu, piachu i wody + własna robocizna

  7. #1587
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O kostce to mi się nawet mówić nie chce .... wyje mi już od jakiegos roku, trzaby ścieżkę robić ..... Ehhhhh, zycie to nie je bajka ....

    Pesteczko, gratuluje ścieżki, moja taka śliczna nie jest, przyznaję z ogromnym trudem ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #1588
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Braza moja taka wyszła dopiero za drugim razem Pierwsza po roku wyglądała koszmarnie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #1589
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wiecie Dziewczyny co to jest z angielska HYPERTUFA ?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1590

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Po babsku, ale jak widać skutecznie.
    Pesteczko !
    Jak będę potrzebował brukarza. Przepraszam ! Brukarki , to masz tę fuchę ! Ułożone bardzo ładnie, no i już liczy się też doświadczenie brukarki !
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  11. #1591

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Wiecie Dziewczyny co to jest z angielska HYPERTUFA ?
    Ktoś gdzieś na forum ogrodniczym robił pojemniki z : 2 części torfu, 1 część cementu portlandzkiego, 1 część piasku lub perlitu.
    Tyle pamiętam.

    PS. O ! Nie jestem dziewczyny, ale niech tam.
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  12. #1592
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Brawo Krzych
    Z cementu portlandzkiego można zrobić masę rzeczy od doniczek i pojemników ogrodowych po obudowę lampy ogrodowej i misę-poidło dla ptaków
    https://www.youtube.com/watch?v=d43sdr3GYTM

    Co do brukowania to mogę pokazać, podpowiadać. To dość ciężka fizyczna praca, więc sam rozumiesz, że raczej ograniczę się do działań w moim ogródku
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #1593
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    ...

    Załącznik 279618
    ...Obcasy oczywiście fruwają w powiertrzu jak już się wbiję od wielkiego dzwonu w jakieś ekstra pantofelki. Jednak na ogół takowe jadą w torbie, a ja pomykam w balerinkach różnistych. Mam swoje lata i cenię luz i wygodę na stopach....
    Na taim dziele sztuki to i obcasw nie szkoda połamać. Pięknie Pestko


  14. #1594
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Jagna jak tam twoja PC po ośmiu latach? Były z nią jakieś niespodzianki?

  15. #1595
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Liwko, mogę powiedzieć, że w ciągu sześciu lat zero niespodzianek. Ale tamtą pompę (Neuratherm) sprzedałam razem z domem. Teraz, od dwóch lat mam tę samą pompę co Ty i, odpukać, hula bez zarzutu. A u Ciebie?

  16. #1596
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Liwko, mogę powiedzieć, że w ciągu sześciu lat zero niespodzianek. Ale tamtą pompę (Neuratherm) sprzedałam razem z domem. Teraz, od dwóch lat mam tę samą pompę co Ty i, odpukać, hula bez zarzutu. A u Ciebie?
    U mnie przez pięć lat miałem jedną drobną awarię. Padł mi czujnik zaniku fazy. 50zł i pięć minut roboty samemu
    A ogólnie bardzo dobrze i oby tak dalej

  17. #1597
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    U mnie przez pięć lat miałem jedną drobną awarię. Padł mi czujnik zaniku fazy. 50zł i pięć minut roboty samemu
    A ogólnie bardzo dobrze i oby tak dalej
    Nie będę udawać, że wiem co to jest czujnik zanikania fazy, ale brzmi znacznie poważniej niż koszty naprawy, więc cieszy mnie to bardzo. Dzięki

  18. #1598
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Nie będę udawać, że wiem co to jest czujnik zanikania fazy, ale brzmi znacznie poważniej niż koszty naprawy, więc cieszy mnie to bardzo. Dzięki
    Nie martw się, ja też nie wiedziałem
    Zadzwoniłem do producenta i mi powiedział co i jak wymienić. Nawet nie chce mi się myśleć ile trzeba by było zapłacić za serwis do jakiejś "markowej" pompy

  19. #1599
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Ooo, starzy pompiarze na linii - toi ja się włączę i pochwalę - tfu, tfu, coby nie zapeszyć- nasz Neuratherm ósmy rok śmiga jak złoto - zero awarii. A poza tym to dobry wieczór jesiennie. Właśnie od dzisiaj jestm na l-4, zapalenie oskrzeli sobie wyhodowałam i cudowny bezgłos przy okazji, więc leżę sobie i podczytuję to i owo. A za oknem zimna, mokra jesień. Brrrr....


  20. #1600

    Domyślnie

    Do powyższego wątku zawędrowałam za Pestką, ktora wspomniała, że ocieplacie skosy, a przede mną balety z wełną niebawem. Jednak wpadłam jak śliwka w kompot, utonęłam w lekturze dziennika i komentarzy do Prostego, a zaraz potem do Podrzutka- na bakier z chronologią trochę, jednak rozrywkę okołoweekendową dzięki Tobie, Jagno oraz Twoim gościom wątkowym mialam pierwszej klasy. Pozdrawiam gorąco i zapowiadam, że będę podczytywać, jeśli pozwolicie
    fafulja i jej futra na 16 łapach

Strona 80 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony