dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Kto zna maxy z TiC (Ogrodzieniec/Sławków)?

    Szukałam na Forum, ale nie znalazłam: kto coś wie o maxach i cegle pełnej z cegielni TiC (Ogrodzieniec / Sławków)? Czy są dobre, czy raczej średnie? Mają teraz promocję, a co ważniejsze - mogą przywieźć pustaki do W-wy na początek czerwca. A ten termin jest w W-wie już właściwie nieosigalny, jeśli chodzi o lepsze marki.
    Pozdrawiam i czekam na wiadomości.
    Joasia.

  2. #2

    Domyślnie

    Przyłączam się do postu Joasi i proszę o opinię. Sam mieszkam 50 km od Sławkowa i byłem u nich w zeszłym roku. Opinie różne słyszałem w składach budowlanych, ale też widziałem towar. Nie jest to jakiś mercedes, dom też wybudowany widziałem i nic nie szłyszałem złego. Ale mimo to proszę o opinie
    gg:6354443

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    2RazyKa

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad kupnem porotermu z tej cegielni. http://www.cegtic.com.pl/kontakt.html. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć opini na ich temat. Proszę o opinie. Pustaki chcę kupić jeszcze w tym miesiącu.
    Pozdrawiam
    Marek

  4. #4

    Domyślnie

    up, kupiliście i jak ??

  5. #5

    Domyślnie

    Podbijam temat. Czy ktoś kupował pustaki ceramiczne z cegielni TiC w Sławkowie lub Keram Ogrodzieniec? To ten sam właściciel. Sąsiad właśnie buduje z Keram, a na pobliskim składzie mają bardzo dobrą cenę, mam blisko do producenta również. Proszę o opinie osób które budowały z tego materiału

  6. #6

    Domyślnie

    Chciałem kupić pustaki na dom i co mnie zdziwiło w okolicznych składach niemal nigdzie nie mają towaru nawet na całą jedną kondygnację (przerwy technologiczne w cegielniach, popyt itd itd). Finalnie okazało się, że aby rozpocząć budowę w terminie kupiłem pustaki Keram 25P+W z Ogrodzieńca.

    Odnośnie jakości. Firma, która zaczęła murować ściany mówi, że widzieli bardziej krzywe pustaki ale widzieli też dużo prostsze. Twierdzą, że stosunek jakości do ceny wypada całkiem dobrze.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony