dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Ja planuję stare płytki (coś tam z ... azbestem) wymienić na gont. Dach mam dwuspadowy, nieduży. Opowiem cos więcej jak już doświadczę, ale może ktoś juz jest doświadczony?

    _________________


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-06-06 12:27 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-06-06 14:23 ]</font>

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Gagatko masz na myśli gont naturalny czy bitumiczny nie mam w tym zakresie żadnego doświadczenia tylko tyle,że marzy mi się również pokryty gontem osikowym ale jest to chyba dość drogie cacko.
    Ewa

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Myslę o bitumicznym - co jest oczywiście rozwiązaniem koniecznym z przyczyn ekonomicznych.
    Choc przyznam - przekonałam sie do tych gontów, jak trochę pooglądałam ich na dachach (szczególnie podczas małego wypadu w pobliskie górki). Wyglądają bardzo bardzo estetycznie. Nie mam uwag. Bo np blachy nie podobają mi się wcale.

    A dodam, że początkowo - namawiano mnie do ... łupka.
    CUDO - materiał naturalny, piękny, elegancki i ponoć idelanie pasuje na mój domek ... cóż-życie jest brutalne.

    _________________


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-06-06 14:24 ]</font>

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Ja w projekcie też mam gont bitumiczny ale do drewnianego domu gont osikowy lepiej by pasował.Sprawdzałam w firmie Misoni róznica między jednym gontem a drugim na dach domu o pow.102m2 wynosi 3800zł.Zgadzam się z Tobą co do blachy choć ze względów ekonomicznych jest najkorzystniejszy.
    Ewa

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Firma Eternit GmbH produkuje plyty cementowo-celulozowe przypominajace blache trapezowa, karo itp. (wzorow jest duzo) moze cie to zainteresuje. Efekt dachu bardzo ladny. Fabryka w Olkuszu.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Pitbull a jak to się ma cenowo np do gontu bitumicznego
    Ewa

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-06-07 17:56 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-06-07 17:56 ]</font>

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA
    Ja w projekcie też mam gont bitumiczny ale do drewnianego domu gont osikowy lepiej by pasował.Sprawdzałam w firmie Misoni róznica między jednym gontem a drugim na dach domu o pow.102m2 wynosi 3800zł.Zgadzam się z Tobą co do blachy choć ze względów ekonomicznych jest najkorzystniejszy.
    Ewa
    Odpusc sobie Misoni -partacze
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  8. #8

    Domyślnie

    Wior osikowy 55pln z m2 material + polozenie 6 warstw
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  9. #9

    Domyślnie Gonty naturalne

    Bogdański Górale wykonujemy pokrycia z gontu naturalnego Aby pokrywać dom tym gontem dom musi mieć swój charakter obróbki pasują wtedy tylko z drewna ale jeśli umie ktoś to wykonać daje to swój klimat i wygląd Podstawowa rada gont musi być wiercony pod gwożdżie inaczej pęka gwóżdż działa jak klin
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ładzyń26.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	36349  
    Bogdański GÓRALE

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony