dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Detektor gazu

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mk22

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    1

    Domyślnie Detektor gazu

    Witam,

    Potrzebuję kupić detektor gazu. NA allegro znalazłem takie cos http://allegro.pl/cd-100-detektor-ga...775434368.html CD-100 Ridgid. Wiem, że naprawdę dobre detektory kosztują >1000zł. Niestetty nie mam tylę i szukam czego w miarę taniego.
    Może kto już spotkał się z tym modelem i może o o nim napisać. Chodzi mi głównie o to czy nie sygnalizuje fałszywych alarmów itp. W opisie pisze, że żywotnoć wymienialnego czujnika to ok. 5lat mam nadzieję, że będzie później można dokupić( tylko końcówkę?).

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mk22 Zobacz post
    Witam,

    Potrzebuję kupić detektor gazu. NA allegro znalazłem takie cos http://allegro.pl/cd-100-detektor-ga...775434368.html CD-100 Ridgid. Wiem, że naprawdę dobre detektory kosztują >1000zł. Niestetty nie mam tylę i szukam czego w miarę taniego.
    Może kto już spotkał się z tym modelem i może o o nim napisać. Chodzi mi głównie o to czy nie sygnalizuje fałszywych alarmów itp. W opisie pisze, że żywotnoć wymienialnego czujnika to ok. 5lat mam nadzieję, że będzie później można dokupić( tylko końcówkę?).

    Pozdrawiam.
    wypasiona zabawka, ja używam najprostszego i najtańszego praktyka jest taka że jak masz kilka złączy obok siebie to najlepszy detektor nie pokaże z którego leci, piana i tylko piana, a detektor to by sprawdzić w której części pomieszczenia leci tak że dla mnie to i tak jest to za droga zabawka
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  3. #3

    Domyślnie

    ten detektor gazu ridgid cd-100 spokojnie Ci wystarczy. Czasem nie trzeba przepłacać, żeby coś dobrego kupić sprawdź na ja tam kupuje różne sprzęty, zawsze niska cena
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-11-2020 o 12:24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony