dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 76
  1. #21

    Domyślnie

    Dokładnie, zależy od potrzeb. W tej chwili nie mam mikrofalówki (miałam wcześniej) i jakoś mi jej nie brakuje.. w dodatku mam więcej miejsca w kuchni. Jeżeli jednak ktoś często odgrzewa to wtedy czemu nie. Dodam, że jedzenie z mikrofalówki gorzej mi smakuje ;/

  2. #22

    Domyślnie

    ja do czasu przeprowadzki nie miałam mikrofalówki i wydawała mi się zbędna, mąż bardzo chciał więc kupiliśmy. Najtanszego samsunga do zabudowy. niezastąpione w podgrzewaniu wody do 'bebilonka' (30 sek), podgrzewania zup czy herbaty jak wystygnie
    no i do popcornu
    w aloesie - już mieszkam

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar budulec91
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowanie bez mikrofalówki, często jej używam do rozmrażania mięsa, owoców itp.
    Poza tym zawsze szybko możemy podgrzać przygotowane wcześniej dania.
    Polecam!

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Matskocz

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-090
    Dzielnica
    Śrd
    Posty
    63

    Domyślnie

    dla mnie niezbedna - podgrzac herbate, parowki, wczorajszy obiad ...oszczednosc czasu i porządku w kuchni...

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xawery39

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    A mnie się wydaje , że mikrofala jest mi całkowicie zbędna i wziąłem ją do domu tylko dlatego , że z mieszkania mi została jedzienie z mikrofali jest ohydne

  6. #26

    Domyślnie

    Przez pierwszy rok w mieszkaniu nie miałam mikrofalówki, bo uważałam, że jedzenie z niej jest niezdrowe. Teraz już mam mikrofalówkę i doceniam jej przydatność, wprawdzie zazwyczaj gotuję wszystko samodzielnie od podstaw, ale nie brakuje dni, kiedy mam 10 minut na przygotowanie i zjedzenie posiłku. Jeżeli mam do wyboru zjeść coś z mikrofalówki lub nie jeść w ogóle, wybieram mikrofalówkę .

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał xawery39 Zobacz post
    A mnie się wydaje , że mikrofala jest mi całkowicie zbędna i wziąłem ją do domu tylko dlatego , że z mieszkania mi została jedzienie z mikrofali jest ohydne
    Jedzenie z piekarnika też może być ohydne..kwestia kto i jak i co przyrządzi...

  8. #28

    Domyślnie

    Dokładnie, nie zawsze jest czas na codzienne przygotowanie posiłku. Lepiej mieć mikrofalówkę pod ręką i korzystać kiedy jest potrzebna. Te nowe modele są dobrej jakości i podgrzewane posiłki nie wysychają jak kiedyś.

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolinusienka

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-075
    Posty
    5

    Domyślnie

    my teraz mikrofalówki w naszym domu mieć nie będziemy. w wynajmowanym mamy-ale jakoś baardzo rzadko z niej korzystamy-2-3 razy w miesiącu to max, więc postanowiliśmy nie kupować mikro zresztą i tak by się już nie zmieściła w naszej zabudowie, bo niestety nie będę miała słupka w kuchni tak jak marzyłam

  10. #30

    Domyślnie

    Ja natomiast miałem tanią mikrofalówkę w mieszkaniu. Zepsuła się.
    Wiedząc, że w nowym domu będzie nowa - nie naprawiałem. Dało się żyć, ale jednak czasem by się przydała.
    Mam kilka dań, które wyjdą wyłącznie z mikrofalówki.

    Teraz mam mikrofalówkę już w nowym domu. Tym razem taką lepszą.
    I najczęściej korzystaj z jej...grilla (promiennik jest świetny) .
    Ostatnio piekłem kiełbaski na jej rożnie. 35minut i 6 kiełbasek gotowych.
    Normalnie jak w lecie . Pychota. Koszt prądu - 30gr.
    Projekt Malachit z Archetonu. 155m2 podłogi (ok. 125m2 pu).Mieszkam od 23.09.2011!
    BK24cm+16cm styr. Poddasze żelbet+25cm styr. Podłogi 10cm styr + panele.
    WM+reku+GWC. 100% podłogówka, PPC Hewalex 300l+Immergas 12kW. Kominka brak.
    Dziennik Budowy Update 05.10.2011
    Komentarze do Dziennika Budowy

  11. #31

    Domyślnie

    No teraz te mikrofale to nie tylko pieką kiełbaski ale i kanapki opiekają na chrupko

  12. #32

    Domyślnie

    Bardzo dużo jest modeli z funkcją grilla, opiekania, gotowania na parze. LG ma nawet model z termoobiegiem, więc jak ktoś nie ma piekarnika to super sprawa.

  13. #33

    Domyślnie

    A widzieliście może mikrofalówkę w kolorze jasnego beżu/kremu?

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał swistak81 Zobacz post
    J
    Mam kilka dań, które wyjdą wyłącznie z mikrofalówki.
    podaj prosze przepisy - nie mam piekarnika wiec by sie przydaly
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Delfina
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-382
    Posty
    24

    Domyślnie

    Mikrofalówka fajna i praktyczna sprawa, ale sa jakieś donieseinia o szkodliwości pokarmów z mikrofalówki.

  16. #36

    Domyślnie

    A tam doniesienia, ja nie wierzę, na kuchenki indukcyjne też są doniesienia a ja z niej na pewno nie zrezygnuję. A jeśli chodzi o kolory to widziałam mikrofalówkę czarną i w kolorze wina - Art. Flower Wine + kryształki Swarovskiego

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goobo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk/Otrębusy
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    bardzo jestem ciekawy tych doniesien-czy to sa jakies potwierdzone badania czy tylko plotki-jak na razie jedyne badania na jakie udalo mi sie trafic na ten temat to zdaje sie, ze szwajcarskie dotyczace wplywu mikrofalowek na ludzki organizm i jedyne do czego doszli, to, ze jesli drzwiczki sa uszkodzone to moga powodowac przegrzewanie galki ocznej, jak sie za bardzo czlowiek zblizy z glowa do kuchenki i to tylko dlatego, ze galka oczna jest slabiej ukrwiona od reszty ciala i w zwiazku z tym plynaca krew nie jest w stanie odebrac generowanego w niej ciepla, tak jak to sie dzieje z reszta ciala, ale to zaznaczam, ze przy uszkodzonych drzwiczkach i badana sprzed conajmniej kilku lat, wiec raczej bym sie tym nie przejmowal.
    A co do zbednosci czy niezbednosci mikrofali, to my na razie nie mamy, ale jak jestesmy u tesciowej to czesto korzystamy, bo jest po prostu wygodna do odgrzewania, wiec w nowej kuchni oczywiscie mamy zaplanowana
    Ostatnio edytowane przez goobo ; 21-01-2012 o 09:48

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    misieek

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mikrofalówka jest super sprawą, wszystko w niej można szybko podgrzać, mam również kombiwar, który już swoi nie używany, bo zastąpiła go w pełni mikrofalówka. Np. w kombiwarze popcorn niestety nie wychodzi. Myślę, że nikt nie pożałuję jego zakupy

  19. #39

    Domyślnie

    jak masz dzieci i chcesz szybko podgrzać np mleko - super sprawa, polecam

  20. #40

    Domyślnie

    Nie mam dzieci, ale i tak nie wyobrażam sobie życia bez mikrofali. Używam jej b. często, a szkodliwość ..., no cóż podobno, telefony komórkowe też są szkodliwe, a wszyscy ich używają.

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony