dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał dedert Zobacz post
    Oczywiście chudziak dałbym B20 lub 25 jak wszędzie dałem. Ale na piasku folia pod xps? Czyli nie dawać na te 20cm chudziaka kratownicy żadnej? Rozumiem też żeby miało sens to ocieplenie podłogi powinno być na równi że spodem (lub wyżej) gazobetonu? Jeśli dam poniżej to będzie mostek z bloczkiem betonowym
    Po co ci 20 cm "chudziaka" z B20 lub B25 ? żeby to miało sens (ekonomiczny) jak sam piszesz zrób B15 gr 10-12cm. Wszystko ponad to wyrzucona kasa. W zasadzie może byc B10 ale to ciężko przez pompę podać.

  2. #22

    Domyślnie

    Ale chodzi mi o cięższe samochody, jaka powinna być kolejność. Czy XPS (bądź inny mocny styropian) powinien leżeć na chudziaku, folii, czy samym piasku? I na to dopiero posadzka (chudziak??)? Zbrojona jakoś? Oraz jaka grubość była by optymalna.

  3. #23

    Domyślnie

    Czy ściany fundamentowe z bloczka betonowego muszą znacznie wystawać poza grunt, czy mogą być na równi z nim czy też z kostką dookoła?

  4. #24
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michalck81

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Kod pocztowy
    26-065
    Posty
    359

    Domyślnie

    Ja powiem tak, że u siebie na piasek dałem folię i chudziaka 12cm... takie mostki jak pokazujesz to apteka nie warta zawracania sobie głowy, to tylko garaż.

  5. #25

    Domyślnie

    Tak tylko ja chce posadzkę ocieplić

  6. #26
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michalck81

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Kod pocztowy
    26-065
    Posty
    359

    Domyślnie

    Że tak spytam, a po co? Jakich temperatur wewnątrz oczekujesz i przy jakich temp na zewnątrz? Ile cm styro dasz na ściany?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony