dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Odświeżam temat.
    Co sądzicie o DEDRA PANSAM A142210 ? Do tego kupiłbym odkurzacz tej samej firmy...

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Odkurzacz przemysłowy (bo sądząc z nazwy działu) wziąłbym raczej od karchera, nie są drogie, ale sporo jest akcesoriów dodatkowo cenowo nie wychodzi tak drogo.

  4. #24

    Domyślnie

    żyrafę potrzebuje do mieszkania w bloku ..oczywiście na jednym się nie skończy, aczkolwiek nie chciałbym całkowicie wtopić...
    w cenie do 800 zł z odkurzaczem ...
    Czym się kierować podczas wyboru takiej żyrafy ?
    Wiadoma jest żywotność urządzenia aczkolwiek też i masa na co jeszcze zwrócilibyście uwagę?
    Mieszkanie 66 m2 nastepne około 41 m2... Co sądzicie?

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    W moim dzienniku budowy jest zdjęcie żyrafy, którą sobie sprawiłem do szlifowania ocieplenia i ścianek gk, post nr67. http://forum.muratordom.pl/showthrea...-tanio-)/page4
    Przed zakupem zrobiłem wycieczkę po marketach, pooglądałem wszystkie dostępne szlifierki i kupiłem moim zdaniem najodpowiedniejszą. Są dwa rodaje napędów tarczy szlifującej. Pierwszy z silnikiem w korpusie uchwytu, napęd przekazywany jest wałkiem giętkim, drugi z silnikiem bezpośrednio za tarczą szlifującą. W pierwszym przypadku wałek giętki usztywnia zawieszenie tarczy i trochę ogranicza jej swobodne ruchy, w drugiej opcji cała tarcza luźno i bez oporów dopasowuje się do ściany czy sufitu i to mnie przekonało do zakupu. Widziałem też taką szlifierkę w akcji i co by nie mówić dawała sobie radę. Cena maszynki 650zł. Co do odkurzacza za małe pieniądze, pył gipsowy szybko zapycha filtr i worek. Droższe modele przeznaczone do prac z gipsem mają funkcję automatycznego oczyszczania worka ale to już nie na naszą kieszeń
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yaco181
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    lubelskie/mazowieckie
    Posty
    1.352

    Domyślnie

    Mam zyrafe flexa od miesiaca. Przetarlem nia jedno poddasze. Trafila mi sie jednak robota za granica na dluzej i chetnie bym ja sprzedal. Zestaw z odkurzaczem kupilem za 7100zl. Jakby ktos byl zainteresowany,to prosze o kontakt 506 498 596
    jest to zestaw vario plus z dodatkowa trojkatna glowica do narozy
    Poddasza to nasza pasja...

  7. #27

    Domyślnie

    Mam pytanie czy taką żyrafą np. Dedra 7765 z papierem 40 lub taką specjalną tarczą do betonu jak jest da się zeszlifować starą farbę kredową, olejną, silikonową że ściany by przygotować ją do cekolowania??? Czy to musi być inna specjalna maszynka ?
    Ostatnio edytowane przez SJa08 ; 01-04-2020 o 15:26

  8. #28

    Domyślnie

    Witam i przepraszam ale chciałbym odświeżyć pytanie. Dopiero teraz będę się zabierał za remont.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony